joomla template

Меню користувача

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Понеділок, 31 серпня 2015, 09:25

У школу з радістю

   Напередодні початку нового навчального року  Смілянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно проводить районний захід «У школу – з радістю!». Метою заходу є надання адресної допомоги щодо підготовки до навчального року школярам, які виховуються в сім’ях в складних життєвих обставинах.
   В цьому році акцією охоплено 6 дітей, батьки яких не мають достатньої змоги самостійно зібрати своїх чад до школи. Тому для Центру стало нагальним питанням допомогти сім’ям, які потребують соціального захисту, у забезпеченості найнеобхіднішим шкільним приладдям.
   Споконвіку благодійні справи повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює любов, турботу, добро. Саме на таких високих чеснотах будується гуманне суспільство і тільки сповідуючи принципи милосердя можна розраховувати на розквіт і благополуччя.
 

Смілянський районний центр
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Середа, 05 серпня 2015, 14:38

«Україна – єдина країна»

     Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі — на нашій славній Україні! Тут жили наші діди і прадіди, тут живуть наші батьки, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Материнський образ України встає з полинових степів і глибинної чорноземної скиби, як барва зоріє із зажури поліських озер, що чистими очима довірливо дивляться на світ, виростає недосяжно на повен зріст із карпатських верховин. Нема життя без України, бо Україна — це мати, яку не вибирають, бо Україна — це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна — це пісня, яка вічна на цій землі.

     05.08.2015 року в ДОТ «Тимурівець» директором Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - Івоненко О.М. та головним спеціалістом Служби у справах дітей райдержадміністрації - Ксенженко О.А., серед дітей проведено захід: «Україна – єдина країна». Дітям донесено значення слова «патріотизм», щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. Обговорено про національні традиції що народними символами українців є батьківська хата і святий хліб, вишитий рушник і материнська пісня, верба і калина, і хрещатий барвінок, дивовижна писанка, вірний своєму краю лелека. Всі вони – наші давні та добрі обереги. Наприкінці діти намалювали малюнки на тему: Ми Єдина країна! незважаючи на всі негаразди, що відбуваються зараз, усі ми прагнемо одного — миру, спокою, міцної та квітучої держави й чистого неба над головою.

    20 липня 2015 року працівники Смілянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом міськрайонного відділу юстиції провели спільне засідання, на якому обговорювалися питання створення та розповсюдження інформації про право громадян на доступ до публічної інформації та про права і свободи громадян. Зокрема, ці теми можна розповсюдити серед населення Смілянського району через буклети. У буклеті про доступ громадян до публічної інформації зазначено наступне:

     Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків. Також зазначена інформація про суб’єктів, які розпоряджаються публічною інформацією, вказані статті Конституції України про доступ до публічної інформації та порядок запиту на інформацію.

     У буклеті про права та свободи громадян зазначено основні конституційні права кожного громадянина, статті основного Закону України – Конституції.

 

 

Смілянський районний центр соціальних

служб для сім'ї, дітей та молоді

 

 

17 липня взято участь у  черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. На розгляд було винесені  питання щодо відношення до виконання батьківських обов’язків. Слід відмітити результативність роботи комісії в частині профілактичного впливу на батьків, які зовсім усунулись від відповідальності за дітей згідно з чинним законодавством.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 27