joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: грудня 2019


  Наближаються новорічно - різдвяні свята, час веселощів, розваг і подарунків, найщасливіша пора для дітлахів. Діти, як ніхто, потребують турботи, підтримки та уваги з боку дорослих.
  Особливо приємно, що представники влади району стають в ці дні справжніми дідами Морозами та Снігуроньками, які хоч і не в казковому вбранні та санях, але з відкритою душею та приємними подарунками поспішають туди, де їх чекають найбільше.
 28 грудня 2019 року голова Смілянської районної державної адміністрації Валерія Бандурко разом із начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Зоєю Баранюк відвідали багатодітні та опікунські сім’ї, які проживають в селі Попівка.
  Керівники поцікавилися про що мріють, чим живуть та захоплюються діти. Очільниця району щиро привітала родини з Новим роком і Різдвом Христовим, побажала їм здоров’я, успіхів у навчанні, радості, благополуччя, миру й злагоди.
  Гості вручили дітям новорічні солодкі дарунки. Тепло дитячих сердець, їх безпосередність та відкритість не приховано випромінювалось в кожній родині.


Опубліковано в категорії Новини

  27 грудня голова Смілянської райдержадміністрації Велерія Бандурко провела нараду за участю керівників структурних підрозділів адміністрації, голів сільських рад. Розглянуто питання планування фінансування пільгових перевезень пасажирів у 2020 році та щодо надання субвенцій територіальними громадами.

Опубліковано в категорії Новини

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.
Закон України «Про безоплатну правову допомогу»визначає порядок надання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги.
Система надання безоплатної правової допомоги в Україні – це мережа з 551 точки доступу до правових послуг: 23 регіональних, 96 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 432 бюро правової допомоги у всіх регіонах України, а також Координаційний центр з надання правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога, суб’єктами права на яку є усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, включає такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг, інших документів правового характеру (крім процесуальних), а також надання особі допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.
Безоплатну первинну правову допомогу надають органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи приватного права, спеціалізовані установи, місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги/бюро правової допомоги усім громадянам України, які перебувають під юрисдикцією України.
Безоплатна вторинна правова допомога – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, і включає такі види правових послуг, як захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на таку допомогу в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.

Відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» право на безоплатну вторинну правову допомогу згідно з цим Законом та іншими законами України мають такі категорії осіб:

1) особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;
2) діти, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту;
2-1) внутрішньо переміщені особи;
2-2) громадяни України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб;
3) особи, до яких застосовано адміністративне затримання;
4) особи, до яких застосовано адміністративний арешт;
5) особи, які відповідно до положень кримінального процесуального законодавства вважаються затриманими;
6) особи, стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою;
7) особи, у кримінальних провадженнях стосовно яких відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України захисник залучається слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії, а також особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі;
8) особи, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту»;
9) ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань;
9-1) особи, які перебувають під юрисдикцією України і звернулися для отримання статусу особи, на яку поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
10) особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи;
11) особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку;
12) особи, реабілітовані відповідно до законодавства України;
13) особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.
Також право на безоплатну вторинну правову допомогу мають громадяни держав, з якими Україна уклала відповідні міжнародні договори про правову допомогу, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також іноземці та особи без громадянства відповідно до міжнародних договорів, учасником яких є Україна, якщо такі договори зобов'язують держав-учасниць надавати певним категоріям осіб безоплатну правову допомогу.

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ?
Для забезпечення оперативного реагування на повідомлення про затримання осіб, на звернення громадян про надання правової допомоги та на проблемні питання, які вони порушують, а також для надання роз’яснень законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та надання правових консультацій цілодобово функціонує єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Опубліковано в категорії Новини

Шановні жителі Смілянщини!

  Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Ще з дитинства ці свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань.

 Хочу подякувати усім, хто у році, що минає, наполегливо працював для розвитку громади в культурних, освітніх медичних закладах, соціальній та економічній сферах, у комунальному господарстві та бізнесі. Нашим захисникам-військовим, і особливо тим, хто зустрічає свята на передовій – низький уклін та щира вдячність за мужність і високий патріотизм. А загиблим Героям - Вічна пам’ять!

 Переконана, що новий 2020 рік стане наступним важливим етапом в реалізації тих перетворень, які започаткував Президент України Володимир Зеленський.

 Я твердо вірю, що спільна праця органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, господарств, громад району є запорукою побудови успішної європейської держави.

 Дорогі земляки! Бажаю вам здійснення усіх задумів, щоб кожен день був щедрим на гарні справи, а добро і любов не полишали рідний дім! Зичу всім міцного здоров’я, щастя та добробуту кожній родині!

 З Новим Роком та Різдвом Христовим!

 З найщирішими вітаннями

Голова Смілянської районної державної адміністрації Валерія Бандурко

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 27 грудня 2019, 12:16

Привітали з новорічними святами

  Сьогодні, 27 грудня, напередодні Нового Року, за доброю традицією артисти районного Будинку культури прийшли привітати працівників районної державної адміністрації та районної ради з Новим Роком та Різдвом Христовим. Веселі новорічні та різдвяні пісні та цікаві розважальні програми у виконанні творчих працівників зігріли теплом та радістю всіх присутніх та подарували святковий настрій.

  Голова Смілянської райдержадміністрації Валерія Бандурко від себе особисто і від усього колективу райдержадміністрації щиро подякувала за вітання та побажала творчої наснаги, успіхів, оплесків працівникам культури. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть усій смілянській родині добро, мир і достаток.



Більше фото тут



Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 27 грудня 2019, 11:45

Інформує податкова інспекція

Нововведення Законів про РРО

 

 

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує та звертає увагу платників податків  на головні нововведення Законів про РРО

 

З 1 січня 2020 року Державна податкова служба безкоштовно надаватиме всім бажаючим  фізичним особам  платникам єдиного податку II, III, IV груп, незалежно від видів діяльності, для тестового використання програмне забезпечення РРО (реєстратор розрахункових операцій).

Таку програму можна буде встановити на будь-який гаджет, у тому числі і на смартфон чи планшет. А також, податкова, обслуговуватиме його безкоштовно. Програмне забезпечення РРО буде розміщено на вебпорталі ДПС у створеному банері «Новітні РРО» за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/novitni-rro. На банері розміщена і вся актуальна інформація щодо новацій у сфері застосування РРО.

Доопрацьоване програмне забезпечення буде надаватися податковою з 19 квітня 2020 року.

При цьому,  звертаємо увагу платників, що дія  Законів  про РРО  не поширюється на фізичних осіб, які продають на ринку власні вживані речі або продукти власного підсобного господарства. Також під дію цих законів не підпадають платники єдиного податку, що належать до І групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривень.

 

 

Опубліковано в категорії Новини

Розвиток спортивної інфраструктури, оновлення тренувальної бази, підтримка спортсменів та тренерів – в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту підбили підсумки цьогорічної роботи та окреслили першочергові кроки в наступному. Ділився ними начальник управління Максим Зеленський.

Зокрема, за його словами, цього року ввели в експлуатацію 6 майданчиків зі штучним покриттям. В той же час триває будівництво ще 5 мультифункціональних майданчиків зі штучним покриттям. Ці проекти реалізовують у межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України».

– Дуже приємно відзначати, що, тільки спільними зусиллями, ми крок за кроком можемо розбудовувати нашу спортивну інфраструктуру, – каже Максим Зеленський. – Приміром, зараз у Чорнобаї та Монастирищі завершується масштабна реконструкція басейнів. Відбудовують ці об’єкти коштом субвенції Мінмолодьспорту у співфінансуванні з місцевих та обласного бюджетів. Більше 5 млн грн виділили на комплексний капітальний ремонт будівлі легкоотлетичного манежу та благоустрій території стадіону «Юність» Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп».

Нещодавно легкоатлети, академвеслувальники, самбісти та стрілки відділення інваспорту отримали тренувального обладнання на понад 1,3 млн грн. Йдеться про татамі, бар’єри, гвинтівку та тренажери «Concept». Роботу з оновлення тренувального обладнання продовжуватимуть і надалі за наявності фінансової підтримки як з держаного, так і з місцевих бюджетів.

– Наші спортсмени щораз на змагальних аренах доводять свій високий рівень підготовки, – додає посадовець. – Нам є чим пишатися, адже цьогоріч маємо призерів чемпіонату Європи з морського багатоборства. Владислава Торопцева стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо, який відбувався в жовтні в Ташкенті. Двоє спортсменів здобули «срібло» чемпіонату світу зі спортивного орієнтування. Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Володимир Костюк стали чемпіонами ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю в Баку. І це лише короткий перелік перемог наших спортсменів. Про ним, між тим, ми щомісяця розповідаємо на загал на наших традиційних пресконференціях.

Водночас, рух Ігор Нескорених в Україні постійно зростає, а разом з ним зростає кількість спортивних заходів для учасників бойових дій. Артем Лукашук та Сергій Прядка представлятимуть українських військових та ветеранів під час Ігор Нескорених.

– На наступний рік маємо чималу низку завдань, – підсумовує Максим Зеленський. – Зокрема, традиційно кращим атлетам щороку призначаємо 25 «спортивних» стипендій. Окрім того, починаючи з 2020 року зросте розмір 10 обласних премій за розвиток молодіжної політики до 5,5 тис. грн. Вже зараз готуємося до Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного у Красенівці. У 2020 році якраз святкуємо 150-річчя з дня народження уславленого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби.

Опубліковано в категорії Новини

За 2019 рік  призначено державних соціальних допомог  на суму  :

- допомог в зв’язку з вагітністю та пологами  -      299323,96 грн;

- одноразова допомога при народженні дитини –    10793320,20 грн;

- допомога  на   дітей,  які  перебувають  під  опікою  чи  піклуванням –  171282,40 грн;

- допомога  одиноким  матерям   - 7549961,58 грн;

- ДСД  сім‘ям –12189636,40 грн;

-  допомога інвалідам з дитинства та дітям інвалідам – 8599954,24 грн;

- тимчасова державна допомога дітям замість аліментів  – 245425,99 грн;

- допомога при усиновленні дитини – 10320,00 грн.    .

Субсидією на придбання твердого побутового палива та скрапленого газу в 2019 році скористалось  1022 сім’ї,  їм призначено субсидію на суму 2833,0тис. грн.

Загальна кількість отримувачів субсидії  на житлово-комунальні послуги станом на 01.01.2020 року складала 4238 осіб. В грудні 2019 року субсидію готівкою отримувало  2989 осіб , їм виплачено    3490,1 тис.грн., у безготівковій формі – 910 осіб,   виплачено 293,2 тис.грн.

В районі сформовано банк даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. На сьогодні в Реєстрі 10905 осіб.  З початку року компенсацію за пільгу на тверде паливо та скраплений газ   нараховано 383 особам на суму 692219,38 грн.

На сьогодні в районі проживає 2005 осіб з інвалідністю, з них 68 осіб   пересувається  на кріслах колісних, в т.ч. 10 дітей з інвалідністю.

Станом на 01.01.2020 року    забезпечено кріслами колісними 7 осіб з інвалідністю,   Доставка технічних та інших засобів реабілітації здійснюється Черкаським сервісним центром або заводом-виробником за місцем проживання осіб з інвалідністю.   Видано з початку року 569 направлень на виготовлення протезно-  ортопедичних виробів.

Направлено  в центр реабілітації  «Барвінок» з початку року  6 осіб.

15 інвалідів  по зору І та ІІ групи користуються  пільгами на електроенергію (50%) та 8 інвалідів по зору І та ІІ групи пільгами на послуги зв'язку (50%) за рахунок коштів районного бюджету.

Станом на 01.01.2020 року в управлінні   соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 254 особи з інвалідністю , яки потребують забезпечення санаторно-курортними путівками.

Пройшли санаторно-курортне лікування 2 учасника  бойових дій ,1 учасник війни, 8 осіб з інвалідністю внаслідок війни   та 23 особи з інвалідністю від загального захворювання.  Направлено на санаторно-курортне лікування  17 учасників бойових дій АТО та 2 члена сім’ї загиблого учасника АТО , на психологічну реабілітацію 2 особи з інвалідністю внаслідок війни.

У 2019 році матеріальну допомогу з районного бюджету    надано 105 особам, які опинились в складному матеріальному становищі,  на загальну суму 93200,00 грн., в тому числі 16 інвалідам війни в Афганістані на суму  8200 грн. , сім’ї загиблого воїна –інтернаціоналіста  в сумі 2500 грн. , 2 членам сім’ї загиблих учасників АТО,  Героїв Небесної Сотні на суму 3000,00 грн., 23 особам ЧАЕС І категорії на суму 6900,00 грн., 7 дружинам померлих ліквідаторів ЧАЕС на суму 3500 грн.

та 16 учасників бойових дій АТО на суму 32000,00 грн.

З державного бюджету надано допомогу 12 особам з інвалідністю на суму 9290,50 грн.

Опубліковано в категорії Новини

Щодо зміни реквізитів бюджетних рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів

Смілянське управління Державної казначейської служби України Черкаської області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, що з 01.01.2020 набирає чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 ‘‘Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі’’, зареєстрований в Міністерстві юстиції  України 25.01.2014 за № 161/24938.

У зв’язку з зазначеним та з метою переходу на нову автоматизовану систему бухгалтерського обліку казначейського виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів розміщені на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua).:

Рубрика: «Реквізити доходних рахунків».

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів вступають в дію з 03.01.2020 року.

Опубліковано в категорії Новини

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив заступників – Юрія Лесюка та Романа Карманніка. Першим заступником голови ОДА став В’ячеслав Швець.

Перший заступник В’ячеслав Швець – має дві вищі освіти за фінансовими спеціальностями, багаторічний досвід роботи у фінансовій та управлінській сферах, був керівником обласного казначейства. Тому на посаді першого заступника куруватиме фінанси та соцзахист.

Заступник голови ОДА Юрій Лесюк – за освітою лікар, створив Чернівецький Центр із профілактики та боротьби зі СНІДом, де був головним лікарем. Має досвід співпраці і з громадянським суспільством, і міжнародними партнерами та урядовими організаціями. Згодом став заступником департаменту охорони здоров’я. І в Черкаській ОДА Юрій Лесюк куруватиме медицину та освітню сферу.

– Дійсно достойна людина, Юрій Миколайович не часто говорить про цей факт, але він був військовим медиком першого добровольчого медичного шпиталю у районі проведення АТО/ООС, – додав Роман Боднар.

Заступником голови ОДА у сфері регіонального розвитку став екс-очільник профільного департаменту Роман Карманнік.

– Романа Володимировича вважаю прогресивним ефективним управлінцем із 15-річним досвідом державної служби. Дякую йому за сміливість ухвалювати непопулярні, але важливі рішення для всієї області, – пресдтавив заступника голова ОДА. – Наш принцип – не люди для влади, а влада для людей. Тому дослухаємося і комунікуємо. Не ділю команду на заступників і працівники ОДА. Але ми несемо більшу і персональну відповідальність. Посвідчення заступника – не довічне, тому даємо час проявити себе в роботі і хочемо бачити результат.

Нагадаємо, що нині в команді вже 4 заступники. 18 грудня Роман Боднар представив Юрія Безщасного. Він відповідатиме за напрямки взаємодії із правоохоронними органами і боротьби з корупцією, цивільного захисту, екології.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 6