joomla template

Меню користувача

Культура

  27 листопада відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці.

  Голова ради ветеранів Галина Попова запросила на засідання клубу цікаву гостю – лектора-екскурсовода Смілянського краєзнавчого музею Ларису Петрушевець, яка провела історичний екскурс у епоху графів Бобринських. Лариса Василівна також є головою земельної комісії при Костянтинівській сільській раді, тому присутні в кінці заходу задавали їй питання, що стосуються земельних відносин. Діалог був цікавим і конструктивним. Члени клубу висловили надію, що Лариса Василівна ще не раз завітає на засідання клубу з цікавою інформацією.

  Павло Клименко продовжив тему земельних відносин, зокрема торкнувся питання продажу землі.

  В рамках відзначення Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій в Україні відбулася презентація книги Марії Ткачівської «Голос перепілки».

  Анатолій Поліщук розповів про людей-феноменів, а Олександр Панасенко про відомого злодія і афериста Веню Житомирського.

  Учасниці ансамблю «Райдуга» порадували присутніх піснями в своєму виконанні.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою

Середа, 13 листопада 2019, 17:27

Провели час цікаво і з піснею

  13 листопада члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці зібралися на чергове засідання.

  За сприяння сільського голови Олексія Шульги і голови ради ветеранів Галини Попової на зустріч із членами клубу завітала начальник грошових виплат і компенсацій Ірина Храпська. Вона детально і доступно розповіла присутнім як можна оформити субсидію, а також відповіла на численні питання.

  Галина Попова привітала листопадову іменинницю Березняк Надію.

  Відбулася літературна година «Веселий пересмішник – щира душа України», присвячена 130-річчю українського письменника-сатирика Остапа Вишні. Члени клубу переглянули електронну презентацію і познайомилися з книгами гумориста, які є у фонду бібліотеки.  Віра Кудренко колоритно зачитала одну з усмішок Остапа Вишні.

  Павло Клименко, член виконкому розповів про питання, які вирішує спеціально створена комісія при сільській раді.

  Анатолій Поліщук повів мову про явища, існування яких не пояснюється з точки зору науки.

  Олександр Пономаренко підготував цікаву розповідь про історію залізничного вузла міста Сміла.

  Гарними українськими жартівливими піснями учасниці вокального жіночого ансамблю «Райдуга»  прикрасили засідання клубу (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць).

  На засіданні була присутня методист районного будинку культури Світлана Кривошея.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою

  2 та 3 листопада 2019 року в місті Києві проходив Міжнародний багатожанровий фестиваль - конкурс «Україна єднає світ».

 У фестивалі – конкурсі, хвиля якого об’єднала таланти з різних куточків України, Білорусії, Литви, Сполучених Штатів Америки, взяли участь понад одна тисяча учасників.

  На міжнародному фестивалі - конкурсі Смілянщина представила свій колектив -  це народний аматорський ансамбль народних інструментів «Санжари» (художній керівник Василь Гончаренко).

  Конкурс оцінювали поважні та відомі артисти та визначні особистості в Україні, такі як народна артистка України, Герой України Ада Роговцева (голова журі ), Дар’я Трегубова, Олександр Гурець, Василій Федоришин, Тетяна Борисенко та інші.      

 Конкурсна програма фестивалю включала в себе різноманітні види виконавчого мистецтва. Виступ колективу був ретельно підготовлений і вразив глядачів своєю майстерністю виконання. Старання було підтверджене нагородами.  

  За підсумками журі  колектив отримав Диплом І ступеня,  категорія – Змішана, номінація – інструментальний жанр.  А керівник Василь  Гончаренко,  був нагороджений  Подякою Міжнародного фестивалю – конкурсу «Україна єднає світ», за плідну самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.  

  Бажаємо  учасникам народного  аматорського ансамблю народних інструментів «Санжари» та його керівнику Василю Гончаренку,  завжди отримувати задоволення від вашої спільної справи,  творчої наснаги, подальших успіхів та ще більше перемог!

 

За інформацією районного будинку культури

  30 жовтня 2019 року члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці,  зібралися на чергове засідання.

  Голова ради ветеранів Галина Попова вручила символічний подарунок Галині Яшник, яка не один десяток років була активною головою вуличного комітету, а в цьому розі відзначила своє 80-річчя.

  Історична година «Подвиг народу - пам’ять  поколінь» була присвячена Дню визволення України від нацистських загарбників, який країна відзначала             28 жовтня. Присутні переглянули електронну презентацію та прослухали репортаж з книжкової виставки, присвячені цій події. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні.

  Павло Клименко продовжив тему війни і навів приклади міфів, які були розвіяні часом і про видуманість яких свідчать документи.

  Олександр Панасенко розповів про втрати і жертви, яких зазнала Україна під час найкривавішої війни ХХ століття.

  Анатолій Поліщук повів розмову про екзотичні страви різних країн світу.

  Вокальний жіночий ансамбль «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Анатолій Матвієць) подарував присутнім пісні у своєму виконанні.

 

Лариса Тищенко, завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 148