joomla template

Меню користувача

Середа, 03 серпня 2016, 11:30

Переймали досвід добровільного об’єднання на Полтавщині

   26 липня 2016 року відбулась робоча поїздка до Омельницької та Недогарківської об’єднаних громад, що на Полтавщині. Метою поїздки було перейняття досвіду об’єднання, візуалізація переваг та недоліків які супроводжують цей складний процес. В заході прийняли участь голови Малосмілянської сільської ради – Іван Пономаренко, Веливояблунівської сільської ради – Тетяна Комнатна, Тернівської сільської ради – Ірина Борисенко, Попівської сільської ради – Володимир Вибивайло, Санжариської сільської ради – Юрій Черненко, голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Носачівський сільський голова – Віктор Кравченко та керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковальська.

c2848e5f971cf277dc73ce1519e9141e_XL


   Учасники  завітали до Омельницької об’єднаної громади, головою якої є всім відома Олександра Шереметьєва, яка з радістю розповіла, що в склад створеної об’єднаної громади входить чотири сільські ради: Омельницька, Демидівська, Запсільська та Рокитненська. Населення об’єднаної громади складає 5658 чоловік. Олександра Іванівна поділилась досвідом об’єднання, зазначила всі переваги та позитивні зміни, що чекають  на громади. Наголосила на необхідності та важливості термінового впровадження цього процесу на всіх територіях. Також зазначила, що в цій справі немає місця зволіканню. Треба якнайшвидше провести всі етапи та реалізовувати проекти, розбудовувати свою громаду та наповнювати бюджет новими надходженнями.
   Після цього, учасники відвідали ще одну громаду, що зветься Недогарківською. Їх привітно зустріла голова громади – Віра Пащенко. Вона поділилась своїми враженнями від перших результатів роботи, яку вдалось провести в громаді та розповіла, що до складу громади, що налічує 3678 чоловік ввійшло дві сільські ради: Недогарківська та Максимівська. Віра Костянтинівна похвалилась тим, що перші результати роботи вражають своєю масштабністю, адже раніше сільські ради мали надзвичайно мало коштів, для проведення будь-яких ремонтних робіт. А на сьогодні вже ведуться роботи по ремонту та відновленню будинку культури, дитячого садка та школи. До бюджету надходять кошти які направляються на розвиток інфраструктури та покращення добробуту населення громади.
   За підсумками поїздки, сільським головам, що брали участь та на власні очі побачили всю необхідність, важливість та складність процесу тепер необхідно зробити крок назустріч добробуту та позитивних змін. Багато роботи ляже на плечі сільських голів, але усвідомивши, що іншого шляху до покращення ми не маємо, розумієш – воно того варте.

Змінено Середа, 03 серпня 2016, 11:35

Додати коментар

Захисний код
Оновити