joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: листопада 2018

IMG_20180514_150458 

20.11.2018 року управлінням соціального захисту населення проведена комісія з питань призначення адресної соціальної допомоги, на якій розглядались питання  з призначення субсидії на житлово – комунальні послуги жителям Смілянського району.

Всього було розглянуто 628  заяв з яких:

- 459 одержувачів на збільшену площу;

- 94 одержувачів про право отримувати субсидію;

- 59 одержувачі на фактично проживаючих;

- 16 одержувачів на фактично проживаючих, але на збільшену площу.

За результатами засідання комісії з загальної кількості розглянутих заяв, 26 сім’ям відмовлено у призначенні субсидії на житлово – комунальні послуги.

За інформацією Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

20 листопада 2018 року, в малому залі засідань Смілянської районної державної адміністрації, відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (продовження) виплат внутрішньо переміщеним особам. Засідання комісії відкрив заступник голови райдержадміністрації, голова комісії Сергій Глізнецов.

За результатами роботи комісії прийнято рішення про призначення (продовження) виплат шістнадцятьом внутрішньо переміщеним особам на оплату житлово-комунальних послуг та одній внутрішньо переміщеній особі на поновлення інших соціальних виплат. 

IMG_20181024_100419

За інформацією Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

45588486_959296714280901_5193145859260284928_n 

27 листопада 2018 року, з 08:30 до 17:00, у м. Черкаси відбудеться Регіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 4.0». Форум буде проведений у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів (м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17).

Основні питання Форуму:

  • Як пробудити свою громаду та перейти з нею на світлу сторону розвитку?
  • Як перетворити жителів із пасивних отримувачів послуг в активних творців змін?
  • У чому сила успішних громад, як її знайти та застосувати?

На Форумі ви зможете:

–  надихнутись прикладами інших, відвідавши ярмарку успішних ініціатив із залучення громадськості;

–  з допомогою потужних спікерів вивчити українську та німецьку практики залучення жителів до розв’язання проблем громади;

– отримати конкретні методики роботи із мешканцями міст та сіл, які Ви зможете застосувати після Форуму;

– зав’язати партнерства з колегами з різних регіонів України.

Програма заходу запланована на весь день: упродовж форуму учасники можуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у ігрофікаційному воркшопі для розвитку спільнот, відвідати ряд майстер-класів та практикумів. Ті проекти на ярмарку, які отримають найбільше уподобань – будуть нагороджені корисними призами.

Взяти участь у заході мають змогу як представники органів місцевого самоврядування, влади і бізнесу, так і активна громадськість області. Крім того, запрошуються представники інших областей та закордонні спікери.

Зацікавилися? Реєструйтеся для участі за посиланням https://goo.gl/5hCmBX(до 23:00 25.11.2018)

Якщо ж Ви хочете презентувати діяльність/проекти вашої громадської організації чи ініціативи на Ярмарку заповніть цю форму https://goo.gl/C5K7Mz(до 17:00 22.11.2018)

Важливо! Для учасників з інших населених пунктів організатори можуть відшкодувати вартість проїзду, за умови попередньої реєстрації та наявності квитків.

Зі всіма питаннями щодо участі в заході просимо звертатися:

Даниленко Сергій – 063 995 74 34, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Гуськова Маргарита – 063 537 83 73, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

За інформацією Департаменту Регіонального розвитку Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

5bf1636d22156729844758 

Економіка України зростає 11 кварталів поспіль і наразі є збалансованою з огляду на потреби країни і забезпечення подальшого росту. Проте державі все ще потрібна зовнішня підтримка, аби перекредитуватися і пройти пікові роки виплат по минулих боргах, зроблених протягом 2008-2013 років. Про це в ефірі телеканалу «ВІТА» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«11 кварталів поспіль економіка зростає. Це означає, що почався підйом. В принципі, якщо подивитися на потреби держави – все нормально, ми збалансовані. Але якщо дивитися на борги, потрібна зовнішня підтримка, аби перекредитуватися, аби повернути попередні борги. 2019-2021 роки – пікові роки виплат», – сказав Володимир Гройсман.

При цьому він наголосив, що гроші беруться під виконання певних зобов’язань. І зробити цю роботу потрібно ще й для того, аби повернути довіру кредиторів. Допустити зараз розвиток сценарію відмови від всіх обіцянок означає звернути зі шляху реформ і пірнути в дефолт, який несе повне знецінення доходів громадян і чергову затяжну кризу.

«Ми пам’ятаємо 90-ті роки: банкротство країни, галопуюча інфляція. Цього допустити знову не можна», – сказав Володимир Гройсман.

За інформацією Урядового порталу

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 19 листопада 2018, 16:30

Шановні підприємці!

9eb41363828115aaa992935326772ffb Запрошуємо вас взяти участь у навчальному семінарі з питань ведення бізнесу, зокрема здійснення комплексних планових заходів державного нагляду (підстава для перевірок, права і обов’язки інспекторів та роботодавців, відповідальність за порушення законодавства), а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар відбудеться 04 грудня 2018 року за адресою:  м. Сміла, вул. Незалежності, 37 (1-й поверх, велика сесійна зала). Початок об 11 год. 00 хв.

Організатори заходу: Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно із Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки «Солідарність» та районною державною адміністрацією.

Лектори семінару:

Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки «Солідарність»;

Хоменко Ольга, керівник соціально-правового факультативу при Черкаській торгово-промисловій палаті;

Фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

За інформацією відділу економіки та

житлово-комунального господарства

райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

Ткаченко_звернення 

Шановна громадо!

Нині ми є свідками справді історичної події – створення незалежної Української автокефальної православної церкви. Це питання виходить далеко за межі церковного життя. Бо це, як сказав Президент України Петро Порошенко, питання нашої незалежності, української національної безпеки та державності.

Черкащина завжди перебувала в епіцентрі подій, що стосувалися становлення Христової віри та православ’я. До речі, всіх трьох митрополитів, які правили Українською автокефальною православною церквою в час між двома світовими війнами, дала саме земля Черкащини. Першим митрополитом Київським і всієї України став Василь Липківський, уродженець Попудні Монастирищенського району. Саме він відслужив першу літургію українською мовою в Микільському соборі Києва, збудованому гетьманом Іваном Мазепою. Це все – знакові події нашої історії, наш шлях до створення незалежної Української церкви.

А тому всі ми маємо долучитися до спільної справи єднання православної церкви в Україні, утвердження та визнання її автокефалії. І це аж ніяк не може бути приводом для розбрату. Бо для кожного, хто любить свій край, воля, віра й Україна – понад усе!

Тож прошу всіх, хто бажає блага православній церкві та Україні, продовжити молитви й працю, спрямовані на церковне єднання, а також підтримати зусилля православ’я, що спрямовані на відновлення церковної єдності в нашій країні. Особливо звертаюся до тих, хто має авторитет і повагу людей, мудрість і життєвий досвід – до правлячих ієрархів УПЦ МП в області – митрополита Черкаського та Канівського Софронія та митрополита Уманського та Звенигородського Пантелеімона: об’єднаймо свої зусилля для служіння українському народу.

І нехай Всемогутній Господь благословляє та допомагає нам усім чинити свій особистий подвиг на цьому шляху! З нами Бог і Україна!

З повагою

голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко

Опубліковано в категорії Новини

12456fc7456c229fd128bd8fa261607b – В області тривають ремонтні роботи на дорогах місцевого значення. Нині маємо вже майже 90 тис. м2 зробленого ямкового ремонту та понад 640 тис. м2відновленого дорожнього покриття. Вартість цих робіт сягає близько 314 млн грн. У цілому ж поточний середній та дрібний ремонти організовано більш ніж на півтори сотні дорожніх об’єктах, з яких ввели в експлуатацію 35.

Я нагадаю, Черкащині передбачили субвенцію на будівництво, реконструкцію, ремонт й утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в межах 391,5 тис. грн. У той же час обласна державна адміністрація затвердила переліки об’єктів на проведення ремонтів та експлуатаційне утримання місцевих доріг. Їх погодили і в Державному агентстві автомобільних доріг України.

Між тим, вже зараз ми формуємо перелік автомобільних доріг, які маємо намір ремонтувати наступного року.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини
Понеділок, 19 листопада 2018, 08:35

Відеоролик «Ми Україна»

Опубліковано в категорії Новини

ba2aa1551d6d198593a02ef33fbf19ea 

– Національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» триває на Черкащині. Нині вже понад 56 % жителів області обрали свого лікаря. А це – понад 684 тисячі черкащан.

У системі eHealth на сьогодні зареєстровані 688 лікарів. З ними можна підписати декларацію на отримання первинної медичної допомоги. Водночас Національна служба здоров’я України уклала договори із 42 закладами охорони здоров’я області, що надають первинну медичну допомогу, та одним ФОП – сімейним лікарем з Христинівки.

Наразі маємо позитивну тенденцію до збільшення підписантів декларацій з лікарями. Якщо говорити у розрізі районів, то кращі показники мають Звенигородщина, Золотоніщина, Корсунщина, Канівщина, Лисянщина, Уманщина, а також Шполянський, Чорнобаївський, Чигиринський, Черкаський райони і місто Черкаси. Тут рівень укладених декларацій перевищує 60%.

Зараз ми на шляху упровадження ініційованих Президентом України реформ. Зокрема й медичної. Усе задля того, аби наблизити якісні медичні послуги до пацієнтів.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Опубліковано в категорії Новини

DSC0310 

Перебіг призовної кампанії на строкову військову службу обговорили в обласній адміністрації. Тут провели селекторну нараду з керівниками та представниками міст, районів і громад Черкащини. Головували перший заступник очільника області Віталій Коваль та обласний військовий комісар Євген Курбет.

За словами Євгена Олександровича, до завершення листопада Черкащина має відправити на службу ще зо дві сотні молодих людей:

– На жаль, у деяких районах ця робота здійснюється незадовільно. Поміж таких: Монастирищенський, Жашківський, Черкаський, Канівський та кілька інших районів. Водночас позитивний результат на Городищині, Драбівщині, Звенигородщині, Катеринопільщині, Христинівщині.

Загалом строковики служитимуть у Збройних Силах, Державній прикордонній службі, Нацгвардії та Державній спеціальній службі транспорту. До виконання завдань в районі проведення Операції об’єднаних сил строковиків не залучатимуть.

Віталій Коваль натомість закликав керівників на місцях максимально сприяти військовим комісаріатам у проведенні заходів.

DSC0317 

– Наголошую, йдеться про призов на строкову службу, а отже хлопці не братимуть участь в ООС, проте навчатимуться військовій справі і вмінню захищати Батьківщину, – наголосив перший заступник. – Обороноздатність нашої держави залежить безпосередньо від готовності її боронити. Тож у країні поступово покращують умови для опанування військовозобов’язаними навичок оборони під час навчань на строковій службі. І ми сьогодні маємо підтримати державу. Відтак я звертаюсь до кожного керівника відповідально поставитись до завдання із забезпечення особового складу Збройних сил.

Зауважимо, на наступному тижні планують також провести нараду з керівниками черкаських підприємств, що не подали списки призовників 1992-1999 р.н.

DSC0334 

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА 

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 5