joomla template

Меню користувача

Понеділок, 04 грудня 2017, 10:12

Діти - наше майбуття

1 грудня голова районної ради Грошев В.В. разом із заступником директора районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді Тетяною Педько відвідали дошкільний навчальний заклад селища Холоднянське, де  працює  група з інклюзивною освітою, та в селах Березняки, Велика Яблунівка, Тернівка завітали до  діток-інвалідів.

Гості до Міжнародного дня дітей з обмеженими функціональними можливостями подарували діткам подарунки. Не менш раді відвідинам були батьки та вихователі – адже кожна хвилина повноцінного спілкування для таких діток дуже цінна і вагома.

І діти, і ті, хто постійно знаходиться поряд з ними, надзвичайно чутливі до сторонньої  уваги, яка дає можливість не відчувати відокремленості від суспільства, підняти самооцінку, не боятись жити серед  людей.

 діти діти1 конкурс3 

Того ж дня голова районної ради побував на урочистостях у Тернівській загальноосвітній школі,  педколектив якої очолює депутат районної ради, Заслужений учитель Шулежко А.В.

У школі саме 1 грудня впроваджено День школи і буде відзначатися цей день щорічно.

Свято зібрало учнів, батьків, педагогів. Серед гостей були: голова районної ради Грошев В.В., новопризначений начальник відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Мельник В.М., голова районної організації профспілки освіти і науки Плясунова Н.Г.

Цей день засновано з метою показати успіхи учнів і педагогів за рік. І цього року їх було немало – школа запроваджує багато проектів і у патріотичному вихованні, і в освітніх програмах, і в підвищенні рівня професіоналізму педагогів.

Цьогорічні успіхи учнівсько-педагогічного колективу високо оцінено обласним комітетом профспілки освіти і науки.   Жалдак О.Д., голова Черкаської районної організації, вручила колективу Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Диплом ім.Народного вчителя О.А.Захаренка обласної організації профспілки освіти і науки України та грошову премію в розмірі 10 тисяч гривень.

Вітаємо із заслуженою нагородою шкільну спільноту та радіємо разом з ними тому, що їх праця знайшла таке високе визнання.

школа1 школа2 школашкола3

Додати коментар

Захисний код
Оновити