joomla template

Меню користувача

Сім'я

  З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти  насильства», завданням якої є привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Глізнецовим спільно з завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світланою Горобець обговорено план заходів, які будуть проводитися в районі. Також, Сергій Глізнецов провів комісію райдержадміністрації з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, на якій обговорювалося питання роботи, яка проводилася в районі протягом 2019 року щодо протидії насильству.

 15 березня до Смілянської районної державної адміністрації завітав радник першого заступника голови обласної державної адміністрації – Ілья Жакін, фахівець управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, відповідальна особа за опрацювання процедури встановлення статусу особи постраждалої від торгівлі людьми – Лариса Удовиченко та фахівець з протидії торгівлі людьми ЧБО «Від серця до серця» - Марина Стадник.

       Мета зустрічі – сприяння реалізації національного механізму взаємодії  суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми.

       Було організовано «круглий стіл» для представників мультидисциплінарної групи  Смілянського та Кам’янського районів. Були обговорені питання взаємодії всіх структур які працюють з вказаного питання, кроки допомоги особі, яка попала в тяжку ситуацію.

       В Смілянському районі працівники сектору у справах сім'ї, молоді та спорту розпочали роботу щодо інформування населення району з вказаного питання та що робити, щоб не потрапити у пастку торгівців людьми. Також, відбудуться зустрічі з молоддю та учнями старших класів навчальних закладів Смілянського району для яких буде роз’яснено переваги легального працевлаштування та як не потрапити в рабство тим, хто планує тимчасово відправитися на заробітки за кордон.                                   

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

10 березня завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Світлана Горобець провела засідання координаційної ради з питань з питань організації оздоровлення, відпочинку   та зайнятості дітей і учнівської молоді.

      Головним та досить важливим питанням на засіданні було питання охоплення дітей району послугами з оздоровлення та відпочинку.

      Відпочинковими та оздоровчими послугами 2016 року охоплено – 2 тис. 185 дітей, з них відпочинком охоплено 1 тис. 356 учнів загальноосвітніх шкіл району, оздоровлено 829 дітей, що є 25,4%. Показник минулого року досить непоганий, перевиконано обласний. Тому, в 2017 році робота всіх служб буде направлена на те, щоб оздоровити та охопити послугами відпочинку щонайбільше дітей, звичайно послуги повинні бути і якісними.

     Не залишаться без уваги діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з внутрішньо-переміщених сімей та діти загиблих.

      Дитячий табір «Тимурівець» розпочне свою роботу з червня, планується ІІ зміни.

       Уже станом на 01.03.2017 оздоровлено 61 дитину району, 11 з яких оздоровилися в м. Одеса,  50 дітей направлено на оздоровлення до санаторію.

Тому, будемо сподіватися, що в 2017 році оздоровчий період пройде вдало.

                                   

 

 

                                                 За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                                 та спорту райдержадміністрації

 

 

Четвер, 23 лютого 2017, 09:35

Оздоровлення розпочалося

За вікном ще зима, але мрії про тепле сонечко і море не зникали всю зиму. Не дивлячись на непогоду за вікном, за сприянням управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, 22 лютого 2017 сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації направлено на оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія», що в м. Одеса, 5 дітей пільгових категорій.

       Діти перебуватимуть на оздоровленні 21 день.

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 25