joomla template

Меню користувача

Відділ економіки та житлово-комунального господарства
П'ятниця, 22 березня 2019, 13:44

«Євроінтеграція: сила можливостей»

Служба Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції разом з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції реалізують інформаційну кампанію «Євроінтеграція: сила можливостей», спрямовану на підтримку виконання Угоди про асоціацію України з ЄС. Проект роз’яснює та популяризує практичні переваги та можливості, які мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу країни.


Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до п. 3 Порядку подання декларації про відходи та її форми, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118:
декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласної, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - дозвільний орган), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядок функціонування якої визначається Мінприроди, до 20 лютого року, що настає за звітним.
Подати декларацію можна он-лайн на сервері (E-ECO.GOV.UA) або до Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна,170.
За більш детальною інформацією з даного питання звертайтеся безпосередньо до відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу  управління за тел. 63-09-78.
Понеділок, 19 листопада 2018, 16:35

Шановні підприємці!

9eb41363828115aaa992935326772ffb Запрошуємо вас взяти участь у навчальному семінарі з питань ведення бізнесу, зокрема здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар відбудеться 04 грудня 2018 року за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37 (1-й поверх, велика сесійна зала). Початок об 11 год. 00 хв.

Організатори заходу: Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно із Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» та районною державною адміністрацією.

Лектори семінару:

  • Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»;
  • Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті;
  • Фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.


<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2