joomla template

Меню користувача

Понеділок, 20 липня 2015, 15:44

Спільне засідання з міськрайонним відділом юстиції

    20 липня 2015 року працівники Смілянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом міськрайонного відділу юстиції провели спільне засідання, на якому обговорювалися питання створення та розповсюдження інформації про право громадян на доступ до публічної інформації та про права і свободи громадян. Зокрема, ці теми можна розповсюдити серед населення Смілянського району через буклети. У буклеті про доступ громадян до публічної інформації зазначено наступне:

     Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків. Також зазначена інформація про суб’єктів, які розпоряджаються публічною інформацією, вказані статті Конституції України про доступ до публічної інформації та порядок запиту на інформацію.

     У буклеті про права та свободи громадян зазначено основні конституційні права кожного громадянина, статті основного Закону України – Конституції.

 

 

Смілянський районний центр соціальних

служб для сім'ї, дітей та молоді

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити