joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 13 березня 2015, 08:56

Поради батькам

     Більшість батьків замислюються, чи правильно вони себе поводять з дитиною. Звичайно, немає ідеальних батьків. Усі вони мають труднощі й іноді не впевнені, чи добре виховують своїх дітей. Однією з проблем, що найбільше непокоїть батьків, є питання поведінки: що треба зробити аби діти поводилися добре? Скористайтеся нашими порадами.

    Більшість наших дітей - прості діти, рідні але “звичайні”. Не прагніть зробити з них “вундеркіндів”, ставлячи перед ними надмірні, непосильні вимоги.

    Не орієнтуйте навіть найздібнішу дитину на виключність. Завжди поруч може виявитись хтось сильніший, обдарованіший, працьовитіший.

    Успіху в житті може досягти тільки активна дитина. Ростіть людину дії, людину вчинку.

    Дозволяйте дитині ризикувати. Залишайте за дітьми право на помилку.

   Довіряйте своїй дитині! Аналізуйте її вчинки як з хорошого, так і з поганого боку.    Ставтесь до дитинства серйозно. В житті нема чернеток і пауз, нема підготовчих періодів. Дитинство - період життя.

    Ніколи не говоріть, що ви не маєте часу виховувати свою дитину. Ми виховуємо її своїм стилем життя, спілкуванням, ставленням до праці і дозвілля. Виховуємо своєю присутністю і відсутністю.

    Оцінюючи свою дитину, говоріть їй не тільки про те, чим ви не задоволені, а і що вас радує в ній.

    Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю, і ви відчуваєте, що Вам бракує терпіння, приділіть трохи часу лише собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення. Якщо Ви розумієте, що втрачаєте контроль над собою і можете накричати на дитину, образити, принизити чи вдарити її, залиште дитину на кілька хвилин, порахуйте до десяти і заспокойтеся.  

Ростіть щасливу дитину! Для цього будьте щасливими самі.

   

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити