joomla template

Меню користувача

Депутати

                                                                    СПИСОК

                                    депутатів Смілянської районної ради сьомого скликання

1

Бардіна Альона Анатоліївна

вчитель Балаклеївської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІ ступенів, проживає с.Балаклея, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

2

Бялківський Василь Дорофійович

директор СТОВ «Сердюківка», проживає с.Сердюківка, безпартійний;

3

Веретільник Василь Васильович

лікар Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КЗ «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги», проживає с-ще Холоднянське, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

4

Гончаренко

Олександр

Іванович

керівник фізичного виховання ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», проживає м.Сміла, член партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

5

Гаєнко Валентина Пилипівна

Завідувач Носачівським відділенням ТОВ «Шпола-Агро-Індустрі», проживає с.Носачів, член ПП Всеукраїнського об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

6

Голобока Любов Анатоліївна

головний бухгалтер Костянтинівської сільської ради, проживає с.Костянтинівка, безпартійна;

7

Грозний Валерій Вікторович

механік ДП «Смілянське лісове господарство», проживає с.Балаклея, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

8

Грошев Володимир Володимирович

голова районної ради, проживає с.Балаклея, безпартійний;

9

Гумененко Алла Миколаївна

фельдшер Сунківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги», проживає с.Сунки, безпартійна;

10

Дахно Світлана Василівна

директор Пастирської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, проживає с.Пастирське, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

11

Зайва Лідія Романівна

помічник народного депутата Сергія Рудика, проживає м.Сміла, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

12

Зозуля Олександр Олексійович

директор СТОВ «СТО-Вантаж АВТО», проживає с-ще Холоднянське, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

13

Золотоверхий Віктор Борисович

директор комбікормового заводу ТОВ «Агро-Рось», проживає м.Сміла, член ПП Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

14

Кисилічин Олександр Вікторович

лісничий ДП «Смілянське лісове господарство», проживає м.Сміла, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

15

Корженко Сергій Петрович

голова фермерського господарства «КІВІН», проживає м.Сміла, член ПП Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

16

Латенко Василь Миколайович

заступник голови районної ради, проживає в с.Миколаївка, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

17

Латенко Сергій Володимирович

пенсіонер, проживає м.Сміла, член Народної Партії;

18

Литвин Тетяна Дмитрівна

завідувач фельдшерсько-акушерським пунктом, проживає с.Березняки, безпартійна;

19

Луценко Сергій Тимофійович

завідуючий машино-тракторним парком ТОВ «Агро-Рось», проживає с.Ташлик, член ПП Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

20

Мельник Василь Миколайович

тимчасово не працює, проживає с.Мале Старосілля, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

21

Половинка Микола Михайлович

пенсіонер, проживає с.Попівка, безпартійний;

22

Придаток Яна Миколаївна

приватний підприємець, проживає с.Балаклея, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

23

Проценко Тетяна Григорівна

головний лікар КЗ «Смілянський центр первинної медико-санітарної допомоги», проживає с.Будки, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;

24

Римський Ігор Олександрович

приватний підприємець, проживає м.Сміла, член ПП «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ– УКРОП»;

25

Романчук Олексій Миколайович

приватний підприємець, проживає с.Теклине, безпартійний;

26

Самарська Мирослава Леонідівна

вчитель Санжариської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, проживає с.Санжариха, безпартійна;

27

Семинога-Пономаренко Світлана Михайлівна

технолог зоотехнічного та ветеринарного відділення ТОВ «Агро-Рось», проживає м.Сміла, член ПП Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

28

Скрипник Олег Володимирович

директор СТОВ «Смілянський агросоюз», проживає м.Черкаси, член ПП «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;


29

Стеблина Василь Іванович

інженер ТОВ «Агро-Рось-Інвест», проживає с.Макіївка, член ПП Всеукраїнське об’єднання "ЧЕРКАЩАНИ";

30

Таран Євген Володимирович

директор ТОВ «Кондитерська фабрика «Меркурій», проживає м.Сміла, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»;

31

Тимофієв Сергій Петрович

тимчасово не працює, проживає м.Сміла, член Аграрної партії України;

32

Чернаєнко  Іван Юрійович

юрис-консульт Балаклеївської сільської ради, проживає с.Балаклея, безпартійний;

33

Шевцов Павло Геннадійович

начальник ремонтно-ревізійної дільниці Одеської залізниці ЕЧ-2, проживає м.Сміла, безпартійний;

34

Шулежко Анатолій Васильович

директор Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, проживає с.Санжариха, член ПП «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ».


Детальніше в цій категорії: « Президія Регламент »