joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: травня 2020

Капремонт 10,7 км Н-08 Бориспіль - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь (Софіївка – Піщане) та 11,6 км в об'їзд Золотоноші.

Завершується ремонт М-05 Київ - Одеса (143-152 км).

Ремонт 7,4 км в об'їзд Умані на М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знам'янка.

Н-01 Київ - Знам'янка - ремонтується 35,8 км. На 3-х ділянках проводиться ремонт 153-163, 164-176 і 183-198 км в Городищенському та Смілянському районах.

Н-16 Золотоноша - Черкаси - Сміла - Умань на ділянці 156-163 км в Звенигородському районі в селі Гусакове завершується ремонт.

Завершено ремонт 4,5 км на ділянці Р-10 / Р-09 / - Черкаси - Чигирин - Кременчук в Черкаському районі в селі Мошни.

На ділянці 28-36 км в селі Софіївка проводяться роботи з облаштування основи, вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, облаштування узбіччя.

Опубліковано в категорії Новини

Головне управління ДПС у Черкаськiй області інформує, що у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом працівників територіальних органів Державної податкової служби України, які здійснюють обслуговування платників в центрах обслуговування платників (далі – ЦОП), послаблені обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину.

Наголошуємо, що з 1 червня 2020 року ЦОП області поступово відновлюють прийом відвідувачів, із врахуванням наступного:

прийом відвідувачів здійснюється за графіком:

з понеділка по четвер: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

п’ятниця: з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

обідня перерва:  з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

технічні перерви для санітарної обробки ЦОП проводяться кожні дві години по 15 хвилин;

платники здійснюють візіт до ЦОП за попередним записом на конкретну годину прийому (контактні дані розміщені на  субсайті Головного управління ДПС у Черкаській області за посиланням: ck.tax.gov.ua);

вхід у приміщення ЦОП відбувається тільки в захисних масках, рукавичках, та після дезинфекції рук;

не допускаються у приміщення громадяни, які мають ознаки інфекційних захворювань;

обмежується кількість одночасного перебування людей в залах обслуговування ЦОП: 1 відвідувач – 1 віконце, або робоче місце, яке працює;

дотримання  відстані між відвідувачами та працівниками ЦОП не менше 1 метра один від одного (для зручності на підлозі розміщені розмежувальні лінії);

Звертаємо увагу, що приймання усієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через режим листування в Електронному кабінеті та засобами поштового зв’язку.

Нагадуємо про можливість отримання адміністративних послуг в електронному вигляді через Електронний кабінет.

За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до Головного управління ДПС у Черкаській області у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через субсайт Головного управління ДПС у Черкаській області офіційного вебпоталу ДПС.

Для зручності відвідувачів, біля входу у ЦОП розміщені оголошення з переліком номерів телефонів, за якими платники можуть звертатися для отримання консультацій щодо адміністративних та інших послуг.

Також, звертаємо увагу, що отримати кваліфікований електронний підпис можливо не лише у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС, а й звернувшись до будь-яких інших кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, перелік яких розміщено на сайті центрального засвідчувального органу Міністерства цифрової трансформації України (http://czo.gov.ua) у розділі «Довірчі послуги».

 Також звертаємо увагу, що вся актуальна інформація розміщується на субсайті Головного управління ДПС у Черкаській області за посиланням: ck.tax.gov.ua та на сторінці у Facebook https://www. facebook.com/tax.cherkasy/

Опубліковано в категорії Новини

Працівники центру зайнятості проводять вебінари, де навчають тайменджменту, навичкам самоосвіти, знайомлять із електронними сервісами державної служби зайнятості та комплексом соціальних послуг.

 Нещодавно Інна Дмитренко провела вебінар «Корисний карантин: використовуємо час для самоосвіти і саморозвитку». Безробітні переконалися, що онлайн-навчання має свій стиль і є частиною розпорядку дня.

 Пані Інна каже: «Щоб навчити наших клієнтів самостійно отримувати знання та навички, важливі для успішного працевлаштування, ми розповідаємо про всі можливості інтернет-ресурсів. Наприклад, я говорила про сервіси "Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри" (profi.dcz.gov.ua) і "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com.ua). Для шукачів роботи, роботодавців, працівників ДСЗ є цікаві матеріали на додатку «Освітній портал». Також є безкоштовні онлайн-курси та навчальні платформи для саморозвитку, такі як Prometheus, ВУМ (Відкритий Університет Майдану), СВІТЛО, LABA, SUPERLUDI, Happy Monday, Марафон безкоштовних вебінарів від IT Step Academy (Комп‘ютерна Академія ШАГ (Черкаси), EdEra.»

 Після завершення вебінару працівники центру зайнятості надіслали у особисті повідомлення посилання на ресурси, які зацікавили слухачів.

 На подібні онлайн-тренінги зареєстрованих безробітних персонально запрошують їхні профконсультанти. Решта смілян може долучитися, слідкуючи за івентами у мережі Facebook, Telegram чи Viber.

Опубліковано в категорії Новини

З початку 2020 року  призначено та виплачено  державних соціальних допомог:

- допомог в зв’язку з вагітністю та пологами  -  44 особам на    77499,36  грн;

- одноразова допомога при народженні дитини –   3125  виплат  на 3737130,51 грн;

- допомога  на дітей,  які  перебувають  під  опікою  чи  піклуванням –  181 виплата на 981749,00 грн;

- допомога  одиноким  матерям   - 1246 виплат  на 3312878,87  грн;

- ДСД  сім‘ям – 1096  виплат  на 4646909,19 грн;

-  допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам –  1881 виплата на 3947103,59 грн;

- тимчасова державна допомога дітям замість аліментів  – 76 виплат  на 116931,34 грн;

- допомога при усиновленні дитини – 5 особам на 4300,00 грн.

Загальна кількість отримувачів субсидії  на житлово-комунальні послуги станом на 01.06.2020 року складала 855 осіб.  В травні 2020 року субсидію готівкою отримувало  848 осіб , їм виплачено    81,8 тис.грн., у безготівковій формі – 7 осіб,   виплачено 78,7 тис.грн.

Нараховано субсидію на тверде паливо 650 особам на  суму 0,5 тис.грн.

В районі сформовано банк даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. На сьогодні в Реєстрі 10722 особи.

Нараховано пільг на житлово-комунальні послуги в грошовій готівковій та безготівковій формі 2307  особам на 471,7 тис. грн. та на тверде паливо 47 особам на 95,86 тис.грн.

На сьогодні в районі проживає 2007 осіб з інвалідністю, з них 68 осіб   пересувається  на кріслах колісних, в т.ч. 10 дітей з інвалідністю.

Станом на 01.06.2020 року   потребує забезпечення кріслами колісними 6 осіб з інвалідністю.   Доставка технічних та інших засобів реабілітації здійснюється Черкаським сервісним центром або заводом-виробником за місцем проживання осіб з інвалідністю.Видано з початку року 44 направлення на виготовлення протезно -  ортопедичних виробів.

Направлено  в центр реабілітації  «Барвінок» з початку року  5 осіб.

15 інвалідів  по зору І та ІІ групи користуються  пільгами на електроенергію (50%) та 8 інвалідів по зору І та ІІ групи пільгами на послуги зв'язку (50%) за рахунок коштів районного бюджету.

З початку року  надано матеріальну допомогу з районного бюджету 21 особі, які опинились у складних життєвих обставинах на суму 68100,00 грн. та з державного бюджету 2 особам з інвалідністю на суму 1638,00 грн.

Станом на 01.06.2020 року в управлінні   соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 258 осіб з інвалідністю, яки потребують забезпечення санаторно-курортними путівками.  З початку року на санаторно-курортне лікування направлено 2 учасників бойових дій  , 2 осіб з інвалідністю внаслідок війни  та 1 особу з інвалідністю ІІ групи від загального захворювання.

Направлено на реабілітацію 3 дитини з інвалідністю.

 

Опубліковано в категорії Новини

На Черкащині 401 випадок інфікування коронавірусом.

За інформацією ДУ “Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України”, за останню добу виявили ще 8 лабораторно підтверджених випадів COVID-19.

За даними медичних закладів:

21 особа отримує стаціонарне лікування, зокрема госпіталізовано 2 особи у середньо тяжкому стані із попередньо підтвердженим COVID-19;

43 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції;

321 – одужали;

16 – померли.

Уже традиційно інформуємо про заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, що передбачені для госпіталізації. Таких – 7%.

Опубліковано в категорії Новини

Смілянська районна державна адміністрація повідомляє, що в Смілянському районі відновлено автобусні перевезення перевізниками приміських пасажирських перевезень, зокрема за звичайними маршрутами:

№ 141 «ст. Т. Шевченко  – с. Будки»

№ 150 «с. В. Яблунівка - Райлікарня» (ч/з М. Яблунівка)

№ 153 «м. Сміла АС-3 – с. Балаклея - ст. Володимирівка» (ч/з с. Костянтинівка).

За маршрутом 129 Сміла АС-3 – Мале Старосілля» (ч/з с. Костянтинівка, с. Балаклея, с. М. Старосілля) здійснюється три автобусні рейси: з м. Сміла центр  перший (6 год. 15 хв), другий (7 год.30 хв.), з м. Сміла АС-3 останній (17 год. 00 хв.) та у зворотньому напрямку з с. Буда Орловецька  6год. 57 хв.,  8 год. 27 хв., 18 год. 15 хв.

Додатково повідомляємо, що в  районі забезпечено підвезення медичних працівників до місця роботи на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Опубліковано в категорії Новини

27 травня в Смілянській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Пономаренка.
На засіданні розглянуто заяви, які надійшли від жителів району щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування дитини з інвалідністю та онкозахворювання.
В результаті обговорення було прийнято рішення про виділення одноразової грошової допомоги відповідно до районної комплексної програми "Турбота" на 2016-2020 роки та рішення районної ради від 22.05.2020 № 59-2/VII «Про виплату одноразової грошової допомоги»

За інформацією управління соціального захисту населення
райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців.
Як отримати від ФССУ компенсацію втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19?
● У період карантину крім звичних виплат Фонд соціального страхування України надає допомогу за додатковими страховими випадками – зокрема, у разі ізоляції від COVID-19.
● Право на отримання цієї виплати мають усі застраховані особи, тобто кожен працевлаштований.
● Така допомога фінансується Фондом у разі самоізоляції під медичним наглядом або перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби, а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій.
● Виключною підставою для її нарахування є виданий у встановленому порядку лікарняний листок із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11».
● Видача відповідних лікарняних на сьогодні врегульована, МОЗ України спільно із ФССУ проведено селекторну нараду з департаментами (управліннями) охорони здоров’я обласних (міських) держадміністрацій щодо оформлення таких документів.
● Крім того, МОЗ рекомендувало закладам охорони здоров’я здійснити заміну попередньо виданих у зв’язку із самоізоляцією довідок на листки непрацездатності.
● Строк видачі таких листків непрацездатності відповідно до діючих нормативно-правових актів і галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я складає 14 днів. Як і в загальних випадках, лікарняний спочатку видається на п’ять днів з наступним продовженням.
● Щоб отримати від Фонду допомогу, необхідно передати отриманий листок непрацездатності із зазначенням причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19–11» своєму роботодавцю.
● У свою чергу роботодавець на підставі отриманого від працівника лікарняного листка оформлює заяву-розрахунок, у якій вказує причину непрацездатності – 11, тобто ізоляція від COVID-19, та передає її до Фонду на фінансування. Зробити це можна дистанційно. Докладніше про прийом заяв-розрахунків у період карантину: https://t.me/socialfund/322.
● Розмір допомоги від Фонду за такими лікарняними листками складає 50% середньої заробітної плати та не залежить від тривалості страхового стажу працівника. ФССУ здійснює фінансування, починаючи з шостого дня, перші п’ять днів оплачуються роботодавцем.
● Однак, для медичних працівників компенсація втраченого заробітку за час ізоляції від COVID-19 здійснюється Фондом у розмірі 100% середнього доходу і також не залежить від тривалості страхового стажу.
● Після того, як роботодавець передасть заяву-розрахунок до Фонду, слідкувати за станом фінансування можна на телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund. Як дізнатись дату виплати свого лікарняного: https://t.me/socialfund/348.

Пресслужба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

Опубліковано в категорії Новини

Питання захисту прав дітей в умовах регіональної децентралізації влади, утворення служб у справах дітей в кожній ОТГ внесене до програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2020 рік та перебуває на контролі ОДА.

Структурою, на яку відповідно до законодавства України, покладено координацію діяльності стосовно захисту прав дітей, зокрема дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, є служба у справах дітей. Утворення служби у справах дітей в кожній ОТГ передбачено Законом України «Про органи  і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» із штатною чисельністю з розрахунку один працівник не більше ніж на одну тисячу дітей, але не менше одного працівника на об’єднану територіальну громаду.

Тільки за наявності в ОТГ служби у справах дітей можливе утворення комісії з питань захисту прав дитини для розгляду питань, зокрема спірних, які потребують колегіального вирішення та ухвалення необхідних рішень органу опіки та піклування стосовно соціального захисту дітей на своїй території, зокрема в позасудовому порядку.

Станом на 25 травня служби у справах дітей створені в 27 об’єднаних територіальних громадах. Зокрема у: Водяницькій, Шевченківській (Звенигородський р-н), Зорівській, Плешканівській (Золотоніський р-н), Лебедівській (Кам’янський р-н), Канівській міській, Єрківській, Мокрокалигірській (Катеринопільський р-н), Карашинській, Набутівській, Стеблівській (Корсунь-Шевченківський р-н), Бужанській (Лисянський р-н), Іваньківській (Маньківський р-н), Балаклеївській, Березняківській, Ротмістрівській, Тернівській (Смілянський р-н), Ладижинській (Уманський  р-н), Білозірській, Леськівській, Руськополянській, Степанківській, Червонослобідській (Черкаський р-н), Чигиринській міській, Іркліївській (Чорнобаївський р-н), Шполянскій міській та Матусівській (Шполянський р-н). Цьогоріч створені 11 служб.

За інформацією Служби у справах дітей ОДА

Опубліковано в категорії Новини

Головне управління у Черкаській області інформує, що за чотири місяці 2020 року податковий борг по Черкаській області до зведеного бюджету  скорочено  на  62,3 млн гривень.

За рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу надходження до зведеного бюджету з початку року склали 70,8 млн грн, в тому числі до державного – 64,5 млн грн  та до місцевого -  6,3 млн. гривень (+ 37,2 млн грн  що більше порівняно з показником минулого року в 2,4 рази).

Слід зазначити, що податковою службою області, з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи із погашення податкового боргу, а саме за рахунок опису майна в податкову заставу, вилучення готівки, реалізації заставного майна направлення податкових вимог  та інших заходів  забезпечено надходження  до державного бюджету на суму 24,3  млн гривень.

За чотири місяці 2020 року відкрито провадження у справах про банкрутство відносно 5 підприємств області,  загальна сума податкового боргу  яких складає  20,1 млн  гривень.

Крім того, протягом січня-квітня 2020 року грошовими коштами від підприємств-банкрутів до бюджету надійшло 44,9 млн гривень.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре наголошує на недопущенні формування податкового боргу!

Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 8