joomla template

Меню користувача

Постійні комісії, депутатські фракції

Депутатська фракція

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1. Латенко Василь Миколайович

2. Скрипник Олег Володимирович– керівник

фракції

3. Половинка Микола Михайлович

4. Зозуля Олександр Олексійович

5. Дахно Світлана Василівна

6. Проценко Тетяна Григорівна

7. Бардіна Альона Анатоліївна

8. Гончаренко Олександр Іванович


Депутатська фракція

Народної Партії


  1. Латенко Сергій Володимирович – керівник

фракції

  1. Романчук Олексій Миколайович
  2. Самарська Мирослава Леонідівна


Депутатська фракція

Радикальної Партії Олега Ляшка

  1. Грошев Володимир Володимирович
  2. Голобока Любов Анатоліївна
  3. Гумененко Алла Миколаївна
  4. Литвин Тетяна Дмитрівна
  5. Чернаєнко Іван Юрійович – керівник фракції

Депутатська фракція

«БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

  1.  – Мельник Василь Миколайович

керівник  фракції

2. Веретільник Василь Васильович

3. Грозний Валерій Вікторович

4. Кисилічин Олександр Вікторович

5. Таран Євген Володимирович

6. Придаток Яна Миколаївна

7. Шулежко Анатолій Васильович





Депутатська фракція

ВО «черкащани»

  1. Золотоверхий Віктор Борисович –

керівник  фракції

2. Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна

3. Стеблина Василь Іванович

4. Луценко Сергій Тимофійович

5. Корженко Сергій Петрович

6. Гаєнко Валентина Пилипівна


з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення законності, запобігання корупції та організації роботи районної ради:


  1. Придаток Яна Миколаївна                    – заступник, секретар
  2. Латенко Сергій Володимирович          - голова
  3. Кисилічин Олександр Вікторович
  4. Гаєнко Валентина Пилипівна
  5. Мельник Василь Миколайович


з питань планування бюджету і фінансів:

  1. Голобока Любов Анатоліївна            – голова
  2. Половинка Микола Михайлович      – заступник
  3. Золотоверхий Віктор Борисович
  4. Римський Ігор Олександрович          – секретар
  5. Зайва Лідія Романівна


з питань промисловості, транспорту, зв’язку, підприємництва, побутового обслуговування, управління комунальною власністю та регуляторної політики у сфері господарської діяльності


1. Зозуля Олександр Олексійович           - голова

2. Стеблина Василь Іванович

3. Грозний Валерій Вікторович               - заступник

4. Шевцов Павло Геннадійович               - секретар

5. Гончаренко Олександр Іванович

6 Таран Євген Володимирович

з питань агропромислового комплексу, землекористування та екології:


1. Луценко Сергій Тимофійович               - голова

2. Скрипник Олег Володимирович           - секретар

3. Бялківський Василь Дорофійович         - заступник

4. Романчук Олексій Миколайович

5. Корженко Сергій Петрович


з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення:


1.

Проценко Тетяна Григорівна

2.

Веретільник Василь Васильович    - заступник

3.

Литвин Тетяна Дмитрівна               - голова

4.

Гумененко Алла Миколаївна          - секретар

5.

Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна

з питань освіти, культури, молоді, спорту та засобів масової інформації:

1. Тимофієв Сергій Петрович             - заступник

2. Дахно Світлана Василівна               - голова

3. Самарська Мирослава Леонідівна

4. Чернаєнко Іван Юрійович

5. Шулежко Анатолій Васильович

6. Бардіна Альона Анатоліївна              - секретар