joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: червня 2018
Вівторок, 19 червня 2018, 16:23

Розпочався ремонт дороги

Незадовільний стан українських автомобільних доріг, поза всяким сумнівом, став загальнонаціональною проблемою. І це не дивно, адже протягом останніх двох-трьох десятків років, а подекуди – й більше, витрати на ремонт і будівництво автомобільних шляхів в Україні не забезпечували відновлення їх належного стану.

Транспортно-експлуатаційний стан переважної більшості автомобільних доріг на території Смілянського району не відповідає сучасним вимогам і потребує поліпшення з урахуванням соціально-економічних потреб району. Майже все асфальтобетонне покриття автомобільних доріг вичерпало свої експлуатаційні можливості.

Дорога місцевого значення загального користування О – 240105 Городище – Буда-Орловецька. із-за тривалої експлуатації без проведення ремонтних робіт майже зруйнована. Це питання є найбільш болючим для жителів села Мале Старосілля.

IMG-03d926d26bc8031f00947cbbc1db471c-V

IMG-5210b99916120a40a9af7392639dcafb-V

IMG-c28f88b6c213d48a46b87ef40406b80d-V

Наразі завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів, обласного бюджету розпочато ремонт зазначеної ділянки автомобільної дороги.

Сподіваємось, що ремонт дороги буде зроблено вчасно та якісно.

 

Опубліковано в категорії Новини

35543437_1784473381612245_9073571617749073920_n

Спільно з органами місцевого самоврядування можливо врегулювати питання пільгового проїзду. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко на зустрічі із представниками організацій і спілок учасників бойових дій, запропонувавши відповідний механізм.

Як пояснив очільник області, донедавна пільги на проїзд для визначених категорій населення надавали виняткового в безготівковій формі. Водночас постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня затверджено Порядок надання таких пільг також у готівковій формі, тобто їхню монетизацію. На виконання цього документу розроблено розпорядження обласної державної адміністрації щодо визначення розміру щомісячної готівкової виплати пільг із оплати проїзду. Її розраховували шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. У результаті отримано суму в 60 грн. На думку представників організацій і спілок учасників бойових дій, такі новації обмежують їхні права. Вони вимагають скасування цієї постанови Кабміну.

– Враховуючи позицію учасників бойових дій, наразі ми пропонуємо механізм урегулювання цього питання на нашому рівні, допоки не буде рішень на центральному рівні, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Органи місцевого самоврядування мають право ухвалювати рішення щодо збільшення кількості поїздок і розміру суми щомісячної готівкової виплати. Можливості допомоги нашим бійцям на місцях, завдяки децентралізації, є. Уже зараз на компенсацію пільгового перевезення по області передбачено майже 24 млн грн. Це зробили райони, міста (крім, до речі, міста Черкаси), об’єднані громади.

35687046_1784473244945592_3745889120577126400_n

Відповідне звернення до органів місцевого самоврядування буде розглянуто на сесії обласної ради, що відбудеться 27 червня. Доти обласний керманич запропонував координаційним радам учасників АТО та ветеранів правоохоронних структур напрацювати пропозиції мінімальних сум щомісячної готівкової виплати в міському та міжміському транспорті.

Опубліковано в категорії Новини

Відокремленому підрозділу « Шевченківський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення» потрібні:

-вантажники – заробітна плата – 4000 грн.

ВП «Шевченківська дистанція сигналізації і зв’язку» потрібні:

- електромеханік та старший електромеханік з ремонту та

обслуговування  пристроїв сигналізації, централізації та

блокування – 8000 грн.

Станції ім. Шевченка потрібні:

-електромонтер з експлуатації розподільних мереж – 4000-5000

- енергодиспетчер в електроустановках – 7000 грн.

- електромонтер тягової підстанції «Завадівка» -від 4000 грн

- регулювальник швидкості руху – від 4000

- складачі поїздів – від 4000 грн.

- приймальник поїздів – від 4000 грн.

- черговий по залізничній станції «Драбово», «Пальміра»

 

Ремонтному вагонному депо ім.. Шевченка потрібні:

-         слюсар з ремонту рухомого складу – 4000-6000 грн.

-         верстатник широкого профілю (токар) – 4000-6000 грн.

Локомотивному депо ст. ім. Шевченка потрібні:

-         помічник машиніста тепловоза

-         помічник машиніста електровоза

-         слюсар з ремонту рухомого складу

-         токар

заробітна плата - від 4000-8000

Наявність соціального пакета, страховки, іпотечного кредитування, оздоровлення дітей, співробітників

За довідками звертатися у Смілянський центр зайнятості, тел. 41189

Опубліковано в категорії Новини

ткаченко_бриф

Оновлення матеріально-технічної бази, сучасна система управління, мотивація для працівників і комфортні умови роботи. Такими є пріоритети для екстреної медичної допомоги Черкащини. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.

Про стан справ в обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф прозвітував директор Ігор Фесун. Так, щоденно в області працюють 100 бригад екстреної медичної допомоги. Торік Центр отримав понад 318 тис. звернень від жителів. За словами керівника, найбільшими проблемами установи нині є кадрове забезпечення, брак потрібного обладнання, застарілий автопарк та умови перебування бригад у пунктах базування.

– Належний рівень екстреної медичної допомоги області – це спільне завдання влади на всіх рівнях, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Лише консолідувавши зусилля, ми можемо досягати результатів. Приміром, торік ми розпочали оновлення автопарку «швидких». Коштом обласного та місцевих бюджетів ми придбали 8 нових автомобілів. Вони обслуговують жителів тих районів і міст, що спрямували потрібний ресурс. Цьогоріч плануємо придбати щонайменше ще 5 автомобілів. Водночас у місцевих владців має бути чітке розуміння пріоритетності розподілу ресурсів і визначення важливості проектів. Бо виходить, що одні переймаються «екстренкою», а в інших не доходять руки, вважають це питання не першочерговим. Це ж стосується і умов праці для бригад, і мотивації. Децентралізація дала можливості, сконцентрувавши фінансовий ресурс на місцях.

За підсумками наради, голова ОДА доручив керівникам районів підготувати «дорожні карти» участі в розвиткових проектах для екстреної медичної допомоги.

Нагадаємо, комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в усіх районах області.

Опубліковано в категорії Новини

Літні канікули...Такі бажані для дітей. А відпочинок в пришкільному таборі – нагода набратися сил та здоров’я.

Маленькі вихованці пришкільного табору Балаклеївської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів разом з вихователями  Інною Петренко та Тетяною Хоменко вирушили за новими враженнями до сільської бібліотеки.

Завідуюча бібліотекою Лілія Маслюк та бібліотекар Іраїда Бондаренко вже не один рік готуються та зустрічають таких гостей.

От і цього разу після екскурсії бібліотекою, ознайомлення з новинками літератури та періодики, перегляду презентації про мальовничі місця рідного краю, бібліотекарі запросили маленьких відвідувачів на бібліогалявину біля дитячого майданчика на літературний сніданок «Овочевий калейдоскоп».

15

16

20

Розважально-пізнавальний захід був присвячений щоденним вітамінам наших столів – овочам. Діти дізналися звідки прийшли до нас сучасні види культурних рослин. З великим задоволенням приймали участь у вікторинах, конкурсах, розгадували загадки, присвячені овочам. Кожен мав змогу спробувати прочитати скоромовки на одній нозі.

Та найбільш емоційно пройшов веселий конкурс «Об’їж свого капітана».

Насамкінець діти розважилися на ігровому майданчику.

Опубліковано в категорії Новини

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Чергове засідання регіональної робочої групи відбудеться  27.06.2018 об 11.00 год. За адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Номер телефону для довідки та запису: (0472) 33-00-27

Опубліковано в категорії Новини

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя. Напередодні свята, у міському будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, у ході яких було відзначено  медичних працівників Смілянщини.

Медиків привітали  заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, голова районної ради Володимир Грошев, помічник народного депутата України Сергія Рудика  Лідія Зайва, які  відзначили результати роботи медичної галузі.

IMG-2d0d00482cec921b4e122d495e0a3760-V

IMG-8fc4ee7f0255e01b91f000d3c7fe50be-V

IMG-4dcfc793e7bc0ee8b5d26f3949a485ce-V

Нині  перед працівниками закладів охорони здоров′я нові, більш складні й масштабні цілі. Мета розвитку українського суспільства – досягнення нової якості життя громадян, а центром уваги має бути людина і, зокрема, надання їй якісних медичних послуг. Переконаний, що завдяки багаторічному досвіду, відданості своїй справі – ви їх обов`язково досягнете. Не приховую, що  не легко працювати медикам у сільській місцевості. Тому  одним із головних завдань для районної влади  є підтримка галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника. І я сподіваюся, що ми й надалі будемо спрямовувати свою спільну роботу на розвиток охорони здоров’я району, сприяти  у матеріально – технічному забезпеченні мережі лікувальних установ, з використання сучасних технологій діагностики та попередження захворювань.

IMG-6536cbd40b51454df0fb13cf68217f4e-V

Професія медичного працівника не знає вихідних чи святкових днів, ви завжди готові прийти на поміч тим, хто її потребує. Сотні людей, яким ви подарували радість одужання переконались у ваших знаннях, вмінні, досвіді та постійній готовності надати необхідну медичну допомогу. Тож  бажаю вам, шановні медики,  міцного здоров’я та благополуччя. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя. Поваги Вам, розуміння і пошани за ваші добрі справи, а людська пошана хай буде подякою вам за плідну працю, чуйність й уміння творити добро.- наголосив заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, звертаючись до працівників медичної сфери.

Представники влади району за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника  вручили Грамоти:

ВОВЧЕНКО

Ірині Вікторівні

лікарю невропатологу поліклінічного відділення Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

СИПЧЕНКО

Любові Євдокимівні

сестрі медичній операційній відділення анестезіології та інтенсивної терапії Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

КУЦІЙ

Ірині Григорівні

завідувачу терапевтичним відділенням Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

ВОВК

Жанні Іванівні

завідувачу Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

СКРИННІК

Наталії Миколаївні

сестрі медичній загальної практики сімейної медицини Ротмістрівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

ЖУРБИЦЬКІЙ

Наталіі Миколаївні

 

завідувачу фельдшерсько-акушерським пунктом с. Костянтинівка, фельдшеру комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

Також, за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника було оголошено  подяки

ВОЛИНЕЦЬ

Лідії Іванівні

молодшій сестрі медичній хірургічного відділення  Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

СОБОЛЕВІЙ

Наталії Петрівні

молодшій сестрі медичній поліклінічного відділення  Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

ЄФІМЧУК

Ользі Миколаївні

завідувачу фізіотерапевтичним відділенням Смілянської центральної районної лікарні ім.Софії Бобринської

ЛИСЮК

Валентині Анатоліївні

фельдшеру Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

КРАВЧЕНКО

Людмилі Віталіївні

реєстратору медичному Смілянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

МОРГУН

Любові Юріївні

молодшій сестрі медичній (санітарці-прибиральниці) Смілянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської районної ради

Кращі музичні вітання для медичних працівників та ветеранів галузі підготували аматори сцени районного будинку культури та клубних закладів району.

IMG-7d0a9168555594a20aaede6aa7785ca4-V

IMG-0bf035fc219205a6ebae1c019255ae4c-V

Опубліковано в категорії Новини

im Для оперативного реагування на випадки силового захоплення
на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Засідання регіональної робочої групи проводяться кожну другу
та четверту середу місяця об 11.00 годині, а у разі необхідності негайно реагувати на ситуацію – невідкладно.

Номер гарячої лінії: (0472) 33-52-98, 33-00-27 (Графік роботи:     Понеділок-Четвер 9:00-18.15 год. П’ятниця 9:00-17.00 год. Обідня перерва 13.00 – 14.00 год. Вихідні дні: субота, неділя). Адреса для довідок: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, каб. № 244.

Опубліковано в категорії Новини

IMG_0676

Прийнята Постанова Кабінету Міністрів України щодо пільгового перевезення діятиме лише в разі прийняття відповідного рішення органами місцевого самоврядування. Про це сказав перший заступник очільника області Віталій Коваль. Сьогодні в обласній адміністрації він зустрівся з представниками громадських організацій та спілок учасників бойових дій. Вони обурені прийняттям зазначеної Постанови та вимагали роз’яснень щодо затвердженого розпорядження ОДА, оскільки, на їхню думку, визначений механізм перевезення обмежуватиме їхні права.

Перший заступник пояснив, що згідно з п. 3 Постанови КМУ облдержадміністрації зобов’язані були до 1 червня затвердити відповідні розпорядження. Утім органи місцевого самоврядування мають право самостійно вирішувати, який механізм залишити.

Віталій Володимирович зауважив, що, за умовами нового запропонованого механізму, розмір щомісячної готівкової виплати визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті в області на 30 поїздок. Обласна адміністрація зробила запит на всі міста. У результаті – в області діє єдине комунальне підприємство – КП «Черкасиелектротранс» Черкаської міської ради». Вартість проїзду в ньому 2 грн. Розмір щомісячної готівкової виплати пільг відповідно до формули становить: 2 грн *30 поїздок = 60 грн.

– Постанова ні в якому разі не обмежує права пільговиків, зокрема й учасників бойових дій, – говорить перший заступник. – Оскільки орган місцевого самоврядування, тобто міська, сільська, селищна рада, ОТГ або залишає механізм безготівкового пільгового перевезення, що існував раніше, або бере за основу мінімальний розмір, з огляду на можливості бюджету, і переводить кошти кожному пільговику на його рахунок замість компенсації перевізнику. Це і є монетизація. Таким чином, Постанова зберігає попередній механізм, але й пропонує інший.

Представники громадських організацій та спілок висловили власні думки й пропозиції. До найближчої сесії обласної ради вони планують готувати звернення до Кабінету Міністрів про відміну прийнятої на сьогодні Постанови.

Опубліковано в категорії Новини

322127915 червня рух автотранспорту по мосту через Дніпро обмежать.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що на мосту через річку Дніпро на ділянці км 23+068 автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 15 червня будуть проводитися роботи із влаштування осьової горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком. Враховуючи недостатній габарит мосту для автодороги ІІ категорії – ці роботи потребують закриття руху автотранспорту під час виконання таких робіт на штучній споруді.

На час проведення робіт 15 червня з 10 до 11 години, з 12 до 13 години та з 14 до 15 години рух автотранспорту по мосту через Дніпро буде закрито. У інший час рух автотранспорту здійснюватиметься без обмежень.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4