joomla template

Меню користувача

Графіки прийому громадян



Грошев 

Володимир Володимирович




голова районної ради

       

щосереди


 

9-13

 

каб.№ 403

Латенко

Василь Миколайович

 

 

 

заступник

голови районної ради

 

 

щопонеділка

9-13

каб. № 420

Тарахтій

Володимир

Володимирович

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

щовівторка

 

9-13

 

 

 

каб.№ 409

 

 

 

Прийом проводиться у будинку органів місцевого самоврядування та органів державних установ,

ІV поверх

(м.Сміла, вул.Незалежності, 37)

 

Довідки за телефонами: 4-23-75; 4-12-97

Прийом депутатами громадян з особистих питань у приміщеннях:

Прізвище, ім'я, по батькові

Округ

Посада

Дні

Години

Балаклеївської сільської ради

Чернаєнко

Іван Юрійович

№ 1 с.Балаклея

спеціаліст юрис-консульт

Балаклеївської сільської ради

перша п’ятниця місяця

14-16

Таран Євген Володимирович

№ 1 с.Балаклея

директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій»

остання п’ятниця місяця

16-17

Грошев

Володимир Володимирович

№ 2 с.Балаклея

голова районної ради

друга п’ятниця місяця

10-12

Кисилічин  Олександр Вікторович

№ 3 с.Балаклея

лісничий ДП «Смілянське лісове господарство»

другий вівторок місяця

14-16

Голобока Любов Анатоліївна

№ 5 с.Балаклея

головний бухгалтер Костянтинівської сільської ради

остання п’ятниця місяця

14-16

Придаток

Яна Миколаївна

№ 5 с.Балаклея

приватний підприємець

останній вівторок місяця

14-16

Балаклеївської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

Бардіна

Альона Анатоліївна

№ 3 с.Балаклея

вчитель Балаклеївської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

третя п’ятниця місяця

14-16

Теклинського сільського будинку культури

Зайва

Лідія Романівна

№ 4 с.Теклине

помічник-консультант народного депутата України Сергія Рудика

остання п’ятниця місяця

14-16

Романчук

Олексій Миколайович

№ 4 с.Теклине

приватний підприємець

останній вівторок місяця

 

14-16

Березняківської сільської ради

Литвин Тетяна Дмитрівна

№ № 6, 7 с.Березняки

завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом

перша середа місяця

12-15

Великояблунівської сільської ради

Мельник Василь Миколайович

№ 8 с.Велика Яблунівка

тимчасово не працює

другий вівторок місяця

14-16

Голов’ятинської сільської ради

Тимофієв Сергій Петрович

№ 9 с.Голов’ятине

тимчасово не працює

перший понеділок місяця

10-12

Латенко Василь Миколайович

№ 9 с.Голов’ятине

заступник голови районної ради

перша п’ятниця місяця

10-12

Грошев Володимир Володимирович

№ 9 с.Голов’ятине

голова районної ради

перша п’ятниця місяця

10-12

Залевківської сільської ради

Скрипник Олег Володимирович

№ 10 с.Залевки

директор СТОВ «Смілянський агросоюз»

черверта п’ятниця місяця

 

14-16

Костянтинівської сільської ради

Латенко

Сергій Володимирович

№ 12 с.Костянтинівка

пенсіонер, голова районної організації ветеранів України

перший четвер місяця

14-16

Голобока

Любов Анатоліївна

№ 14 с.Костянтинівка

головний бухгалтер Костянтинівської сільської ради

третій четвер

місяця

14-16

Шевцов

Павло Геннадійович

№ 13 с.Костянтинівка

начальник ремонтно-ревізійної дільниці Одеської залізниці ЕЧ-2

другий четвер місяця

14-16

Проценко

Тетяна Григорівна

№ 15 с.Будки

головний лікар КЗ «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги»

друга п’ятниця місяця

14-16

районного будинку культури, с.Плоске

Римський Ігор Олександрович

№ 16 с.Плоске

приватний підприємець

другий четвер місяця

14-16

Куцівської сільської ради

Зозуля Олександр Олексійович

№ 17 с.Куцівка

директор СТОВ «СТО-Вантаж АВТО»

перший четвер  місяця

14-16

Макіївської сільської ради

Стеблина Василь Іванович

№ 18 с.Макіївка

інженер ТОВ «Агро-Рось-Інвест»

перший вівторок місяця

 

14-16

Малостаросільської сільської ради

Грозний Валерій Вікторович

№ 21 с.Мале Старосілля

механік ДП «Смілянське лісове господарство»

перший четвер місяця

15-17

Малосмілянської сільської ради

Латенко Василь Миколайович

№ 19

с.Мала Смілянка

заступник голови районної ради

перший вівторок місяця

10-12

Холоднянського сільського будинку культури

Веретільник

Василь Васильович

№ 20

с-ще Холоднянське

сімейний лікар Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

останній четвер місяця

13-15

Мельниківської сільської ради

Грошев Володимир Володимирович

№ 22 с.Мельниківка

голова районної ради

третя п’ятниця місяця

10-12

Латенко Василь Миколайович

№ 22 с.Мельниківка

заступник голови районної ради

третя п’ятниця місяця

10-12

Носачівської сільської ради

Гаєнко Валентина Пилипівна

№ 23 с.Носачів

завідуюча Носачівським відділенням ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі»

остання п’ятниця місяця

14-16

Пастирської сільської ради

Дахно

Світлана Василівна

№ 24 с.Пастирське

директор Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

кожна п’ятниця місяця

12-15

Плескачівської сільської ради

Золотоверхий Віктор Борисович

№ 25 с.Плескачівка

директор комбікормового заводу ТОВ «Агро-Рось»

третя п’ятниця місяця

14-16

Попівської сільської ради

Половинка Микола Михайлович

№ 26 с.Попівка

пенсіонер

другий четвер місяця

10-12

Ротмістрівської сільської ради

Корженко

Сергій Петрович

№ 28 с.Ротмістрівка

голова фермерського господарства «КІВІН»

перший вівторок місяця

14-16

Самгородоцької сільської ради

Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна

№ 29 с.Самгородок

технолог зоотехнічного та ветеринарного відділення ТОВ «Агро-Рось»

 

другий четвер місяця

14-15

Санжариської сільської ради

Самарська

Мирослава Леонідівна

№ 30 с.Санжариха

вчитель Санжариської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

другий

четвер місяця

14-15

Сердюківської сільської ради

Бялківський

Василь Дорофійович

№ 31 с.Сердюківка

директор СТОВ «Сердюківське»

другий четвер

місяця

14-16

Сунківської сільської ради

Гумененко

Алла Миколаївна

№ 32 с.Сунки

фельдшер Сунківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

перший вівторок

місяця

12-15

Ташлицької сільської ради

Луценко

Сергій Тимофійович

№ 33 с.Ташлик

завідуючий машинно-тракторним парком ТОВ «Агро-Рось»

перша і остання п’ятниця місяця

14-16

Гончаренко Олександр Іванович

№ 33 с.Ташлик

керівник фізичного виховання ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів

друга і остання середа місяця

14-16

Тернівської сільської ради

Шулежко

Анатолій Васильович

№ 34 с.Тернівка

директор Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

кожна п’ятниця місяця

12-13


ПІБ

Посада

Дата прийому

Час

прийому

Вельбівець Олександр Іванович

Голова обласної ради

1-й понеділок місяця

10-12
15-18

Тарасенко Валентин Петрович

Перший заступник голови обласної ради

2-й понеділок місяця

10-12
15-18

Мовчан Василь Олексійович

Керівник секретаріату обласної ради

1-ша субота місяця

9-12

Прийом проводиться у приймальні громадян, І поверх Будинку Рад

(м. Черкаси, бул. Шевченка, 185)

Довідки за телефонами: 37-29-52, 37-26-65