joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: листопада 2019

  29 листопада перший заступник голови Смілянської райдержадміністрації Олексій Пєчніков провів засідання міжвідомчої комісії районної державної адміністрації з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати в районі. Розглянуті причини нарахування заробітної плати менше мінімально встановленого рівня найманим працівникам у жовтні 2019 року (за даними Смілянського управління Головного управління ДПС у Черкаській області). Обговорені причини нарахування орендної плати за земельні частки (паї) менше 5,0 відс. та менше середньо обласного показника 9,2 відс. вартості паїв. Також на засіданні заслухано керівників підприємств, по яких встановлено ризики по сплаті платежів із заробітної плати.

Опубліковано в категорії Новини

У Смілянському міськрайонному центрі зайнятості пройшов ярмарок вакансій від Державної прикордонної служби України. Пропонували службу за контрактом, зокрема, вакансії інспекторів прикордонної служби та водіїв.

Олександр Чубенко – підполковник, заступник начальника центру комплектування, начальник відділення з добору в Черкаській області: «Вакансії підбираємо індивідуально під час співбесіди, враховуючи попередній досвід, фах та особисті якості і вміння. Кандидат сам обирає місце служби у будь-якому регіоні України. Витрати на житло компенсуються.»

Переваги роботи у Державній прикордонній службі України:

-         строкову службу проходити не потрібно,

-         безкоштовна форма одягу,

-         соціальний захист,

-         щорічна оплачувана відпустка від 30 діб,

-         можливість отримати повну вищу освіту безкоштовно,

-         кар’єрний ріст,

-         оплата найму житла, забезпечення житлом державою,

-         служба у будь-якому регіоні України,

-         служба в зоні АТО (ООС) тільки за особистим бажанням,

-         висока заробітна платня (від 9 500 грн).

Звертатися до:

-  Смілянського міськрайонного центру зайнятості: вул. Соборна,68 тел. +38(04733)41189

- Державної прикордонної служби України: м.Черкаси, с.Оршанець, вул. підполковника Красніка, 2 тел.+38(0472)506009, (094)9858009, (067)4708713

Опубліковано в категорії Новини

210 одиниць спеціалізованої техніки, зокрема 114 снігоочисної та 51 одиниць посипаної, підготували в області до робіт на дорогах місцевого значення в зимовий період. Крім того, для боротьби із зимовою слизькістю на дорогах заготували 698 тонн солі, 16,8 тонн фрикційних матеріалів та майже 5 тонн суміші протиожеледних матеріалів. Про підготовку Черкащини до утримання доріг у зимово-весняний період розповів директор Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації Сергій Чубань.

При виникненні складних погодних умов в області напрацювали механізм залучення додаткової тяжкої техніки у підприємств та організацій різних форм власності, каже посадовець. Таким чином на Черкащині додатково у разі потреби можуть залучити ще 304 одиниці.

– Наразі в області до кінця року вже уклали договори на експлуатаційне зимове утримання автомобільних доріг у кожному районі, – говорить Сергій Чубань. – Загалом на цей рік з державного бюджету місцевим бюджетам на це передбачена субвенція у розмірі понад 51 млн грн. З них з початку року використали 19,8 млн грн на оплату послуг, наданих підрядними організаціями. Тож нині маємо 30,9 млн грн залишку. На сьогодні уклали 20 договорів на зимове утримання та 2 – на експлуатаційне утримання за рахунок коштів економії у 2019 році. Процес з доукладання договорів триває й надалі.

Разом з тим, проводяться тендерні процедури із закупівлі послуг на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020 рік в розрізі районів. Тендери вже оголосили на 8 районах. Водночас вирішується проблемне питання щодо 6 районів області – Драбівський, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Тальнівський, Черкаський, Шполянський, – де на зимове експлуатаційне утримання уклали договори з райавтодорами, котрі неспроможні забезпечити виконання договірних зобов’язань. У 4 районах – Смілянський, Чигиринський, Чорнобаївський і Камянський, – тендер проведений. Тут триває підготовка до укладання договорів.

Відзначимо, на виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2020 року в ході проведення ремонтних робіт встановили та замінили 56 дорожніх знаків, 220 м дорожньо-транспортного огородження, влаштували 2,9 км велосипедної доріжки, нанесли 8,27 км дорожньої розмітки та 5 пішохідні переходи (47,6 м2).

Опубліковано в категорії Новини

Учні 10 та 11 класів із Балаклеївської об’єднаної громади завітали на екскурсію до Локомотивного депо імені Тараса Шевченка. Школярі спостерігали за виробництвом, відвідали цехи та дізналися цікавинки від майстрів. Фото та відео екскурсії тут

Юрій Погорілий – майстер екіпажного цеху. Він із родини залізничників. Має вищу освіту, закінчив Дніпропетровський національний університет національного транспорту.  «Ми ремонтуємо від малих електричних машин до генераторів», - каже Юрій Володимирович і демонструє учням як що робиться та працює.

Тетяна Петрівна – класний керівник, коментує: «Ми зацікавлені в тому, щоб діти відвідували якомога більше подібних екскурсій. Так діти дізнаються які є перспективні професії, які умови праці. Це допоможе в майбутньому обрати підходящу професію та роботу.»

Валентина Третяк –  начальниця з кадрових питань Локомотивного депо: «Ми запрошуємо до нас екскурсії. Є що показати і розказати, адже депо працює з 1876 року в має більш ніж столітню історію. Наразі у нас актуальні вакансії токаря, слюсаря з ремонту рухомого складу, столяра.»

Інна Дмитренко –  заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних Смілянського МРЦЗ: «Запрошуємо роботодавців Смілянщини до співпраці в організації подібних екскурсій. Адже це формує позитивну репутацію компанії, лояльність серед місцевого населення, розвиває корпоративну культуру, та створює позитивний імідж серед молодих потенційних робітників.»

Інформація Смілянського МРЦЗ

Опубліковано в категорії Новини

 

28 листопада 2019 р., м. Київ, КВЦ «Парковий»

 

28 листопада 2019 р. у м. Києві в КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує широкомасштабний ювілейний X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики.

 

«Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

 

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.

 

Форум, що організовує Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA, стане масштабною платформою для понад 700 учасників, щоб:

 

- обговорити здобутки та стратегію розвитку «чистої» енергетики в Україні у контексті світових трендів;

 

- знайти відповіді на усі актуальні, гострі питання щодо подальшого впровадження «зелених» проектів.

 

Теми Форуму:

-       відновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України;

-       стратегічне партнерство України та ЄС;

-       основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії;

-       успішні приклади реалізації проектів;

-       запровадження аукціонної системи;

-       шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.

 

До участі у форумі запрошено перших осіб держави, а також заплановано виступи представників профільних міністерств, міжнародних організацій, ключових вітчизняних та закордонних гравців ринку відновлюваної енергетики.

Програма Форуму на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum

Реєстрація учасників: 08:30-09:30.

Офіційне відкриття: 09:30.

Місце проведення: м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх, конференц-зал.

Важливо! Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до
25 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7.

 

Участь у Форумі безкоштовна.

 

Сторінка Форуму: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.

 

Організатор – Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA.

 

Форум проводиться за підтримки:

 1. Проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»
 2. Українсько-данський енергетичний центр
 3. Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні
 4. Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»
 5. АБ «Укргазбанк»
 6. компанія «KNESS»
 7. компанія «ДТЕК ВДЕ»
 8. компанія «Кліар Енерджі»

Партнери:

 1. Проект Twinning  “Розвиток відновлюваної енергетики в Україні”
 2. Українська Асоціація відновлюваної енергетики
 3. Асоціація сонячної енергетики України
 4. Громадська спілка «Global 100% RE Ukraine»
 5. Біоенергетична асоціація України
 6. Вітроенергетична асоціація України
 7. Професійна асоціація екологів України
 8. Energy Club

Інформаційні партнери:

-       Журнал «Обозреватель» / «GREEN OBOZ»

-       Журнал «ECOBUSINESS»

-       Журнал «Бізнес»

-       33 канал

Запрошуємо до участі у роботі форуму: представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, мерів міст, голів ОТГ, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців, ЗМІ.

 

Учасники Форуму зможуть:

-       отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваної енергетики;

-       обмінятися досвідом;

-       дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів;

-       зав’язати нові ділові контакти для співпраці;

-       поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу;

-       згенерувати нові ідеї для проектів.

 

Кількість місць обмежена.

 

З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності) за контактами:

 

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 27 листопада 2019 р. за контактами:

 

Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт.

Опубліковано в категорії Новини

Фахівці центру зайнятості допомагають вивільнюваним працівникам Смілянської райдержадміністрації орієнтуватися на ринку праці. Це робиться для того, щоб спеціалісти РДА могли завчасно знайти собі роботу. Так, нещодавно проведено семінар для вивільнюваних працівників відділів освіти та агропромислового розвитку.

Тетяна Сумська – директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості, розповідає: «Ми слідкуємо, щоб процес вивільнення проходив без порушення прав робітників. Пояснюємо працівникам РДА які послуги центру зайнятості вони можуть отримати вже зараз і яку допомогу отримають у разі вивільнення».

Юлія Осика – заступниця начальника відділу взаємодії з роботодавцями: «Управління персоналом РДА проводить анкетування своїх співробітників. Вказуються дані про кваліфікацію, професійний досвід, здібності та можливості. На основі цього кар’єрні радники підбирають підходящу роботу. За відсутності роботи за фахом у регіоні пропонуємо перенавчання на робітничу спеціальність на замовлення роботодавця і з подальшим працевлаштуванням. Хто має підприємницькі здібності, може започаткувати власну справу за сприяння служби зайнятості.»

Серед працівників відділу освіти райдержадміністрації є працівниця, яка уже вісім років там працює за сприяння Любові Пастушенко - начальниці відділу організації працевлаштування населення. Любов Пастушенко каже: «Ми надаємо кар’єрні консультації, підтримуємо психологічно. Для кожного вивільнюваного працівника складаємо індивідуальний план надання послуг і працевлаштування. Багато залежить від особистої мотивації. Адже є люди, які ще не усвідомлюють, що доведеться змінювати робоче місце та набувати іншого досвіду. Ми робимо все можливе, щоб ці працівники були конкурентними на сучасному ринку праці. Пояснюємо про сучасні електронні послуги центру зайнятості».

Інформація Смілянського міськрайонного центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини

У кремлівській в'язниці, шкільному класі, в лікарняній палаті, на футбольному полі, у майстерні взуття чи за кермом автівки – де би ти не був 23 листопада о 16:00 – вшануй запаленою свічкою пам’яті тих, кого убив Голодомор 1932–1933 років.

 Презентуємо четвертий соціальний відеоролик, знятий минулого року Young&Hungry Production за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України та за участі Українського інституту національної пам’яті і Центру досліджень визвольного руху.

Подивитись відеололик можна натиснувши тут

Завантажити відеоролик у високій якості можна за посиланням – http://bit.ly/2OsaUxH. Також є можливість завантажити усі чотири відеоролики та їхні скорочені версії для телебачення (посилання) та аудіо-доріжку радіо (посилання).

Як пояснює автор ідеї і сценарист відеороботи «Де б ти не був» Омелян Ощудляк«Важливо підтримувати традицію пам'яті і тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Ми хочемо, щоб люди подумали: «О, до речі, а ми ж теж так можемо робити!».

О 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться Акція «Запали свічку пам’яті!». Українці вдома та по всьому світу запалюватимуть свічки пам'яті у себе на вікнах чи біля меморіалів Голодомору.

Пам’ятні заходи пройдуть по всій країні.

Український інститут національної пам’яті закликає медіа розмістити символ пам'яті – свічку або знак Голодомору – в ефірах, на сайтах та на шпальтах видань.

Опубліковано в категорії Новини

Фінансові органи райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад отримали усі параметри для формування місцевих бюджетів. Їх їм рекомендують затвердити до 25 грудня. Про бюджетні новації розповіла директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Кравченко у ході засідання координаційної наради.

– Хочу наголосити, що при їх формуванні необхідно врахувати реальну податкову базу, її максимально ефективне використання та в повному обсязі забезпечити потребу у наданні бюджетними установами якісних послуг, – звернулася до присутніх вона. – У цілому попри наявність значної кількості проблемних питань місцеві органи влади мають достатньо можливостей для їх вирішення в цьому році та упередження повторення в 2020 році.

Вона нагадала, що 14 листопада Уряд ухвалив Держбюджет на 2020 рік.  Серед новацій Наталія Кравченко виділила такі:

 1. З 1 квітня 2020 року заплановано передати до державного бюджету оплату медичних послуг комунальним закладам охорони здоров’я за договорами з Національною службою здоров’я. Фінансування енергоносіїв при цьому залишається на плечах місцевих органіввлади, також вони можуть надавати додаткові кошти на фінансову підтримку закладів охорони здоров’я. Тож райони та громади повинні напрацювати чіткий план дій щодо визначення потреби у фінансовій підтримці таких закладів, її розподілу між ними, прийняття відповідних місцевих програм. Тобто рай лікарня має мати спільний бюджет.
 2. Фінансування пільг та субсидій населенню на тверде паливо та соціальних допомог сім’ям з дітьми буде здійснюватися Міністерством соціальної політики без надання субвенцій місцевим бюджетам.
 3. Обсяги державних та обласних інвестиційних коштів (Державний фонд регіонального розвитку, обласний екологічний фонд) будуть розподілятится з метою отримання максимального ефекту у відповідних галузях.

Між тим, за 10 місяців 2019 року власні доходи загального фонду місцевих бюджетів області виконано на 102%. Понад затверджені радами завдання надійшло 132 млн грн. Не забезпечили виконання планових показників міста Черкаси і Сміла, 9 об’єднаних територіальних громад та 2 районних бюджети.

Опубліковано в категорії Новини

2 листопада 2019 року відбулися зміни у сфері державної реєстрації прав та реєстрації бізнесу, тож які новації чекають на громадян.

У сфері державної реєстрації прав відбулися такі зміни:

– державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться в межах Автономної Республіки Крим, області, міст Києва та Севастополя за місцезнаходженням нерухомого майна;

– заява на проведення реєстраційних дій та оригінали документів, необхідних для проведення таких дій, можуть подаватися у паперовій або електронній формі;

– заява на проведення реєстраційних дій в електронній формі подається за умови підписання її заявником з використанням засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри;

– у разі подання заяви уповноваженою на те особою державним реєстратором встановлюється обсяг повноважень такої особи на підставі документа, що підтверджує її повноваження діяти від імені іншої особи.

Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені іншої особи, є документ, що підтверджує повноваження законного представника особи, нотаріально посвідчена довіреність або відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про особу, яка уповноважена діяти від імені юридичної особи.

Дійсність довіреності, нотаріально посвідченої відповідно до законодавства України, перевіряється за допомогою Єдиного реєстру довіреностей;

– про подання/отримання заяви на проведення реєстраційних дій державний реєстратор за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав невідкладно повідомляє власника об’єкта нерухомого майна, щодо якого подано заяву, а також відповідного користувача, обтяжувала.

Представників бізнесу та державних реєстраторів юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців очікують такі зміни:

– державна реєстрація фізичних осіб – підприємців на підставі документів, поданих у паперовій та електронній формі, а також державна реєстрація юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, на підставі документів, поданих в електронній формі, проводиться незалежно від їх місця знаходження;

– зміни до Єдиного державного реєстру, пов’язані з відчуженням частки у статутному капіталі юридичної особи та у результаті видачі свідоцтва про право на спадщину на частку у статутному капіталі будуть вчинятись виключно нотаріусом, яким вчинено відповідну нотаріальну дію одразу після вчинення такої нотаріальної дії. Цей принцип діятиме відносно всіх організаційно-правових форм юридичних осіб крім акціонерних товариств, товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю;

– нотаріальне засвідчення справжності підпису не поширюватиметься на державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що вносяться на підставі документів, створених на порталі електронних сервісів та підписані з використанням засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри;

– у разі якщо документи для проведення реєстраційних дій подаватимуться представником за довіреністю, вона обов’язково повинна бути нотаріально посвідченою.

Крім того, внесено зміни в організаційну систему державної реєстрації, виключивши з неї акредитованих суб’єктів державної реєстрації.

Всі зазначені нововведення визначаються Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», від 03.10.2019 № 159 – IX, яким, зокрема, вносяться зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 № 1952 – IV та до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань від 15.05.2003 № 755-IV.

Опубліковано в категорії Новини

  З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», завданням якої є привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Глізнецовим спільно з завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Світланою Горобець обговорено план заходів, які будуть проводитися в районі в рамках проведення акції проти насильства.

 Також, Сергій Глізнецов провів комісію райдержадміністрації з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, на якій обговорювалося питання роботи, яка проводилася в районі протягом 2019 року щодо протидії насильству.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 5