joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: липня 2019
Середа, 31 липня 2019, 11:14

Увага, конкурс!

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжено до 04 жовтня 2019 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році  далі - конкурс).

Тематика конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету».

2. «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад».

3. «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку».

З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами:  (044) 303­99-16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590-47-76 (матеріали у електронному вигляді додаються).

 

За інформацією відділу економіки та  житлово-комунального господарства

Опубліковано в категорії Новини

26 липня 2019 року під головуванням заступника голови Смілянської райдержадміністрації Сергія Глізнецова відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання: про  доцільність позбавлення батьківських прав одного з жителів району; про надання дозволу жительці с. Балаклея на купівлю житлового будинку з надвірними спорудами та земельної ділянки,  в якому зареєстровані малолітні діти; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У роботі комісії взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, сектору превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області, Смілянського міськрайонного центру зайнятості. За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

 

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації


Опубліковано в категорії Новини

Постійний контроль за якістю виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення проводять на обласному, районному рівнях та в ОТГ. Це – основна вимога до замовників та виконавців робіт, каже т.в.о. голови ОДА Тарас Висоцький. Райони та тергромади особисто звітуватимуть про результативність тамтешніх дорожніх ремонтів.

Наразі на Уманщині між Антонівкою та Максимівкою на місцевій дорозі О241-501 завершують поточний середній ремонт майже півтора кілометрової ділянки. Тут облаштували вирівнюючий шар та влаштовують покриття. Загалом, за розрахунками підрядників, роботи планують завершити до серпня.

– Роботи, які нині тривають на Уманщині із середнього поточного ремонту місцевих доріг, – типові для області, – наголосив т.в.о. очільника області Тарас Висоцький. – Адже нині дорожні ремонти у розпалі по всій області. Щотижня наш профільний Департамент звітує про уже проведені ремонти. Цю інформацію оприлюднюємо на офіційному сайті ОДА. Маю чимало робочих поїздок Черкакщиною, тож особисто кожного разу ознайомлююся де і які ділянки уже відновили. Втім зараз питання насамперед у якості робіт. Її мають контролювати на місцях, аби гідно звітувати про гарно виконану роботу перед людьми.

Про ремонт дороги на Уманщині дивіться у відео: https://youtu.be/xaDAdJ6pqZg

Опубліковано в категорії Новини

25 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Зоя Баранюк відвідали дітей нашого району, які тимчасово влаштовані до КЗ «Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей Черкаської обласної ради».

Діти, які опинились в складних життєвих обставинах, потребують особливої опіки держави та пошуку шляхів влаштування подальшої долі кожної дитини (повернення у біологічну родину, влаштування до сімейних форм виховання).

З початку 2019 року до вказаного закладу за клопотанням служби у справах дітей райдержадміністрації влаштовано 7 дітей, 5 з яких уже повернулись в біологічну сім’ю. На сьогодні в Центрі залишається двоє дітей. Мати семирічного та трирічного хлопчиків співпрацює з виконком сільської ради та службою у справах дітей райдержадміністрації і є сподівання, що діти незабаром зможуть повернутися в рідну сім`ю.

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов зазначив, що такі зустрічі спрямовані на підтримку однієї з найбільш уразливих та незахищених категорій нашого населення – дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, щоб подарувати їм частинку свого душевного тепла та увагу.

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

На медичне обслуговування чорнобильців в області щороку виділяють кошти, зокрема для безоплатного отримання медпрепаратів за лікарськими рецептами. Так, нинішнього року передбачили 14,9 млн грн. Порівняно з минулим роком цьогорічний обсяг більший на 1 млн грн, говорить директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслан Чикало. За його словами, 12,5 млн грн із цих коштів розподілили між районами та містами області для отримання ліків у місцевих аптеках, 350 тис. грн – на  послуги із зубопротезування в обласній стоматологічній поліклініці, а також 2,1 млн грн – для отримання лікарських засобів за рецептами лікарів радіологічному відділенню обласної лікарні.

– Нині право на одержання безоплатних ліків за рецептами лікарів мають постраждалі 1-ї та 2-ї категорій, – пояснює Руслан Олександрович. – Постраждалі 3-ї категорії та діти з інвалідністю внаслідок захворювання, пов’язаного із Чорнобильською катастрофою, мають право на забезпечення ліками за умови, що сукупний дохід за попередні 6 місяців на 1 особу не перевищує величини соціальної податкової пільги – у 2690 грн. До речі, минулоріч в області пільгою на одержання безкоштовних ліків скористалося майже 2,6 тисяч чорнобильців.

Варто зазначити, що відпускають лікарські засоби безоплатно в разі амбулаторного лікування громадян за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем реєстрації в Єдиному держаному автоматизованому реєстрі пільговиків.

Опубліковано в категорії Новини

Днями фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний консультаційний захід в Березняківській ОТГ.

Тетяна Шаргородська – провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями: «Пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості: оцінити та висловитися про якість послуг, якими користувалися, надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення. Також запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо затребуваних професій. Ці анкетування знаходяться на сайті Державної служби зайнятості.»

Любов Пастушенко – начальниця відділу організації працевлаштування населення: «У липні найбільше вакансій для медпрацівників, підсобних робітників, слюсарів, продавців та водіїв. Радимо періодично переглядати актуальні вакансії на сайті Державної служби зайнятості. Там зручний інтерфейс і ви можете налаштувати фільтри пошуку вакансій відповідно до ваших побажань: за професією, за місцем роботи, за рівнем заробітної плати тощо.»

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості: «Виїзні консультаційні заходи для жителів громад здійснюються постійно. Працівники селищних рад та старостатів розміщують оголошення на стендах. Також дізнатися про місце та час проведення консультацій можна з публікацій регіональних ЗМІ та на офіційній сторінці Смілянського міськрайонного центру зайнятості у мережі Фейсбук.»

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

Сьогодні, 23 липня, волонтери Міжнародного благодійного фонду «letsHelpBabusya» провели у с.Ротмістрівці акцію. Мета її – привернути увагу суспільства до критичної ситуації, в якій опинилися люди похилого віку.

Ця акція була проведена волонтерами фонду за участю працівників територіального центру в супермаркеті «Антоніо».

Ветерани, інваліди, одинокі пенсіонери, які обслуговуються територіальним центром, на запрошення волонтерів завітали до магазину, щоб зробити продуктові покупки. У виборі необхідних товарів їм допомагали і волонтери, і соціальні робітники. Ці покупки були оплачені фондом.

Люди поважного віку, а серед них і учасники бойових дій, учасники війни, інваліди, самотні старенькі, вдови, малозабезпечені громадяни, зокрема бабусі, з радістю вибирали товар та здійснювали покупки необхідних продуктів: хліба, ковбасних виробів, олії, макаронів,  круп, консервів, печива, масла та інших.

Щиро дякували поважні  покупці за цю акцію, адже ця добра справа дала їм можливість запастися необхідними продуктами, посмакувати смаколиками та відчути, що про них дбають, їм допомагають у цей нелегкий час.

Гарний день почався гарними справами, тому флешмоб вдався на славу.


За інформацією районного територіального центру

Опубліковано в категорії Новини

В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока. Відповідний наказ Мінагрополітики від 12.03.2019 №118 «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока та молочних продуктів» набрав чинності 15.07.2019 року (наказ зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.06.2019 за №593/33564).

Документ запроваджує належну практику виробництва, переробки та введення в обіг молока та молочних продуктів, встановлює критерії до сирого молока, які обумовлюють його придатність для споживання людиною.

Вимоги стосуються всіх операторів ринку молока та молочних продуктів незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов'язана з виробництвом, переробкою та введенням в обіг зазначеної продукції. При цьому правила не поширюються на первинне виробництво молока та молозива, призначених для власного споживання.

Передбачається, що такі вимоги будуть стимулювати підвищення обсягу виробництва молока ґатунку «екстра». Також оновлення вимог у цій сфері дозволить привести національне законодавство у відповідність до вимог ЄС щодо ветеринарно-санітарних правил виробництва та обігу молока, визначення показників безпечності.

Крім того, зазначені вимоги зобов’яжуть переробників стежити за показниками якості та безпечності, запровадити принципи ризикоорієнтованих підходів при формуванні періодичності відбору зразків. При цьому відповідальність покладається на учасника ринку, залишаючи за компетентним органом інструмент контролю добросовісності оператора ринку.

Перехідний період для адаптації до нових правил для операторів ринку, орієнтованих на внутрішній ринок, встановлено до 2022 року.

Ознайомитися з Вимогами до безпечності та якості молока та молочних продуктів можна тут.

За інформацією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Опубліковано в категорії Новини

З початку року у населених пунктах Терніської ОТГ проводяться ремонти дитячих садочків, благоустрій ФАПів, будинків культури. Впорядковувалися території навколо обелісків, кладовища. Заготовлювалися дрова для сімей учасників АТО. З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у І півріччі 2019 року витрачено  близько 57 000 грн на оплату громадських робіт. Решта коштів – з місцевого бюджету. Ці роботи виконувало 32 людини.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний консультаційний захід для жителів Тернівської ОТГ. З початку року 53 місцевих безробітних знайшли роботу. Вісім людей пройшли професійне навчання за сприяння центру зайнятості. Троє з них закінчили курси цільового призначення на замовлення роботодавця з «Безпеки праці при виконанні робіт з технічного обслуговування автотранспортних засобів, тракторів та сільськогосподарських машин.»

Юлія Осика – заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями: «Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконуються виключно на створених для цього тимчасових робочих місцях. Роботодавці подають територіальним органам інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць. Потім укладаються строкові трудові договори з особами, яких направляє центр зайнятості. Роботодавці вносять відповідні записи до трудових книжок цих працівників. Це означає, що люди, які виконують тимчасові громадські роботи, мають державні соціальні гарантії.»

Любов Пастушенко – начальниця відділу організації працевлаштування населення: «Безробітні можуть виконувати такі роботи до 180 календарних днів на рік. Для додаткового стимулювання мотивації до праці, роботодавці ініціюють роботи тимчасового характеру, строком до 6 місяців. Для організації таких робіт не використовуються постійні робочі місця та вакансії.»

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

Згідно даних Смілянського міськрайонного центру зайнятості, найбільше безробітних за професіями:

  1. Продавців – 113 людей, які шукають роботу,
  2. Менеджерів – 55 кандидатів,
  3. Інженерів – 52,
  4. Охоронців – 44,
  5. Водіїв – 35.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців до співпраці та пропонує кваліфікованих працівників із досвідом, які вже готові приступити до роботи. Центр зайнятості – це місце зустрічі роботодавців з працівниками. Ми робимо все можливе, щоб діалог між шукачами роботи та роботодавцями був дієвим та результативним.

Нагадуємо, що зараз триває опитування роботодавців щодо затребуваних професій у 2020 році на сайті Державної служби зайнятості. Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні!

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 3