joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: квітня 2019

Бізнес-вумен Олена відкрила власний салон краси у м. Сміла рік тому. Жінка каже: «Тривалий час я не могла знайти роботу і звернулася за допомогою до фахівців Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Під час тренінгів у Консалтинговому центрі я навчилася займатися бізнесом. Мені допомогли обрати ту галузь, яка приносить мені задоволення та є однією з прибуткових у регіоні.»

Тетяна Сумська, директор центру зайнятості, пояснює: «В Консалтинговому центрі підприємці-початківці отримують групові та індивідуальні консультації від спеціалістів державних установ, представників спілок підприємців. Дізнаються про найновіші тенденції у сфері ведення бізнесу, про перспективні проекти регіонального розвитку, до яких можна долучитися. А також  досвідчені колеги дають практичні поради. Під час колективних обговорень народжуються креативні бізнес-ідеї, які з часом реалізують відвідувачі центру у власній справі.»

Консультації надаються з питань:

- законодавства щодо державної реєстрації суб’єктів господарювання (Як зареєструвати ФОП та  які документи потрібні? Які обмеження існують для започаткування підприємницької діяльності?);

- ліцензування, патентування та сертифікації підприємницької діяльності;

- податкового законодавства (вибір системи обліку та оподаткування, основні правила формування та подання звітності);

- відкриття рахунків у банківських установах;

- пошуку, відбору та найму персоналу, оформлення трудових відносин;

- оформлення документів щодо купівлі (оренди) земельних ділянок, приміщень для провадження підприємницької діяльності;

- отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги;

- з інших питань, що стосуються організації та провадження підприємницької діяльності.

Ольга Дар’єва, начальниця відділу взаємодії із роботодавцями, розповідає: «Такий консалтинговий центр у нас працює вже четвертий рік. Послуги тут надаються безкоштовно для всіх бажаючих. Серед спікерів – спеціалісти державних установ, які за напрямами своєї діяльності сприяють розвитку та підтримці малого і середнього підприємництва, успішні підприємці регіону»

Минулого року за консультаціями до Консалтингового центру Смілянського МРЦЗ звернулося 509 осіб, з них – 392 незайняті громадяни та 117  – фізичні особи-приватні підприємці. Було організовано та проведено 24 групових та 27  індивідуальних консультацій, до яких було залучено 16 кваліфікованих фахівців.

За 4 місяці 2019 року звернулося 139 громадян (44 – приватні підприємці та 95 – незайняті особи). Організовано та проведено 8 групових консультацій, в яких взяли участь 124 особи, та 9 учасників отримали індивідуальні консультації.

 За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

Із 1 травня розпочнеться автоматичне переоформлення субсидій на наступний опалювальний період. Про це повідомив  у Верховній Раді України під час «Години запитань до Уряду» Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Буквально тиждень тому Уряд ухвалив зміни і доповнення в систему субсидій. Ми прийняли рішення, що з 1 травня для 90% субсидіантів перерахунок субсидій на новий опалювальний сезон буде здійснений в автоматичному режимі», – сказав він.

«Ми і надалі будемо вдосконалювати систему субсидій з головною метою – вона має бути простою, зрозумілою і доступною для кожної людини», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Як відомо, з 1 березня цього року виплата субсидій здійснюється у готівковій формі.

За інформацією Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

24 квітня 2019 року співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний семінар із вивільнюваними медпрацівниками комунального некомерційного підприємства "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Смілянської міської ради.

Такі семінари проводяться для того, щоб пояснити та порадити вивільнюваним працівникам їхні можливості щодо працевлаштування і гарантії, які надаються у цьому питанні, надати правову допомогу. Спеціалісти центру зайнятості мотивують та готують цих фахівців до зміни місця роботи в майбутньому. Роботодавці також отримують необхідні консультації, гарантії збереження авторитету в скрутній обстановці та збереження позитивного настрою колективу.

Юлія Кравченко за фахом фельдшерка, але зараз працює медичною сестрою у Смілянській ЗОШ І-ІІІ ступенів №10. Жінка каже, що їй подобається робота, вона любить дітей і сама теж мама. Сьогодні для неї та її колег проведено семінар, на якому пояснили що робити при вивільненні працівників. Подібні заходи підтримують морально та інформують фахівців щодо їхніх прав, можливостей та подальших дій. У заході взяло участь дванадцять осіб. Серед спікерів – співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості Любов Пастушенко та Ольга Дар’єва.

Любов Пастушенко пояснила медикам їхні права на послуги державної служби зайнятості, матеріального забезпечення, переваг та умов їх отримання.

Ольга Дар’єва презентувала актуальні вакансії регіону для медпрацівників: «Важливо, щоб учасники семінару зрозуміли, що вони не залишаються сам на сам з проблемою потенційного безробіття. Співробітники центру зайнятості готові надавати допомогу і консультувати чим саме ми можемо бути корисними».

Пані Юлія зацікавилася запропонованою вакансією фельдшерки швидкої допомоги, саме ця посада відповідає фаху жінки: «Але, звичайно, я б хотіла залишитися працювати на своєму місці. Працювати у команді швидкої допомоги і поєднувати виховання дошкільнят, на мою думку, дуже важко. Найближчим часом  я обов’язково звернуся за допомогою до служби зайнятості.»

Цього року це п’ятий семінар із вивільнюваними працівниками у м.Сміла. Проінформовано 68 фахівців регіону, які опинилися у подібній ситуації. Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує  роботодавців до активної співпраці щодо вивільнення працівників.

 За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

23 квітня 2019 року за ініціативи Смілянського міськрайонного центру зайнятості організовано та проведено міні-ярмарку вакансій на державному підприємстві «Оризон-Навігація». В заході взяло участь десять шукачів роботи. Троє з них зацікавилися наявними вакансіями.

Під час ярмарок вакансій роботодавці та шукачі роботи знайомляться та презентують себе у дружній, теплій атмосфері та неформальній обстановці. Люди, які шукають роботу, дізнаються про актуальні вакансії, стан ринку праці  та можливості різних форм навчання. Роботодавці знайомляться із фахівцями та обирають кращих. Працівники центру зайнятості забезпечують продуктивне спілкування між роботодавцями та безробітними. Як свідчить досвід, ярмарка вакансій є одним з найефективніших методів працевлаштування.

Пані Галина за фахом економістка і зараз активно шукає роботу. Жінка звернулася до центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні. Нещодавно її запросили  співробтники центру зайнятості  взяти участь у  міні-ярмарці, яка проводилася на ДП «Оризон-Навігація»: «Під час заходу я ознайомилася із діяльністю підприємства та з актуальними вакансіями. Одна з них мені підійшла. Я розповіла роботодавцям про свою освіту та досвід роботи, особисто познайомилася зі співробітниками підприємства. Ми обмінялися контактами. Можливо, саме це посприяє моєму подальшому працевлаштуванню».

Людмила Пересада, начальниця відділу кадрів і трудових відносин ДП «Оризон-навігація», ознайомила шукачів роботи із наявними вакансіями та вимогами до них, розповіла про соціальний захист працівників підприємства, про рівень заробітної плати та можливості кар’єрного росту. Тетяна Ткач, провідна економістка ДП «Оризон-навігація», презентувала можливості та особливості виробництва.

Спеціалісти, які шукають роботу, так як і пані Галина, розповіли про свій попередній досвід роботи, про свої захоплення та побажання щодо умов праці.

Ольга Дар’єва, начальниця відділу взаємодії з роботодавцями, зазначає, що Смілянський міськрайонний центр зайнятості уже має позитивний досвід партнерства з ДП «Оризон-Навігація»: «Наша співпраця триває вже не перший рік і ми активно проводимо спільні заходи: екскурсії, ярмарки вакансій, різноманітні івенти для молоді. Безробітні знаходять роботу своєї мрії, а підприємство отримує кваліфікованих спеціалістів.»

Співробітники Смілянського міськрайонного центру зайнятості бажають учасникам міні-ярмарки знайти омріяну роботу та завжди готові сприяти швидкому та комфортному працевлаштуванню.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості 

Опубліковано в категорії Новини

Днями в приміщенні станції ім. Т. Шевченка ВП «Шевченківської дирекції залізничних перевезень» відбувся семінар – нарада за участю представників служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

30 представників виробничих підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця», що розміщенні в межах Шевченківської дирекції залізничних перевезень, прийняли участь в даному заході з метою обговорення актуальних задач в області управління персоналом на залізничному транспорті та визначити шляхи їх вирішення.

В семінарі – нараді прийняли участь і представники Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Ольга Дар’єва, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, ознайомила присутніх із сучасними тенденціями та процесами на ринку праці міста Сміли та Смілянського району, проінформувала про можливості державної служби зайнятості у вирішенні питань з добору персоналу з використанням сучасних сервісів та послуг, акцентувала увагу присутніх щодо різноманітних шляхів розв’язання кадрових питань, окреслила пріоритетні напрямки реформування державної служби зайнятості на 2019 рік.

«У процесі підбору персоналу нашим підприємствам допомагає державна служба зайнятості, яка є активним нашим партнером, посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, яка на безоплатній основі надає послуги з пошуку підходящої роботи та підбору персоналу» - наприкінці заходу відзначила заступник начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Одеська залізниці АТ «Укрзалізниця Лариса Маслова.

Довідково: У рамках реалізації підписаного Меморандуму між АТ «Українська залізниця» та Державною службою зайнятості про співпрацю, Смілянським МРЦЗ спільно з виробничими підрозділами залізничного транспорту м. Сміли в 2018 році досягнуто наступних результатів:

- Проведено: ярмарки вакансій та дні відкритих дверей  – 8, у т.ч. на підприємстві - 6; професіографічні екскурсії для учнівської молоді міста – 4; профдіагностика для безробітних та претендентів на роботу – 34;

- Працевлаштовано – 215 осіб.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості 

Опубліковано в категорії Новини

У роботу служби зайнятості протягом останніх років впроваджено ряд нових сервісів щодо надання послуг населенню та роботодавцям, зокрема, електронні кабінети пошукача роботи та роботодавця. Також клієнти служби зайнятості мають можливість презентувати себе у створених відеорезюме та відеопрезентаціях. Водночас є можливість зарекомендувати себе роботодавцю у форматі он-лайн співбесіди.

У практику роботи впроваджено новий сервіс «електронна черга» для пошукачів роботи, за допомогою якого кожен бажаючий може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якої філії та  центру зайнятості України.

Минулого року в роботу служби зайнятості запроваджено новий механізм в обслуговуванні клієнтів, які шукають роботу, а саме профілювання безробітних на засадах кейс-менеджменту, що передбачає індивідуальний підхід до кожної людини з урахуванням досвіду її роботи, потенціалу, а також рівня мотивації до працевлаштування.

Але для повноцінного досягнення головної мети – якнайшвидшого працевлаштування, з січня 2019 року реалізовується новий проект – інститут кар’єрних радників, який створено задля надання допомоги клієнту впродовж усього процесу пошуку роботи, впровадження в службі зайнятості єдиного куратора для безробітних.

Функціональні обов’язки кар’єрних радників полягають у:

- наданні допомоги громадянам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема здібності, навички та складання індивідуального плану надання послуг або плану працевлаштування;

- навчанні громадян самостійно здійснювати пошук роботи, готуватися до співбесіди, підготувати резюме;

- підтримці клієнтів у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою (наприклад, консультування з розроблення довгострокового плану професійного зростання), мотивації задля досягнення визначених цілей, навчанні клієнтів долати психологічні перешкоди та спонуканні їх проявляти активну та відповідальну позицію;

- наданні клієнтам інформації про умови проходження формального чи неформального професійного навчання, про переваги самостійного навчання та перелік суб‘єктів освітньої діяльності. Але не завжди сприяння у працевлаштуванні з боку кар‘єрних радників може супроводжуватись організацією формального навчання, оскільки більшість клієнтів служби зайнятості вже мають професійну чи вищу освіту, тому кар‘єрні радники повинні об‘єктивно оцінити необхідність тривалого навчання. У таких випадках іноді буває достатньо посприяти у розвитку "м’яких" компетентностей особи – комунікабельності, ініціативності, персональної відповідальності. Також саме кар’єрний радник може порадити клієнтові скористатися сучасними освітніми пропозиціями. Але направлення особи на здобуття нової формальної освіти має стати винятком, а не постійним правилом, оскільки завданням кар‘єрного радника є не навчання, а працевлаштування громадянина;

- веденні ефективного моніторингу надання послуг для "професійних" безробітних (клієнтів, які тільки користуються можливостями статусу безробітного, і незацікавлені у працевлаштуванні).

Кар‘єрні радники, насамперед, покликані надавати послуги та нести відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнта. При наданні послуг кар‘єрний радник повинен бути ланкою між клієнтом та потенційним роботодавцем. Тому ключовим показником ефективності їх роботи є швидкість та якість працевлаштування особи.

Для того щоб спеціалісти служби, які будуть виконувати функції кар’єрних радників, були висококомпетентними та  надавали якісні послуги клієнтам на Черкащині на базі обласного центру зайнятості поводяться відповідні тренінги для участю фахівців філій та базових центрів зайнятості області. До проведення тренінгів залучаються представники Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та фахівці обласного центру зайнятості, які пройшли фахове навчання.

Окрім старту інституту кар’єрних радників, Державна служба зайнятості (Центральний апарат) започаткувала програму навчання та адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Кожен фахівець зможе не лише оволодіти навичками, необхідними для виконання функцій реєстратора та кар’єрного радника, а й впливати на розвиток власної компетентності, формуючи план професійного розвитку.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості 


Опубліковано в категорії Новини

Протягом першого кварталу 2019 році послугами Смілянського центру зайнятості скористалося понад 2,4 тис. громадян, що становить 77,4% до показника минулого року. З них 1,3 тис. осіб мали статус безробітного.

З початку року кількість роботодавців, які співпрацювали з центром зайнятості, у порівнянні з минулим роком, зросла на 1,02% та становила  190 осіб.

Кількість вакансій у базі даних центру зайнятості, у порівнянні з минулим роком, збільшилася на 7,3% та становила 689 одиниць.

Рівень укомплектування вакансій протягом І кварталу 2019 року збільшився, у порівнянні з відповідним періодом минулого року і становив 79,1%.

Середня тривалість укомплектування вакансій зменшилась на 2 дні і становила 5 календарних днів.

Протягом першого кварталу 2019 року, за сприяння служби зайнятості роботу отримали 544 пошукачів роботи. У порівнянні з минулим роком, показник зріс та становив 105,0%.

Разом з тим, середня тривалість пошуку роботи безробітними, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зросла на 24 дні та становила 110 днів.

Кількість безробітних, які проходили профпідготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, становила 150 осіб  (131,6% до  минулого року).

Рівень працевлаштування після закінчення навчання зріс на 0,5 в. п., у порівнянні з минулим роком,  і становив 85,7%.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру в першому кварталі 2019 року  взяли участь 64 особи, що становить 114%, до відповідного періоду минулого.

Протягом першого кварталу 2019 року 27 безробітних було працевлаштовано шляхом компенсації єдиного внеску роботодавцям, що на 200,0% більше, ніж у  минулому році.

За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 17 квітня 2019, 10:27

Увага, конкурс!

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році (далі - конкурс).

Тематика конкурсу:

1. Заходи та рішення органів місцевого самоврядування, спрямовані на ріст доходів місцевого бюджету».

2. «Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад».

3. «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку».

Звертаємо увагу, що у 2019 році прийом заявок завершується 9 серпня.

З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами: (044) 303­99-16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590-47-76 (матеріали у електронному вигляді додаються).

Заздалегідь висловлюємо вдячність і сподіваємося на подальшу співпрацю.

За інформацією відділу економіки та  житлово-комунального господарства

Опубліковано в категорії Новини

З початку другої декади квітня погоду в нашому краї формували малоактивні атмосферні фронти. Циклони, затиснуті між антициклонами, затримались на нашій території та принесли дощі, 11.04 прогриміла перша весняна гроза. Арктичне повітря поступово знижувало температурний фон на Смілянщині з +14º (на початку декади) до вчорашніх 5º тепла при кліматичній нормі +8,3º. Як правило, при ранньому початку весняних процесів, квітень без похолодань не буває. Максимальна температура повітря 11.04 підвищувалась до +16°, поверхня грунту 12.04 прогрівалась до +23°. Мінімальна температура в повітрі та на поверхні грунту в найхолодніші ночі 15,16.04 знижувалась до +3°. За період 11-15.04 та ніч 16.04 опадів випало 9 мм (декадна норма – 14 мм).  Така прохолодна та волога погода несприятлива для запилення абрикос, які вже масово цвітуть. Середньодобова температура грунту на глибині 5 см та 10 см з початку декади коливалася в межах 8-14º та 8-13º відповідно, що дозволяє сіяти технічні культури.

Прогноз погоди: малорухомі атмосферні фронти циклону з півдня продовжують псувати погоду на Смілянщині. І завтра буде похмуро, дощитиме. Дискомфорту додаватиме північно-східний посилений вітер. Прохолодно, проте дощі поки дають уникнути заморозків, вночі 2-7º тепла, вдень 9-11º. У четвер, завдяки Скандинавському антициклону, опади припиняться, завдяки проясненням в нічні та ранкові години вихолодження земної поверхні зумовить 18-20.04 заморозки 0-5º на поверхні ґрунту.

Дощова погода сприятиме списанню показника пожежної небезпеки до 1 класу та покращать зволоження верхнього шару ґрунту.

Радіаційний фон у Смілі становить 13 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За даними метеостанції Сміла

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 16 квітня 2019, 13:53

НА ЧЕРКАЩИНІ ОЧІКУЮТЬСЯ ЗАМОРОЗКИ

За оперативною інформацією Черкаського обласного гідрометцентру у Черкаській області вночі та вранці  з 18 до 20 квітня очікуються заморозки.

«У період 18-20 квітня 2019 року погоду Черкащини формуватиме північний антициклон, тому при проясненнях у нічні та ранкові години  на поверхні ґрунту очікуються заморозки 0-5° (I рівень небезпечності,  ЖОВТИЙ)», йдеться у повідомленні гідрометцентру.


Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 2