joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: липня 2018

DSC08652 

Цього разу в деталях розповім про дорожні ремонти на Черкащині.

  • про відповідальність

Від початку цього року за ініціативи Президента й Уряду запрацював Дорожній фонд. Уперше автошляхова галузь отримала гарантоване державою фінансування.

Нині за дороги державного значення відповідає Служба автомобільних доріг області, місцевого значення – ОДА. За комунальні ж автошляхи, тобто в межах міст і сіл, відповідає, як і раніше, місцева влада.

  • про пріоритети

Із Дорожнього фонду на ремонт і утримання доріг загального користування місцевого значення та комунальних доріг Черкащині передбачено понад 391 млн грн.

Щодо критики, що Черкащина нібито повільно використовує кошти Дорожнього фонду: для мене важлива не статистика, а якість. «Закатати» гроші в ямкові ремонти ми могли й раніше і мали б гарні показники «освоєння», однак сенс? Ямковий ремонт – тимчасовий. І вже за рік (у кращому разі!) стало б питання «ремонту відремонтованого». Тому ми визначили перелік доріг для середнього ремонту, враховуючи нагальність потреб (рух «швидких», шкільних автобусів, звернення громадян тощо) і співфінансування з районів.

Кожен об’єкт – це проект, експертиза, торги. Створення відповідного державного підприємства, щоб усе було законно. Це все – час. І це об’єктивні причини, чому дорожні ремонти не почалися, приміром, навесні. Є також суб’єктивні причини: коли райони зволікали із проектними роботами – відповідні висновки зроблені. Так було, приміром, у Смілі, де ми з натиском насилу витребували проекти.

  • про роботи

На сьогодні ремонтна кампанія набирає обертів. Уже проведено дорожніх тендерів на 170 млн грн, договорів укладено на 106 млн грн, роботи розпочато по 39 об’єктах.

Як я і обіцяв раніше, ми не оминули увагою найскандальніші автошляхи. Ідеться про дорогу через Смілу та Мошни. Зокрема, у Смілі ми відремонтуємо коштом Дорожнього фонду три сумнозвісні вулиці: Уманську, Незалежності та Трипільську. Роботи по перших двох об’єктах уже тривають. З цього тижня стартували також роботи на автодорозі Канів – Чигирин – Кременчук, що в межах Мошен.

Наша ключова вимога до дорожніх ремонтів – якість. За халтуру ми не будемо платити. Якщо робити, то відповідально та з дотриманням усіх стандартів.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

852294


У найбільшу годину з утриманням до кінця доби 20 липня в Черкасах і по області очікуються грози, при грозах шквали 15-20 м/с та град.За інформацією Черкаського обласного гідрометеорологічного центру 

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 18 липня 2018, 15:34

Робоча зустріч

Сьогодні, 18 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков провів робочу зустріч з представниками Березняківської та Великояблунівської громад. В ході зустрічі було обговорено питання ремонту автомобільної дороги місцевого значення О 241311 Сміла – Березняки – ст.Райгород – Кам’янка в межах Смілянського та Кам’янського районів, а також дотримання пільгового перевезення та забезпечення стабільного транспортного сполучення з цими населеними пунктами. 

IMG_20180718_121010

Опубліковано в категорії Новини

18 липня 2018 року Смілянською райдержадміністрацією проведено засідання районної оперативної групи з координації робіт щодо своєчасної підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Засідання районної оперативної групи з координації робіт проводив заступник голови державної адміністрації Глізнецов Сергій Володимирович. Розпочинаючи засідання Сергій Глізнецов зазначив, що в умовах різкого зростання цін на газ та електроенергію постає необхідності впровадження закладами бюджетної сфери заходів з енергозбереження, технічного переоснащення обладнання котелень та  утеплення приміщень. 

нарада

«Метою сьогоднішнього засідання є з’ясування реальної ситуації готовності закладів соціально-культурної та комунальної сфери до зими, визначення нагальних проблем, з’ясування їх причин та винайдення дієвих шляхів їх усунення» - наголосив Сергій Володимирович.  

нарада1  

В засіданні  районної оперативної групи з координації робіт взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємства та організації району. 

IMG_20180718_100616   

В ході засідання розглянуто наступні питання:

1. Про стан виконання основних заходів щодо підготовки закладів соціальної сфери та об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та роботи з оснащення приладів обліку природного газу бюджетних установ засобами дистанційної передачі даних.

2. Про стан надання житлово-комунальних послуг, теплопостачання, споживання енергоносіїв та розрахунки за надані послуги.

За підсумками засідання дано доручення для відповідного реагування та доведено до виконавців.

Наразі роботи по підготовці і забезпеченні сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Смілянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року продовжуються та будуть завершені до 01.10.2018 року.

За інформацією відділу економіки та

 житлово-комунального господарства

 райдержадміністрації


Опубліковано в категорії Новини

Нині в Україні залишається дуже напруженою епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней (АЧС). Насторожує що хвороба розповсюдилась на Смілянщині. Останній випадок захворювання на африканську чуму свиней було зареєстровано в с.Балаклея.

18 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Пєчніков, за участі відповідних керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів та інших центральних органів виконавчої влади в районі провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств, які утримують поголів’я свиней. 

IMG_20180718_101320 

В ході проведення наради керівник району зазначив, що першочерговим завданням перед владою є посилення заходів щодо недопущення виникнення АЧС. Наразі безпека щодо АЧС кожного господарства, в якому утримуються свині, залежить не тільки від фахівців ветеринарної медицини, а від самих власників свиней. З цією метою необхідно забезпечити дотримання заходів біобезпеки в усіх свинарських господарствах різних форм власності, зокрема щодо функціонування, санпропускників, дезбарʼєрів, контролю безпечності кормів (заборона згодовування кормів без термообробки). 

IMG_20180718_101251 

Місцевим органам самоврядування слід провести заходи щодо широкої роз’яснювальної роботи серед населення та власників тварин про небезпеку африканської чуми свиней та необхідність дотримання умов біозахисту приватних господарств та підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом свиней.

Опубліковано в категорії Новини

 cd53bc23fb0fe8967add5837b763e765_1531738288_extra_large-e1531894368193 

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості поглиблення інтеграції України з Європейським Союзом та Північноатлантичним Альянсом. Під час відвідування багатонаціональних навчань «Сі Бриз – 2018» в ході робочої поїздки до Одеси, Глава держави нагадав про свою нещодавню участь в роботі брюссельського саміту НАТО. «Впевнений в тому, що підсумкові документи Саміту нам допомагають ще більше розвинути взаємодію з нашими партнерами, реформувати Збройні Сили України, реформувати Військово-Морські Сили України, змінити їх для побудови на базі стандартів НАТО», - підкреслив він.

Глава держави подякував всім партнерам України «за тверду, чітку і постійну підтримку України у стримуванні російської агресії».

«Це не лише захист української території. Ми знаходимось на східному фланзі НАТО. Ми спільно захищаємо Європу», - підкреслив Петро Порошенко та додав: «Ми відкриті щодо обміну інформацією, знаннями, практикою, бо Україна практично єдина країна, яка зупинила навалу російської країни-агресора».

«Ви знаєте, що Україна чітко визначила свій вектор зовнішньо-політичного розвитку – це і членство в Європейському  Союзі, це і членство в Північноатлантичному союзі. І для нас є виключно важливим підсумком Саміту НАТО той факт, що у підсумкових документах чітко засвідчено – двері НАТО для України відкриті. Чітко визначено, що рішення Бухарестського саміту 2008 року чинні і діють. Чітко визначено, що жодна країна, включно з Російською Федерацією, не здатна зупинити український євроатлантичний поступ», - зазначив Президент.

«Це суверенне право українського народу. І я, як Президент і Верховний Головнокомандувач, чітко наголосив, що ми маємо це зафіксувати так само і в Конституції України», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави подякував партнерам України за допомогу у проведенні реформ у сфері сектору безпеки та оборони.

«Спільно був розроблений, мною поданий до Верховної Ради, як автором законодавчої ініціативи, Закон про національну безпеку і оборону, який закладає стратегію реформування оборонного сектору нашої держави. Верховна Рада проголосувала цей закон. Я його підписав. Це відбулося прямо напередодні саміту НАТО. І ми отримали надзвичайно схвальну оцінку і підтримку всіх наших партнерів по НАТО. Це означає, що ми чітко і твердо рухаємося у правильному напрямку», - підкреслив Президент.

Президент побажав всім учасникам навчань успішного виконання поставлених завдань. «Нехай моря і океани і надалі поєднують наші народи – України, країн-членів НАТО, наших партнерів. І особливо 19 країн, які разом з нами беруть участь у навчаннях «Сі Бриз-2018», - підсумував Глава держави.

Президент також вручив сертифікат на водолазну техніку та спорядження.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Опубліковано в категорії Новини

аоо

Наприкінці червня на Смілянщині розпочалися жнива і, як часто це буває, тоді ж знов розпочався період дощів, бо ж дощ, як правило, йде не тодi, коли просять, а коли косять. В першій декаді липня було лише 2 дні з опадами, а в 3 декаді липня знов задощило.

Наразі погодні умови Смілянщини визначає улоговина циклону із сходу. Вчора його перші атмосферні фронти принесли до нашого краю дощі з грозами. Зранку 17.07 спостерігалася сильна злива, за 1 год опадів випало 30 мм, що є стихійним гідрометеорологічним явищем (СГЯ). За добу 17.07 опадів випало 44 мм, що становить 210 % декадної норми та 53% місячної норми. Всього за 17 днів липня опадів на Смілянщині випало 73 мм, що становить 88% місячної норми.

Середньодобова температура повітря 17 липня була +20º, що в межах кліматичної норми.

До кінця поточного тижня погоду на Смілянщині формуватимуть атмосферні фронти  циклону зі сходу. На фоні зниженого атмосферного тиску переважатиме дощова погода, можливі сильні дощі з градом і шквалами. Сонця буде мало і денні температури навряд чи перевищать +22+24º.

Дощі дещо зіпсують плани на відпустки та можуть негативно вплинути на незібрані врожаї. Але покращиться зволоження ґрунту під пізніми сільгоспкультурами та буде усунена небезпека лісових пожеж.

Радіаційний фон у Смілі становить 14 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За даними метеостанції Сміла

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 17 липня 2018, 14:31

Відбулася робоча нарада

16 липня 2018 року відбулася комплексна нарада голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка за участі народного депутата України Сергія Рудика, заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, голови Кам’янської районної державної адміністрації Богдана Солошенка та першого заступника голови Смілянської районної державної адміністрації Олексія Пєчнікова.

В ході робочої наради було розглянуто два ключових питання: про ремонт  доріг місцевого значення  та очисні споруди у містах Смілі та Кам’янці. Вирішення цих питань можливе лише за консолідації спільних зусиль всіх гілок влади: районної, міської, обласної та за безпосередньої участі депутатів усіх рівнів. За результатами наради були визначені напрямки та терміни реалізації спільних заходів з вирішення нагальних проблем.

робоча нарада

Опубліковано в категорії Новини

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко ознайомився з ходом багатонаціональних навчань «Сі Бриз–2018», в яких беруть участь військовослужбовці країн НАТО та країн-партнерів. На навчаннях представлені Болгарія, Великобританія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Індія, Італія, Канада, Литва, Молдова, Норвегія, ОАЕ, Польща, Румунія, США, Туреччина, Україна та Швеція. 

a77d1bb2db8316dc07738a54f2d8103d_1531742167_extra_large

Головне завдання навчань – набуття спроможності військовим командуванням ВМС України щодо планування та проведення морських операцій за процедурами та стандартами НАТО. А також підвищення рівня взаємосумісності частинами та підрозділами Військово-Морських Сил України з підрозділами країнами-членами НАТО та країнами-партнерами НАТО.

Президент на флагмані Військово-морських сил України фрегаті «Гетьман Сагайдачний» вийшов у відкрите море, де ознайомився з ходом перших тактичних навчань тактичної групи малих броньованих артилерійських катерів. У складі групи в навчаннях взяли участь 6 катерів.

Під час навчань були відпрацьовані тактичне розгортання і атака умовного корабля противника у взаємодії з авіацією ВМС України. Мета навчання – відпрацювати організацію планування та підготовки багатонаціональної операції з безпеки у кризовому регіоні багатонаціональним штабом за стандартами НАТО, відпрацювати спільні дії багатонаціональних сил під час проведення багатонаціональної морської операції з безпеки у кризовому районі за стандартами НАТО. 

Проведення навчань сприяє покращенню співпраці і координації між країнами чорноморського регіону, відпрацюванню спільних маневрів в морі і на суходолі. 

60f2bf1fc8c89c71e44a0800907adfbf_1531748035_extra_large

Навчання серії «Сі Бриз» проводяться як з країнами-членами НАТО, так і з іншими країнами-партнерами. У 2018 році відзначається 21-та річниця з початку проведення навчання. 

95b230250bd0d0cc8710a734dc8923fc_1531748028_extra_large

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України


Опубліковано в категорії Новини

комісія 

17.07.2018 року управлінням соціального захисту населення проведена комісія з питань призначення адресної соціальної допомоги, на якій розглядались питання з призначення субсидії на житлово – комунальні послуги за новим порядком жителям Смілянського району.

Всього було розглянуто 193 заяви з яких:

-  160 одержувачів на збільшену площу;

-  1 одержувач про право отримувати субсидію;

- 7 одержувачів на фактично проживаючих;

- припинення субсидії 24 одержувачам у зв’язку із смертю.

За інформацією Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 5