joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: червня 2018
Середа, 27 червня 2018, 11:09

Увага!

4621619178fd25385d7dfa46dfb6f644

У зв’язку з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного і  місцевих бюджетів.

Реквізити нових рахунків розташовані на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області на офіційному сайті Державної казначейської служби України (www.treasury.gov.ua) :

Рубрика «Реквізити доходних рахунків»

підрубрика «Реквізити рахунків для обліку доходів державного бюджету» та «Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету».

Опубліковано в категорії Новини

 На виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району було проведено внутрішню оцінку якості (далі - оцінка) та моніторинг соціальних послуг відділення догляду вдома в період з 01 червня по 27 червня 2018 р.

У 2014 році працівниками територіального центру розпочато поетапне впровадження наказу Міністерства соціальної політики №904, а саме згідно наказу територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Смілянського району від 09 жовтня 2014 року №67 було створено комісію та призначено відповідальну особу за організацію і проведення оцінки якості соціальних послуг. В ході організації та проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг у 2018 році застосовувався порядок проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району, затверджений план проведення оцінки та план засідань комісії на 2018 рік. 

P80604-093012

З метою належної організації внутрішньої оцінки проведена значна організаторська та інформаційна робота. 

Мета внутрішньої оцінки: моніторинг та контроль якості надання соціальної послуги догляду вдома для виявлення відхилень від запланованих показників та формування управлінського впливу на усунення недоліків. В цьому напрямку визначалась якість соціальної послуги, яку проведено шляхом відстеження, анкетування отримувачів. Опитування 176 отримувачів соціальної послуги, які оцінили  адресність, результативність, своєчасність, доступність, зручність, безвідмовність, повагу до себе та безпеку отриманих соціальних послуг.

Згідно проведеного опитування переважна більшість отримувачів соціальних послуг задоволені обслуговуванням, що відображається покращенням емоційного, психологічного стану отримувачів соціальної послуги, позитивними змінами у їх матеріально – побутових умовах  у порівнянні з періодом, коли соціальна послуга догляду вдома не надавалась.

Внутрішня оцінка якості надання соціальної послуги соціальними робітниками здійснено шляхом анкетування з визначенням рівня самооцінки потреби шляхом анкетування.

Відповіді соціальних робітників на поставлені питання засвідчили, що в їхній роботі має місце синдром психологічного вигорання, втома, тому необхідно провести тренінг, семінар-навчання з питання профілактики психологічного виснаження, методів розвантаження та покращення емоційного стану.

При проведенні внутрішньої оцінки якості надання соціальної послуги догляду вдома застосовувались показники якості соціальної послуги такі як: адресність та індивідуальний підхід, результативність, своєчасність, доступність та відкритість, повага до гідності отримувача соціальної послуги, професійність.

Скарг зі сторони підопічних не було.

Здійснюючи перевірку особових справ отримувачів соціальної послуги догляду вдома, до уваги бралися наявність індивідуальних планів та термінів надання соціальних послуг.

Всі соціальні робітники в основному дотримуються вимог Державного стандарту догляду вдома та прийняття рішень щодо надання соціальної послуги.

Інформація  періодично розміщується на сайті територіального центру, в буклетах, на сторінках газети «Смілянські обрії», «Сміла», а також ведуться радіо-передачі та телепередачі з інформацією про надання соціальної послуги, сформована папка з повною інформацією про діяльність терцентру «Терцентр інформує».

Працівники територіального центру з повагою ставляться до отримувачів соціальної послуги та не допускають негуманних і дискиримінуючих дій щодо них.

Отриману інформацію від свої підопічних  зберігають в конфіденційності (п.2.3 договору про надання соціальної послуги). Працівники володіють знаннями й навичками та відповідають кваліфікаційним вимогам, визначеним «Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 80. Соціальні послуги». Всі соціальні робітники забезпечені велосипедами, милом, рушниками, сумками, гумовими та бавовняними рукавицями, халатами, спортивними штаньми, чобітьми, мають посвідчення, які дають право на безкоштовний проїзд.

Оцінка кількісних показників надання соціальної послуги догляду вдома показує, що скарг від отримувачів соціальної послуги за звітний період не було зареєстровано в журналі обліку особистого прийому громадян; частка задоволених звернень складає 100 відсотків. 13 червня  проведено семінар – навчання для соціальних працівників.

Згідно шкали оцінки якісних та кількісних показників соціальних послуг, показники відповідають встановленому рівню – «добре».

Незважаючи на узагальнений статус «добре» відділенням соціальної допомоги вдома, плануються  заходи, спрямовані на вдосконалення процесу обслуговування й підвищення якості соціальної послуги вдома за наступними напрямками:

- продовжити роботу школи соціальної роботи по підвищенню кваліфікації  соціальних робітників;

- постійно аналізувати соціальні паспорти сіл та виявляти одиноких громадян та осіб з інвалідністю з метою надання їм послуги догляду вдома;

- продовжити роз’яснювальну роботу серед нових підопічних про Державний стандарт догляду вдома.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Опубліковано в категорії Новини

EFM_0079

Оновлення матеріально-технічної бази, сучасна система управління, мотивація для працівників і комфортні умови роботи. Такими є пріоритети для екстреної медичної допомоги Черкащини. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Про стан справ в обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прозвітував директор Ігор Фесун. Так, щоденно в області працюють 100 бригад екстреної медичної допомоги. Торік Центр отримав понад 318 тис. звернень від жителів. За словами керівника, найбільшими проблемами установи нині є кадрове забезпечення, брак потрібного обладнання, застарілий автопарк та умови перебування бригад у пунктах базування.

– Належний рівень екстреної медичної допомоги області – це спільне завдання влади на всіх рівнях, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Лише консолідувавши зусилля, ми можемо досягати результатів. Приміром, торік ми розпочали оновлення автопарку «швидких». Коштом обласного та місцевих бюджетів ми придбали 8 нових автомобілів. Вони обслуговують жителів тих районів і міст, що спрямували потрібний ресурс. Цьогоріч плануємо придбати щонайменше ще 5 автомобілів. Водночас у місцевих владців має бути чітке розуміння пріоритетності розподілу ресурсів і визначення важливості проектів. Бо виходить, що одні переймаються «екстренкою», а в інших не доходять руки, вважають це питання не першочерговим. Це ж стосується і умов праці для бригад, і мотивації. Децентралізація дала можливості, сконцентрувавши фінансовий ресурс на місцях.

За підсумками наради, голова ОДА доручив керівникам районів підготувати «дорожні карти» участі в розвиткових проектах для екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в усіх районах області.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

У Запоріжжі Президент Петро Порошенко зустрівся з учасником Другої світової війни 1939 – 1945 років Іваном Залужним та привітав його зі 100-літнім ювілеєм.

Під час відвідування однієї з військових частин Національної гвардії України, Глава держави вручив герою орден «З мужність» ІІІ ступеня, відзначивши його героїзм і самовідданість, виявлені у період Другої світової війни 1939 – 1945 років, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху та патріотичне виховання молоді. 

809f806bf93e880cbbbbc48902af13ff_1529674074_extra_large

«Дорогий Іван Анікейович – низький уклін вам та шана за ваш життєвий шлях. Подяка від всього українського народу і за ваші бойові подвиги, і за онука-героя. Я щиро вітаю вас з вашим сторічним ювілеєм і спеціально для цього сьогодні прилетів у Запоріжжя. Щоб вся країна бачила як ми шануємо героїв», - звернувся Петро Порошенко до ветерана.

Президент нагадав, що три роки тому мав за честь вітати Івана Анікейовича у залі Верховної Ради на урочистих зборах з нагоди 70-річчя перемоги у Другій світовій війні.

«Ваша родинна історія, шановний Іван Анікейович, пролунала на всю Україну. Більше того – пролунала на весь світ як Ваше особисте звернення до Путіна, який особисто розв’язав цю війну. І ваше звернення почув український народ і, без жодного сумніву, почули всі народи світу, включаючи росіян», - зазначив він.

Іван Залужний звернувся до Верховного Головнокомандувача і підкреслив, що як ветеран Другої світової, капітан 1 рангу вірить у мужніх воїнів, які сьогодні захищають Україну від ворога та їх сили. «Не хвилюйтеся – те, що ми завоювали у 1945-му нікому ми не віддамо. Ми віримо у сучасну молодь. Вони кажуть: «ми боротимемося до останнього патрона, але на нашу землю ніхто не зайде». Тому слава, слава, нашій героїчній молоді і слава Україні», - сказав він.

Іван Анікейович Залужний народився у 1918 році в селі Кіслічуватое Томаківського району Дніпропетровської області.

У 1938 році був призваний в 14 гірничо-стрілецький кавказький полк. Проходив службу на Далекому Сході. Під час Другої світової війни у складі 355 окремого батальйону морської піхоти брав участь у боях за Сталінград, де був поранений в ногу. 14 серпня 1945 у складі десанту брав участь у боях за місто Сейсін (Північна Корея). Пройшов усю війну (а також японську кампанію), дослужився до капітана I рангу. Після війни продовжив службу в армії.

Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, орденом «За мужність» ІІІ ступеня, медалями «Захиснику Вітчизни» та ювілейною медаллю «60 років визволення України від фашистських загарбників», двома орденами Червоного прапора, орденом Червоної зірки, двома орденами Вітчизняної війни II ступеня, медаллю «За бойові заслуги», Почесним знаком комітету ветеранів за активне патріотичне виховання молоді та іншими нагородами.

10 серпня 2014 року під час обстрілу терористами блокпоста в районі Амвросіївки Донецької області був смертельно поранений онук ветерана - 23-річний молодший лейтенант Іван Гутник-Залужний. Ціною свого життя він врятував бойових товаришів. Іван посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Донька Івана Анікейовича Залужного (мати Івана Гутник-Залужного) - Галина Іванівна пройшла війну в Афганістані.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України 

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 26 червня 2018, 13:19

Благодійники сільської книгозбірні

Дені Дідро говорив «Здійснюйте добро, поки ви живете». Дарування книг бібліотекам – це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду, це безкорисна  щедрість та добра воля дарувальника. Якщо  книг надходить від читачів в дарунок багато – це характеризує  престиж  бібліотеки, її місце у житті громади, яскраво свідчить про опікування її долею.

Акція «Подаруй бібліотеці книги» в Костянтинівській сільській книгозбірні проводиться постійно і вже багато років. За недостатнього виділення  державних кошті на поповнення книжкового фонду, подаровані книги є основним джерелом поновлення книжкових ресурсів нашої бібліотеки. 

IMG_20180616_125001

Не став винятком і 2018 рік. Так нещодавно до бібліотеки завітала сім`я Тимошенків. Віра Гаврилівна – вчитель  математики, Микола Олексійович – вчитель фізики, свого часу очолював Смілянський район, зараз обоє на заслуженому відпочинку. Це надзвичайно інтелігентна родина, Освітяни з великої літери, люди, які розуміють важливість книги і люб’язно поділилися з нашими читачами своїми книжковими скарбами.

Тетяна Вікторівна Шугар-Благодарна, наша талановита поетеса, постійно дарує нашим читачам свої поетичні збірки, а також книги з домашньої бібліотеки – це твори  місцевих авторів, яких ми, сільські бібліотекарі, також бачимо дуже рідко. Не так давно передала підбірку фантастики і пригодницьких романів.

А як не згадати постійного відвідувача і читача нашої бібліотеки Анатолія Володимировича Поліщука. Цей чоловік – сам ходяча бібліотека. Він перечитав 90% книжкового фонду. Дуже любить читати історичну літературу, особливо ту, що стосується України. Так от він є постійним меценатом нашої книгозбірні. Його книги ще пахнуть типографією, тому що нові. Він говорить: «Я прочитав, хай і інші це прочитають».

Дякую вчительці математики Ларисі Василівні Свиридовій, у якої на кожен Всеукраїнський день бібліотек є для нас книжковий подарунок.

Щиро і безмежно вдячна  багатьом жителям нашого села за підтримку Костянтинівської бібліотеки, за подаровані вами книги, бо впевнена – вони обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою нашого цікавого і змістовного фонду.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

1-6Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

В липні 2018 року чергові засідання регіональної робочої групи відбудуться  11.07.2018 та 25.07.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Для довідок та запису звертатися за телефоном: (0472) 33-00-27 або за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 244.

Опубліковано в категорії Новини

preview1НАГОЛОШУЄМО про  необхідність достовірного відображення в звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування показника «Кількість створених нових робочих місць»,  який використовується як інформаційна складова для визначення виплати компенсацій роботодавцям відповідно до Порядку компенсації роботодавцям частини фактичних витрат, пов’язаних із сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 153.

Діючим законодавством для роботодавців, які створюють  нові робочі місця, передбачено отримання компенсації частини фактичних витрат, пов’язаних зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі 50% суми нарахованого єдиного внеску за кожну особу,   працевлаштовану на нове робоче місце.

Інформація про  новостворені робочі місця відображається у щомісячній звітності згідно форми Додатка 4  «Звіти про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове  державне соціальне страхування до органів доходів і зборів».

Поняття  «нове робоче місце» розкриває п.12 ст.1 Закону України «Про зайнятість населення»: нове робоче місце - це робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене  шляхом  модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок та вмінь працівника.

При заповненні звіту за формою Додаток 4 роботодавцю необхідно пам’ятати наступне:

В таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб»  зазначається дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник. Показник заповнюється у разі  працевлаштування особи на нове робоче місце. При цьому, дата (число, місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.

В Таблиці 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» зазначається ознака нового робочого місця. Ставиться позначка «Х» - у разі працевлаштування даної особи на нове робоче місце. Дану  позначку необхідно заповнювати  протягом 2 років.

Крім того, роботодавець при заповненні Таблиці 1 додатку 4 зазначає кількість створених нових робочих місць у звітному періоді, коли на підприємстві  створено нове робоче місце, а не кожний місяць.

Просимо страхувальників відповідально ставитися до відображення в звітності показника «Нове робоче місце».

За інформацією Смілянського відділу обслуговування громадян

управління обслуговування громадян головного управління

Пенсійного фонду України в Черкаській області

Опубліковано в категорії Новини

24 червня в міському парку культури молодь Смілянщини активно відпочивала під час проведення  міськрайонного фестивалю «Сміла. Молодь – Fest».

Головним ініціатором проведення фестивалю виступила зона активного відпочинку «Галактика», її ідею всіляко підтримали Смілянська міська і районна  рада, районна державна адміністрація, а також народний депутат України Сергій Рудик. 

36041967_2084367758549814_7505705102108262400_n 

Молодь активно брала участь у майстер-класах, боді-артах, переглядали виставку книг та фотографувалися у фотозонах, робити зачіски у майстерні перукарень, переглядали виставку парфумерної та косметичної продукції, активно вболівати за учасників спортивних змагань за участю команд: ветеранів АТО, волонтерів і самооборони, поліції, збірної МНС, викладачів «Захисту Вітчизни» та «Молоді Джури».

В рамках проведення фестивалю відбувся  пісенний конкурс в якому взяли участь кращі вокалісти Смілянщини, переможці різноманітних фестивалів та конкурсів.

Свої показові виступи продемонстрували: школа Пол-денсу, ансамбль східного танцю «Аїша» та танцювальний колектив «Шторм».

Молодь була у захваті від виконання місцевих та запрошених молодіжних гуртів.

Заступником голови районної державної адміністрації Сергієм Глізнецовим Почесними грамотами райдержадміністрації було відзначено кращу молодь Смілянщини, які проявили себе в освіті, спорті, медицині, культурі та волонтерській діяльності.

Приємною несподіванкою став візит народного депутата України Сергія Рудика, який особисто привітав та вручив «золотій молоді Смілянщини»  пам’ятні подарунки. 

imgonline-com-ua-Resize-QoyyqJgGm5

Саме така сучасна і освічена, амбіційна, впевнена у своїх силах молодь і  є опорою сьогодення та творцями нашого майбутнього. Ми бажаємо їй мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, радості від зустрічей з друзями, кохання, щастя, великих успіхів в усіх починаннях!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

1 (1)

Станом на 01.01.2018 року виявлено 2359 осіб, які потребували соціального обслуговування всіма відділеннями територіального центру, фактично обслужено 1995, що складає 84,6 відсотка.

При територіальному центрі працює 3 відділення:

- відділення соціальної допомоги вдома; 

- відділення з організації та надання натуральної та адресної допомоги

(пункт прокату, швейна майстерня);

- відділення денного перебування, зокрема його філіали в13 селах: Ротмістрівка, Носачів, Мельниківка, Балаклея, Макіївка, В. Яблунівка, Костянтинівка, Ташлик, Березняки, Теклине, Попівка, Тернівка, Сунки, Університет ІІІ віку - два факультети:«Осіннє золото» с. Балаклея «Гармонія в житті, краса та етикет на кожний день» та «Цвіт осені»с. Ташлик факультет «Бо ти на землі людина»;

- мультидисциплінарна команда.

Відділення соціальної допомоги вдома для обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

Станом на 1 січня 2018 в районі проживало - 1000 одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.

На 01.07.2018 в районі проживає 970 самотніх громадян, потребують сторонньої допомоги 830 осіб.

Додатково виявлено і взято на обслуговування – 48 осіб.

Обслужено з початку року 883 особи, що становить 91,0 відсоток.

На 01.01.2018 на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги одиноким на дому знаходиться  800 чол.

За півроку направлено 6 осіб у психоневрологічні будинки - інтернати.

Відповідно до методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг діє комісія з проведення внутрішньої оцінки якості соціальних послуг. Згідно плану моніторингу за І півріччя 2018 року здійснено перевірку: відділення соціальної допомоги вдома – проаналізовано роботу 19 соціальних робітників та обстежено й проанкетовано 176 підопічних

Соціальними робітниками за  І півріччя 2018 року  надано послуг 126900 підопічним, в середньому на одного підопічного надано 42 послуги, здійснено відвідувань 21724.

На обслуговуванні знаходиться 69 осіб одиноко проживаючих, які вносять плату за надання соціальних послуг. 

Проводилася робота соціальними робітниками по оформленню субсидій своїм підопічним на тверде паливо,  за  півроку оформлено її 362 особам.

За І півріччя 2018 року мультидисциплінарною командою для обслуговування людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги і обслуговуються у територіальному центрі, прийнято та виконано 18 замовлень, надано послуг 18 особам, зокрема: послуги перукаря - 10, ремонт одягу - 8.

У звітному періоді територіальний центр спільно з управлінням соціального захисту населення працював над вдосконаленням та розвитком системи соціального обслуговування.

Значно покращилась спільна робота працівників територіального центру, членів виконкомів сільських рад, ветеранських організацій по виявленню та обстеженню громадян сіл району, вивчення їх потреб у соціальних послугах.

Згідно даних голів рад ветеранів сіл волонтерів в районі 138 осіб, всього ветеранам надано 3649 послу. За напрямком «Пенсіонер - пенсіонеру» з них працює 60 волонтерів, якими надано послуги 460 особам. 

2 (1)

Відділення з організації надання натуральної грошової та адресної допомоги для  обслуговування малозабезпечених  верств  населення.

Протягом першого півріччя  відділенням  обслужено 253 особи.

З метою поповнення фонду відділення продуктами та речами направлено 14 листів підприємцям, організаціям, фермерам, релігійним конфесіям, банкам, широко використовуються особисті контакти з керівниками.

Відділення грошової та натуральної адресної допомоги поповнюється виключно за рахунок благодійництва.

На листи-прохання відгукнулись приватні підприємці Натальченко Р.А., Лісковський М.Д., Варениця В.М., Чорнобривець С.В., Коваленко Л.П., Крук В.Ф., керівник відділення німецько - українського благодійного фонду  Шоха Ю.В. (ВМНУБФ «Тавіфа»),  «Салон-Сніжана» (кер. Овчіннікова Л.В.). Вагому допомогу відділенню  надає Християнська Місія «Милосердя і здоров’я» (кер. Снігур В.А.), керівник ПрАТ «Мало-Бузуківський гранітний кар’єр» Ніжніков В.М. перерахував на благодійний рахунок тер центру 1000,0 грн.

З початку 2018 року у фонд відділення надійшло промислових та продовольчих товарів на суму 25760,00 грн.

Всього за перше півріччя надано допомогу 253 особам на суму 19503.00 грн. , з них промисловими – 229 особам на суму 16854,00  грн., продтоварами - 24 особам на суму 2649,00   грн.

При територіальному центрі продовжує роботу швейна майстерня в с. Ротмістрівка.  За перше півріччя 2018 року послуги по пошиттю та ремонту одягу надано  85 особам, виконано замовлень на суму 2774,0 грн.,  з них безкоштовно 6 особам.

Інші структурні підрозділи – це пункт прокату. З початку року 59 осіб отримали 59 одиниць реабілітаційного обладнання. 

3 (1)

Відділення денного перебування.

Особлива увага приділяється збагаченню форм і методів роботи, надання соціальних послуг по адаптації та залучення до участі в клубах і любительських об'єднаннях ветеранів.

У 2018 році адміністрація територіального центру активно працювала над розвитком та запровадженням інноваційних моделей соціальної роботи. На території району діють  2 факультети Університету ІІІ віку, клуби та любительські об’єднання ветеранів праці, якими охоплено 13 населених пунктів. Так, при відділенні денного перебування працює 10 клубів та 8 любительських об’єднань.

Територіальним центром укладено меморандум із  Смілянським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та із Смілянським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівці цих установ постійно співпрацюють з територіальним центром, проводять тренінги та заняття. Всього слухачами Університету є 85 осіб похилого віку, які виявили бажання навчатися.

Клуби та любительські об’єднання працюють за змістовними планами, в розробці яких беруть участь ветерани, члени клубів та об’єднань.

Соціальні працівники залучають до участі у заходах,  що проводяться у філіалах відділення, працівників центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівників освіти, охорони здоров’я, спеціалістів управління соціального захисту, Пенсійного фонду, юридичної служби, земельного агентства та інші. Територіальним центром налагоджена тісна співпраця з головами сільських рад, керівниками сільськогосподарських підприємств району, які безкоштовно надають ветеранам транспорт для екскурсій рідним краєм, які вже стали традиційними в клубах та любительських об’єднаннях району. Зокрема, в 2018 році ветерани вже побували у м.Канів, м. Умань та відвідали Холодний яр.

Традиційними стали майстер-класи з вишивки, ткацтва, лозоплетіння, виставки робіт, картин, поробок, спільні благодійні обіди, відзначення державних, релігійних свят, ветеранські посиденьки.

Станом на 01.07.2018 року  потребують соціальних послуг відділенням денного перебування  –  830 осіб,  обслужено з початку року  – 800 осіб, що становить 96 %, на обслуговуванні у відділенні знаходиться - 788 осіб.

За період з січня по червень 2018 року відділенням проведено засідань  клубів - 167, лекцій та бесід - 367, занять Університету ІІІ віку – 42, відвідування членами клубів у відділенні денного перебування - 11979. 

4

Робота з кадрами:

Станом на 01.07.2018 року в територіальному центрі соціального обслуговування працює 63 особи, за штатним розписом 64.5, із них: керівники - 5, соціальні працівники - 6, один фахівець із соціальної роботи,  соціальних робітників - 44, працівників бухгалтерії - 3, інші спеціалісти - 4. Штат працівників укомплектований на 100 відсотків.

Вся кадрова робота в установі здійснювалась відповідно до затвердженого плану роботи з кадрами на 2018 рік.

Впродовж півріччя звільнено 5 працівників та прийнято на роботу 6 осіб. 14 – працівників територіального центру мають повну вищу освіту, 2  з них - за спеціальністю «Соціальна робота», 6 – базову вищу, 18 – середньо-спеціальну, 25 – середню.

Значну увагу адміністрація приділяє навчанню працівників, вже п’ятий рік при терцентрі діє «Школа соціальної роботи», працівники постійно підвищують свій  професійний рівень.

Так, в квітні проведено тренінг із соціальними робітниками та працівниками на тему «Позитивне мислення та профілактика професійного вигорання», який провела головний спеціаліст профспілки Даник Валентина.

У червні провели семінар-навчання, на якому проаналізовано роботу соціальних робітників та працівників за  5 місяців, ознайомлено із змінами у призначенні субсидій, з порядком оформлення спадщини та з  рядом питань по вдосконаленню надання соціальних послуг відділеннями. Відбувся обмін досвідом роботи.

З 21 по 25 січня та з 20 по 23 лютого проведено анкетування соціальних робітників щодо визначення самооцінки роботи та аналіз із висновками, який доведено до відома працівників.

Щомісячно згідно графіка проводяться виїзди керівників в територіальні громади для надання практичної допомоги на місцях соціальним робітникам з відвідуванням підопічних.

Робота із кадрами та робота територіального центру висвітлювалася на сайті та в місцевих ЗМІ.

Кожного місяця при здачі звітів із соціальними робітниками проводяться індивідуальні бесіди з питань охорони праці та техніки безпеки.

Всі соціальні робітники забезпечені спецодягом: халатами, жилетами, чобітьми, рушниками, рукавицями, засобами гігієни. У І півріччі цього року всі вони отримали нові сумки для обслуговування підопічних.

У територіальному центрі  повністю запроваджені державні стандарти соціальних послуг: догляду вдома та  соціальної адаптації.

5

З вересня 2017 року терцентр орендує приміщення І поверху у Смілянській ОДПІ, де розмістилися працівники у 7 кабінетах, є склад для гуманітарної допомоги, гараж, обладнано пандус та встановлено кнопку виклику для відвідувачів терцентру з обмеженими можливостями.

Оновлено наочну агітацію, створено інформаційний куточок для соціальних робітників, працівників та відвідувачів. Підготовлено матеріали для кожної сільської ради про діяльність терцентру та можливості надання соціальних послуг під назвою «Територіальний центр пропонує».

На належному рівні в територіальному центрі поставлена інформаційно-роз’яснювальна робота, висвітлення діяльності територіального центру в засобах  масової  інформації  для формування  його позитивного іміджу серед жителів району. Створено сайт територіального центру при райдержадміністрації,  на якому постійно висвітлюється його робота. 

Протягом І півріччя 2018 року на сторінках районної газети «Смілянські обрії», обласної газети «Нова доба», міської газети «Сміла», обласної  профспілкової газети «Допомога, підтримка, захист»  надруковано 42 матеріали, на сайті – 66. 

Колектив територіального центру сьогодні продовжує працювати над реалізацією стратегії реформування системи надання соціальних послуг, прийнятої Кабінетом Міністрів України, вивчає проекти законодавчих документів з питань реформування, подає свої пропозиції до розроблених проектів державних стандартів соціальних послуг, готує спеціалістів терцентрів та соціальних робітників до роботи в умовах реформи, дбає про підвищення якості та ефективності надання соціальних послуг, вивчає передовий досвід та впроваджує інноваційні форми роботи з людьми літнього віку району.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування

Опубліковано в категорії Новини

Для багатьох людей поважного віку перебування на пенсії – період безкінечних домашніх турбот. Але не для членів любительських клубів та об’єднань,  для  яких пенсія – це період пізнавати, активно та з користю проводити свій час, займатися улюбленими справами, художньою самодіяльністю, а ще – це час подорожей. І хоча стан здоров’я не всім дозволяє здійснювати довготривалі поїздки, проте поїздки рідним краєм – це саме те, що треба. Зокрема і учасники любительського об’єднання «Горлиця», які вже здійснили не одну екскурсію, знову зібралися в дорогу. Цього разу місцем призначення обрали Красногірський монастир, що біля м.Золотоноша. А соціальний працівник Галина Кулик, як завжди, з ентузіазмом підхопила цю ідею та організувала для ветеранів  поїздку. І вже не вперше допоміг їм у цьому перевізник Олександр Зінченко, який завжди відгукується на прохання пенсіонерів та надає транспорт для подорожей. 

image-0-02-04-9359e018c57920ddec8fa0534f96264e8ae45309bbf343339438b31f89a1027f-V

Тому 23 червня пенсіонери здійснили задумане і відвідали Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир. Ветерани поринули у атмосферу спокою, захищеності та благодаті. Після релігійної служби, відпочивши душею, всі бажаючі замовляли молитву  за своїх рідних, купували різні атрибути та сувеніри. Далі кожен бажаючий отримав благословення від священника. Ветерани мали змогу прогулятися затишним двором монастиря, полюбуватися красою природи та мистецтвом архітектури, ознайомитися з побутом  та щоденними турботами монашок. 

image-0-02-04-f82db3bc5277db4a537e3eec07c2867d31f81fd611343f59258b6031df1abbfb-V

День видався пізнавальним та насиченим. Втомлені, але задоволені, вони повертались додому і  дорогою вже спланували наступну поїздку до м.Чигирина, а потім, можливо, ще й здійснять омріяну поїздку до моря.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 6