joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 01 червня 2018, 08:40

Протокол засідання спостережної комісії

П Р О Т О К О Л

31.05.2018                                                                                                      м. Сміла                                                                                                            № 3


Спостережної комісії

райдержадміністрації


Голова комісії  – Беззубий О.Б.


Присутні члени комісії:

Баранюк Зоя Георгіївна,

Кацигін Богдан Костянтинович,

Кравченко Галина Олександрівна,

Лісовий В’ячеслав Анатолійович,Запрошені: Хлівний В’ячеслав Іванович,

начальник сектору превенції Смілянського

відділу поліції ГУНП в Черкаській області


Порядок денний:

1. Звіт про стан рецидивної злочинності у Смілянському районі та м. Сміла протягом 2017 року, 5 місяців 2018 року – Хлівний В.І., начальник сектору превенції Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

2. Інформація про роботу з особами, які звільнились з місць позбавлення волі протягом  5 місяців 2018 року – Ульянкін О.І., спеціаліст відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.

СЛУХАЛИ:

Беззубого О.Б.,  який повідомив, що відповідно до ст. 6, ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 163 Кримінально-виконавчого кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004  № 429 "Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах" із змінами та доповненнями,  діє спостережна комісія Смілянської районної державної адміністрації та розпочав чергове засідання.

СЛУХАЛИ:

Хлівного В.І., який повідомив, що протягом станом на 31 травня 2018 року по місту та Смілянському району на обліку у Смілянському ВП ГУНП в Черкаській області перебуває 354 раніше судимих осіб, з них – 25 за нетяжкі злочини, тих, що формально підпадають під адміністративний нагляд - 157, піднаглядні – 17, умовно-засуджені – 155. Протягом 2017 року та станом на сьогодні з  метою профілактики рецидивної злочинності за ініціативою поліції за 19 особами встановлено адміністративний нагляд, 88 піднаглядних осіб притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 187 КУпАП.

ВИРІШИЛИ:

1.   Інформацію взяти до відома.

2. Сектору превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області щомісячно надавати інформацію до райдержадміністрації щодо кількості осіб, які підпадають під адміністративний нагляд та звільнились з місць позбавлення волі по Смілянському району.


СЛУХАЛИ:

Ульянкіна О.І., який повідомив, що за інформацією Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області у січні-травні 2018  року з місць позбавлення волі по Смілянському району звільнились 2 особи по закінченню строку покарання, саме:

Бойко Дмитро Володимирович, 09.11.1992 р.н., засуджений за ст.ст. 187               ч. 2, 296 ч. 2 КК України, мешканець с. Ротмістрівка,

Капішевський Валерій Валерійович, 27.04.1979 р.н., засуджений за ст. 185               ч. 3, мешканець с. Балаклея.

На сьогодні до Смілянської райдержадміністрації не звертались особи, які звільнились з місць позбавлення волі.


ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Спеціалісту відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та з взаємодії з правоохоронними органами, апарату райдержадміністрації Ульянкіну О.І. узагальнити та висвітлити інформацію на сайті Смілянської райдержадміністрації.

 

Голова комісії                                                                        О.Б. Беззубий

Секретар                                                                                О.І. Ульянкін

Змінено П'ятниця, 01 червня 2018, 08:42

Додати коментар

Захисний код
Оновити