joomla template

Меню користувача

Спорт
Середа, 01 лютого 2017, 14:53

Тріумф людської мрії

    Потенціал України в проєвропейському курсі, на дев’яносто відсотків залежить лише від людей. Нічого складного та недосяжного Європа немає, лише самосвідоме та правове суспільство, але як досягнути всього цього нам?

  Яскравим прикладом самовідданості своїй професії, дітям та рідній Смілянщині продемонстрували в Малому Старосіллі. Будучи лише вчителями фізкультури та доклавши любов до своєї справи, Віктор Олійник та Сергій Мареняк відродили цілу епоху, епоху біатлону.

   Заручившись підтримкою колег та натхнені бажанням вихованців, 1 лютого Віктор Миколайович та Сергій Володимирович дали поштовх для старту першим змаганням з біатлону на Смілянщині, приурочивши їх до Дня визволення від нацистських загарбників.

   Ми повсякчас та звідусіль чуємо лише про відсутність коштів чи допомоги з боку влади. Скаржимось на відсутність відповідної матеріальної бази та достатньої уваги , але забуваємо про фактор, що не купити ні за які гроші. Мрія. Саме мрія організувати в рідному селі змагання з такого рідкісного та вражаючого виду спорту і дала змогу втілити в життя таке бажане спортивне свято.

   Щиро кажучи, настрій з яким зустрічали нас учні Маластаросільської та Балаклеївської школи №2, опромінював відчуттям щастя. Блискавиці в очах юних біатлоністів сурмили навкруги переможним завзяттям: «Ми змогли! Ми зробили!» І нехай старенькі, ще радянські, лижі не дають олімпійської швидкості, нехай, подекуди власноруч виготовленні палиці, тиснуть своїм руків’ям, а гвинтівка далека від сучасності, але вони мають в своєму селі біатлон.

   Смілянська районна адміністрація щиро дякує за побачений тріумф людського професіоналізму, витримки і бажання творити. Безцінний скарб, що знаходиться в ваших серцях зробить наше суспільство кращим, адже запорукою розвитку українства є саме такі люди як ви, цілеспрямовані та завзяті. Низький уклін ваші праці, а народжений вами турнір стане початком розквіту біатлону на Смілянщині.

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

Понеділок, 30 січня 2017, 11:11

В здоровому тілі, здоровий дух.

Заняття спортом, як складова здоров’я організму, вже не раз себе виправдовував. Прохолодна погода та складна епідеміологічна ситуація, що склалася, ні на секунду не підірвали переможний настрій легкоатлетів Смілянщини.

18 січня, збірна району (тренери: Михайло Лагунов, Юрій Ткаленко, Сергій Удовенко)вирушила до м. Черкаси аби вкотре довести свою здатність перемагати. Програма Відкритого чемпіонату області з легкої атлетики в приміщені, передбачала змагання за декількома видами спорту. Найкращі результати районні спортсмени показали у стрибках в висоту (Вечірня Аліна – І місце, Головченко Альона – І місце, Корсакевич Станіслав – І місце), штовханні ядра (Чумак Назар – І місце, Логвіненко Ростислав – І, Чернаєнко Вадим – ІІ місце, Махно Владислав – ІІІ місце, Головченко Альона – ІІ місце, Ткаленко Наталія – ІІІ місце) в бігові на 60м. з бар’єрами (Вечірня Аліна – ІІ місце) та в стрибках в довжину (Чумак Максим – ІІІ місце).

         Хочеться відзначити той факт, що стрибки у висоту досить рідкісна дисципліна, яку не так часто включають в програму підготовки спортсмена. В Смілянському районі цей вид легкої атлетики, до недавна, теж не був пріоритетним,  проте завдяки професійній роботі і особистому підході тренерів, Смілянщина може похизуватись першими золотими медалям з стрибків у висоту.

         Смілянська райдержадміністрація щиро вітає легкоатлетів району та бажає нових звершень на теренах області та України.

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

Четвер, 08 грудня 2016, 11:21

Народжені перемагати

     Не дивлячись на мінливий хід історичних подій, зміну режимів та соціальних рухів, постать воїна-захисника не змінювала свою сакральну основу вже декілька тисячоліть. Шлях української самостійності «індуковано» до тла героїчними вчинками та відданістю солдатів, їх самопожертвою та звитягою. Саме цим безстрашним людям і присвячено особливий день в календарному ритмі пам’яті України.

   6 грудня, військові нашої Батьківщини отримували вітання та подяки в своє професійне свято – День Збройних Сил України. З поміж численних поздоровлень подарунків та відзнак, Смілянська районна державна адміністрація підготувала для армійців особливий подарунок. І хоч здебільшого слово «подарунок» має для нас лише матеріальну характеристику, але час проведений у колі колег за улюбленою грою, подекуди єдина річ, що потребує змучена душа бійця.

      Шахово-шашковий турнір, яким вітали працівники сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА військових, об’єднав навколо себе абсолютно різних за спеціальністю, але єдиних за призначенням, людей. Військові части, об’єднаний військовий комісаріат та представники місцевого самоврядування і виконавчої влади, розгорнули «баталій» на клітчастих дошках, годинами обираючи стратегії захисту та атак. Приміщення міського будинку культури, в якому проходив турнір, на декілька годин заполонила тиша та картатість військової форми.

      Партія за партією проходив час, залишаючи по собі виняткові враження та незабутні емоції, азарт гри змів, на декілька годин, болючі спогади збройних протистоянь. Звичайно, як і на кожних змаганнях, були визначенні кращі з поміж рівних. З шахами найкраще впорались Трохимець Роман (В/Ч 3335), Римський Ігор (депутат районної ради), а найкращим результатом в шашках, можуть похизуватись працівники об’єднаного військового комісаріату Пилявський Дмитро та Кучеренко Вікторія. З особливо увагою хочеться відмітити Вікторію, молодшого сержанта ЗСУ, яка не лише обрала для себе важку стезю військового, а й з поміж всіх чоловіків турніру виборола срібло. Окрім грамот районної державної адміністрації, на переможців турніру чекала грошова винагорода, надана районною організацією профспілки працівників державних установ.

     Смілянська райдержадміністрація ще раз вітає всіх без винятку військових України та дякує за ту неоцінену жертву на яку ви йдете щодня захищаючи спокій кожного українця.

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

 

Четвер, 03 листопада 2016, 09:58

Олімпійський резерв Смілянщини

     29.10.2016  відбулися змагання відкритого Чемпіонату ОСДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 рр.н. та молодших в м. Черкаси,  де  взяла участь і команда ДЮСШ «Старт», в кількості двадцяти  чотирьох спортсменів.

   Як  завжди  учні ДЮСШ «Старт»  показали  свої найкращі результати: рівних не було Чумаку Назару – два перших місця з метання диску та штовхання ядра, Головченко Альона зайняла два перших місця з бігу на 60м з бар*єрами  та штовхання ядра, третє  з бігу на200м, Ткаленко Наталія – перше місце з метання диску, Махно Владислав – перше місце з метання спису, Вечірня Аліна – два других місця з стрибків у довжину та бігу на 60м з бар'єрами, Черноєнко Вадим – два других місця з метання спису та штовхання ядра, Чумак Дмитро – друге місце з метання диску та третє з штовхання ядра, Логвіненко Ростислав – друге місце з штовхання ядра, Колесник Анна – друге місце з  метання  спису та третє з метання диску, Хоменко Каріна – два третіх місця з бігу на 60м та 200м, Корсакевич Станіслав – третє місце з бігу на 800м.                                                                                             

 

                                                                                                     Директор ДЮСШ «Старт» М.Г.Лагунов

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 45