joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: січня 2019

 image-0-02-07-6380c1131e3fd64d6fb9665863e37742c840ae4448c083c74c4dd4516652a60d-V

Сьогодні, 31 січня, під керівництвом першого заступника голови Смілянської районної державної адміністрації Олексія Пєчнікова відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто наступні питання: про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян,  про роботу райдержадміністрації щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, про стан реалізації виконавчими комітетами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади, про стан здійснення роботи з персоналом та дотримання вимог законодавства про державну службу в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації у 2018 році. 

image-0-02-07-2abbafcabedc37389bafdaec8dedeaf9b3b15d8c689726a9bd6eaabf4914392a-V

image-0-02-07-a222f98c0575f97b6bfa82f66c66a4ae41160b75c87c6960885374f43205b8d6-V 

З розглянутих питань, з урахуванням всіх зауважень та пропозицій, членами колегії прийнято відповідні рішення та доведено до відома відповідальних виконавців. 

image-0-02-07-e86e446430e95a28fc565a07546b059a60f739442ae97ebe26f2a331b050e363-V

На початку колегії першим заступником голови Смілянської районної державної адміністрації Олексієм Пєчніковим представлено нового керівника поліції. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника став капітан поліції Олег Євгенійович Міщенко.

Молодий, цілеспрямований, розумний, завзятий, перспективний керівник – успіхів Вам в роботі! Ця посада цілком відповідає знанням та вмінню досягати поставленої мети!

Прийміть наші щирі вітання з призначенням!

Опубліковано в категорії Новини

Більше 700 «теплих кредитів» на понад 26 млн грн залучили минулоріч ОСББ, ЖБК та громадяни на проведення заходів з енергоефективності на Черкащині. За обласною програмою їм компенсували 1,4 млн грн з обласного та місцевих бюджетів. Це – реальні кроки до підвищення енергетичної ефективності області, збереження та ефективного використання енергії, наголосив заступник директора Департаменту містобудування. архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Андрій Липкань у ході інформаційного семінару «Реформи в сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад». 

_DSC0872

Захід для представників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, ОСББ, ЖБК та громадян організували за підтримки проекту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» у співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ. У ході семінару фахівці Мінрегіону презентовали напрацювання щодо імплементації Директиви 27 ЄС «Про енергоефективність», завдання Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», «Про фонд енергоефективності», а також кращі практики.

– Вирішення питань енергозбереження та енергоефективності є одним з першочергових в умовах розвитку сучасного суспільства, каже посадовець. – Нині виграють не ті, хто володіє енергією, а ті, які можуть ефективно її використовувати. Найбільш актуальними в галузі житлово-комунального господарства області питаннями є скорочення споживання енергоносіїв, раціональне їх використання. Тепло втрачається в основному через зношеність мереж, застаріле обладнання котелень, незабезпеченість енергоефективності будівель. В області продовжили дію Програми підвищення енергоефективності. Лише за минулий рік уповноважені банки на енергоефективі заходи видали 709 «теплих кредитів» на 26,7 млн грн.

За його словами, на компенсацію відсотків торік з обласного бюджету спрямували 400 тис. грн, з місцевих бюджетів – 1,5 млн грн. За рік позичальникам компенсували 1,4 млн грн. На цей рік в обласному бюджеті передбачили також 400 тис. грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

31 січня 2019 року відбулася нарада учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Смілянського району з питань XXV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти. На нараді  заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов вручив Кубок і Диплом Управління освіти Черкаської обласної державної адміністрації за І місце у ХXIV обласній Спартакіаді серед школярів закладів загальної середньої освіти  у 2018 році начальнику освіти Смілянської районної державної адміністрації Василю Мельнику. Почесною Грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації була нагороджена методист методичного кабінету відділу освіти Смілянської районної державної адміністрації Семеновська Ніна Олександрівна. 

IMG_20190131_120241

IMG_20190131_120406 

На нараді учителі фізичної культури під керівництвом методиста Семеновської Н.О. і голови методичного об’єднання учителів фізичної культури  Ткаленка Ю.В. вирішили питання участі школярів закладів загальної середньої освіти Смілянського району та Балаклеївської, Березняківської, Тернівської ОТГ в XXV обласній Спартакіаді в 2019 році.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 31 січня 2019, 15:54

«Дякуємо тобі, солдате»

30 січня 2019 року в Малостаросільській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів провели тематичну годину «Дякуємо тобі, солдате», присвячену Дню визволення  Малого Старосілля від фашистсько-німецьких загарбників.

Директор будинку культури Галина Родовікова та сільський бібліотекар Антоніна Колташова нагадали учням про події січня 1944 року. Великим випробуванням для жителів Смілянського краю була Велика Вітчизняна війна. Для Малого Старосілля -  це гірка, незабутня і водночас героїчна сторінка історії. Про це завжди нагадують два пам’ятники радянським воїнам, що загинули під час  війни  та декілька могил у лісі поблизу села.

Летять, відлітають у вічність роки, і скільки б їх не минуло, не зітруть в народній пам’яті  імена захисників Батьківщини.

Низький уклін вам ветерани,  вдови, матері та діти  воїнів-захисників! 

100_4182

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 30 січня 2019, 16:24

Відбулась сесія районної ради

30 січня 2019 року головою районної ради Володимиром Грошевим відкрито пленарне засідання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання.У роботі якого взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков, заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

До порядку денного внесено 15 питань.

Перед відкриттям засідання голова ради надав слово для оголошення щодо утворення громадської організації «Спілка пасічників Смілянщини» члену оргкомітету Олегу Дегтярьову.

На сесії набули повноважень п’ять депутатів районної ради за заміщенням замість обраних депутатами сільських рад, що об’єднали відповідні громади. З інформацією про реєстрацію депутатів виступив заступник голови Смілянської районної виборчої комісії Сергій Федорець.

Під час обговорення проекту рішення щодо поданої районною державною адміністрацією програми поповнення бібліотечних фондів у Смілянському районі депутатами прийнято рішення зняти питання з порядку денного та доручити його доопрацювати й подати на наступну сесію ради.

Далі депутатами прийнято рішення із шести питань порядку денного. Проте розгляд чергових питань, у тому числі і внесення змін до районного бюджету, не закриваючи засідання було перенесено на іншу дату у зв’язку з тим, що у сесійній залі залишилось менше половини складу ради.

Опубліковано в категорії Новини

!629729590 

В області зареєстровано 128 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Це – найвищий показник з-поміж інших регіонів України, інформують в управлінні агропромислового розвитку ОДА.

Найбільше зареєстровано багатофункціональних кооперативів – 78. Ще 21 – заготівельно-збутових, 9 – переробних та 20 – іншої спрямованості. Лише минулого року на Черкащині створили 17 кооперативів.

– Розвиток кооперативного руху на Черкащині лишається серед пріоритетних та є напрямом реалізації Стратегії розвитку-2020, – каже начальник профільного управління Ігор Колодка. – Також, ми,  продовжуємо шукати ініціативні групи та вивчаємо заяви бажаючих утворити кооперативи. Лише за кілька останніх місяців  в області розпочали свою діяльність більше 10 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Це, переважно, універсальні, які спеціалізуються на  наданні членам кооперативу послуг з обробітку земельних ділянок, транспортних, заготівельних та інших. Крім того, основний напрямок фінансової підтримки буде спрямований на створення нових та підтримку діючих молочарських кооперативів. Об’єднання у такі кооперативи дасть можливість отримати суттєву державну допомогу на відшкодування закупленого обладнання за державними програмами. Для прикладу, в  Монастирищенському районі вже спрацювали у цьому напрямку, де створений кооператив  «ВАК Монастирищенський» отримав державну фінансову підтримку за придбане обладнання.

Відзначимо, що нині найбільше створено кооперативів у Черкаському (19) та Лисянському (13). Ще по 11 кооперативів діє на Катеринопільщині, Монастирищині та Смілянщині. У межах діючої в області програми розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів на період до 2020 року, рішенням обласної ради у 2018 році виділено 2 млн гри на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Слід зазначити, що ця програма буде працювати і в 2019 році, а також здійснюватиметься відповідна фінансова підтримка з обласного бюджету.

Також, на сьогодні Мінагрополітики України, з урахуванням пропозицій  та зауважень що до механізмів надання підтримки, вносить зміни до Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для фінансової підтримки кооперативів – згідно з відповідною Постановою Кабінету Міністрів України.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

Війна далека, але пам'ять близько:

На кожнім кроці, в кожнім із сердець.

І голови схиляєм низько-низько,

Бо ж у землі сини, чи матір, чи отець…

Чергове заняття в університеті ІІІ віку, що діє в селі Балаклея, було присвячене 75-й річниці з дня визволення села Балаклея від нацистських окупантів.

Лекцію - заняття підготували декан університету Тамара Лихолай та бібліотекар сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко. Студенти поважного віку дізналися, як 30 січня 1944 року жителі села вітали мужніх  воїнів 373-ї Червонопрапорної Миргородської   стрілецької  дивізії 2-го  Українського фронту, які визволили село Балаклею. Серед  воїнів – визволителів  були і наші земляки: Віктор Пітенко, Василь Шелудько, Микола Голубець, Борис Мандрика  та інші. 

1в

Ми пишаємося і не забудемо ратних подвигів односельців та воїнів-визволителів. За героїзм у боротьбі з нацизмом Буць Андрій Федорович удостоєний звання Героя Радянського Союзу. 409 жителів села нагороджені орденами та медалями. Таня Мачулка, Рая Мишенко, Євген Таран, Леонід Сніховський, Яків Щербатюк – їх імена навіки вписані в історію підпільного руху Смілянщини.  Вони віддали своє життя, увійшовши в безсмертя.

На заняття до студентів завітав голова об'єднаної територіальної громади Ростислав Ситнік. Привітав присутніх з визначною датою та наголосив, що ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш  обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі. Важкий шлях до перемоги пройшов через долі ваших рідних,  а вам встановлено правовий статус «діти війни». З кожним роком рідшають ваші ряди, все менше на землі залишається очевидців війни. 

1г

З вітальним словом до присутніх звернулася депутат сільської  об'єднаної територіальної громади Лариса Зоріна.

Спогадами своїх рідних про день визволення села поділився Володимир Федорович Павлюк, а вихованці  хореографічного колективу «Сад-виноград» подарували присутнім чудові пісні, танці та віршовані рядки:

Хай не замовкає пісня, радість, сміх!

Хай через мир усі ведуть дороги

І щастя усміхається для всіх!

Також відвідувачі Балаклеївської  сільської бібліотеки цього дня мали змогу ознайомитися з тематичною викладкою «Є пам’ять, а значить не буде забуття», присвяченій 75-річчю визволення нашого краю від нацизму.

па

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

1421745852_semynarЗа 2018 рік від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло 11,3 млрд. грн. податків, зборів, платежів. З них 2 млрд. гривень – додаткові надходження.

Збір до державного бюджету України становить за звітний рік майже 5 млрд.грн.

На розвиток місцевих громад бюджети Черкаської області отримали 6,4 млрд.грн. податків. Поставлені міськими та районними радами завдання перевиконано, додатково надійшло 129 млн.грн. У порівнянні з минулим роком надходження більші на мільярд гривень.

У кошик пенсійного фонду спрямовано 4,5 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додаткові надходження за рік становлять майже мільярд гривень.

Черкаська область на першому місці в Україні по сплаті орендної плати за паї. За рейтингом Міністерства фінансів України Черкаська область серед кращих в Україні за темпом сплати податку на доходи фізичних осіб та по платі за землю.

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам за сумлінне виконання зобов’язань, що є свідченням патріотизму і вкладом у розвиток нашої країни та області.

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 січня 2019, 14:27

Відбулося засідання комісії

29 січня 2019 року відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Глізнецова. На засіданні розглянуто  заяви, які надійшли від жителів району щодо надання одноразової грошової допомоги. 

В результаті обговорення було прийнято рішення про виділення одноразової грошової допомоги 20 особам з інвалідністю внаслідок війни – ветеранам війни в Афганістані, сім'ї загиблого воїна – інтернаціоналіста, онкохворим  відповідно до районної комплексної програми "Турбота" на 2016-2020 роки на загальну суму 13500 грн. 

image-0-02-04-38c6db5dcee0457c6da641f0b65dd8d85ff3a0d50b29fe61a29f3dbd25ca4f3c-V

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 січня 2019, 14:18

Ярмарок вакансій

11385 Готові розглянути Вашу кандидатуру!

АТ «НВП» «СЕМЗ»» має для Вас вакансії:


- Інженер-технолог (механіка)

- Інженер-механік (груповий)

- Інженер-енергетик

- Інженер із зварювання

- Фрезерувальник

- токар


Якщо ти молодий та бажаєш розвиватися

ПРАТ «Спектр-Сміла»  тебе  чекає!


- Електрогазозварник

- Слюсар із механоскладальних робіт

- Оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній холодноштампувального устаткування

Нам потрібна людина, яка любить творити добро!!

ФОП Сергієнку Віктору Павловичу  потрібні:

- швачки

ФОП Приз Наталії Юріївні потрібні:

- кухарі

За більш детальною інформацією звертайтеся до Смілянського міськрайонного центру зайнятості за телефоном: 41189 або за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 68

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4