joomla template

Меню користувача

Молодь

7 листопада 2019 року у приміщенні малої сесійної зали Будинку рад Черкаської обласної державної адміністрації відбулося розширене засідання координаційної ради з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді, в якому взяли участь заступник голови Смілянської районної державної адміністрації Сергій Глізнецов та завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Горобець.  Головним питанням стало підбиття підсумків проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році.

В Смілянському районі всього послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 1 тис. 458 дітей – це 75,2 % від загальної кількості.

В літній період 2019 року на території району працював ДОТ «Тимурівець»,  в який  направлено 11 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, також  дитячий оздоровчий табір «Козацька Фортеця», що розташований в с. Плескачівка Смілянського району. За співпраці сектору у справах сім’ї, молоді та спорту з дирекцією табору для району надано 20 безкоштовних путівок для дітей АТО.

На базі закладів загальної середньої освіти Смілянського району  функціонували 27 таборів з денним перебуванням з них 1 праці та відпочинку, в яких послугами відпочинку охоплено 859 дітей.

В районі 100% послугами оздоровлення та відпочинку охоплено дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей учасників АТО, загиблих в зоні проведення АТО.

За сумлінну працю, високий професіоналізм подякою управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації нагороджено директора товариства з обмеженою відповідальністю “Дитячий оздоровчий табір “Тимурівець” Гулу Ольгу Іванівну.

      Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації 9 березня проведено районний конкурсу читців-декламаторів серед учнівської молоді «Слово вічне, слово невмируще» пам’яті Т.Г. Шевченка.

      Цього року у конкурсі взяли участь 50 вихованців загальноосвітніх шкіл району.

       Гостею заходу була місцева поетеса – Тетяна Шугар-Благодарна, яка своїми творами налаштувала учасників на конкурс.

       Юні читці виконували твори Т. Г. Шевченка та ділилися власними творами про його життя та долю. Актуальною залишається тема, яка пов’язана з героїчними вчинками наших солдатів під час проведення антитерористичної операції. Діти ділилися власними творами про події, які відбуваються  на Сході України. 

        Переможці визначалися у наступних номінаціях: «Краще виконання твору Т.Г.Шевченка» та «Краще виконання власного твору національно-патріотичної тематики». Конкурсанти отримали подарунки та грамоти голови районної державної адміністрації.

        Олесь Гончар – український письменник і суспільний діяч (1918-1995 рр.) сказав про Т.Г.Шевченка так: «Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас. Він – як сама душа нашого народу, правдива і щира. Поезія його розлита повсюдно, вона в наших краєвидах і внаших піснях, у глибинних, найзаповітніших помислах кожного, чий дух здатен pозвиватись».

  «Світова слава Шевченкова зpостає й шиpиться pазом зі славою його наpоду, pазом із зpостаннямpолі й пpестижу нової, вільної Укpаїни...»    

     Тож, давайте пам’ятати наше минуле та вболівати за майбутнє, пам’ятаючи кожної секунди про героїв, які сьогодні оберігають та захищають нас з вами.

 

Вітаємо переможців конкурсу!

 

 

\                                     За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

Торгівля людьми – це сучасне рабство, продаж, купівля, передача людей з метою експлуатації та одержання прибутку. Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Стаття 149 Кримінального Кодексу України передбачає, що злочини, пов’язані з торгівлею людьми, караються позбавленням волі на строк від 3 до 15 років.   Від торгівлі людьми може постраждати будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей – загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції працевлаштування.

Розпорядженням районної державної адміністрації утворено мультидисциплінарну робочу групу з питань протидії торгівлі людьми в Смілянському районі. Також, прийнято районну соціальну програму протидії торгівля людьми до 2020 року.

З початку року в районі проходить інформаційно-просвітницька акція для населення, щодо роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми. Активно розповсюджується інформаційна продукція по сільським радам,  навчальним та лікувальними закладам району.

Розпорядженням районної державної адміністрації визначено відповідальний структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, який несе відповідальність за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми – це сектор у справах сім’ї, молоді та спорту Смілянської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

                                               За інформацією сектору у справах сім’ї,

                                                молоді та спорту райдержадміністрації

23 лютого Людмила Абрамова провела засідання ради з питань молодіжної політики. На засідання винесені такі питання:

- про затвердження плану роботи ради з питань молодіжної політики на 2017 рік;

- про проведення інформаційно-просвітницьких акцій з питань протидії торгівлі людьми для населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, щодо роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання постраждалими комплексної допомоги у державних інституціях;

- про стан роботи закладів культури в районі в напрямку розвитку творчих обдарувань дітей та молоді, організації їх дозвілля;

- про підготовку до районного заходу присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка «Слово вічне, слово невмируще».

     Людмила Абрамова підкреслила те, що в Смілянському районі багато талановитої молоді, яка приймає участь у Всеукраїнських конкурсах, фестивалях. Тому запропонувала завідувачу сектору культури Аллі Нечипоренко написати клопотання до відділу освіти щодо можливості присвоєння призерам  стипендії відділу освіти.

      На засідання затверджено план роботи ради з питань молодіжної політики на 2017 рік.

 

 

     

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 29