joomla template

Меню користувача

Сім'я

 15 березня до Смілянської районної державної адміністрації завітав радник першого заступника голови обласної державної адміністрації – Ілья Жакін, фахівець управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, відповідальна особа за опрацювання процедури встановлення статусу особи постраждалої від торгівлі людьми – Лариса Удовиченко та фахівець з протидії торгівлі людьми ЧБО «Від серця до серця» - Марина Стадник.

       Мета зустрічі – сприяння реалізації національного механізму взаємодії  суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії людьми.

       Було організовано «круглий стіл» для представників мультидисциплінарної групи  Смілянського та Кам’янського районів. Були обговорені питання взаємодії всіх структур які працюють з вказаного питання, кроки допомоги особі, яка попала в тяжку ситуацію.

       В Смілянському районі працівники сектору у справах сім'ї, молоді та спорту розпочали роботу щодо інформування населення району з вказаного питання та що робити, щоб не потрапити у пастку торгівців людьми. Також, відбудуться зустрічі з молоддю та учнями старших класів навчальних закладів Смілянського району для яких буде роз’яснено переваги легального працевлаштування та як не потрапити в рабство тим, хто планує тимчасово відправитися на заробітки за кордон.                                   

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

10 березня завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації – Світлана Горобець провела засідання координаційної ради з питань з питань організації оздоровлення, відпочинку   та зайнятості дітей і учнівської молоді.

      Головним та досить важливим питанням на засіданні було питання охоплення дітей району послугами з оздоровлення та відпочинку.

      Відпочинковими та оздоровчими послугами 2016 року охоплено – 2 тис. 185 дітей, з них відпочинком охоплено 1 тис. 356 учнів загальноосвітніх шкіл району, оздоровлено 829 дітей, що є 25,4%. Показник минулого року досить непоганий, перевиконано обласний. Тому, в 2017 році робота всіх служб буде направлена на те, щоб оздоровити та охопити послугами відпочинку щонайбільше дітей, звичайно послуги повинні бути і якісними.

     Не залишаться без уваги діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО, діти з внутрішньо-переміщених сімей та діти загиблих.

      Дитячий табір «Тимурівець» розпочне свою роботу з червня, планується ІІ зміни.

       Уже станом на 01.03.2017 оздоровлено 61 дитину району, 11 з яких оздоровилися в м. Одеса,  50 дітей направлено на оздоровлення до санаторію.

Тому, будемо сподіватися, що в 2017 році оздоровчий період пройде вдало.

                                   

 

 

                                                 За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                                 та спорту райдержадміністрації

 

 

Четвер, 23 лютого 2017, 09:35

Оздоровлення розпочалося

За вікном ще зима, але мрії про тепле сонечко і море не зникали всю зиму. Не дивлячись на непогоду за вікном, за сприянням управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, 22 лютого 2017 сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації направлено на оздоровлення до УДЦ «Молода гвардія», що в м. Одеса, 5 дітей пільгових категорій.

       Діти перебуватимуть на оздоровленні 21 день.

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

26.01.2017  сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. На засідання винесено 2 питання. Про затвердження плану роботи комісії райдержадміністрації з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та жорсткого поводження з дітьми на 2017 рік та про роботу, яка проводиться в сім’ях, де скоєно насильство.                     

     Службою у справах дітей проводиться робота щодо попередження насильства в сім'ї та робота щодо захисту тих дітей, які вже постраждали. Це рейди “Діти вулиці”, виїзди в навчальні заклади, виїзди в сім'ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, тому що більшість випадків насильницьких дій відбуваються в сім'ях, де діти мешкають з батьками, які зловживають алкоголем, наркотиками. Вживаються заходи щодо своєчасного виявлення дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах або проживають в неблагополучних  сім'ях, застосовуються заходи впливу на батьків.    

З метою профілактики правопорушень серед дітей, своєчасного виявлення фактів насилля над ними, службою у справах дітей спільно з відділом освіти райдержадміністрації, Смілянським відділом поліції ГУНП в Черкаській області складено графік виїздів в навчальні заклади району, та графік проведення рейдів «Діти вулиці». Протягом 2016 року проведено 28 рейдів «Діти вулиці». В ході проведення рейдів дітей, які займаються жебракуванням, бродяжництвом на території Смілянського району, не виявлено. Під час проведення рейдів фактів втягнення неповнолітніх в наркотичну діяльність, до вживання алкогольних напоїв та вилучень неповнолітніх із несприятливого середовища не було. Разом з тим під час проведення рейдів обстежуються матеріально-побутові умови проживання  неблагополучних та кризових сімей. Питання якості профілактичної роботи з неблагополучними сім’ями перебуває на першочерговому контролі в райдержадміністрації. Двічі на рік поновлюється соціальний паспорт району стосовно неповнолітніх, вносяться зміни до обліку неблагополучних сімей. Згідно статистичних даних в районі проживає 56 неблагополучних сімей, в яких виховується 129 дітей. Станом на 25.12.2016 року обстежено 52 таких сім’ї.  За неналежне виконання батьківських обов'язків з початку року  притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП 5 осіб. Направлено до Смілянського міськрайонного суду 8 справ про позбавлення батьківських прав 11 батьків стосовно 11 дітей. Всі справи розглянуто. Дітям надано відповідний статус.         

Проводиться робота щодо недопущення загрози життю та здоров'ю дитини. У 2016 відібрань дітей по причині жорстокого поводження з ними в районі не було.

Проводяться спільні виїзди служби у справах дітей, сектору кримінальної міліції у справах дітей, відділу освіти райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в навчальні заклади району, метою яких є проведення лекцій та бесід з неповнолітніми на тему кримінальної та адміністративної відповідальності серед неповнолітніх за скоєні ними злочини та правопорушення. Протягом 2016 року відвідано 14 навчальних закладів Смілянського району. З окремими учнями, які порушують правила поведінки в навчальному закладі, пропускають уроки без поважних причин, курять тютюнові вироби, проводяться індивідуальні бесіди.

      В усіх навчальних закладах, при виїздах в сім’ї проводиться роз’яснювальна робота з батьками щодо недопущення насильства та жорстокості  по  відношенню до дітей.

         Спеціалістами Смілянського РЦСССДМ постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна  робота серед населення щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми в районі.

        Протягом 2016 року спеціалістами Смілянського РЦСССДМ проведено 10 заходів в ЗОШ Смілянського району та Смілянському МРВ КВІ з профілактики насильства у сім’ї, охоплено 158 осіб, отримано 15 повідомлень про випадки скоєння насильства в сім’ї. Сім’ї, де вчинено, або існує загроза вчинення насильства в сім’ї, станом на 31.12.2016 року проінспектовано в повному обсязі. З членами сімей проводилась профілактична робота, щодо попередження насильства та взаємостосунків у родині.

В районі діє комісія з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. Протягом 2016 року проведено 2 засідання, розглянуто 3 питання та прийняті відповідні рішення.

 

 

 

 

                                    За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді

                                       та спорту райдержадміністрації

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 24