joomla template

Меню користувача

Культура
П'ятниця, 06 березня 2020, 19:05

Жінка. Мати. Берегиня

     Під такою назвою 4 березня 2020 року  в залі засідань Костянтинівської сільської бібліотеки пройшов святковий музично-літературний захід, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

     Найкращими, найтеплішими словами вітав жінок у переддень цього гарного весняного свята сільський голова Олексій Шульга, який крім слів, вручив кожній жінці букетик квітів. До привітань приєдналися голова ради ветеранів Галина Попова, член виконкому сільської ради Павло Клименко, члени клубу за інтересами «Берегиня» Анатолій Поліщук та Олександр Панасенко.

    Свої неповторні вірші дарувала присутнім поетеса Тетяна Шугар-Благодарна.

    Віра Кудренко та Анатолій Середа піднімали настрій присутнім гуморесками.

    Учасниці вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) підготували і заспівали для присутніх ліричні, народні та жартівливі пісні.

    Приємним подарунком до свята стали виступи учасників тріо «Три Анатолії» Смілянського будинку культури ім. Т.Шевченка (керівник Віктор Чабан).

 

                                                                   Лариса Тищенко,
                                                                   завідуюча Костянтинівською
                                                                   сільською бібліотекою

    18 лютого в Смiлянськiй районнiй бiблiотецi вiдбувся семiнар бiблiотечних працiвникiв району на тему "Бiблiотека i письменники - спiвпраця для користувача".
    З обмiном досвiдом щодо спiвпрацi з мiсцевими поетами та письменниками виступила завiдуюча Костянтинiвською сiльською бiблiотекою Лариса Тищенко.
    Бiблiотекарi прослухали пряму трансляцiю брифiнгу на тему: "Стратегiя розвитку бiблiотек i повернення культури читання". Виступ заступника мiнiстра культури, молодi та спорту Iрини Подоляки викликав жваве обговорення нагальної теми присутнiми бiблiотекарями.
    На семiнар були запрошенi поети-земляки Володимир Ткаченко та Iгор Коваленко. Вони розповiли про те, як розвивали проект, який познайомив загал з iм'ям та творчiстю Тодося Осьмачки. Також, ними було наголошено, що рiшенням ЧОДА 2020 - Рiк Тодося Осьмачки.
    Письменники декламували власнi вiршi, знайомили аудиторiю з новими виданнями. Лiтератори створили невимушену та дружню атмосферу в бiблiотецi. Бiблiотекарi району отримали не лише задоволення вiд спiлкування з письменниками, а також нову лiтературу для поповнення фондiв сiльських бiблiотек.
    Ми щиро вдячнi за гарне спiлкування з Володимиром Тарасовичем та Iгорем Леонiдовичем. Будемо чекати на подальшi плiднi зустрiчi з ними.

 

                                                                                                                               Аліса Тищенко, 
                                                                                                                               директор Смілянської ЦРБ

 

П'ятниця, 21 лютого 2020, 16:24

Цікаве засідання клубу

      19 лютого 2020 року члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, зібралися на чергове засідання.

   На засідання клубу була запрошена завідуюча Костянтинівським ФАПом Наталія Журбицька, яка розповіла про короновірус.

      Голова ради ветеранів Галина Попова привітала іменинників лютого.

      Присутній на засіданні отець Ахіла , настоятель храму Воскресіння Христа Спасителя, повів мову про те, що кожна людина програмує своє майбутнє і те, що ми весь час незадоволені, не впевненні у собі, впливає на наше життя. Це духовна хвороба не тільки окремих людей, а й усього суспільства. Потрібно думати позитивно і рухатися вперед до успіху.

       З історичної години «Мистецтво віддавати» члени клубу дізналися про славетних українських меценаток, які підтримували відомі просвітницькі заклади.

      До 60-річчя Світлани Талан відбулася прем’єра її нової книги «Коли минуле попереду».

   Павло Клименко згадував про трагічні події, що відбулися в нашій країні в лютому – про подвиг Небесної Сотні, а також про Дебальцівський котел.

      Анатолій Поліщук розповів про фінську війну, а також представив книги зі сільської бібліотеки, які висвітлюють цю тему.

      Учасниці вокального ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Анатолій Матвієць) подарували присутнім пісні у своєму виконанні.

 

                                                                                                                                                              Лариса Тищенко,
                                                                                                                                                              завідуюча Костянтинівською
                                                                                                                                                              сільською бібліотекою

     Члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, 5 лютого 2020 року зібралися на чергову зустріч.

   За сприяння сільського голови Олексія Шульги засідання клубу відвідав цікавий гість – співробітник Служби безпеки України в Черкаській області Ігор Сташенко, який поінформував присутніх про стан справ у Смілянській військовій частині, застеріг бути пильними і якщо зустрічаються підозрілі особи, залишені речі інші прояви підвищеного інтересу до військових об’єктів, то звертатися на гарячу лінію Управління СБУ. Присутні отримали листівки з цього приводу, де вказані номер телефону та електронна адреса, куди можна звернутися з відповідною інформацією.

    Сільський голова Олексій Шульга поінформував членів клубу в якому стані знаходиться вирішення питання про приєднання Костянтинівської сільської ради до Балаклеївської об’єднаної громади, а також відповів на запитання присутніх.

     Голова ради ветеранів Галина Попова привітала членів клубу, які нещодавно відсвяткували свої дні народження.

     Цього разу до уваги присутніх був представлений мистецький портрет «Душа української пісні». За допомогою електронної презентації присутні дізналися про видатну українську піснярку Марусю Чурай. В 2020 році виповнюється 395 років від дня народження цієї легендарної народної співачки, поетеси і композитора епохи гетьмана Богдана Хмельницького.  Її ім'я разом з іменами тих лицарів буремних років по праву займає почесне місце на скрижалях нашої історії.

     Познайомилися члени клубу з новою книгою Марії Ткачівської «Тримайся за повітря».

   Павло Клименко подарував сільській бібліотеці книгу Володимира Шкурупія «Останній поріг», а присутніх познайомив з біографією автора. Також розказав про видатного українського діяча Агатангела Кримського.

    Анатолій Поліщук говорив про історію України від Ярослава Мудрого і до сьогодення, роблячи висновок, що українцям у всі віки не вистачає єдності.

    Пісні  у виконанні учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць) прикрасили засідання клубу.

 

Лариса Тищенко,
завідуюча Костянтинівською
сільською бібліотекою  

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 149