joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: березня 2020

30 березня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, яке провела голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211, зі змінами внесеними постановою КМУ від 16.03.2020 № 215, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня 2020 року.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Юрій Бердник довів членам комісії вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні, пов’язаних із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Зокрема, зазначеною постановою продовжено термін карантину та обмежувальних заходів до 24 квітня 2020 року. Також дозволено певні види діяльності з обов’язковим дотриманням правил безпеки та відповідних санітарних і протиепідемічних заходів, а також використання засобів індивідуального захисту.

Враховуючи викладене, комісія вирішила:

1.Виконавчим комітетам сільських рад, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад:

1.1. Заборонити до 24 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельних закладів та інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

а)        торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку за умови забезпечення працюючого персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

б)        провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення працюючого персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

в)        торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення працюючого  персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

 1.2.Заборонити до 24 квітня 2020 року регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом крім перевезення:

а)        легковими автомобілями;

б)        службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, погодженими з органами Національної поліції, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

в)        в одному автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на маршрутах, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, крім перевезень автомобільними транспортними засобами, передбаченими в підпункті г) пункту 1.2;

г)        в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, кількості пасажирів, яка одночасно не перевищує половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах, за умови перевезення людей у засобах індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2. Смілянському відділу поліції ГУНП у Черкаській області, сектору економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити дотримання вимог щодо заборони пасажирських перевезень.

3. Смілянському відділу поліції ГУНП у Черкаській області, Смілянському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, виконавчим комітетам сільських рад, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад вжити невідкладних заходів щодо контролю за дотриманням вимог стосовно заборони роботи суб’єктів господарювання.

 4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою та покладаю на Смілянський відділ поліції ГУНП у Черкаській області, сектор економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, Смілянське міськрайонне управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області та сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Опубліковано в категорії Новини
Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник інформує, що відповідно до абзацу п’ятого частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» органи Пенсійного фонду починаючи з 2018 року щороку з 1 квітня без додаткового звернення особи проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня року, в якому здійснюється перерахунок, набули права на проведення перерахунку, передбаченого абзацами першим – третім цієї частини, на найбільш вигідних умовах.

У зв’язку з цим головне управління Пенсійного фонду України в області провело перерахунок пенсії з 1 квітня 2020 року майже  41 тис. пенсіонерів, із них 2,7 тис. –  по стажу та заробітній платі після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Додаткові витрати на виплату пенсії становлять 1 591 тис. грн у місяць.

Особи, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні.

Опубліковано в категорії Новини

Очільник області продовжує інформувати про поширення коронавірусної інфекції на Черкащині. Сьогодні у відеозверненні він дав роз’яснення щодо ситуації.

– Станом на 31 березня в області – 50 інфікованих. Стан усіх – задовільний (Черкаси – 10; Умань – 6; Кам’янка – 28; Канів – 1; Лисянка – 1; Шпола – 3; Городище – 1). За останню добу мобільні бригади зібрали 188 зразків для дослідження методом ПЛР. Усі – негативні.

Багато питань отримував стосовно тестування, наголошу, що експрес-тести і тестування методом ПЛР, яке ми розпочали проводити із 26 березня, – це абсолютно різне. Детальніше описав у відео.

Окремо зупинився на резонансному випадку у Кам’янці. Зараз там проводимо епідеміологічне розслідування. Контактна особа, якій діагностували COVID-2019 та яка проживала із сімома членами родини в одному помешканні, була госпіталізована.

Відео

Опубліковано в категорії Новини

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області продовжує здійснювати заходи зі встановлення меж адміністративно-територіальних одиниць. На сьогодні за проектами землеустрою встановлені межі 388 населених пунктів (45,1%), зокрема 2020 року – 51.

Відомості про межі цих населених пунктів внесено до Державного земельного кадастру. Найбільше встановили меж адміністративно-територіальних одиниць у Христинівському (32 н. п. із 35, або 91,4%), Жашківському (34 н. п. із 38-ми – 89,5%) і Смілянському (30 н. п. із 38 – 78,9%) районах.

У Черкаській області обліковується 855 населених пунктів, а саме: міста обласного значення – 6, міста районного значення – 10, селища міського типу – 15, села – 824.

Довідково:

Відповідно до Земельного кодексу України (глава 29, ст. 173) межі району, села, селища, міста, району в місті встановлюють і змінюють за проектами землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць.

Як ідеться в ст. 46 Закону України «Про землеустрій», проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних утворень «розробляються для створення повноцінного життєвого середовища та створення сприятливих умов їхнього територіального розвитку, забезпечення ефективного використання потенціалу територій зі збереженням їхніх природних ландшафтів та історико-культурної цінності, з урахуванням інтересів власників земельних ділянок, землекористувачів, у тому числі орендарів, і затвердженої містобудівної документації».

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області

Опубліковано в категорії Новини

З початку 2020 року  призначено та виплачено  державних соціальних допомог     :

- допомог в зв’язку з вагітністю та пологами  -  25 особам на    49973,41 грн;

- одноразова допомога при народженні дитини –   1901 особі  на 2292330,39 грн;

- допомога  на   дітей,  які  перебувають  під  опікою  чи  піклуванням –  100 особам на 547441,43 грн;

- допомога  одиноким  матерям   - 627 особам на 1803581,27 грн;

- ДСД  сім‘ям – 577 особам на 2558090,87 грн;

-  допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам –  1125 особам на 2389462,66 грн;

- тимчасова державна допомога дітям замість аліментів  – 37 особам  на 60825,50 грн;

- допомога при усиновленні дитини – 3 особам на 2580,00 грн.

Загальна кількість отримувачів субсидії  на житлово-комунальні послуги станом на 01.04.2020 року складала 3509 осіб.  В березні 2020 року субсидію готівкою отримувало  3334 особи, їм виплачено    2657,1 тис.грн., у безготівковій формі – 175 осіб,   виплачено 158,6 тис.грн.

Нараховано субсидію на тверде паливо 650 особам на  суму 1808,3 тис.грн.

В районі сформовано банк даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. На сьогодні в Реєстрі 10801 особа.

Нараховано пільг на житлово-комунальні послуги в грошовій готівковій та безготівковій формі 1551  особі на 631,8 тис. грн. та на тверде паливо 27 особам на 55,96 тис.грн.

На сьогодні в районі проживає 2007 осіб з інвалідністю, з них 68 осіб   пересувається  на кріслах колісних, в т.ч. 10 дітей з інвалідністю.

Станом на 01.04.2020 року   потребує забезпечення кріслами колісними 5 осіб з інвалідністю.   Доставка технічних та інших засобів реабілітації здійснюється Черкаським сервісним центром або заводом-виробником за місцем проживання осіб з інвалідністю.   Видано з початку року 44 направлення на виготовлення протезно -  ортопедичних виробів.

Направлено  в центр реабілітації  «Барвінок» з початку року  5 осіб.

15 інвалідів  по зору І та ІІ групи користуються  пільгами на електроенергію (50%) та 8 інвалідів по зору І та ІІ групи пільгами на послуги зв'язку (50%) за рахунок коштів районного бюджету.

Станом на 01.01.2020 року в управлінні   соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 258 осіб з інвалідністю, яки потребують забезпечення санаторно-курортними путівками.  З початку року на санаторно-курортне лікування направлено 2 учасників бойових дій  , 2 осіб з інвалідністю внаслідок війни  та 1 особу з інвалідністю ІІ групи від загального захворювання.

Направлено на реабілітацію 3 дитини з інвалідністю.

Опубліковано в категорії Новини

За даними Центру громадського здоров’я, станом  на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних (2 за останню добу), 8 пацієнтів одужало. За добу було підтверджено 69 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪Вінницька область — 36 випадки;

▪Волинська область — 3 випадки;

▪Дніпропетровська область — 9 випадків;

▪Донецька область — 6 випадків;

▪Житомирська область — 5 випадків;

▪Закарпатська область — 1 випадок;

▪Запорізька область — 13 випадків;

▪Івано-Франківська область — 45 випадок;

▪Кіровоградська область — 4 випадки;

▪м. Київ — 107 випадки;

▪Київська область — 52 випадків;

▪Львівська область — 6 випадків;

▪Луганська область — 2 випадки;

▪Одеська область — 11 випадків;

▪Полтавська область — 1 випадок;

▪Рівненська область — 13 випадків;

▪Сумська область — 10 випадків;

▪Тернопільська область — 78 випадків;

▪Харківська область — 1 випадок;

▪Херсонська область — 1 випадок;

▪Хмельницька область — 3 випадки;

▪Чернівецька область — 90 випадків;

▪Черкаська область — 50 випадків;

▪Чернігівська область — 2 випадки.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 31 березня 2020 року до Центру надійшло 378 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 2642 повідомлень про підозру на COVID-19

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

З 29 березня Україна працюватиме за оновленими медичними стандартами надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Зокрема, МОЗ Україн оновив алгоритми амбулаторно-поліклінічної допомоги пацієнтам з підозрою на COVID-19.

Відповідно до цих алгоритмів, пацієнтів з легкою формою захворювання, які не мають ризику ускладнень, а також пацієнтів, що одужують та вже не потребують цілодобового нагляду лікарів, рекомендовано лікувати амбулаторно, тобто в домашніх умовах.

При цьому лікарі забезпечують постійний контроль поточного стану пацієнта і його контактних осіб за телефоном та/або можуть здійснювати виїзні консультації з дотриманням правил інфекційного контролю. Медичні працівники, які надають медичну допомогу за місцем проживання, і контактні особи пацієнта обов’язково мають використовувати засоби індивідуального захисту.

Амбулаторне (домашнє) лікування суворо заборонене у разі, якщо пацієнт перебуває в групі ризику щодо розвитку ускладнень або має симптоми, що характеризують середньо-тяжкий і тяжкий перебіг.

До таких симптомів відносяться: ядуха; утруднене дихання; збільшення частоти дихальних рухів більше фізіологічної норми; кровохаркання; шлунково-кишкові симптоми (нудота, блювання, діарея); зміни психічного стану (сплутаність свідомості, загальмованість).

Зазначаємо, що ускладнення дихання при COVID-19 зазвичай розвиваються на другому тижні хвороби, тому медпрацівникам рекомендовано особливо активно спостерігати за хворими саме в цей період.

Відповідні державні положення затверджені наказом МОЗ України про “Організацію надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)”. Вони ґрунтуються на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я, оновлених після поширення хвороби за межі Китаю, та є адаптованими до потреб системи охорони здоров’я України.

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 30 березня 2020, 14:42

COVID-19: як передається та як вберегтися

В області виявили 50 фактів зараження на коронавірусну інфекцію. З них 33 особи отримують амбулаторний нагляд в умовах самоізоляції. На лікуванні в стаціонарах перебуває 16 пацієнтів. Ми ж нагадуємо, як вберегтися від хвороби та не допустити її поширенню.

Наразі відомо, що COVID-19 передається краплинним та контактним шляхами. Вірус не циркулює у повітрі, а передається від людини до людини. Він не здатний переміщатись на далекі відстані. Відстань – це гарантія безпеки, фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитись неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви знаходитесь на відстані понад 1,5 м.

Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), забруднених виділеннями з дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

Немає офіційних підтверджень, що домашні тварини можуть бути переносниками нового коронавірусу. Проте після контакту з домашніми тваринами рекомендуємо мити руки водою з милом. Це захистить вас від ризику поширень низки бактерій, якими людина може заразитися від домашніх тварин.

Водночас вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від низки умов. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.

Заразитись можуть люди будь-якого віку, тому всі мають дотримуватись заходів захисту від вірусу. Літні люди та хворі на хронічні захворювання перебувають в зоні підвищеного ризику.

Як себе захистити від вірусних інфекцій?

Зміцнюйте імунітет та слідкуйте за самопочуттям

Повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи та водний баланс організму.

За перших симптомів звертайтеся до лікаря

У разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря.

Мийте часто руки з милом упродовж 20-ти секунд

Або користуйтесь антисептиком, вміст спирту в якому не повинен бути менше 60-80%

Уникайте контакту з людьми із симптомами ГРВІ

З тими, хто має симптоми застуди. Мінімальна дистанція — 1,5 метра.

Уникайте дотиків до свого обличчя

Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа та рота.

Термічно обробляйте продукти

Не їжте сире м’ясо, м’ясні субпродукти та яйця.

Опубліковано в категорії Новини

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 62 нових випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

▪️Вінницька область — 23 випадки;
▪️Волинська область — 2 випадки;
▪️Дніпропетровська область — 8 випадків;
▪️Донецька область — 6 випадків;
▪️Житомирська область — 5 випадків;
▪️Закарпатська область — 1 випадок;
▪️Запорізька область — 11 випадків;
▪️Івано-Франківська область — 41 випадок;
▪️Кіровоградська область — 4 випадки;
▪️м. Київ — 102 випадки;
▪️Київська область — 49 випадків;
▪️Львівська область — 6 випадків;
▪️Луганська область — 2 випадки;
▪️Одеська область — 8 випадків;
▪️Полтавська область — 1 випадок;
▪️Рівненська область — 11 випадків;
▪️Сумська область — 9 випадків;
▪️Тернопільська область — 60 випадків;
▪️Харківська область — 1 випадок;
▪️Херсонська область — 1 випадок;
▪️Хмельницька область — 2 випадки;
▪️Чернівецька область — 75 випадків;
▪️Черкаська область — 50 випадків;
▪️Чернігівська область — 2 випадки.

Дані з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької, Луганської областей та міста Севастополя відсутні.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. Станом на ранок 30 березня 2020 року до Центру надійшло 298 повідомлень про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 2264 повідомлень про підозру на COVID-19.

Опубліковано в категорії Новини

 В умовах проведення по всій території Україні карантинних заходів Мінсоцполітики як центральний орган виконавчої влади, що формує та реалізує державну політику у сфері охорони дитинства, звертає увагу на необхідність дотримання чинного законодавства з питань соціального захисту дітей. При цьому потрібно зауважити, що в нинішніх умовах, а особливо в умовах вимушеної самоізоляції,  існують значні ризики загострення таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Внаслідок запровадження карантину в Україні діти  повернуті у сім’ї без визначення спроможності кожної сім’ї забезпечити їх потреби, насамперед їхню безпеку.

 Відповідно до розпорядження райдержадміністрації від 18.03.2020 № 57 «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню на території Смілянського району коронавірусу COVID-19», протоколів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрація, сільські голови та голови об’єднаних територіальних громад повинні в цей період забезпечити організацію оперативного виявлення дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, зокрема, шляхом їх відвідування, а в разі надходження повідомлень про факти або ризики загрози життю і здоров’ю дітей, домашнього насильства - разом із представниками органів Національної поліції, медичними працівниками. Робота органів опіки та піклування щодо прийняття рішень стосовно подальшої долі дітей (відібрання дитини у батьків або інших законних представників у зв’язку із загрозою її життю або здоров’ю, жорстоким поводженням з нею; тимчасове влаштування; надання статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; забезпечення влаштування у сім’ї громадян тощо) та повнолітніх недієздатних осіб повинна бути безперебійною та оперативною. Відповідні рішення не потребують винесення на розгляд комісій з питань захисту прав дитини, тому проведення засідань комісій з цих питань не вбачається доцільним. Разом з тим роз’яснювати батькам та дітям, особливо тим, які перебувають в складних життєвих обставинах, що таке COVID-19 та пов’язане з ним введення карантину, які симптоми цього захворювання та правила індивідуального захисту, яких необхідно дотримуватись з метою уникнення зараження коронавірусом.

 З метою дотримання протиепідемічних заходів з боку представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, служб у справах дітей об’єднаних територіальних громад, фахівців соціальної, роботи, соціальних працівників необхідно, де є можливість, працювати дистанційно, мати засоби особистої гігієни (маски, дезинфікуючі засоби для обробки рук).

 Закон України „Про екстрену медичну допомогу” не визначає потреби в отриманні згоди законних представників дітей на отримання екстреної медичної допомоги.

 Також відповідно до статті 43 Закону України „Основи законодавства про охорону здоров’я” згода пацієнта чи його законного представника на медичне втручання не потрібна у разі наявності ознак прямої загрози життю пацієнта за умови неможливості отримання з об’єктивних причин згоди на таке втручання від самого пацієнта чи його законних представників. Також статтею 43 цього Закону визначено обов’язок лікаря звернутися до органу опіки та піклування, якщо законний представник пацієнта дає відмову від медичного втручання і вона може мати для пацієнта тяжкі наслідки.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

На цьому у ході пресбрифінгу наголосив очільник Черкащини Роман Боднар. За його словами, станом на 28 березня в області склали 96 адміністративних протоколів про порушення карантинних заходів. Хоча, додав він, незафіксованих порушень значно більше.

Повноваження проводити перевірки з дотримання карантину мають Нацполіція, Держпродспоживчслужба та органи місцевого самоврядування. За виявлені порушення передбачається штраф для фізичних осіб від 17 до 34 тис. грн, а для юридичних – до 170 тис. грн.

Крім того, в області реагують на повідомлення про порушення, які надходять на «гарячу» обласну телефонну лінію 0-800-508-876. Передовсім йдеться про недотримання обов’язкової 14-денної самоізоляції тими, хто повернувся з-за кордону, наголосив Роман Боднар. Оскільки нехтуваннями обов’язковою самоізоляцією може призвести до масового поширення захворювання на коронавірусну інфекцію.

Він також звернув увагу на недотримання встановлених правил перебування у супермаркетах. Так, керівництво магазинів не дотримується обмежень з кількості покупців на кожні 10 метрів торговельної площі, немає розмітки про рекомендовану відстань між людьми у 1,5 метри на касах. Натомість, люди скупчуються біля касира, який іноді навіть не має захисної маски. Свідком таких непоодиноких випадків став сам Роман Боднар, коли особисто відвідав декілька мережевих магазинів з контролем. За цими фактами вживатимуть заходів фахівці Держпродспоживслужби області, додав він.

Безпосередньо в обласному центрі, за словами мера міста Анатолія Бондаренка, діятимуть блокпости, до патрулювання вулиць міста залучатимуть громадські об’єднання. Вони слідкуватимуть за тим, аби черкащани ретельніше дотримувалися правил карантину та без гострої необхідності не полишали домівок, не порушувати 1,5-метрової дистанції при спілкуванні та ін.

Нагадаємо, станом на 29 березня в області виявили 46 фактів захворювання на коронавірусну інфекцію, 23 з яких виявили на Кам’янщині. На стаціонарному лікуванні перебувають 15 пацієнтів, інші ж, які переносять хворобу у легкій формі, перебувають на лікуванні вдома під пильним наглядом сімейних лікарів.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 8