joomla template

Меню користувача

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів при РДА

   Повідомлення
ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при районній державній адміністрації


Установчі збори з формування нового склад громадської ради при Смілянській районній державній адміністрації відбудуться 07.07.2011 о 14.30 в малому залі засідань будинку адмінорганів (4 поверх).
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації
Бондаренко Геня Адольфівна    -    Голова ради профспілок АПК        
Завальнюк Андрій Федорович    -    Голова районної організації ветеранів       
Карбівнича Оксана Миколаївна    -    Голова Смілянської районної організації  Товариства Червоного Хреста України       
Тимофієв Сергій Петрович    -    Голова районного осередку спілки сприяння розвитку сільському зеленому туризму    
Громадська рада при райдержадміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно виявили бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації .
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
-    Рішення керівника інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);
-    Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
-    Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства;
-     Інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.
Документи приймаються ініціативною групою до 01.07.2011.
Телефон для довідок: 4-25-04.