joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: серпня 2019

Наприкінці серпня по всій Україні проводяться традиційні серпневі конференції освітян, які дають старт новому навчальному року. 29 серпня 2019 року на базі Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області пройшла серпнева (не)конференція педагогів Смілянського району. В роботі конференції взяв участь заступник голови Смілянської районної державної адміністрації Сергій Глізнецов. На захід прибули всі педагоги Смілянського району, працівники відділу освіти. Районна серпнева (не)конференція, як і минулого року, проходила у форматі EdCamp, що дало змогу об’єднати зусилля педагогів і використати цей час для обміну досвідом, дискусій, обговорення проблем організації освітнього процесу в Новій українській школі. Розпочалась конференція з перегляду відео привітання від EdCamp Ukraine. Під час відкритття учасники (не)конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною свого життя захищав свободу і незалежність України. Начальник відділу освіти Смілянської райдержадміністрації Василь Мельник коротко підвів підсумки минулого навчального року і стану впровадження НУШ в школах району, розповів про особливості і зміни, які чекають на освітян в новому 2019/2020 навчальному році. Традиційним для серпневих конференцій стало підведення підсумків минулого навчального року та нагородження педагогів, які досягли значних успіхів у своїй професійній діяльності. Минулого року наші педагоги були активними учасниками і обласної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини» і конкурсу на кращу серії цифрових ресурсів. Начальник відділу освіти В. М. Мельник вручив дипломи і сертифікати Черкаського обласного інститут педагогічних працівників педагогам району, чиї роботи були визнані кращими на обласній виставці.

Згідно з програмою (не)конференції відбулась вчительська паралель у формі методичних об’єднань, а після невеличкої перерви учасники (не)конференції мали змогу відвідати одну з семи експертих сесій. Цьогоріч спікери на експертній паралелі виступали з цікавими і актуальними темами, а саме: «Академічна доброчесність: навчання заради успіху» (А. Забарна), «Щастя у чотири руки. Інформаційна компанія» (М. Показаньєва), «Як утворювать фемінітиви?» (О. Савченко), «Змішане навчання в математиці» (Р. Осадча), «Антидискримінаційний підхід у навчанні» (О. Євзюра), «Інституційний аудит закладу освіти» (О. Громова), «Меморандум співпраці між усіма учасниками освітнього процесу» (О. Канюка)

Неформальні конференції ЕдКемп, крім цікавого нетрадиційного дискусійного формату, мають ще одну особливість: вони породжують ефект «довгого хвоста». Перевірено: найцікавіше починається після EdCamp’ів! Унаслідок спілкування зав’язуються знайомства, народжуються нові ідеї, з’являється бажання більше познайомитися з питаннями і темами, які обговорювалися на ЕдКемпі. У цьому й полягає так званий ефект «довгого хвоста». Отже ми чекаємо на ефект «довгого хвоста» і сподіваємось, що педагоги Смілянського району активно впроваджуватимуть інновації у своїй професійній діяльності.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

військового комісара

Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату

(з основної діяльності)

 

 

19.08.2019                                              м. Сміла                                                   №39

 

 

Про призов громадян на строкову військову службу в жовтні - грудні 2019 року

 

 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” від 04.04.2006 р. №3597-IV зі змінами від 06.10.2015 р. та Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році” від 30.01.2019 №22/2019 щодо призову громадян на строкову військову службу з 01 жовтня 2019 року по 31 грудня 2019 року, наказую:

 

 

  1. Явці на призовну дільницю м. Сміла, Смілянського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1992-1999 рр., у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

 

  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сміла вул. Ю. Кондратюка, 34 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату до 01 жовтня 2019 року та мати при собі документи, які засвідчують особу.

 

  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території м. Сміла та Смілянського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

 

  1. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” Рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради, Розпорядження голови райдержадміністрації, пропоную керівникам підприємств, установ, організацій і навчальних закладів, незалежно від підпорядкування та форми власності забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

 

  1. У разі неявки призовника без поважних причин за викликом військового комісаріату на призовну комісію, він несе відповідальність згідно чинного законодавства.

 

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника військового комісара – начальника відділення комплектування.

 

 

 

Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара

Смілянського об’єднаного міського військового комісаріату

майор                                                                                           С. ФУРМАН

 

 

 

Згідно з оригіналом:

Тимчасово виконуючий обов’язки

начальника відділення офіцерів запасу і кадрів

старший лейтенант                                                                          В. ЛИХОЧАС

Опубліковано в категорії Новини

Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність тепер щорічно відзначатиметься 29 серпня.

Цього року на Смілянщині відбулися відповідні заходи із залученням громадськості та родин загиблих захисників.

Зранку, 29 серпня біля пам’ятника Героям Небесної Сотні  відбувся мітинг, присвячений вшануванню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Загиблих захисників України вшановано хвилиною мовчання. Керівництво міста та району поклали квіти до пам’ятника. Проведено панахиду за загиблими.

В закладах культури району проведено та заплановано проведення  тематичних заходів. У бібліотеках району облаштовані куточки патріотичного виховання: «Україна, понад усе!». Огляди літератури на тему «Україна в боротьбі за незалежність» та «Неоголошена війна» відбулися в центральній районній бібліотеці та Костянтинівській сільській бібліотеці

29 серпня у Будківській, Ташлицькій та Сердюківській сільських бібліотеках відбудуться інформаційні години на тему «Герої Іловайського котла» та  «Лицарі української волі», «Грізна борня волі». У Носачівському сільському будинку культури 29 серпня заплановано провести годину пам'яті загиблого односельчанина Юрія Пасхаліна «Він віддав своє життя за Україну». У Санжариському сільському клубі  відбудеться перегляд художнього  фільму «Кіборги», а також «Іловайськ. Хроніка оточення» у Голов’ятинському сільському будинку культури.

Опубліковано в категорії Новини

28 серпня у Смілянській райдержадміністрації відбулося навчання щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування з практичним відпрацюванням питань організації роботи відповідних оперативних штабів та порядку дій сил та засобів при ліквідації наслідків сильних снігопадів під час проходження осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 року.

Темою навчання було питання порядку дій органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Смілянського району при загрозі виникнення, виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на відповідній території області в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 року“.

У ході навчання начальник з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Юрій Бердник підняв питання організації роботи оперативного штабу при загрозі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період; про огляд сил і засобів цивільного захисту, а також про організацію взаємодії та взаємоінформування спеціалізованих служб цивільного захисту медичної, охорони публічного порядку, протипожежної, матеріального забезпечення з підприємствами, установами та організаціями, що уклали договори із „Службою автомобільних доріг в Черкаській області“ (ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ») та ДП „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ (ТОВ «БАУТЕХ ПЛЮС») при виникненні сильних снігопадів щодо: визначення, обладнання та забезпечення розміщення транзитного транспорту на спеціально відведених місцях доріг державного та місцевого значення; розблокування транспортних заторів із залученням особового складу і техніки органів місцевого самоврядування (ОТГ) та добровільних формувань; особливості організації заходів щодо регулювання дорожнього руху, у тому числі обмеження руху при негоді та супроводження транспортних засобів до стаціонарних (тимчасових стоянок транзитного транспорту за необхідності; організації допомоги постраждалим і рятувальникам щодо обігріву, харчуванню та наданню медичної допомоги; оповіщення та інформування населення через засоби масової інформації.

Під час проведення навчання заслухано доповіді посадових осіб оперативного штабу щодо наявного складу відповідних сил та засобів, їх матеріально-технічного забезпечення, завдань, що покладені на підпорядковані підприємства, установи, організації у сфері обслуговування доріг загального користування в адміністративних межах району, стану готовності до виконання завдань за призначенням відповідно до плану навчань, проблемних питань, що необхідно вирішити в підготовчий період. Про це доповіли  керівник ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», підприємства, що здійснює заходи з обслуговування доріг загального користування в адміністративних межах району, з яким укладений договір зі „Службою автомобільних доріг в Черкаській області“ ;  керівник ТОВ «БАУТЕХ ПЛЮС»,  підприємства, що здійснює заходи з обслуговування доріг загального користування в адміністративних межах району, з яким укладений договір зі ДП „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“;

Начальник Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області поінформував про готовність сил до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов, у тому числі щодо розгортання пунктів обігріву. Начальник Смілянського відділу поліції ГУ Національної поліції в Черкаській області поінформував про особливості регулювання дорожнього руху підпорядкованими підрозділами при складних погодних умовах осінньо-зимового періоду.

Учасниками навчання опрацьовані практичні елементи:

організацію взаємодії між силами та засобами районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Смілянського району та підприємствами: ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», та ТОВ «БАУТЕХ ПЛЮС»  що уклали договори із „Службою автомобільних доріг в Черкаській області“, ДП „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ на обслуговування доріг загального користування при виникненні сильних снігопадів;

розгортання елементів стаціонарних та тимчасових стоянок транзитного, у тому числі великовантажного транспорту, встановлення інформаційних знаків про введення обмеження руху для транзитного транспорту і розташування майданчиків для їх стоянки;

організація обмеження та регулювання руху на автодорогах загального користування;

порядок очищення автошляхів загального користування від снігових заметів і забезпечення безперебійного руху автомобільного транспорту;

алгоритм і практичний показ роботи по деблокуванню (підйому, вилученню із снігового затору) одиниці великовантажного транспорту та евакуація його до тимчасової стоянки;

організація допомоги постраждалим по обігріву, харчуванню та наданню медичної допомоги з практичним розгортанням пункту обігріву та його елементів і адміністрації, організація чергування бригади швидкої допомоги.

Опубліковано в категорії Новини

28 серпня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови Смілянської райдержадміністрації Олексія Пєчнікова.

Розглянуто питання запобігання та реагування на надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період 2019-2020  років на автомобільних дорогах загального користування державного і місцевого значення на території Смілянського району.

Як  зазначив начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату  райдержадміністрації  Юрій Бердник, в осінньо-зимовий період внаслідок негативної дії природних факторів відмічається сезонне погіршення оперативної обстановки, що негативно впливає на забезпечення сталого функціонування об’єктів життєзабезпечення населення, об’єктів соціальної сфери та господарського комплексу.

На виконання доручень вищестоящих органів влади органи виконавчої влади, місцевого самоврядування зобов’язані вжити заходів щодо належної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, транспортної інфраструктури та проведення навчань із запобігання виникнення надзвичайних ситуацій під час проходження осінньо-зимового періоду 2019­-2020 років та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах у зимовий період та в разі ускладнення погодних умов.

З метою налагодження тісної взаємодії між структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та відповідних служб розроблено План протидії загрозам і реагування на надзвичайних ситуації осінньо-зимового періоду 2018­2019 років.

За підсумками проведення засідання комісія вирішила, що керівнику ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ» необхідно відкоригувати та в разі необхідності, внести зміни до Плану протидії загрозам і реагування на надзвичайних ситуації осінньо-зимового періоду 2019­2020 років; розробити Регламент чистки автомобільних доріг за категорійністю; розробити карту-схему зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного значення на території Смілянського району. До листопада 2019 року вжити заходів щодо 100% забезпечення організації сіллю та необхідною технікою для належного утримання доріг в зимовий період; відпрацювати перелік важкої техніки, яка може бути використана на автомобільних шляхах загального користування державного значення.

Керівнику ТОВ «БАУТЕХ ПЛЮС» необхідно розробити Регламент чистки автомобільних доріг за категорійністю; розробити карту-схему зимового утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на території Смілянського району У термін до 1 листопада 2019 року вжити заходів щодо 100% забезпечення організації сіллю та необхідною технікою для належного утримання доріг в зимовий період; відпрацювати перелік важкої техніки, яка може бути використана на автомобільних шляхах загального користування державного значення.

Відділу економіки та житлово-комунального господарства   райдержадміністрації  до листопада 2019 року необхідно визначити першочерговість автомобільних доріг місцевого значення для розчистки від снігу та залучення техніки, а також спільно з відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації сформувати переліки важкої техніки, яка може бути залучена для усунення наслідків негоди в зимовий період.

Смілянському РВ  У ДСНС України в Черкаській області необхідно  забезпечити готовність сил та засобів до реагування в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, а також забезпечити розгортання пунктів обігріву, в разі необхідності, на автомобільних дорогах.

Опубліковано в категорії Новини

28 серпня відбулося засідання п’ятдесят першої сесії Смілянської районної ради сьомого скликання, яке провів заступник голови районної ради Василь Латенко.

У роботі сесії взяли участь перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов, керівник апарату Смілянської райдержадміністрації Лариса Задорожня, керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

На порядок денний сесії виносились, зокрема, такі  питання:

1. Про обрання голови Смілянської районної ради.

2. Про відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Смілянського району на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом на 2019-2021 роки.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

4. Про інформацію керівника Смілянської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності в районі.

Згідно з рішенням депутатів, перше питання «Про обрання голови Смілянської районної ради» було зняте з порядку денного. Інші питання розглянуті згідно з регламентом.

Опубліковано в категорії Новини

На засіданні сесії Смілянської районної ради депутати вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність хвилиною мовчання.

«З метою гідного вшанування пам’яті я пропоную вшанувати захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання», – запропонував заступник голови Смілянської районної ради Василь Латенко.

До хвилини мовчання долучилися присутні на засіданні перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови Смілянської райдержадміністрації Сергій Глізнецов, керівник апарату Смілянської райдержадміністрації Лариса Задорожня, керівники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.

Опубліковано в категорії Новини

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Про це Глава держави повідомив під час урочистих заходів до Дня Незалежності України.

Президент зазначив, що сьогодні, у важливий для українців день, на майдані Незалежності у Києві присутні родини загиблих військовослужбовців та учасників добровольчих формувань.

«З метою гідного вшанування їхньої пам’яті я підписав указ про встановлення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та відзначення його щорічно 29-го серпня», – повідомив Володимир Зеленський.

Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів має із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробити й затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.

Також доручається обласним і Київській міській державним адміністраціям забезпечувати здійснення заходів із вшанування пам'яті захисників України.

Опубліковано в категорії Новини

23 серпня на території Резиденції Б. Хмельницького відбулось закриття Симпозіуму майстрів народного мистецтва «Холодний Яр». Упродовж двох тижнів творці з різних куточків України працювали над своїми роботами, інформують на офіційному веб-сайті Чигиринської райдержадміністрації https://chigirinrda.gov.ua/

В урочистих заходах взяли участь учасники делегація зі Смілянщини, яку очолив заступник голови Смілянської райдержадміністрації  Сергій Глізнецов.

Кожного року, кращі майстри-умільці з усієї України приїздять на Чигиринщину. Ось і цього року протягом двох тижнів вони працювали в козацькій столиці. Чигиринці та гості міста мали змогу побачити чарівні, майже казкові сюжети картин, неповторний петриківський розпис, унікальні вироби з соломки та інші роботи, створені руками майстрів.
Жителів міста та гостів козацької столиці привітав перший заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тарас Висоцький, він подякував майстрам за прекрасні роботи та побажав творчих успіхів, нових злетів і досягнень в ім’я нашої України.

Святкову атмосферу гармонійно доповнив концерт за участю артистів Черкаської обласної філармонії.

Опубліковано в категорії Новини

  На Смілянщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора України, в яких взяли участь керівництво району та міста, члени громадських організацій, учнівська та студентська молодь, жителі міста та району. Урочистою ходою внесено стометровий прапор України. Право підняти Державий Прапор України над центральною площею міста надано активній молоді.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4