joomla template

Меню користувача

Освіта

12  грудня  2018  року під  керівництвом методиста районного методичного кабінету Журавель З.І. проведено засідання творчої групи шкільних бібліотекарів району на тему  «Організація та методика переведення бібліотечних фондів з системи ББК на УДК».

Керівник  творчої групи,  провідний бібліотекар  Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  Любченко Л.В.  поділилася досвідом роботи  щодо практичного впровадження Універсальної десяткової класифікації для організації фондів і довідково-пошукового апарату бібліотек за Універсальною десятковою класифікацією та провела
практичне заняття:  «Алгоритм здійснення аналізу стану забезпечення підручниками».

Учасники творчої групи  підвели підсумки засідання і виробили рекомендації з питання впровадження УДК.

Методист РМК, Журавель З.І.

12 грудня 2018 року у Макіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів за підтримки адміністрації школи та під керівництвом  учителя англійської мови Коваленко Ольги Василівни 13 кращих знавців англійської взяли участь у дев’ятому Всеукраїнському  конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Відомо, що основна мета конкурсу – зацікавити учнів до вивчення англійської мови та культури англомовних країн. Крім того, важливою рисою цього конкурсу є те, що учні змагаються в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи з нього. А ще «Гринвіч» допомагає вчителю англійської мови активізувати позакласну роботу та роботу з обдарованими дітьми. Завдання були цікаві. Виконуючи їх, учні мали показати не лише знання англійських слів, граматики та культури Великобританії, а й логічне мислення.

Завдання виконано і учні знову чекають результатів конкурсу, адже це не тільки сертифікати, а ще й приємні подарунки.

Учитель   англійської  мови   Коваленко О. В.

З метою активізації знань педагогів з питань організації ігрової діяльності, сприяння підвищенню рівня педагогічної майстерності та відповідно до річного плану відділу освіти 5 грудня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» Балаклеївської сільської ради відбувся семінар-практикум для вихователів Смілянського району на тему «Гра як провідна діяльність та форма організації життя дошкільників». В ході заходу методист РМК Подвиг В.М. провела з педагогами семінарське заняття «Граємо з дітьми залюбки», в ході якого з педагогами були проведені такі вправи, як бліц-опитування «Хто найшвидше відповість», гра «Емоційні відтінки», в ході якої вихователям було запропоновано розповісти кілька рядків знайомого віршованого твору уявивши шматочок лимону в роті, як освідчення в коханні, коли заходиш у льодяну воду, з важким вантажем на плечах, як робот, іноземець, черепаха тощо. Також цікавими були вправа «Чарівна скринька», під час якої вихователі висловлювались щодо користі, яку вони отримали в ході семінару; вправа «Потисни руку тому, хто навпроти», в якій педагоги дякували своїм колегам і дарувати компліменти.

Під час інформаційної хвилинки вихователь Носачівського закладу дошкільної освіти № 20 «Ромашка» Щавій Т.І. запропонувала присутнім теоретичне повідомлення із презентацією на тему «Гра – ефективний засіб розвитку дитини». А вихователь Балаклеївського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Чернаєнко В.П. провела з вихователями різноманітні дидактичні, пальчикові та рухливі ігри.

Цікавим моментом був перегляд сюжетно-рольової гри «Банк» з дошкільнятами старшої групи, яку провела вихователь Балаклеївського закладу дошкільної освіти № 9 «Берізка» Ластівка В.В.

Підсумком семінару став «круглий стіл», під час якого педагоги району ділилися своїми враженнями від перегляду сюжетно-рольової гри та семінару загалом.

 

Подвиг В.М., методист РМК

Середа, 05 грудня 2018, 09:39

Свято «День казки»

30 листопада 2018 року в Макіївській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів  вчитель  англійської мови Коваленко О.В. провела  з  учнями 5-6 класів  свято «День казки».  Розпочалося  свято презентацією про казку. Що таке казка, звідки вона і яка її основна характеристика?  Слайд за слайдом учні опрацьовували  інформацію на англійській мові. А в кінці презентації по ілюстраціях учні впізнавали казки і називали їх англійською мовою. Потім учні інсценували відомі українські казки «Колобок», «Ріпка», «Курочка Ряба» та «Золота рибка» англійською мовою на сучасний лад. Найбільш сподобалась глядачам оновлена «Ріпка», де  по задумці винахідливої внучки, потрібно було щось виконати, щоб мати змогу сфотографуватися біля  ріпки. Так, собачка (Бойко М.) виразно продекламувала англійський вірш, котик (Когут В.) заспівав веселу англійську пісеньку, а мишка (Вовченко М.) виконала запальний танок. По закінченні свята всі присутні переглянули улюблені мультики «Попелюшка» та  «Білосніжка» англійською мовою. 

 

Вчитель  англійської мови Коваленко О.В.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 142