joomla template

Меню користувача

Вівторок, 12 липня 2016, 13:16

ІНФОРМАЦІЯ Сердюківської сільської ради Смілянського району Черкаської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах

Написав  Райрада
Оцінити
(0 голоси)

1. Мета проведення робіт

Проведення конкурсу з відбору виконавця послуг виконання земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки.

2. Дані про земельну ділянку

Земельна ділянка орієнтовною площею 4,2 га ( став) для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду, яка знаходиться в адміністративних межах Сердюківської сільської ради ( в межах населеного пункту) за адресою:Черкаська область, Смілянський район, с. Сердюківка, урочище «Сердюкове», кадастровий номер 7123788000:01:000:0169.

 

3.Цільове призначення

Землі водного фонду, для рибогосподарських потреб.

4. Умови конкурсу

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця земельних торгів » із зазначенням об'єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті  і має містити пропозицію про вартість виконання робіт за підготовку лоту до продажу права оренди ( ч.4 ст.136 Земельного кодексу України) та за проведення земельних торгів. Вартість має бути вказана з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт ( у календарних днях ), а також кількість проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що розроблені за попередні 12 місяців учасником конкурсу.

Фінансування підготовки лоту до продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах буде здійснюватись за рахунок коштів виконавця земельних торгів (переможця конкурсу), згідно абз.2 ч. 5. ст. 136 Земельного кодексу України.

Переможець конкурсу самостійно проводить підготовку лоту до проведення земельних торгів, згідно ч.4 ст.136 Земельного кодексу України.

Прийняття заяв припиняється за п'ять днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні  комісії.

Переможець конкурсу з відбору виконавця  земельних торгів  в процесі підготовки до торгів повинен виготовити всю необхідну документацію            ( паспорт водного об'єкта, документацію із  землеустрою) на об'єкт. Вартість виконаних робіт буде йому повернута переможцем земельних торгів на конкурентних засадах.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі в конкурсі не допускається.

 

5. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців

5.1.Заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою,оцінки земель та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 № 579, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 26.09.2012 № 1655/21967 (далі-Порядок) та з додатком 4 Положення про конкурсну комісію з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою,оцінки земель та виконавців земельних торгів на конкурентних засадах , затвердженого рішенням Сердюківської сільської ради  від 29.01.2016 № 5-3/ѴІІ.

 

5.2. Копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки  платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця).

 

5.3. Згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2 до Положення (для претендента – фізичної особи – підприємця).

 

5.4. Копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – фізичної особи – підприємця).

 

5.5. Копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів.

5.6. Інформація про продані лоти за 2013, 2014, 2015 роки та відповідний період 2016 року ( на день подачі заяви) ( земельні ділянки та/або права на них): кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни ( коефіцієнт, який отримуємо при діленні загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни проданих земельних ділянок або прав на них) з копіями протоколів земельних торгів по кожному лоту(для претендента на проведення земельних торгів).

6. Строки подання конкурсної документації

До 12 серпня 2016 року включно.

 

7. Поштова адреса, за якою подаються документи

20753, Черкаська область, Смілянський район, село Сердюківка, вулиця Д.Лопатка, 66, Сердюківська сільська рада.

 

8. Інформація про проведення конкурсу

Конкурс відбудеться 19 серпня 2016 року о 10.00 в приміщенні Сердюківської сільської ради за адресою : Черкаська область, Смілянський район, с. Сердюківка, вул. Д.Лопатка, 66.

 

9.Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони

Черкаська область,Смілянський район, с.Сердюківка, вулиця      Д.Лопатка, 66, Сердюківська сільська рада,  телефони  для довідок : (04733) 98-4-36, 0680430546, контактна особа : Ресенчук Михайло Володимирович.

Додати коментар

Захисний код
Оновити