joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: липня 2018

Стан реалізації державної політики щодо протидії поширеності туберкульозу та ВІЛ/СНІДу обговорили днями в облдержадміністрації. Пріоритетні напрямки роботи, виконання поставлених завдань та завдання на наступний період визначали під час засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу під головуванням заступника очільника області Сергія Овчаренка. 

IMG_0686

Станом на липень 2018 року в області отримують замісну підтримувальну терапію 301 особа. ЗПТ є визнаним у світі методом лікування споживачів ін’єкційних наркотиків та має на меті попередження розповсюдження ВІЛ/СНІДу серед представників уразливих груп, а також сприяє поверненню їх до повноцінного життя у суспільстві. Із загальної кількості осіб, що отримують ЗПТ, 156 є ВІЛ-інфікованими. 137 осіб отримують антиретровірусну терапію. 5 осіб готуються до прийому АРВ терапії.

З діагнозом туберкульоз на сайтах ЗПТ перебуває 64 особи; з діагнозом гепатит С – 203 особи, гепатит В – 31 особа. Згідно з обласною цільовою соціальною програмою протидії ВІЛ/СНІД на 2015-2018 роки передбачалось охоплення замісною підтримувальною терапією 319 осіб із залежністю від опіоїдів.

– У нашому сьогоденні туберкульоз і ВІЛ-інфекція/СНІД – більш соціальна проблема, ніж медична, – зауважив Сергій Овчаренко, відкриваючи засідання, – Оскільки більшість людей, які мають ці захворювання – це соціально-незахищені, малозабезпечені люди, люди з числа груп високого ризику. Викликом сьогодення є спрямування державної регіональної політики на впровадження та реалізацію комплексних заходів з профілактики, лікування, догляду та підтримки у сфері туберкульозу та ВІЛ-інфекції. Уряд України проводить багатогранну діяльність для зниження темпів поширення епідемії та пом’якшення їхніх наслідків. Завдання, яке стоїть перед обласною та місцевою владою – забезпечити доступ населення до діагностики, хворих до лікування соціально небезпечних інфекцій, представників груп підвищеного ризику до участі у профілактичних програмах.

Поступово на Черкащині розширюється мережа, де можна отримати замісну терапію. До переліку таких закладів доєдналися КНП «Другий Черкаський міський центр ПМСД», КНП «П’ятий Черкаський міський центр ПМСД» та Золотоніська центральна районна лікарня. Розширюється перелік центральних районних лікарень, де можна отримати такі ліки. Зокрема, це Тальнівська та Христинівська ЦРЛ.

Додатково планується відкриття сайтів ЗПТ в умовах КЗ «Городищенське РТМО» ГРР, Корсунь-Шевченківській, Лисянській, Чорнобаївській та Шполянській центральних районних лікарнях. Станом на 30.06.2018 у Шполянській, Лисянській, Христинівській та Корсунь-Шевченківській ЦРЛ сайти вже працюють.

Водночас в області продовжують плідно співпрацювати з БО «Від серця до серця». Результатом такої співпраці став підписаний договір благодійною організацією з КЗ «Черкаський Обласний протитуберкульозний диспансер» Черкаської обласної ради про залучення бюджетних коштів для надання послуг соціального супроводу хворим на туберкульоз.

 За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

1456125098_rda_kontrakt На координаційній нараді в ОДА обласний військовий комісар Євген Курбет поінформував присутніх про відбір на військову службу за контрактом. За його словами, планове завдання в третьому кварталі сягає близько 300 осіб. У I кварталі цього року відпрацювали на 90 %, у II – на понад 60%.

– В умовах особливого періоду головною гарантією нацбезпеки й оборони країни, стримування агресії Російської Федерації є підготовлений до збройного захисту Батьківщини, досвідчений та вмотивований особовий склад, – зауважив Євген Олександрович. – Залучення до військової служби за контрактом кращих військовослужбовців-професіоналів, які мають бойовий досвід, суттєво впливає на кількісно-якісний показник ЗСУ, дозволяє підвищити рівень укомплектованості Збройних Сил. Тож, закликаю керівників районів до активнішої роботи. Адже натепер в області для подальшого направлення до військових частин відібрано більш ніж півсотні кандидати, хоч має бути вже більше сотні. Поміж гірших – Чорнобаївський та Канівський райони, де відібрано по одному кандидату. Водночас стовідсотково виконали завдання Смілянщина та Кам’янщина. Решті необхідно пришвидшити темпи.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

У Смілі зривають підготовку до опалювального сезону. Про це стало відомо під час координаційної наради в ОДА під головуванням очільника області Юрія Ткаченка. На ній ішлося про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018 – 2019 років.

Натепер середньообласний рівень підготовки становить 60%, що відповідає середньому показнику по Україні.

– Найбільші ризики традиційно маємо в місті Сміла, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми не можемо щороку в ручному режимі регулювати там ситуацію і розпочинати опалювальний сезон. Місцева влада мусить пам’ятати про відповідальність перед своєю громадою. А що ми маємо натепер: попри наші численні рекомендації міській владі, досі не вирішене питання погашення заборгованості за спожитий природний газ, що унеможливлює отримання номінацій, заборгованість за спожиту електроенергію по КП «ВодГео» призводить до періодичного відімкнення водопостачання, низькі темпи ремонту доріг. Останнє – це взагалі окреме питання. Область свої обіцянки виконує: коштом Дорожнього фонду ми ремонтуємо по місту три вулиці. Натомість міська влада брала на себе зобов’язання відремонтувати дорогу в бік Кам’янки – віз і нині там. 

1

Відтак очільник області доручив головам РДА та рекомендував міським головам і головам ОТГ активізувати підготовку до осінньо-зимового періоду. Він наголосив на персональній відповідальності за це.

Нагадаємо, за рейтингом НАК «Нафтогаз України» Черкащина посідає 3-те місце серед областей за рівнем розрахунків за спожитий газ.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

ukrainskoe-zhivotnovodstvo-smozhet-bodatsya-s-evropeyskim Згідно (Постанови Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018), станом на 01. 05. 2018 року  для отримання спеціальної бюджетної дотації за  утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився  у  особистих селянських господарствах звернулися 56 фізичних осіб які утримують 94 голови телят.

Сума нарахованої та сплаченої дотації складає 107,9 тисяч гривень .Продовжується приймання документів на виплату дотації за утримання телят  з 1 травня по 1 вересня поточного року.

Як отримати дотацію?

Крок 1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати для подання мінімальну кількість документів:

· копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копія паспорта особи – власника тварини;

копія довідки  або договору про відкриття рахунка в банку;

· копія ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 3. Подати до сільської, селищної, міської ради або  ради об’єднаної територіальної громади документи.

Документи приймаються протягом року в порядку черговості –  до 1 травня, до 1 вересня та до 1 грудня.

Крок 4. Отримати бюджетні кошти на поточний рахунок відкритий у банку.

* Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка розмірі:

за період утримання молодняка віком 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

Для підтримки галузі тваринництва  суб’єктам господарювання які є юридичними особами , надається дотація за утримання корів в розмірі 750 грн за 1 голову станом на 1 травня та на 1 жовтня.  За отриманням дотації  звернулися 102 господарства в яких утримується 36,8 тисячі голів корів.

Субʹєктам господарювання нараховано майже  2 млн 596  тисяч гривень. (2595500,00 грн).  Станом на 1. 07. 2018 року кошти державного бюджету  Міністерством аграрної політики України перераховуються на рахунки сільськогосподарських підприємств.  За бюджетною програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів » надійшов ліміт коштів фінансової підтримки в обсязі 5 мільйонів 308 тисяч гривень.  На часткову компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки подано 49 заяв на 70 одиниць техніки вартістю – 21 мільйон гривень. Сплачено сільськогосподарським підприємствам  – 4,5  мільйона гривень.

Опубліковано в категорії Новини

1f46ce67e61fb698da490c9187f66dbf_1450862918_extra_large

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання». Документом вносяться зміни до діючого законодавства, якими передбачається захист прав дітей та їх належного матеріального забезпечення особливо тих, які виховуються в неповних сім'ях.

Законом передбачені особливості впливу на боржників, котрі мають заборгованість зі сплати аліментів для утримання дітей з інвалідністю та дітей, які мають певні важкі захворювання, враховуючи, що невчасна сплата аліментів має особливо негативні наслідки для дітей з цієї вразливої категорії.

Документом встановлено дієвий механізм притягнення до юридичної відповідальності осіб за несплату аліментів та ухилення в подальшому порушників від відбування призначеного стягнення за несплату аліментів.

Законом встановлюється, що несплата аліментів на утримання дитини за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 до 240 годин.

Зокрема, несплата аліментів на утримання дитини з інвалідністю, та дитини, що хворіє на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, вроджені вади розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічні чи онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, або на утримання дитини, яка отримала тяжкі травми, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, що призвела до виникнення заборгованості, за три місяці з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 до 240 годин.

Повторне протягом року вчинення цього правопорушення тягне за собою стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк від 240 до 360 годин. Ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт тягне за собою адміністративний арешт строком до десяти діб.

Також Законом передбачено заходи, що застосовуватимуться до батьків або осіб, які їх замінюють, у разі ухилення ними від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей. У таких випадках передбачено попередження або накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року тягнуть за собою накладення штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, у Законі встановлено стягнення за невиконання рішення органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того з батьків, хто проживає окремо від дитини. За таке порушення передбачається накладення штрафу від 100 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. За таке ж діяння, вчинене повторно протягом року, на особу може бути накладено штраф від 150 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та застосоване тимчасове обмеження того з батьків, з ким проживає дитина, у праві виїзду за межі України та обмеження у праві керування транспортним засобом до виконання рішення.

За умисне порушення встановленого Законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України у разі самостійного вирішення питання про її тимчасовий виїзд тим із батьків, з яким дитина проживає, встановлено штраф від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України 

Опубліковано в категорії Новини

ad2b18cc9184cc7d8143ef1fd7b49280_1532759172_extra_large-e1532932172249 

Ваші високопреосвященства, високоповажні представники Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія!

Ваша Святосте!

Ваші блаженства, всечесні отці!

Шановні члени Ради церков!

Дорогі співвітчизники і українці всього світу!

Понад тисячу років тому святий рівноапостольний князь Володимир зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну.  Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього, добра та правди.

Християнський вибір одночасно був і вибором європейським.

А визначальною складовою європейської ідеї є свобода, про що понад десять років тому Його Всесвятість Варфоломій наголосив у своїй промові «Роль релігії в еволюції Європи».

Ми, українці, добре пам'ятаємо,  звідки до нас прийшли світло вчення Христового і надія на спасіння. «Церква Царгородська» як «матір Церкви Православної Української  передала нам за часів князя українсько-київського Володимира Великого науку християнську, сімома Вселенськими Соборами визнану... Передала церковну ієрархію, службу Божу та святі Таїнства, для спасіння душ християнських потрібні». Це – фрагмент із підписаного ще близько ста років тому нашого «Прохання до Патріярха Царгородського благословити Автокефальну Українську церкву». Тоді протягом кількох років вселенська кафедра вдовствувала. А поки обрали нового Патріарха, українці через внутрішній розбрат та брак єдності втратили державність.

Але щойно поновили її після довгої та трагічної паузи – з новою енергію приступили до розбудови власної церкви. Вже за два місяці після проголошення незалежності Помісний Собор тоді ще єдиної УПЦ одностайно підтримав  автокефалію… В тому числі і голосами тих єпископів, які проти неї тепер так затято боряться, в тому числі за наказом із Москви.

Згаданий Собор УПЦ відбувся 1-3 листопада 1991 року, а 2 листопада того ж року Його Всесвятість Варфоломій урочисто вступив на вселенський престол. Перед очима Патріарха незалежна Україна росла й міцніла. Ми відновлювали релігійне життя після десятиліть атеїстичних гонінь, плекали надію на помісну церкву – і розбудували необхідну для того організаційну структуру. Православна громада України – одна з найбільших у світі, і вона не може бути додатком до когось. Їй належить стати зіркою у «сузір`ї незалежних і рівних національних Церков», яким, за словами Його Всесвятості, є Вселенська Православна Церква.

Україна, світська та церковна влада, звернулися до Архієпископа Константинополя-Нового Риму, Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні.

1358f33bd67475f453f8ff8266e61275_1532779520-e1532932241269 

Ми дуже вдячні Його Всесвятості за постійну увагу до України, а особливо – за нещодавнє нагадування про те, що Україна не є канонічною  територією РПЦ. Про те, що перехід Київської митрополії під контроль Москви, який стався в сімнадцятому столітті, відбувся в неканонічний спосіб. І за те Послання, яке він вчора передав нам, в якому чітко задекларована така довгоочікувана мета. Ця мета –  «дарування українській церкві автокефалії».

І ми радіємо з того, що Його Всесвятість як духовний провідник сотень мільйонів православного люду, як політична фігура глобального масштабу чує наш голос і наші прохання.

Делегація Церкви-Матері на моє запрошення і з благословення Його Всесвятості прибула розділити з нами радість цього свята. І дуже символічно, до речі, що засновником Константинопольської кафедри є Андрій Первозванний. Це той самий апостол, який, згідно літопису, бував у наших краях і пророкував велике майбутнє нашій землі.

Мільйони українців прагнуть і очікують якнайшвидшого визнання автокефалії Православної Церкви в Україні – великої за кількістю вірних, але рівної до інших помісних православних церков.

Томос про автокефалію довершить утвердження незалежності і самостійності нашої держави, укріпить релігійну свободу, міжконфесійний мир. Він посилить права і свободи громадян… Особливо тих, котрі зараз перебувають поза спілкуванням із вселенським православ’ям.

Я гарантую, влада не втручатиметься у суто внутрішні церковні справи.  Але наголошую, проте й іншим державам українська влада не дозволить цього робити. Для того і вважаю конче необхідним обрубати всі щупальця, якими всередині нашого державного організму орудує країна-агресор.

В тій країні православна церква лише на папері  відокремлена від держави, а насправді вона сама назвалася «скрепою» режиму. Вона цілковито і беззастережно підтримує реваншистську імперську політику Кремля. Ба більше: сама доктрина «русского мира» народилася в люксових келіях ієрархів РПЦ.

e8098167c86a1b0f67e67c64b2a6b031_1532779520 

І така ситуація – пряма загроза національній безпеці України, що просто зобов’язує нас діяти. З перших днів мого президентства я поставив собі за мету добиватися створення Єдиної Помісної Православної Церкви та визнання цієї Церкви Вселенським Патріархом.

Автокефалія – це питання нашої незалежності. Це – питання нашої національної безпеки. Це – питання всієї світової геополітики.

Армія –  боронить нашу землю. Мова –  боронить наше серце. Віра – боронить нашу душу.

Ми зупинили агресора і зберегли державу. Ми з вами збудували боєздатну армію. Ми утверджуємо українську мову – складову сили та успіху нашого народу. Я переконаний, що вона стане богослужбовою мовою в єдиній помісній церкві!

Ми повертаємо православній церкві українську ідентичність і рівне місце посеред православних церков світу. І, до речі, на захисті ідентичності українського народу наголошує у своєму посланні до нас Його Всесвятість Вселенський Патріарх.

Хотів би ще раз окремо звернутися до архієреїв УПЦ Московського Патріархату. І не своїми  словами, а словами світлої пам’яті покійного митрополита Володимира Сабодана, які кілька років тому я вже цитував перед Радою Церков: «Автокефалія – це спосіб організації церковного життя, … свідчення кількісного та якісного зростання Церкви, її здатності до самостійного буття». Світлої пам’яті владика нагадував, що завжди після здобуття незалежності державою починалася дискусія про автокефалію. Так було в Греції, Сербії, Румунії, Болгарії, Грузії, Албанії тощо… І ці слова для нас тим більше є цінними, що сказані вони були предстоятелем церкви,  пов’язаної з Москвою. Володимир не одразу прийшов до цього висновку, а після років глибоких роздумів на фоні вражаючого розвитку української православної спільноти.

Хто сьогодні може аргументовано заперечити, що кількісно та якісно наша православна церква готова до самостійного буття?

Дорогі браття і сестри!

В Писанні сказано, що нам не дано знати часи і строки. Але я вірю в те, що фінальне рішення Вселенського буде справедливим по відношенню до України.

І поза сумнівом, суспільство очікує на це рішення, суспільство готове до нього. Але опоненти в безсилій злобі застосовують увесь арсенал пропаганди і маніпуляцій… Від поширення міфів і відвертої неправди, в тому числі і про Його Всесвятість, до відвертих погроз і залякування. Послухаєш їх, то ледве не кінець світу настає.  Але ж колесо історії ще ніхто не міг повернути назад.

Дорогі друзі, час автокефалії Української Помісної Православної  Церкви точно настав.

c5d82a86ba7e7ea7d113fd6703e62637_1532779525-e1532932227977 

Шановні члени Ради Церков!

У передмові до книги Патріарха Варфоломія «Віч-на-віч із тайною» я прочитав, що серед улюблених афоризмів Його Всесвятості є й  такий: «Війна в ім'я релігії – це війна проти релігії».  Беззастережно поділяю цю думку. Спільне творення незалежної церкви не може бути підставою для розбрату, підставою для протистояння, насильства. Навпаки, це – дорога до миру, спокою, порозуміння.

Віруючі і церковні громади самі вирішуватимуть, чи приєднуватись їм до Помісної Церкви.

Томос, хай пошле нам його Господь, не означатиме, що в Україні постане державна церква. Влада ж, як і раніше і тепер, поважатиме усі конфесії, не відступаючи від духу і букви Основного закону – Конституції України.

Конституційні засади державно-церковних відносин є непорушними. Україна – багатоконфесійна держава, для якої релігійний мир – велика цінність.

Закликаю вас і надалі докладати всіх зусиль для миру в Україні, для налагодження співпраці між релігійними громадами заради майбутнього.

Ми всі пишаємося тим, що в Україні найскладніші питання співжиття релігій та культур завжди вирішувалися мирно, без насильства, у правовому полі. На жаль, наш внутрішній мир грубо порушила російська агресія.  Упевнений, тільки Бог дав нам сил, щоб зупинити одну з найбільших армій світу. Лише віра дала нам таку величезну любов до Вітчизни.

Зараз увесь наш народ як ніколи потребує Слова Божого, потребує єдності, потребує миру.

Нехай ваша духовна праця та щирі молитви і надалі сприятимуть утвердженню нетлінних духовних цінностей в українському суспільстві.

Я ще раз дякую Його Всесвятості Варфоломію за любов та увагу до України. Дякую Його Святості Патріархові Філарету за багатолітні труди із розбудови Української Церкви. Дякую Його Блаженству Митрополиту Макарію, єпископату УАПЦ,  усім ієрархам УПЦ Київського Патріархату за виявлений дух єдності і за одностайне звернення до Вселенського.  Дякую архієреям УПЦ Московського Патріархату, в тому числі і тим які готові підтримати автокефалію.

Вітаю кожного українця в Україні та поза її межами з Днем Хрещення Руси-України!

З Божою поміччю ми переможемо.

Як говорив апостол Павло, «благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами!»

Слава Господу Богу!

Слава Україні.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України 


Опубліковано в категорії Новини

Малий та середній бізнес підтримують на Черкащині. Це – один з напрямів забезпечення сталого економічного розвитку регіону. На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань у ході Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики. Вона проходить у Черкасах за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Підтримку надають у межах Стратегії МСП-2020 та відповідно до ухваленої програми її реалізації. У її рамках на відповідні заходи в області виділили 2,3 млн грн фінансування. Серед ключових проектів, які нині активно втілюють на Черкащині у цьому напрямку, – Школа малого та середнього підприємництва.

– Треба не просто давати гроші на розвиток регіонів, а створювати умови для того, щоб люди тут заробляли, – зауважив Ярослав Березань. – Ми зробили акцент на розвиток малого і середнього підприємництва. Одне з найголовнішого, що ми вже зробили на рівні області, – започаткували Школу МСП. Вже випустили слухачів першого набору. У жовні стартує навчання у другій Школі. У нас навчалися не тільки ті, хто вже займається підприємництвом, а й ті, хто лише хотів започаткувати свою справу. І їм це вдалося. 

UO0A0194

UO0A0284 

Також, додав посадовець, нині в області пропрацьовується механізм фінансової підтримки суб’єктів МСП у межах співпраці з Німецько-українським фондом.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

27 липня проведено спільне засідання постійних комісій районної ради з розгляду питань, що внесено до порядку денного сорокової сесії ради.

Засідання провів голова районної ради Володимир Грошев, участь в роботі комісій взяли 18 депутатів. З обговорюваних питань інформували заступники голови райдержадміністрації Олексій Пєчніков та Сергій Глізнецов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. 

пост.комі

Обговорено та напрацьовано рекомендації із 25 питань порядку денного. Вирішено усі питання винести на розгляд пленарного засідання сесії із внесеними змінами до окремих із них. 

пост ком

Опубліковано в категорії Новини

27 липня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Олексій Пєчніков разом з головою районної ради Володимиром Грошевим провели робочу зустріч із жителями Плескачівської громади щодо проведення ремонту ділянок дороги з крутими підйомами загального користування «Сміла-Плескачівка», які знаходяться в аварійному стані.

Коментуючи це питання, Олексій Пєчніков роз’яснив, що коштами дорожнього фонду з питань ремонту доріг місцевого значення розпоряджається обласна державна адміністрація і запити з цих питань необхідно надсилати до її відповідного підрозділу – Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Також керівник поінформував про те, що у наступному році заплановано масштабніше фінансування ремонтів доріг. 

37868251_2118878608432062_5605002513930518528_n

Опубліковано в категорії Новини

1-6

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

В серпні 2018 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться  08.08.2018 та 22.08.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Для довідок та запису звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.


За інформацією Головного територіального

управління юстиції у Черкаській області 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 8