joomla template

Меню користувача

Відділ економіки та житлово-комунального господарства

В рамках Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки (далі - Стратегія) розпочинається розробка Плану реалізації Стратегії на період 2021-2023 роки (далі - План реалізації).

Основною частиною Плану реалізації стане каталог проектних ідей, які будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

 1. ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.
 2. ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.
 3. ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура.

Також проектом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації.

У зв’язку з цим, Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації (далі - Департамент) спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку (далі - Агенція) оголошується збір проектних ідейдо Плану реалізації. Запрошуємо Вас долучитись до цього процесу та запропонувати проектні ідеї, які можуть бути впроваджені протягом першого середньострокового періоду реалізації Стратегії. Також просимо поширити дане повідомлення серед зацікавлених сторін, розмістити його на Вашому офіційному веб-сайті та у засобах масової інформації.

Звертаємо особливу увагу на наступні моменти:

 1. проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією;
 2. проектні ідеї повинні бути оформлені за встановленою формою та відповідати методичним рекомендаціям щодо подачі проектних ідей до Плану реалізації.

Для керівництва в роботі та методичного супроводу при оформленні проектних ідей надсилаємо Вам наступні матеріали, згідно з додатками:

 1. Форма пропозиції ідеї проекту до Плану реалізації (з методичними рекомендаціями).
 2. Критерії відбору проектних ідей до Плану реалізації.
 3. Перелік стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

Проектні ідеї просимо надати до 10 лютого 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .'; document.write( '' ); document.write( addy_text61076 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Контактні особи:

 • Даниленко Сергій Миколайович (тел. 37-35-31, 063-995-74-34);
 • Гуськова Маргарита Миколаївна (тел. 37-74-01, 063-537-83-73);
 • Кучевський Антон Андрійович (тел. 37-74-01, 067-261-41-77, 063-562-58-98);
 • Філіпенко Ірина Анатоліївна (тел. 37-74-01, 097-453-70-50).

Додатки: в електронному вигляді

Понеділок, 02 грудня 2019, 11:45

Щодо опитування експортерів

У контексті виконання Експортної стратегії України (“дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017–2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодавства (до 31 січня 2020 року). Метою опитування є з’ясування думки експортерів щодо наступних кроків з валютної лібералізації для підготовки відповідних рекомендацій. У цьому зв’язку, просили б розповсюдити опитувальник за посиланням https://forms.gle/JLKBNGWnum22DykCA серед експортерів та бізнес-асоціацій області/міста, а також забезпечити розміщення на веб-сторінках та інших інформаційних ресурсах обласних, районних, міських держадміністрацій.

Програма розвитку Організації об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) активно співпрацює з Черкаською обласною державною адміністрацією та Черкаською обласною радою з серпня 2008 року. За цей час ми в області активно впровадили більше 120 мікропроектів на суму більше 40 млн. грн. Останній Меморандум про співпрацю до 31 грудня 2022 року підписаний 21 листопада 2017 року по впровадженню Цілей Сталого Розвитку. З жовтня 2018 року ПРООН по всій території України ми впроваджуємо проект Європейського Союзу «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» який покликаний створити не менше 2000 нових об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та навчити управлінню багатоповерхівками та основам законодавства не менше 4000 ОСББ. Крім того, підготувати ці об’єднання до роботи з Фондом Енергоефективності, який фінансується Європейським Союзом та Урядом України. Такі заходи сприятимуть позитивним змінам у споживанні енергії, а також підсилять енергетичну незалежність країни.

У вересні 2019 року в Україні розпочав свою роботу Фонд Енергоефективності та програма «ЕНЕРГОДІМ». «ЕНЕРГОДІМ» - це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках. Програма затверджена Наглядовою радою Фонду 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» №2095-VIII від 08 червня 2017 року та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» Грантів Бенефіціарам для часткового відшкодування Прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням Заходів з енергоефективності За допомогою даної програми ОСББ зможуть провести комплексну термомодернізацію своїх будинків, зменшити споживання енергоносіїв; підвищити термін експлуатації будинків, але без підтримки обласних, місцевих та районних програм їм буде дуже тяжко  втілити багатомільоні проекти у життя.

За підтримки вищезазначених міжнародних проектів 21 листопада 2019 року у місті Черкаси (ресторанний комплекс «Чайка») відбудеться IV-й ФОРУМ РОЗВИТКУ ОСББ для голів правлінь та управителів ОСББ, ЖБК, ініціативних груп та представників органів влади (150 - 180 осіб).

Мета Форуму:

 • обговорення сучасних тенденцій у сфері енергоефективності в житловому секторі та нового законодавства в сфері ЖКП.
 • співпраця громади та влади в управлінні житловою нерухомістю;
 • ознайомлення з можливостями отримання фінансової підтримки під час проведення капітальних ремонтів в багатоквартирних будинках.

Принагідно просимо посприяти поширенню інформації про Форум серед представників ОСББ, ЖБК та відповідних структурних підрозділів ЖКГ органів місцевого самоврядування з Чигиринського, Канівського, Чорнобаївського, Черкаського, Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Смілянського, Шполянського, Звенигородського та Катеринопільського районів Черкаської області.

Іногороднім учасникам буде відшкодовано проїзд за наявності у них проїзних документів до місця проведення і в зворотному напрямку та копії паспорту і коду. Реєстрація учасників обов’язкова, за деталями звертатися до контактної особи.

Контактна особа, відповідальна за організацію Форуму, Бабкова Ганна - координатор ПРООН у Черкаській області, 050 386 92 04, hanna.bab Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

5 листопада 2019 року з 14.00 до 18.00 години на території Міжнародного виставкового центру буде проведено Круглий стіл «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами» у рамках XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово- комунального господарства» та XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех - 2019» за адресою: м. Київ, Броварський пр.-т, 15 павільйон 3, конференц-зал № 13, вхід 3С (станція метро «Лівобережна»).

Круглий стіл присвячено питанням практичних аспектів реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні: внесення необхідних змін до нормативно-правових актів України у сфері поводження з побутовими відходами, розроблення регіональних планів управління відходами, впровадження сучасних методів та технологій у цій сфері.

Планується, що у роботі Круглого столу візьмуть участь народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій та засобів масової інформації, Сторони соціального діалогу, Європейського банку реконструкції та розвитку, українсько- швейцарського проекту DESPRO, Європейської бізнес асоціації. Просимо взяти участь.Контактна особа: Пляшкова Оксана Василівна телефон (044) 207-18-05.

Проект програми Круглого столу додається.

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3