joomla template

Меню користувача

Освіта

22 березня в міському будинку культури відбувся районний етап фестивалю Дружин юних пожежних. 5 команд змагалися за право називатися кращою Дружиною юних пожежних. Розважальну програму забезпечували учні Березняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. 
Рівень підготовки команд оцінювало журі. У підсумку переможцем І етапу фестивалю стала дружина юних пожежних у складі учнів Голов'ятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Гарячі штучки».
Колектив Смілянського РВ Управління ДСНС України Черкаській області, відділ освіти Смілянської районної державноїадміністраціїї вдячний педагогам і учасникам фестивалю за активну участь у його проведенні. Виступи усіх команд були яскравими, неповторними та цікавими. Команди отримали подарунки та солодощі

 

Методитс Євзюра О.

Вівторок, 26 березня 2019, 10:17

Вітаємо!!!

22 березня 2019 року учениця 10 класу Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вільчик Олександра взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", який проходив у місті Тернопіль і виборола І місце та нагороджена дипломом. Щиро вітаємо Сашу з цією нагородою. Бажаємо ще більших успіхів та перемог.

 

Методист Євзюра О.

Четвер, 28 лютого 2019, 09:41

Гендерне виховання дошкільників

Питання гендерного виховання стають небайдужими для дитини з того моменту, як вона починає усвідомлювати свою статеву належність, розуміти, що вона не лише дитина, а хлопчик або дівчинка. Статева ідентифікація – один з найважливіших елементів становлення особистості дитини, який впливає на все її подальше життя.

Тому 21 лютого 2019 року відповідно до річного плану відділу освіти на базі Балаклеївського закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» відбулося методичне об’єднання вихователів різновікових груп на тему «Організація життя дітей в закладах дошкільної освіти з урахуванням гендерних особливостей». Методист районного методичного кабінету Подвиг В.М. ознайомила присутніх з метою та завданнями гендерного виховання дошкільників, вихователь закладу дошкільної освіти Куліш Я.Д. провела з дітьми молодшої групи заняття «Такі різні хлопчики та дівчатка». Вихователь продемонструвала учасникам методичного об’єднання різні методи та прийоми роботи з дітьми: психологічний етюд «Друзі», розгляд та обговорення картинки, малорухливу гра «Плескаємо – тупаємо», дидактичні ігри  «Чиї це речі?», «Підбери одяг для Сергійка та Марійки» тощо.

Наприкінці зібрання методист РМК провела з присутніми вправи «Ми з тобою схожі…», «Що нас об’єднує і в чому ми індивідуальні», гру-рухавку «Хто я?», «Білочки та будиночки», «Вовк і заєць» та разом з учасниками методобєднання підвела підсумок заходу.

 

Методист Подвиг В.М.

     Районний відділ освіти і Центр дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради постійно збирають Лігу старшокласників району  проводять навчально-виховні заняття. Сучасних учнів вже не здивуєш стандартними лекціями та уроками. Діти хочуть побачити щось нове, поспілкуватися з успішними людьми, перейняти їх досвід, дізнатися щось корисне. Учнівські лідери зі шкіл району попросили організувати для них якусь нестандартну зустріч. Методист відділу освіти Олександра Євзюра підтримала ідею директора ЦДЮТ Таїси Богатирьової звернутися до адміністрації нового, сучасного і прогресивного радіо «Мрія» з пропозицією зробити спільний захід для дітей. Журналісти не відмовили і влаштували для Ліги старшокласників району пізнавальну екскурсію за лаштунки редакції радіо.

     У гості до радіо «Мрія» приїхав майже весь склад учнівських лідерів району. Діти дізналися, що нова музично-інформаційна радіостанція «Радіо «Мрія» мовить у Смілянському та Кам’янському районі на частоті 100,4 FM. Почала працювати у серпні 2018 року. Тут привітний, молодий і творчий колектив. Директор Євгеній Лопатін розповів про особливості роботи працівників радіо, розказав про те, де можна вивчитись на радіоведучого, як стати успішним професіоналом. Радіоведуча Анна Шатна вивела дітей у прямий ефір, показала, як працюється за лаштунками радіо, як створюють радіопередачі. Журналісти Алла Павлюченко та Анатолій Самарський теж поспілкувалися з учнями, юних гостей радо зустрічав увесь колектив радіо – і бухгалтерія, і рекламний менеджер Любов Івахненко.

       Проведення цікавої екскурсії підтримали постійні спонсори молодіжних заходів на Смілянщині та друзі радіо «Мрія» - Всеукраїнське об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ». Від імені ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та секретаря політичної ради й директора ТОВ «Агро-Рось» Анатолія Семиноги депутат районної ради Світлана Семинога-Пономаренко організувала для учнів каву-брейк, бутерброди та солодкий стіл. Світлана Михайлівна розповіла про молодіжний рух ВО «ЧЕРКАЩАНИ» і про діяльність цього патріотичного об’єднання.Інформаційну підтримку та допомогу в організації заходу надав коллектив нашого сайту Сміла.ua.

         За цікавими розмовами швидко пролетів час. Старшокласники були задоволені новими знайомствами. І учні, і педагоги-організатори разом із журналістами радіо «Мрія» та Сміла.ua намітили план майбутньої співпраці. Можна створити цикл радіопередач для молоді, можна організувати поетичні читання в радіоефірі до Шевченківських днів, впровадити постійну рубрику та повідомляти про діяльність учнівського самоврядування і успіхи кожної школи… Ідей дуже багато, тож всі сподіваються, що ця зустріч не остання і співпраця з прогресивною молоддю району продовжиться.

 

Методист ЦДЮТ Чукмарова О.Г.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 146