joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: травня 2019
Четвер, 30 травня 2019, 13:00

Творимо добро разом

Милосердя та доброта з давніх часів були традицією нашого народу. Цілком природним і закономірним вважається допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, захистити старість, немічність, порятувати хворого, захистити скривдженого.


І сьогодні, як ніколи, все це є актуальним та надзвичайно важливим.

Для того, щоб наше милосердя і традиції –допомогти ближньому- втілювалися у життя, і працює територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району.

З 1 квітня 2019 року спільно із районним відділом освіти адміністрація терцентру розпочала двохмісячну акцію « Твори добро, бо ти- людина».

У тісному контакті із соціальними педагогами сіл району ми виявляли сім’ї, які найбільше потребують матеріальної допомоги, відбирали речі(одяг, взуття) та автомобілем територіального центру доставляли їх у школи району, де саме соціальні педагоги роздавали гуманітарний товар дітям з малозабезпечених сімей. Таким чином допомогу отримали потребуючі сім’ї майже в усіх селах району. Щиро вдячні за співпрацю соціальним педагогам сіл Велика Яблунівка, Березняки, Тернівка, Пастирське, Попівка, Санжариха  та інших шкіл, адже саме завдяки їм ми змогли допомогти одягом та взуттям 35 дітям на суму 7110,00 грн.

Під час перевірки роботи соціальних робітників працівниками терцентру було виявлено, що деякі одинокі підопічні також потребують гуманітарної допомоги. Оскільки вони самі не можуть приїхати у терцентр, їм було доставлено одяг додому. Таким чином 75 бабусь і дідусів отримали допомогу на суму 7800,00 грн.

Хочеться окремо подякувати нашим благодійникам, від яких ми отримуємо гуманітарний товар. Це і Шоха Ю. (керівник німецько-українського відділення благодійного фонду «Тавіфа»), Снігур В. (Християнська Місія «Милосердя і здоров’я), Голуб С. (благодійна організація «Коло друзів»), Шелест Т. (громадська організація «Комітет допомоги бідним і знедоленим м. Черкаси), Мешедченко І. (Смілянський козацький полк «Горішні плавні») та інші.

Двохмісячна акція «Твори добро, бо ти- людина» закінчується, але ніколи не закінчиться всенародне милосердя, що здавна властиве нашому народові. Щоб зберегти його навіки, ми повинні пам’ятати, що добро починається із кожного з нас.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Опубліковано в категорії Новини

4 червня о 14:00 фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості нададуть консультаційні послуги жителям ОТГ. Захід відбудеться у приміщенні старостату в с. Сердюківка за адресою: вул. Дмитра Лопатка, буд. 66.

Захід буде цікавим для роботодавців, шукачів роботи та тих, хто обирає фах чи збирається змінити професію. Під час консультацій Ви:

- отримаєте інформацію щодо професійної орієнтації та розвитку власної справи,

- юридичні консультації,

- дізнаєтеся про актуальні вакансії в регіоні,

- дізнаєтеся про послуги, які надає центр зайнятості.

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості запрошують активно долучатися до консультацій. Захід безкоштовний для всіх учасників.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості 

Опубліковано в категорії Новини

18  травня в районному будинку культури проведено огляд – конкурс  молодих  виконавців  сучасної  пісні «Перлина  Смілянщини»  з  метою  виявлення  талановитих естрадних виконавців та  сприяння  їх  творчому  зростанню.

В  цьому році свої колективи представили такі заклади культури:

1. Балаклеївський  сільський  будинок культури:

Естрадний  гурт «Лебеді» (керівник   Інна  Живиця),  солістка  Софія  Коломієць;

2. Макіївський  сільський  будинок  культури:

вокальний  дитячий  ансамбль (керівник  Ванда  Вовк), соліст  Богдан  Гниденко;

3. Малостаросільський сільський  будинок  культури:

Солісти Крістіна  Антонченко, Владислав Іршенко та  Вероніка Голобока;

4. Ротмістрівська  дитяча  музична  школа ( філія с. Балаклея )

Солісти: Олександра  Жиранда, Юлія  Радченко та Марія  Сарікова;

5. Самгородоцький  сільський  будинок  культури

Солісти:  Ніка Пальонко, Валя  Волошина, Влада Грабажей та Люда  Семинога;

6. Сунківський сільський  будинок  культури

Ансамбль  гітаристів  «Фантастична четвірка» (керівник  Андрій  Онофрієнко);

7. Ташлицький  сільський  будинок  культури

Солістка  Каріна  Парасич;

8.  Тернівський  сільський  будинок  культури

Солісти:  Вікторія  Коломієць та Марина  Парахоня.

Отже, переглянувши  представлені  колективи  члени  журі  вирішили:

За досягнуті творчі успіхи, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, високохудожній репертуар нагородити переможців районного огляду-конкурсу молодих  виконавців  естрадної  пісні «Перлина  Смілянщини» Грамотами районного  будинку  культури:

номінація  «вокальні  ансамблі»

Естрадний  гурт  «Лебеді»  Балаклеївського  сільського будинку  культури (керівник   Інна  Живиця);

вокальний  дитячий  ансамбль Макіївського  сільського  будинку  культури (керівник  Ванда  Вовк).

номінація  «вдалий  дебют»

Ансамбль  гітаристів  «Фантастична четвірка» (керівник  Андрій  Онофрієнко);

номінація  «солісти - вокалісти»

І місце: ( вікова  категорія  8 – 12 р.)

Марина  Парахоня – солістка Тернівського  сільського  будинку  культури;

Марія  Сарікова -  учениця  Ротмістрівської  дитячої  музичної  школи.

ІІ місце:

Юлія  Радченко  – учениця Ротмістрівської  дитячої  музичної  школи;

Софія Коломієцьсолістка  Балаклеївського сільського  будинку  культури;

Владислав  Іршенко – соліст Малостаросільського сільського  будинку  культури.

ІІІ місце:

Валя  Волошина - солістка  Самгородоцького  сільського  будинку  культури;

Богдан Гниденко – соліст Макіївського  сільського  будинку  культури.

І місце: ( вікова  категорія  13 - 30 р.)

Вікторія  Коломієць – солістка  Тернівського  сільського  будинку  культури

ІІ місце:

Крістіна  Антонченко – солістка  Малостаросільського сільського будинку культури

ІІІ місце:

Каріна  Парасич – солістка  Ташлицького  сільського  будинку  культури

Кожного  року  ми  проводимо огляди – конкурси, переглядаючи  колективи  різних  жанрів, щоб  побачити  їх рівень,  відібрати  для  участі  у  районних та  обласних  заходах. І  кожен  огляд збагачує  нас,  членів  журі,  новими  відкриттями  та  враженнями,  дарує безліч  емоцій,  і ми  безмежно  вдячні  всім  керівникам та  учасникам  художньої  самодіяльності  за  проведену  роботу.  За  ту  працю,  яка  є  неоціненною,  та  нас,  працівників  культури, надихає  на  нові  звершення.

Здоров’я  усім  вам та  достатку у кожну  домівку.  Нехай  любов  до  пісні зігріває  ваші  серця, а ви розвивайтеся,  міцнійте та  процвітайте!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

У червні 2019 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться 12.06.2019 та 26.06.2019 об 11.00 год. за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 340.

Для довідок та запису звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.

За інформацією Головного територіального управління юстиції У Черкаській області

Опубліковано в категорії Новини

Досягнення п’ятьох територіальних громад Черкащини висвітлили у новому випуску «Книги успіхів». Своїми досягненнями ділилися Білозірська, Леськівська ОТГ Черкаського району, Жашківська ОТГ, Степанецька,Таганчанська ОТГ Канівського району, Канівська ОТГ та місто Умань.

Детальніше про це читайте у Додатку. 


Опубліковано в категорії Новини

27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

Кожен п’ятий підліток стикається з пропозиціями сексуального характеру саме від інтернет-знайомих. Однак це не означає, що дітям можна заборонити виходити в мережу. Не вийде! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини. Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:

Що таке зваблення в мережі?

Яку тактику використовують спокусники?

Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?

Як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків?

Що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку?

Куди звертатися по допомогу?

Спікерка: Уляна Долиняк, тренерка, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w. Писати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Опубліковано в категорії Новини

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація „Український фонд „Благополуччя дітей” привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі Інтернет та способів  протистояти та протидіяти.

Наше гасло: "Батьківство – це виклик. Будьте пильними, аби чогось не проґавити"

«За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах, говорить Наталя Федорович, заступник Міністра соціальної політики України. Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в Інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується: погляньте на цифри».

Дослідження фіксують постійне зростання кількості випадків спокушання в мережі, або грумінгу. Ідеться про ситуацію, коли зловмисники за допомогою маніпуляцій схиляють дітей до створення матеріалів еротичного характеру, а іноді до реальних зустрічей та сексуального використання.

«Майже чверть європейських підлітків (23,1%) зізнаються, що зустрічалися з дорослими, з якими познайомилися в Інтернеті,  при цьому третина з них нікому про це не розповідала!  каже Тетяна Цюман, голова правління Фонду та експертка з протидії сексуальному насильству. Ми посилаємося на дані наших колег із Польщі, Великобританії, США, тому що у нас подібні дослідження не проводяться, однак Україна повторює всі європейські тенденції в мережі – а значить, виклики перед нами ідентичні».

І справді, третина дзвінків на Національну дитячу «гарячу» лінію в 2017–18 роках стосувалася небезпек в мережі Інтернет.

Та означає це, що можна заборонити дітям виходити в мережу, зав’язувати нові знайомства чи спілкуватися без нашого суворого нагляду? Якщо ідеться про підлітка – у жодному разі! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини та поглибите ризик.

Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

Кампанія «Уважні батьки» звертає увагу батьків та осіб, які їх замінюють, на те, що їм належить ключова роль у захисті дітей від загроз онлайн. Адже маніпулятори зазвичай обирають своїми цілями дітей, які потребують уваги, схвалення, та тих, які залишилися сам на сам із власними проблемами.

Відповіді на запитання, що таке грумінг, кому він загрожує, як проводяться зловмисники, а як варто поводитися уважним дорослим, легко знайти на веб-сторінці кампанії: https://childfund.org.ua/diialnist/kampaniia-uvazhni-batky

А почати розмову ми радимо з короткометражного фільму (106 с.), юна героїня якого стала заручницею зловмисника, а її батьки цього не помічають. Подивіться це відео разом – і вам буде про що поговорити: https://www.youtube.com/watch?v=QYZQ_KifvgY

На сторінці кампанії можна завантажити прості та змістовні сценарії бесід із дітьми та батьками (якщо ідеться про освітнє середовище), користуючись якими легко навчитися головних правил безпеки в Інтернеті.

Будьмо пильними!

Стежте за нами у Fb: https://www.facebook.com/CarefulParentsUkr

Довідка: Кампанія «Уважні батьки» вперше була реалізована 2017 року в Польщі Фундацією «Даємо дітям силу» . В Україні кампанію адаптував і координує Український фонд «Благополуччя дітей» за підтримки ОАК Foundation та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За інформацією Міністерства соціальної політики України 

Опубліковано в категорії Новини

Останній дзвінок… Усі учні та студенти щороку чекають його із нетерпінням, адже він означає, що вони стали розумнішими, пізнали багато нового і цікавого, відкрили для себе незвідане, і, знову ж таки, попереду довгі канікули.

Таким же довгожданим свято останнього дзвінка стало і для студентів Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклея, які наприкінці травня завершили вивчення об’ємного та пізнавального курсу «Краєзнавство та народознавство». Протягом року вони пройшли три модулі, які містили цікаві теми про рідний край, його звичаї, мову, культуру, здійснили декілька подорожей та вкотре зміцнили свої дружні стосунки. Цього ж дня сивочолі студенти раділи своїй черговій перемозі над собою і над старістю.

Почалося дійство із спільної молитви разом із отцем Богданом, який і благословив студентів, і окропив їх освяченою водою, щоб Божа поміч завжди супроводжувала їх в усіх ділах.

На свято завітала ректор Університету Галина Кравченко, яка щиро привітала усіх присутніх із закінченням навчального року та висловила надію, що у вересні вони у такому ж складі приступлять до вивчення нового курсу. Крім того, ректор виконала почесну місію – вручила чотирьом п’ятикурсникам дипломи із відзнакою, а іншим - сертифікати про завершення вивчення курсу.

Щасливі, усміхнені обличчя присутніх стали найкращою винагородою за ту роботу, яку проводять і ректор Галина Кравченко, і декан факультету Тамара Лихолай, і усі запрошені лектори, адже, як сказала у вітальному слові Галина Олександрівна, всі вони стали ще більш успішними, бо не зважають на роки, що плинуть невблаганно.

Крім вітальних слів, під час урочистостей звучали і подяки усім тим, хто допомагав у роботі Університету, тим, хто цікавився його життям та життям його студентів. Одним із таких людей є голова районної ради Володимир Грошев, який привітав присутніх не лише побажаннями добробуту і здоров’я, а також піснею. Був присутній на святі та отримав слово для виступу і заступник голови Балаклеївської ОТГ Андрій Селюжицький. Він також запевнив, що вони готові і надалі підтримувати усі починання активних ветеранів. Привітав присутніх і голова районної ради ветеранів Сергій Латенко, який підтвердив, що для людей поважного віку робота клубів, Університету ІІІ віку є вкрай важливою, бо дарує відраду, спілкування, знання.

Натомість від усіх студентів подякувала за вітання і за науку Тамара Решетняк, яка також відзначила, що Університет дає неймовірно багато, але перш за все, це спілкування та розвиток, незважаючи на вік та життєвий досвід кожного.

Фінальним акордом в офіційній частині став сам останній дзвінок, звук якого сповістив присутніх про остаточне завершення навчального року і додав гучної та мелодійної ноти в усе дійство.

Ветерани також не залишилися у боргу. Вони приготували разом із учнями місцевої школи концертну програму, зіткану із улюблених пісень і танцювальних номерів у виконанні дітей. Українській пісні під силу багато що: вона може додати запалу, бойового духу, може вмотивувати до дії, розчулити чи звеселити. А цього разу вона звучала ностальгійно-радісно, коли кортить і відпочити від навчання, і розлучатися на час канікул не хочеться.

Тож курс «Краєзнавство і народознавство» студенти сміливо додали у скарбничку цікавого та пізнаного, а попереду їх чекає щось суттєво нове, але тільки після теплих літніх канікул.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Опубліковано в категорії Новини

З початку третьої декади травня завдяки атмосферним фронтам північних циклонів на Смілянщині зберігалася нестійка погода з грозовими дощами незначної інтенсивності. Опади у вигляді зливового дощу спостерігалися  впродовж 21-25.05. Їх загальна кількість становила 8 мм, що становить 32% декадної норми. Максимальна температура повітря 27.05 підвищувалась до 29°, грунт прогрівався до 53°. 24.05 мінімальна температура знижувалась в повітрі до 10°, на поверхні грунту - до 9°тепла.

До відома: за спостереженнями метеостанції Сміла в поточному році середньодобова температура повітря 27 травня становила 20,, за кліматичними даними на цю дату найвища середньодобова температура 26, відмічалася у 2007 р., найнижча – 7,тепла – у 1977 р.

За консультацією синоптиків,  незабаром на Смілянщину чекає тиждень липневого тепла. На зміну циклонічній системі з фронтами йде антициклон з півдня. Він не тільки розжене хмари, але й зумовить південний напрямок вітрів. Потепліє як вдень, так і вночі. Нічна температура повітря очікується +14+16º, а денна – до +27+29º. Надалі денна температура повітря досягне спекотних позначок +30°.

Радіаційний фон у Смілі становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За даними метеостанції Сміла

Опубліковано в категорії Новини

04 червня 2019 року у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбудеться ярмарок вакансій від Головного управління національної поліції в Черкаській області.

Зарошуємо відвідати ярмарку всіх, хто бажає працювати поліцейськими сектору реагування патрульної поліції та помічниками чергового.

Робота в поліції – це

- заробітна плата від 10 000 грн

- можливості зростання та розвитку

- стабільна робота у новому органі з професійним підходом до поліцейської діяльності

- дружня команда, що стала для нас сім’єю

- змога здобути вищу освіту в Національній академії внутрішніх справ

- робота, що дозволяє зробити життя людей безпечнішим!

Хто може стати поліцейським?

- Громадянин/ка України

- Людина, яка вільно володіє українською мовою

- Людина, яка має високу психологічну стійкість

- Людина віком від 18 до 55 років

- Людина, яка має повну загальну середню освіту

- Людина, яка готова віддано служити людям.

За подробицями звертатися до Смілянського МРЦЗ за адресою: м. Сміла, вул. Соборна,68 тел. +38(04733)41189

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4