joomla template

Меню користувача

Понеділок, 21 травня 2018, 14:18

Психологічна реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції в 2018 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Цей Порядок визначає механізм організації проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

До заяви про направлення учасника антитерористичної операції, постраждалого учасника Революції Гідності на психологічну реабілітацію отримувач послуг додає копії  та оригінали документів:

- посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

- документ, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг:

1) психологічна діагностика;

2) психологічна просвіта та інформування;

3) психологічне консультування;

4) психологічна підтримка і супроводження;

5) психотерапія;

6) групова робота.

Термін проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів.

За інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб.№3 або за тел.2 00 82.

За інформацією управління соціального захисту населeння райдержадміністрації

Змінено Понеділок, 21 травня 2018, 14:26

Додати коментар

Захисний код
Оновити