joomla template

Меню користувача

Оголошення

Відповідно до статей 22,23 Закону України  «Про державну службу» Смілянська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Смілянської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Смілянської районної державної адміністрації можна завантажити у вкладенні:

Середа, 27 березня 2019, 15:32

Про результатами конкурсу

Інформуємо, що 27.03.2019 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільгу управління соціального захисту населення Смілянської районної державної адміністрації. Переможцем конкурсу стала МІЩЕНКО Вікторія Анатоліївна, яка набрала 7,8 балів. Другого за результатами конкурсу не визначено.

Відповідно до статей 22,23 Закону України «Про державну службу» Смілянська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільгу управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільгу управління соціального захисту населення Смілянської районної державної адміністрації можна завантажити у вкладенні:

Четвер, 29 листопада 2018, 15:48

Про результати конкурсу

Інформуємо, що 28.11.2018 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста - бухгалтера відділу фінансів та бухгалтерського обліку управління соцільного захисту населення Смілянської районної державної адміністрації. Переможцем конкурсу стала МАСЛЮК Лариса Володимирівна, яка набрала 8,15 балів. Другого за результатами конкурсу не визначено.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 15