joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: лютого 2019

 382fcc8128168dbccbbadc24ac318cef_1550927727_extra_large

Президент розповів про те, якими мають бути результати децентралізації вже в найближчі кілька років.

Про це інформує прес-служба Глави Держави.

Активізувати на українській мапі точки економічного зростання – найперша мета реформи децентралізації. Для цього по всій країні розпочинають роботу ради регіонального розвитку – широкі робочі групи, до яких входять чиновники найвищих рівнів та представники громадського сектору.

У першій з них, на Львівщині, взяв участь Президент України Петро Порошенко.

«Стратегічна мета децентралізації – активізувати на мапі країни нові точки зростання. Я ще раз наголошую, що це не мають бути лише міста-мільйонники. Довести їх до стану економічного вибуху, розкріпачити ініціативних людей. І таким чином рухати країну вперед. Кожен регіон має вже зараз напрацювати стратегічний план розвитку на найближчі 3-5 років, який буде спиратися на економічну стратегію», - підкреслив Президент.

 

 

Опубліковано в категорії Новини

1-6

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативно реагувати на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса:
м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській  області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області  та нотаріуси,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

На наступному тижні виїзд  буде здійснено:

04.03.2019 - вул. Вишневецького,169 а, с. Костянтинівка, Костянтинівська сільська рада, Смілянський район.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області 

Опубліковано в категорії Новини

23 лютого в районному будинку культури відбувся районний огляд-конкурс самодіяльних драматичних колективів, театрів малих форм та читців-аматорів, присвячений 100-річчю української революції.

Огляд проводиться з метою естетичного, національно-патріотичного та громадського виховання підростаючого покоління,  виявлення талановитих дітей, пізнання класичної та сучасної драматургії,  вивчення та практичне знайомство зі сценічною мовою, пластикою, художнім словом та акторськими навиками.

Оцінювання учасників огляду конкурсу проводилось за такими критеріями: майстерність виконання, голос, дикція, жести, сценічний одяг, використання сценічного простору, декорацій, музичного оформлення та їх відповідність жанру твору і режисерському задуму.

В огляді-конкурсі прийняло участь більше двадцяти читців, котрі представляли гуртки художнього читання сільських закладів культури сіл: Балаклея, Березняки, Мале Старосілля, Макіївка, Теклине та Пастирське. Близько  двох годин  учасники боролися за першість у майстерності володіння художнім словом. Слід відзначити, що рівень виконання учасників з кожним роком зростає.

Виступи конкурсантів оцінювало журі у складі:

Нечипоренко А.М. – завідувач сектором  культури , голова  журі;

Присяжна  Н.В. - директор  районного будинку культури, заступник  голови  журі;

Присяжний В.А.  – методист районного будинку культури з  драматичного  жанру;

Боговик  Л.В. - методист з фольклорного жанру;

Кривошея С.М. - методист з  вокального  жанру.

В зв’язку з проблемами забезпечення транспортом, частина драматичних колективів буде представлена на районному огляді-конкурсі вокального-хорового жанру «Пісенні колорити» 23 березня 2019 року.

За результатами районного огляду-конкурсу на обласному конкурсі читців «Тарасова вершина», присвяченому 205-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, Смілянщину  будуть представляти:

Єлизавета Горобченко, з уривком  твору «Кавказ» Т.Г.Шеченка (Березняківський СБК);

Анастасія Крохалюк, з власними творами (Березняківський СБК);

Колесник  Анна  (Балаклеївський СБК). 

DSC_5813

DSC_5826 

Також ми щиро вітаємо народний аматорський театральний колектив «Березіль» Березняківського СБК (режисер Оксана Левченко), який в номінації «народні аматорські театри» заслужено посів ІІ місце в області за підсумками проведення обласного огляду-конкурсу театральних колективів та театрів малих форм «Яскраво, красиво, натхненно творчі несем надбання» і буде гідно представляти Смілянщину на заключному концерті переможців 24 березня в м. Черкасах.

Дякуємо всім учасникам огляду-конкурсу і бажаємо творчого запалу та нових перемог!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

dc093be62c25e2dd72405d4f3ab28e58_1550847194_extra_large 

Президент Петро Порошенко наголошує, що ні прізвища, ні посади нікого не врятують і винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти провини будуть доведені. Так під час регіональної поїздки Глава держави прокоментував журналістам останні події довкола  «Укроборонпрому».

«Армія це є найбільша цінність України. Армія створювалась зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Армія є гордістю України. Як Верховний Головнокомандувач армію буду захищати», - підкреслив Президент.

«Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Щойно з'явилася інформація мною було підписано розпорядження про відсторонення і звернення до правоохоронних органів», - наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що за його інформацією, розслідування щодо зазначеної інформації проводиться в Генпрокуратурі, НАБУ і САП.

«Зараз за підсумками програми порушена ще одна кримінальна справа. Наголошую, по завершенню розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти підтвердяться», - сказав Президент.

 

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України 

Опубліковано в категорії Новини

_DSC0531  

Кращих у спортивній галузі за результатами 2018 року відзначили на Черкащині. Обласне свято «Спортивного сузір’я» вже традиційно наприкінці лютого об’єднує усіх причетних. Найрезультативніших вітали обласні та міські владці, представники провідних спортивних організацій Черкащини. 

DSC0528

Визначали найефективніших у 19 номінаціях. Незалежне журі обирало кандидатури комісійно на підставі зароблених спортсменами, федераціями, школами упродовж минулого року балів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Організовують свято обласне управління у справах сім’ї, молоді й спорту, відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

– Нині підбиваємо результати роботи черкаської спортивної родини за 2018 рік, – зазначив заступник очільника області Костянтин Омаргалієв. – Як бачимо, минулоріч спрацювали ефективно. Вдячний тренерам, спортсменам, керівниками федерацій. Вони – справжні бійці. Знаючи спорт зсередини знаю, що виховати ефективного спортсмена – велика робота. Вона починається зі спортивної культури в родині. Далі вже до роботи береться тренер. Упродовж років він вкладається у розвиток спортсмена, аби той зміг показати найкращі результати, на які здатен.

Він зазначив, що робота усіх є однаково важливою для результату, який спортсмени області приносять до скарбниці області й України. Ці перемоги – найкраща промоція нашої держави, переконаний посадовець.

– Від імені очільника області та себе особисто вдячний тренерам та спортсменам, які здобули перемоги на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх: тренерам Михайлові Гуленку та Ірині Надюк, Іванові Тищенку й Назару Чепурному, – додав заступник. – Вони своєю роботою прославили Україну на цих міжнародних змаганнях. З боку влади запевняю, що ми не зупинятимемося, й надалі підтримуватимемо спортивну галузь, працюватимемо над розбудовою інфраструктури, покращенням матеріально-технічної бази, забезпеченням інвентарем, підвищенням обласних спортивних стипендій. Ці зміни відчутні, і, хоч процес перетворень не швидкий, не зупинятимемося й працюватимемо ще наполегливіше. 

DSC0719

За результатами спортивного 2018 року перемогу здобули:

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту: Іван Тищенко;
Краща спортсменка з олімпійських видів спорту: Діана Залевська;
Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту: Роман Щербатюк;
Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту: Катерина Коваленко;
Кращий тренер з олімпійських видів спорту: Михайло Гуленко;
Кращий тренер з неолімпійських видів спорту: Юрій Зубов;
Кращий спортсмен «Сильні духом» (спортсмен з особливими потребами): Максим Коваль;
Кращий тренер «Сильні духом»: Іван Кирдода;
Кращий спортсмен – ветеран: Ольга Ковальова;
Краща федерація з олімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація легкої атлетики;
Краща федерація з неолімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація з веслування на човнах «Дракон»;
Краща федерація з ігрових видів спорту: Федерація футболу Черкаської області;
Краща ДЮСШ з олімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Черкаської міської ради;
Краща ДЮСШ з неолімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Вулкан" Черкаської міської ради;
Меценат спорту: Віктор Євпак, Григорій Плічко, Сергій Тищенко, Валентин Ничипоренко, Володимир Осадчий;
Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (електронні видання): «Черкаський спорт», «Нова Доба»; телеканали «ВІККА» та «UA:Суспільне Черкаси»;
«Молоде обдарування» серед дівчат: Анастасія Деркач;
«Молоде обдарування» серед хлопців: Назар Чепурний.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 27 лютого 2019, 16:47

«Березіль» - знову переможці!

16 лютого у Звенигородському районному будинку культури відбувся ІІ регіональний етап обласного огляду-конкурсу аматорських театрів, на який завітали 12 колективів із Звенигородського, Лисянського, Шполянського, Смілянського, Городищенського та Катеринопільського районів. Всі  колективи  представили себе гідно  та на високому рівні.

Але найвищі оцінки журі отримав народний аматорський театральний колектив «Березіль» Березняківського сільського будинку культури Смілянського району (керівник Оксана Левченко) за постановку «Застукало в двері», присвячену 85-й річниці вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. 

55

imgonline-com-ua-Resize-GIjGejyFTbl 

Обласний конкурс продовжив свій огляд театральних колективів і в інших регіонах Черкащини.

Відповідно до наказу Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи «Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу театральних колективів та театрів малих форм «Яскраво, красиво, натхненно творчі несем надбання»  від 26.02.2019 № 3 народний аматорський театр «Березіль» отримав почесне ІІ місце у номінації «Народні аматорські театри». 

Це найвища  нагорода, якою  слід  пишатися.  І ми  пишаємося  своїм  колективом, своїми людьми,  бо  багата Березняківська громада на народні таланти!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

Сьогодні, 27 лютого, під керівництвом першого заступника голови Смілянської районної державної адміністрації Олексія Пєчнікова відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації.

2 

У роботі взяли участь заступник голови, керівник апарату, начальники управлінь, відділів і служб райдержадміністрації, керівники територіальних органів та інших органів виконавчої влади районну, заступник голови районної ради, керівники підприємств, установ, організацій району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови.

5 

На порядку денному розглянуто наступні питання: про підсумки економічного і соціального розвитку району за 2018 рік та хід виконання завдань, визначених указами Президента України, відповідними рішеннями Кабінету Міністрів України; про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік.

В ході засідання членами колегії обговорювалися найбільш актуальні питання, що виникають в районі.

7 

imgonline-com-ua-Resize-pwQ5FTAqa0e 

За результатами засідання, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийнято рішення та дано відповідні доручення.

Опубліковано в категорії Новини

 1-11-e1551253414352

Інтерактивні класи, LEGO-набори для навчання, SТЕМ-освіта – ці та інші новації активно впроваджують в освітній процес на Черкащині. Про сучасні методи й засоби для навчання, які використовують в області, розповів начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Упровадження в освітній процес новітніх навчальних інформаційно-комунікаційних технологій – серед пріоритетів. У межах обласних програм підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року, «Інноваційні школи Черкащини» та «Сто відсотків» втілюють комплекс заходів із освітніх новацій.

3-e1551253421146 

– Інвестиції в освіту мають довгострокову перспективу, – переконаний начальник обласного управління Валерій Данилевський. – Освітня галузь – у перспективних напрямках державної політики. Зокрема, як зазначає Президент України, серед головних – ІТ-сектор та підготовка його фахівців. Здійснити це не можливо, насамперед без належного технічного забезпечення. Тож нині активно працюємо над комп’ютеризацією шкіл. Торік коштом місцевих бюджетів та за спонсорської підтримки придбали 1040 сучасних комп’ютерів. Загалом із різних джерел фінансування встановили майже 15 тисяч комп’ютерів. Зокрема й 842 навчальні комп’ютерні комплекси. Доступ до інтернету мають 575 закладів загальної середньої освіти, у тому числі всі 5 навчально-реабілітаційних центрів. Майже 95 % закладів середньої освіти мають власні сайти. Стосовно ж сільської місцевості, то маємо такі показники: встановлено більше 7,3 тисячі одиниць комп’ютерної техніки, зокрема майже 500 навчальних комп’ютерних комплексів.

Протягом 2018 року за рахунок реалізації обласних програм придбали 4 набори LEGO з програмним забезпеченням для вивчення окремих предметів у 1-10 класах. Водночас загалом торік за рахунок обласного та місцевих бюджетів придбали 64 навчальні кабінети. 

71-e1551253427624

– Активно упроваджуємо SТЕМ-освіту, вчимося використовувати навчальні системи «LEGOEducation», – додав головний освітянин області. – І хоч ця робота упровадження новітніх засобів навчання передовсім на майбутнє, вже маємо досягнення учнів Черкащини. Лише за минулий рік 269 учнів області стали переможцями ІІІ етапу олімпіад із дисциплін природничо-математичного. Понад 43 тисячі учнів області взяли участь у міжнародних конкурсах природничо-математичного напряму. Маємо значні здобутки в робототехніці. Минулого року регіональний фестиваль з робототехніки об’єднав понад 350 учасників, цьогорічний – уже більше 500. Команди області беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, де посідають призові місця або входять до когорти кращих.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА


Опубліковано в категорії Новини

86ce21b66cc34223b13911914fb1c396_1551169274_extra_large 

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко взяв участь в оперативно-стратегічному зборі з керівним складом Збройних Сил України.

«П'ять років минуло з початку російської агресії проти нашої держави. П'ять років, сплачуючи високу ціну, Україна відстоює своє право на незалежність і цивілізаційний вибір», - наголосив Президент.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ підкреслив, що за п’ять років українська армія набула великого досвіду. «Знає як і має чим давати відсіч ворогу. Та ми ніколи не забудемо добровольців і волонтерів, які одними з перших прийняли на себе удар у 2014 році. Тоді, коли штучно ослаблену Україну, як здавалося кремлівським стратегам, швидко мали б принести у жертву реваншистським імперським планам Москви», - сказав Президент.

«Суттєво загальмувавши на шляху євроатлантичної інтеграції, політичне та військове керівництво країни минулих років одночасно послабило й власний безпековий потенціал. Мали місце і масові скорочення особового складу ЗСУ, і низький рівень фінансування, і кілька хвиль розкрадань в армії, коли знищувалися цілі військові частини. Сотні бойових літаків, самохідних гаубиць, танків і ракетних комплексів  продавалися за ціною ледве чи не металобрухту»,  - додав Петро Порошенко.

«Один з головних висновків, які усі ми, як суспільство, маємо зробити з подій п'ятирічної давнини, полягає у безумовному стратегічному курсі України до НАТО та Європейського Союзу. Нещодавно, як ви знаєте, відповідні зміни за моєю ініціативою було внесено до Конституції. Україна в НАТО – це гарантія нашої безпеки», - наголосив Президент України.

«Жодних дискусій бути не може. Ми дуже високу ціну заплатили за те, що коли треба було рішучо діяти, нам намагалися пустити димову завісу багатовекторності і позаблоковості», - підкреслив він.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України 

Опубліковано в категорії Новини

1-6

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

У березні 2019 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться 13.03.2019 та 27.03.2019 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Для довідок та запису звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 9