joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: серпня 2019

   22 серпня в Смілянському міському будинку культури відбулися урочисті районні заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України. Присутніх привітали заступник голови Смілянської райдержадміністрація Сергій Глізнецов, заступник голови Смілянської районної ради Василь Латенко. Нагороджено переможців огляду-конкурсу серед населених пунктів, підприємств, установ, організацій, сільських вулиць і садиб району. Оголошено кращих працівників району та трудові колективи на занесення на районну "Дошку пошани". Вручені грамоти, подяки, подарунки. Для учасників урочистостей у фойе діяли виставки майстрів народно-прикладного мистецтва, а працівники районного будинку культури привітали святковим концертом.Більше тут https://www.facebook.com/249956415200065/photos/pcb.1163192787209752/1163191860543178/?type=3&theater

Опубліковано в категорії Новини

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України формується громадська думка та відображення запиту населення на посилення захисту сім'ї, дитинства, материнство і батьківства шляхом створення в Україні Міністерства сім'ї та дитинства. Відповідну петицію від 08.08.2019 №22/069110- еп оприлюднено за посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/69110

Текст петиції:

№22/069110-еп

Дата оприлюднення: 08 серпня 2019

Част.2 ст.51 Конституції України визначає, що сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Низкою засобів масової інформації від 30.07.2019 поширено інформацію про наміри Офісу Президента України сприяти об’єднанню Міністерства охорони здоров’я та Міністерства соціальної політики, завданням якого є забезпечення реалізації держполітики з питань сім'ї та дітей, під головуванням першого.

Пріоритетність питань сім’ї та дитинства у державній політиці з роками нівелюється та, рештою решт, перестане існувати взагалі.

З ракурсу історії, з метою підвищення ефективності реалізації основних завдань державної політики України з питань сім'ї, дітей та молоді, конституційного обов'язку держави щодо охорони сім'ї, дитинства, материнства і батьківства, забезпечення соціального становлення і розвитку молоді та відповідно до пункту 15 статті 106 Конституції, Президент України підписав Указ 06 лютого 2004 року № 166/2004 про створення Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді.

Указом Президента України від 09.12.2010 зазначене Міністерство реорганізовано в Міністерство освіти та науки, молоді та спорту. Функції стосовно сім’ї та дітей передані в 2011 році до Міністерства соціальної політики, фаховими сферами якого є трудові відносини зайнятості, соціальний захист і пенсійне забезпечення населення, та яке є правонаступником прав і обов'язків ліквідованих Указом Президента України від 25.07.97 №705/97 Міністерства праці та Міністерства соціального захисту населення.

Як результат, за останні роки бачимо відсутність ідеології формування культури сімейних відносин, підвищення відповідальності батьків за сім’ю та виховання дітей, недостатню кількість механізмів підтримки сімей, збільшення сімейного насильства, жорстокого поводження з дітьми, злочинів проти дітей, ліквідацію 80% штату соціальних працівників, які супроводжували сім’ї у складних життєвих обставинах тощо.

Відповідно до ст.3 СК України, сім'я є первинним та основним осередком суспільства.

Відповідно до ст.102 Конституції України, Президент України є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Володимире Олександровичу, просимо підвищити питання сім’ї та дитинства серед пріоритетів державної політики, а також сприяти створенню в Україні Міністерства сім’ї та дитинства і відповідного Комітету Верховної Ради України.

Підтримано Громадською організацією "Всеукраїнська асоціація прийомних батьків"

Опубліковано в категорії Новини

22.08.2019 10.00-11.00 - Смілянський міський будинок культури: виставки народно-прикладного мистецтва, 11.00 - урочисті районні заходи з нагоди 28-ї річниці незалежності України

23.08.2019 15.00 - с.Плескачівка, святкові заходи у музеї стародавнього побуту та народних ремесел

25.08.2019 19.00 - с.Самгородок, сільський будинок культури, святковий захід з нагоди 28-ї річниці незалежності України  за участю колективів районного будинку культури та учасників художньої самодіяльності с.Самгородок

Опубліковано в категорії Новини

З початку 2019 року 64 смілянським бізнесменам, які співпрацюють з центром зайнятості, виплачено 485,6 тис. грн. за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. Ці кошти - компенсація єдиного соціального внеску з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Один із таких бізнесменів – Андрій Сіохін. Власну справу започаткував в 2000-х. Син Андрія також підтримує захоплення батька. Роману зараз двадцять два роки. Він закінчив Київський військовий ліцей імені Івана Богуна, навчався на програміста у Польщі. Але повернувся у рідне місто і сказав батьку, що хоче працювати з ним. І от уже два роки Роман допомагає родині: завідує столярним цехом і займається розробкою каркасів.

Підбирати робітників родині бізнесменів допомагають співробітники центру зайнятості. Тетяна Шаргородська – провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями,  коментує: “Роботодавцям вигідно працевлаштовувати безробітних за направленням центру зайнятості та дбати про те, щоб ці працівники працювали тривалий час. Роботодавець отримує грошову компенсацію, якщо працевлаштував безробітного на новостворене робоче місце в пріоритетній галузі економічної діяльності.”

Андрій Сіохін розповідає: “З центром зайнятості ми співпрацюємо давно. Для нас це вигідно, адже нам допомагають підібрати необхідного працівника та ще й дають компенсацію.”

Ольга Дар’єва – начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості, пояснює: “Приклад співпраці родини Сіохіних та центру зайнятості яскраво демонструє, що роботодавцям вигідно не просто створювати нові робочі місця, а й давати роботу людям, які отримали статус безробітного та звернулися на співбесіду за направленням від центру зайнятості.”

Нагадуємо, що представники малого та середнього бізнесу до 29 лютого 2020 року можуть подати заявку про участь у грантовій програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Для отримання грантів необхідно подати заявку. Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /.

 

Ангеліна Хоменко,

фахівчиня Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

Минулого тижня ще 70 ОСББ залучили більше 25 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

 

Така можливість з’явилася завдяки виділенню Урядом додаткових 380 млн грн на стимулювання утеплення ОСББ. Це у 2 рази перевищує обсяг коштів для підтримки ОСББ у рамках 1-го траншу фінансування у 2019 році (190 млн гривень).

 

Враховуючи активність ОСББ у попередні роки, найближчим часом очікується надходження чималої кількості заявок щодо «теплих кредитів».

 

Нагадуємо, що «теплі кредити» для ОСББ надають:

 

- Ощадбанк;

 

- Укргазбанк;

 

- ПриватБанк.

 

Загалом у ц. р. вже понад 1200 ОСББ отримали в банках близько 450 млн грн «теплих кредитів».

 

Окрім державного відшкодування, ОСББ можуть отримати додаткові компенсації у рамках понад 100 місцевих програм «теплих кредитів» (http://saee.gov.ua/uk/programs/map).

 

«Отже, шановні голови ОСББ, поспішайте скористатися державною програмою, щоб впровадити усі необхідні енергоефективні заходи та надати до банків підтвердні документи (акти виконаних робіт) до 30 листопада цього року!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Управління комунікації та звязків з громадськістю

Опубліковано в категорії Новини

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

З метою надання якісної правової допомоги діють мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги, що здійснюють виїзди у населені пункти Черкаської області. До складу мобільних точок входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси.

Інформуємо, що виїзд мобільної точки буде здійснено:

22.08.2019 - с. Мала Смілянка, вул. Центральна 29, Тернівська сільська об’єднана територіальна громада, Смілянський район.Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Опубліковано в категорії Новини

Учора, 15 серпня, на Смілянщині із робочим візитом побував перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Тарас Висоцький. Він провів розширену нараду за участю керівництва Смілянської райдержадміністрації, Смілянської районної ради, Смілянської міської ради, керівників структурних підрозділів адміністрації, сільських голів, керівників установ району, представників правоохоронних органів.

На нараді обговорено проблемні питання у сферах освіти, охорони здоров'я, житлово-комунального господарства, ремонту доріг, екології, соціального захисту населення.  Проблемні питання у сфері охорони здоров’я окреслили Головний лікар комунального некомерційного підприємства "Смілянська багатопрофільна лікарня ім.С.Бобринської" Зоя Зирянова та головний лікар комунального некомерційного підприємства «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко. Це, зокрема, питання кадрового забезпечення у первинці, питання оновлення матеріально-технічної бази районної лікарні, інформатизація закладу та інші.  Про проблемні питання у об’єднаних територіальних громадах зазначили голова Ротмістрівської сільської ради Володимир Ховайба, голова Березняківської сільської ради Надія Гончаренко, голова Тернівської сільської ради Ірина Борисенко. Піднято питання орендної плати за землю, пільгового перевезення громадян та багато інших. У результаті зустрічі напрацьований спільний подальший план дій щодо вирішення проблемних питань.

Опубліковано в категорії Новини

Зарплата від 10 000 грн. для військовослужбовців за контрактом підрозділів охорони державного кордону

Залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення

Одноразова грошова допомога після укладення першого контракту – від 15000 грн.

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань

Щорічна фінансова допомога на оздоровлення

Підйомна допомога для військовослужбовців та членів сім’ї під час переїзду до нового місця служби в інший населений пункт

СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ

Ви матимете право на різні види відпусток:

щорічну основну відпустку від 30 до 45 календарних днів, в залежності від вислуги років

щорічну додаткову відпустку для військовослужбовців, які проходять службу у підрозділах, що виконують завдання з охорони державного кордону до 7 календарний днів (під час дії особливого періоду не надається)

відпустку для лікування

за наявності підстав, відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення до 10 календарних днів

Забезпечення житлом, в іншому разі Служба компенсує кошти за піднайом (найом) або оренду житлових приміщень

Першочергове надання місць, за місцем проживання, у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах дітям військовослужбовців

В залежності від займаних посад, умов та місця служби ваш стаж обраховуватиметься у співвідношенні 1:1,5, 1:2, та 1:3.

Забезпечення військовослужбовців за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу обідом за рахунок держави або за їх бажанням грошовою компенсацією

БЕЗКОШТОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

МОЖЛИВІСТЬ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЧОВИМ МАЙНОМ

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ОСВІТУ

 *             Можливість навчання (у т.ч. для здобуття вищої освіти), підвищення кваліфікації у військових навчальних закладах Держприкордонслужби України

 *             Право навчатись в вищих навчальних закладах без відриву від військової служби (заочно)

 *             Опанування цивільного фаху (кінологія; матрос 2-го класу; моторист-машиніст 2-го класу)

 Умови прийому

 *             громадянин України віком в особливий період від 18 до 60 років (з урахуванням, що час, який залишився кандидатом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі не менше встановленного строку контракту військової служби в календарному обчисленні)

 *             має вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту

 *             придатний до військової служби за станом здоров’я

 *             не має судимостей

 Представництво у Черкаській області

 м. Черкаси, селище Оршанець, вул. Підполковника Красніка 2, (0472) 50-60-09,

 (094) 985-80-09, (067) 470-87-13

 

 Подробиці за посиланням https://recruiting.dpsu.gov.ua/

Військовослужбовцям за контрактом пропонується престижна робота з належною оплатою праці

 

 

Зарплата від 10 000 грн. для військовослужбовців за контрактом підрозділів охорони державного кордону

 

Залежно від займаних посад та умов служби – додаткові види грошового забезпечення

 

Одноразова грошова допомога після укладення першого контракту – від 15000 грн.

 

Щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань

 

Щорічна фінансова допомога на оздоровлення

 

Підйомна допомога для військовослужбовців та членів сім’ї під час переїзду до нового місця служби в інший населений пункт

 

СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ

 

Ви матимете право на різні види відпусток:

 

щорічну основну відпустку від 30 до 45 календарних днів, в залежності від вислуги років

 

щорічну додаткову відпустку для військовослужбовців, які проходять службу у підрозділах, що виконують завдання з охорони державного кордону до 7 календарний днів (під час дії особливого періоду не надається)

 

відпустку для лікування

 

за наявності підстав, відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення до 10 календарних днів

 

Забезпечення житлом, в іншому разі Служба компенсує кошти за піднайом (найом) або оренду житлових приміщень

 

Першочергове надання місць, за місцем проживання, у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах і дитячих оздоровчих таборах дітям військовослужбовців

 

В залежності від займаних посад, умов та місця служби ваш стаж обраховуватиметься у співвідношенні 1:1,5, 1:2, та 1:3.

 

Забезпечення військовослужбовців за контрактом рядового, сержантського і старшинського складу обідом за рахунок держави або за їх бажанням грошовою компенсацією

 

БЕЗКОШТОВНЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

МОЖЛИВІСТЬ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ

 

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЧОВИМ МАЙНОМ

 

МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ОСВІТУ

 

*             Можливість навчання (у т.ч. для здобуття вищої освіти), підвищення кваліфікації у військових навчальних закладах Держприкордонслужби України

 

*             Право навчатись в вищих навчальних закладах без відриву від військової служби (заочно)

 

*             Опанування цивільного фаху (кінологія; матрос 2-го класу; моторист-машиніст 2-го класу)

 

Умови прийому

 

*             громадянин України віком в особливий період від 18 до 60 років (з урахуванням, що час, який залишився кандидатом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі не менше встановленного строку контракту військової служби в календарному обчисленні)

 

*             має вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту

 

*             придатний до військової служби за станом здоров’я

 

*             не має судимостей

 

Представництво у Черкаській області

 

м. Черкаси, селище Оршанець, вул. Підполковника Красніка 2, (0472) 50-60-09,

 

(094) 985-80-09, (067) 470-87-13

 

 Подробиці за посиланням https://recruiting.dpsu.gov.ua/


Опубліковано в категорії Новини

За повідомленням КНП  Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської на території закладу охорони здоров’я проводяться ремонтні роботи по проекту «Реконструкція приміщення під стерилізаційне відділення КНП  Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської Смілянської районної ради Черкаської області».

Кошти на проведення робіт виділені рішенням сесії обласної ради з обласного бюджету.

Опубліковано в категорії Новини

Під час роботи у с. Мала Смілянка, Олександр Золотарьов завітав на консультаційний захід для жителів громади. Він працював оператором станків з числовим програмним управлінням, механізатором. Коли чоловік залишився без роботи, то вирішив взяти участь у громадських роботах.

Чоловік розповідає: “Я продовжую шукати постійну роботу. Коли фахівці центру зайнятості повідомили про актуальні вакансії, мене зацікавила робота на заводі. Там пропонують в’язати джгути для комплектуючих автомобілів, навчають на робочому місці і пропонують хорошу зарплату. Я взяв буклет від цього роботодавця, можливо схожу на співбесіду.”

Лариса Задорожна – заступниця начальниці відділу організації працевлаштування населення: “Ми пропонуємо роботу для складачів поїздів, регулювальників швидкості руху вагонів, слюсарів, продавців, електромонтерів, підсобних робітників, в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Таких вакансій зараз найбільше.”

Ольга Самарська – начальниця відділу активної підтримки безробітних: “Запрошуємо бажаючих здобути фах тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та швачок. Навчання на трактористів відбувається у м. Золотоноша в ДПТНЗ Черкаський навчальний центр МінАП та продовольства України. Швачок навчають у м. Сміла в ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.”

Юлія Осика – заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями: “Роботодавцям ми пропонуємо відвідувати семінари та тренінги від центру зайнятості. На них можна навчитися, освіжити знання чи поділитися власним досвідом з маркетингу та управління, корпоративної культури, тайм-менеджменту. На таких заходах роботодавці регіону знайомляться одне з одним та мають змогу запускати спільні проекти. Також ми розповідаємо про послуги від центру зайнятості та в якому випадку можна отримати компенсацію з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.”

Звертайтеся до центру зайнятості: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)42526

Ангеліна Хоменко,

фахівчиня Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3