joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: лютого 2018

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють торгівлі людьми. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів. Задля профілактики та більшої обізнаності нашої громадськості спеціалісти Смілянського РЦСССДМ з 20.02.18 по 27.02.18 запланували ряд виїздів по школам району, де будуть проведені відеолекторії та бесіди на тему: «Протидія торгівлі людьми». 

12-1

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації, найпоширенішою з яких є примушення до заняття проституцією. Для тих, хто мріє отримати гарну роботу за кордоном, слід звернути увагу на наступну інформацію: торгівці людьми діють через агенції з працевлаштування, фірми шоу-бізнесу та служби знайомств. Також вони розміщують не правдиві оголошення в газетах та на стендах, звертаються з пропозиціями просто на вулиці, допомагають матеріально, щоб затягнути людину в боргову кабалу. Часто торгівцями живим товаром виявляються добрі знайомі чи друзі, причому значний відсоток серед них – жінки. Пам’ятайте, що жертвами стають як жінки, так і чоловіки, а також неповнолітні діти. Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми, але ми самі повинні бути уважними і обережними.

Спеціалісти Смілянського РЦСССДМ продовжують проводити профілактичні бесіди та відеолекторії «Протидія торгівлі людьми» по школам Смілянського району. На цьому тижні були охоплені школи с. Балаклея. Торгівля людьми вважається особливо тяжким злочином в Україні та багатьох інших країнах. Будьте обережні і робіть правильний вибір! 

13-1

14-1 

За інформацією Смілянського РЦСССДМ

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 28 лютого 2018, 10:48

УВАГА! КОНКУРС!

big-1_4 Постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців з 2008 року започатковано проведення щорічного "Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс).

Конкурс є одним із видів підвищення кваліфікації. Традиційно у ньому можуть брати участь державні службовці апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, що займають  посади категорій «Б» і В», і мають стаж державної служби:

у номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

у номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Для проведення першого туру Конкурсу з метою визначення переможців обох номінацій в районній державній адміністрації утворено Організаційний комітет з проведення Конкурсу.

Державним службовцям, які бажають взяти участь у Конкурсі необхідно подати заяву та відповідні документи Організаційному комітету з проведення першого туру Конкурсу до 28 березня 2018 року.

Детальну інформацію можна отримати в Організаційному комітеті за тел. 2-00-60, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Адреса: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, 4-й поверх, к. 419

 

Опубліковано в категорії Новини

Одним із основних принципів, якими Смілянський міськрайонний центр зайнятості керується у  своїй роботі, є принцип партнерства.

21 лютого 2018 року центром зайнятості було організовано та проведено засідання  «круглого столу» за темою «Залучення на ринок праці найуразливіших  верств  населення  та жінок».

Мета заходу – координація спільних зусиль соціальних партнерів у сфері надання соціальних послуг соціально-вразливим категоріям громадян.

Учасниками заходу стали спеціалісти  центру зайнятості – надавачі соціальних послуг та  соціальні партнери, які представляють інтереси вразливих груп населення та жінок: Управління соціального захисту населення міського виконавчого комітету, Управління соціального захисту населення Смілянської райдержадміністрації, Управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, служба у справах дітей Смілянської РДА, Територіальний центр соціального обслуговування, Смілянський психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням, Смілянський військкомат, відділ освіти Смілянської РДА. 

100_6075

Засідання відкрила директор Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська, яка розповіла, що починаючи з лютого  2018 року службою зайнятості запроваджено процедуру соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці за підходом кейс-менеджмент, детально зупиилася на понятті «кейс-менеджмент» - підходу, який передбачає оцінку ситуації і потреб клієнта, визначення цілей та планування заходів задля їх досягнення, моніторинг та оцінювання результатів роботи. Акцентувала увагу присутніх, що виявлення та спільне подолання соціальних перешкод буде сприяти поверненню найуразливіших верств населення на ринок праці.

Цікавим став досвід проведення кейс-менеджменту Центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КЗ «Обласний соціальний гуртожиток  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», КЗ «Обласний центр соціально-психологічної допомоги», про що розповіли їх представники Людмила Бабач, Олександр Єзерський, Тетяна Педько.

Під час проведення «круглого столу» були заплановані подальші шляхи співпраці, роздані для заповнення анкети та бланки для подання інформації про організацію та її послуги.

Учасники заходу висловили щиру подяку за участь , надію на те, що співпраця та партнерство успішно триватимуть і надалі, як з постійними соціальними партнерами, так із новими, адже до широкого кола наших партнерів долучатимуться громадські організації, управління освіти, психоневрологічні інтернати тощо.

Позитивна та дружня атмосфера сприяла плідному спілкуванню, сподіваємося, що нові підходи у співпраці сприятимуть поверненню на ринок праці вразливих верств населення.

 За інформацією Смілянського міськрайонного центру зайнятості

 

Опубліковано в категорії Новини

d30b143382089d3145185ceffbcc82b4_XL Одним із пріоритетних завдань держави є соціальний захист дітей, створення сприятливих умов для їхнього фізичного, інтелектуального та духовного розвитку, майбутньої повноцінної життєдіяльності.

Тільки у сім’ї дитина може всебічно, гармонійно розвиватися. Держава контролює процес розвитку дітей, захищає їхні права. Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї, як новітня форма сімейного виховання. 26 січня 2016 року Верховною Радою прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який регламентує функціонування патронатної сім’ї.

Навіщо потрібні патронатні сім’ї

Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків або чиї батьки чи особи, що їх замінюють не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин;  дітям, які зазнали наслідків батьківської недбалості або жорстокого поводження і ризикують наразитись на це в подальшому; немовлятам, від яких матері відмовились відразу після народження. Держава влаштовує таких дітей на тимчасове проживання та виховання у професійні патронатні сім’ї. Така форма сімейного догляду та виховання є альтернативою перебуванню дитини в інтернатному закладі. Відповідно до ситуації у кожному окремому випадку дитина, що перебувала під патронатом, або повертається до біологічної сім’ї, – у разі подолання чи мінімізації в ній наслідків складних життєвих обставин - або влаштовується на постійне перебування до інших форм сімейного виховання (усиновлення, опікунська чи прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу) чи до профільного інтернатного закладу.

Хто може бути патронатними вихователями?

Патронатний вихователь – це особа, яка за участі інших членів сім’ї надає послуги з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім’ї. Помічник патронатного вихователя – його чоловік/дружина чи інший дорослий член його сім’ї.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які:

- перебувають у зареєстрованому шлюбі;

- проживають на спільній житловій площі;

- мають позитивний досвід виховання дітей;

- одна (один) з яких виконання обов’язків патронатного вихователя не поєднує з іншою трудовою діяльністю;

- пройшли курси спеціальної підготовки.

Документи необхідні для створення патронатної сім'ї

Кандидати у патронатні вихователі подають до соціального закладу за місцем їх проживання такі документи:

- заяву кандидата у патронатні вихователі;

- заяву кандидата у помічники патронатного вихователя про готовність участі у наданні послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своїй сім'ї;

- копії паспортів кандидатів у патронатні вихователі та помічники патронатних вихователів;

- довідку про склад сім'ї (форма  №3);

- копію свідоцтва про шлюб;

- копію диплома про вищу освіту кандидата у патронатні вихователі;

довідки про стан здоров'я патронатного вихователя та членів сім'ї, які проживають разом із ним (відсутність хронічних захворювань, результати обстеження повнолітніх членів сім'ї наркологом, венерологом, психіатром);

- довідки про доходи повнолітніх членів сім'ї;

- довідки про наявність чи відсутність судимості кандидата в патронатні вихователі та членів сім'ї, які проживають разом із ним;

- документ, що підтверджує право власності на житло або користування житловим приміщенням;

- письмову згоду всіх повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом із кандидатами у патронатні вихователі, на тимчасове влаштування дітей; згода дітей надається за умови досягнення ними віку, коли вони спроможні самостійно висловлювати свою думку.

Скільки дітей може бути одночасно влаштовано під патронат?

Одночасно під патронат (в одну патронатну сім’ю) влаштовуються виключно діти (не залежно від їхньої кількості), які є братами-сестрами або до влаштування під патронат проживали в одній родині. Це принципово, тільки так можна здійснювати індивідуальний догляд, який відповідає потребам дитини. Термін перебування дитини під патронатом має бути максимально використаний для подолання наслідків.

Скільки дитина може перебувати в патронатній сім’ї?

Термін перебування дитини у патронатній сім’ї залежить від потреб дитини та обставин, що спричинили влаштування дитини, але орієнтовно становить від 1 до 6 місяців відповідно до вимог статей 252-253 Сімейного кодексу України. За цей час органи опіки та піклування повинні провести роботу з батьками дитини і визначити, де їй буде краще, при цьому можливість повернути дитину до батьків має бути пріоритетом в роботі з сім’єю. На період перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя за нею зберігається право на аліменти, пенсію у зв’язку із втратою годувальника, інші соціальні виплати, які вона мала до влаштування в сім’ю патронатного вихователя.

Фінансування патронатних сімей

Фінансування сімей патронатних вихователів, що передбачає оплату послуг зі здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету у порядку та за умов, затверджених Кабінетом Міністрів України (на період до 31.12.2018 року), надалі – за рахунок коштів, що передбачаються у відповідних місцевих бюджетах.

На утримання кожної дитини, влаштованої у сім’ю патронатного вихователя, виплачується щомісячна соціальна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку. У разі, коли дитині виплачується призначена в установленому порядку стипендія, розмір соціальної допомоги визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром стипендії за попередній повний місяць на момент влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя.

По завершенні дії договору про патронат чи при припиненні діяльності сім’ї патронатного вихователя здійснюється перерахунок коштів у відповідності до віку та кількості дітей.

Оплата послуг зі здійснення патронату над дитиною здійснюється шляхом щомісячних виплат грошового забезпечення патронатним вихователям. Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи. У разі перебування у сім’ї патронатного вихователя дітей віком до 1 року, дітей-інвалідів та одночасно двох і більше дітей розмір грошового забезпечення збільшується на 10 відсотків за кожну дитину та категорію, проте сумарно не більше ніж на 50 відсотків. Нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування патронатних вихователів із сум їх грошового забезпечення здійснюються у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За додатковою інформацією про сімейний патронат, роль та функції батьків у патронаті звертайтеся до служби у справах дітей Смілянської районної державної адміністрації за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності, 37, каб. 406, тел. 2-00-60.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 23 лютого 2018, 08:15

«Герої не вмирають!»

Рисунок2 (1)

21 лютого в Березняківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів було організовано та проведено літературно – музичну композицію «Герої не вмирають», присвячену  четвертим роковинам  пам’яті Героям  Небесної Сотні, яку підготували працівники сільського будинку культури Наталія Макова та Оксана Левченко.

Ведучі заходу Вікторія Соловйова, педагог-організатор  та  Наталія Макова, директор сільського будинку культури розповіли історичні факти  тих подій  на майдані Незалежності  2013-2014 р.р. Хвилиною мовчання  згадали всіх невинно вбитих  під час Революції Гідності та під  час війни на Сході України. 

27973936_1973116166273868_5875433416946404857_n (1)

Звучали тематичні  вірші та пісні. Анастасія Крохмалюк читала  зворушливий вірш «Пам'ятаємо», який  написала  15 - річна киянка.

На урочистості був запрошений учасник АТО Сухомлин Микола Кирилович. Він розповів про події, які відбуваються на сході України на цей час та про мужність наших захисників, які сьогодні боронять нашу землю від ворога.

Від імені учнівської спільноти гостеві подарували оберіг «Ангел». Чудовим музичним вітанням для Миколи Кириловича та всіх хто захищав чи захищає Батьківщину  була пісня «Дівчата подають набої» у виконанні групи «Берест».

На завершення для всіх присутніх тріо «Щасливе дитинство»подарувало музичне вітання «Нова Україна»і побажали всім мирного неба над Україною.

У вечірній час для всіх жителів села Березняки в будинку культури  відбувся показ фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва. Кінострічка  вразила глядачів, а люди старшого віку не могли втримати слів.  

Рисунок3 (1)

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 23 лютого 2018, 08:06

Шановані гості на засіданні клубу

Рисунок1 (1)

Відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці. Сільський голова Олексій Шульга, що завітав на засідання, розповів присутнім на якому етапі знаходиться реформа децентралізації у нашій сільській раді.

До оновленої бібліотеки приїхали голова Смілянської районної ради Володимир Грошев та депутат районної ради Любов Голобока. У теплій дружній атмосфері відбулася відверта розмова про сьогоднішнє життя району.

Колишній сільський голова Павло Клименко подарував кілька книг нашій книгозбірні і  провів бесіду з присутніми по релігієзнавству.

Галина Попова в рубриці «Тепле слово» привітала лютневих іменинників.

Присутні переглянули електронну презентацію та книжкову виставку «Поет духовної свободи» до 80-ї річниці від дня народження поета-шістдесятника Василя Стуса, прослухали літературну годину «Наклич мені любові гамір» до 75-ї річниці від дня народження смілянського поета Василя П`ятун-Діброви.

Відбулася прем’єра книги Світлани Талан «Ракурс», в якій змальовано східну Україну, 2014 рік. Двоє молодих людей активістка Еліна та  Євген – прибічник ЛНР, люблять свою землю. Євген став на бік сепаратистів, але незабаром побачив правду… Двоє людей перемелюються у жорнах війни, страждають разом зі своїм народом, але попри все живуть надією на мирне майбутнє.

Анатолій Поліщук  у рубриці «Невигадані історії» розповів про цікаві публікації з періодики, які він нещодавно прочитав. Олександр Панасенко розповів про кримінальні новини в області.

Таїса Аркуша у рубриці «Господині на замітку» поділилися рецептом приготування «Розочок з яблук», Марія Базюк пригостила всіх відбивними з капусти.

Валентина Коваль розважила присутніх гуморескою Павла Глазового.

Учасниці вокального ансамблю «Райдуга» Таїса Аркуша та Ганна Міршук під керівництвом Валерія Матвійця прикрасили засідання клубу піснями у своєму виконанні.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

а11 (1)

Година -  спогад «Свідки історії бойових дій за кордоном» пройшла в Університеті ІІІ віку «Осіннє золото», що діє в селі Балаклея.

Ведучі бібліотекар сільської бібліотеки Іраїда Бондаренко та завідуюча сільським музеєм, декан Університету ІІІ віку Тамара Лихолай розповіли присутнім про далекі події афганської війни, коли ще зовсім юні солдати і командири з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружбиі взаємовиручки, склали іспит на зрілість, мужність і гідність. Посивілі воїни-афганці – наші односельці -  Микола Панченко, Юрій Бачкала, Олег Новіцький, Павло Коваль, Сергій Мех діляться з слухачами Університету своїми спогадами про солдатську доблесть та дружбу, згадують бойових побратимів. За кожним воїном-афганцем – своя доля, свій життєвий подвиг.

Сільський голова Ростислав Ситнік побажав воїнам-афганцям та всім присутнім добра і злагоди в родинах та зазначив, що сільська рада всім воїнам – інтернаціоналістам щороку надає матеріальну допомогу. Подякував ветеранам-афганцям за те, що  доносять нам правду про ту війну, розповідають підростаючому поколінню та передають любов до рідної землі, отчого краю. Згадав і сучасних борців за свободу, незалежність нашої держави, які поклали свої життя та залишилися в пам’яті героїчною Небесною Сотнею.

Учні загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 2 Аня Диченкова, Крістіна Федорець, Влад Федорець, Даша Пономарчук прочитали вірші, присвячені воїнам-афганцям, а учасники художньої самодіяльності Балаклеївського будинку культури подарували всім присутнім пісні та танці. 

а4 (1)

Приємною несподіванкою став подарунок, який передала для сільського музею та бібліотеки поетеса Тетяна Шугар – Благодарна – це краєзнавча література, зокрема і книги  ветерана - афганця Валерія Гогоренка, присвячені військовослужбовцям Смілянщини, які виконували свій обов’язок на території інших держав.

Ми маємо знати про страшні події афганської війни і пам'ятати, що серед нас живуть люди, які стали свідками й учасниками воєнних подій і маємо пишатися їхньою мужністю, героїзмом,подвигом. 

а2 (1)

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

31-e1519216423595

Унікальний проект втілюють на Черкащині. Тут відкривають скринінгові центри «Здоров’я жінки». Усе – задля своєчасного виявлення онкологічних хвороб у жінок.

Таких центрів буде п’ять по області. Розмістять їх у Черкаському обласному онкологічному диспансері, Смілянській міській лікарні ім.Т.Шевченка, а також у центральних районних лікарнях у Золотоноші, Звенигородці й Умані. Останні два вже запрацювали. Решта – найближчим часом.

42-e1519216416162 61-e1519216402350 

– Якісні зміни в медичних закладах Черкащини є нашим першочерговим завданням, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Пріоритети ми визначаємо разом із медиками. І відкриття цих скринінгових центрів – втілення одного з них. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем галузі. Приміром, позаторік оновили флюоропарк області, щоби посилити боротьбу з туберкульозом та іншими захворюваннями дихальної системи. Далі розпочали цей проект – створення всіх потрібних умов для профілактики онкологічних хвороб у жінок.

Щороку в області обстежують 300 тис. жінок. Із них – у 4,5 тис. виявляють рак. Часто на пізніх стадіях.

51-e1519216409292 72-e1519216450671 

– Скринінгові центри – це охоплення більшої кількості жінок і виявлення онко на ранніх стадіях, – зауважує очільник області. – Тобто більші шанси на одужання та життя. Тепер наше завдання – відпрацювати все із медиками на місцях, аби вони проводили роз’яснювальну роботу, щоби залучити якомога більше жінок у ці скринінгові центри. Я вдячний всім за підтримку в реалізації цього проекту. Зокрема, обласній і місцевим радам. Долучалися і народні депутати від Черкащини. Приміром, на Уманщині низку медичних проектів ми втілили завдяки співпраці з Антоном Яценком.

Усі скринінгові центри інформатизовані. Дані кожної пацієнтки заноситимуть в електронну картку. База зберігатиметься в обласному онкодиспансері. З його фахівцями працівники скринінгових центрів зможуть консультуватися онлайн.

29-e1519216431169 16-e1519216440106 

– Цей проект – це наближення послуг до людей, доступність сучасної діагностики й ефективність надання допомоги, – каже головний лікар Черкаського обласного онкологічного диспансеру Віктор Парамонов. – У центрах встановлено найсучасніше діагностичне обладнання. Приміром, як було раніше: місцевий лікар засумнівався в чомусь, дає направлення в наш онкодиспансер, а не кожна жінка доїжджає, бо це ж треба знайти час тощо. Тепер же ми зможемо такі консультації по максимуму проводити онлайн, бачачи результати всіх обстежень. 

0-e1519216395436 

У скринінгових центрах обстежуватимуть жінок не лише з тих районів, де вони розташовані, а й із прилеглих. Проект реалізовано коштом Державного фонду регіонального розвитку України та місцевих бюджетів. Зокрема, на закупівлю обладнання спрямували майже 19 млн грн.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 21 лютого 2018, 15:22

«У лабіринтах етикету»

Під такою назвою була проведена виховна година для учнів 5 та 6 класів Костянтинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Класний керівник 6 класу, вчитель хімії та біології Тамара Босецька та завідуюча сільською бібліотекою Лариса Тищенко запропонували дітям розглянути правила етикету в конкретних формах поведінки людей, для єдності двох його сторін: морально-етичної та естетичної. Учні ознайомилися з історією етикету, мали змогу порівняти як поводили себе люди в давні часи і які правила етикету застосовує сьогоднішнє суспільство. За допомогою електронної презентації діти пригадали як слід вести себе під час прийому їжі, як сервірувати стіл, для чого слугують столові прибори і як ними правильно користуватися. 

IMG_20180220_134524

Матимемо надію, що діти сприйняли цю виховну годину як добрі поради, які допоможуть знайти той шлях, що приведе до вміння заводити добрі стосунки з оточуючими людьми.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

20 лютого жителі Смілянщини вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

IMG_20180220_162514

У міському будинку культури відбувся вечір пам’яті  Героїв Небесної Сотні за участю керівництва району та міста, представників місцевого самоврядування, громадськості, трудових колективів підприємств, установ, учнівської молоді та жителів Смілянщини.

До присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації Сергій Глізнецов, який зазначив, що  минає четверта річниця від трагічних і героїчних подій на Майдані, але сумний початок 2014 року назавжди залишиться у серцях українців нестерпним болем. Так на Майдані з'явилась ще одна сотня – Небесна. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя.  І для нас є святим обов'язком гідно вшанувати Героїв України.

На центральній площі міста в пам'ять про Героїв Небесної Сотні учасники урочистостей  поклали  квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та запалили свічки пам’яті. 

IMG_20180220_163454

Священниками Української Автокефальної церкви було проведено траурний молебінь, згадано поіменно усіх Героїв, а також загиблих під час проведення антитерористичної операції жителів Сміли і Смілянського району.

Насам кінець школярі місцевих шкіл випустили у небо кульки блакитного та жовтого кольорів з  власноруч виготовленими паперовими янголами-охоронцями, які полетіли містом  на згадку про тих, хто віддав життя за мирну Україну. 

IMG_20180220_163544

Небесна Сотня – наша гордість і наш біль, величний подвиг, що назавжди вкарбований в історію України. 

Вічна пам’ять героям! Слава Україні!

IMG_20180220_165303

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 5