joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: липня 2017

oblenergoЕнергетики застерігають від уражень струмом під час негоди

http://cherkasyoblenergo.com/1058-energetiki-zasterigayut-vid-urazhen-strumom-pid-chas-negodi.html

До уваги власників електронних скриньок на сервісах mail та yandex

http://cherkasyoblenergo.com/1055-do-uvagi-vlasnikiv-elektronnih-skrinok-na-servisah-mail-ta-yandex.html

Інформаційно-консультаційний центр Обленерго запрацює в новому режимі

http://cherkasyoblenergo.com/1054-nformaciyno-konsultaciyniy-centr-oblenergo-zapracyuye-e-novomu-rezhimi.html

У Обленерго удосконалили «платіжку»

http://cherkasyoblenergo.com/1061-u-obenergo-udoskonalili-platizhku.html

У «Черкасиобленерго» розповіли про використання енергії сонця

http://cherkasyoblenergo.com/1062-u-cherkasioblenergo-rozpovili-pro-vikoristannya-energiyi-soncya.html

Опубліковано в категорії Новини

1473944980_konkursДержкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2017 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:

за видатні досягнення у галузі художньої літератури – книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

за вагомий внесок у розвиток українознавства – книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;

за сприяння у вихованні підростаючого покоління – книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Видання, висунуті на здобуття премії, повинні бути довершеними за змістом та мати високий естетичний, художній, поліграфічний рівень.

Заявку та два примірники видання  з приміткою «Щорічна премія Президента України «Українська книжка року» просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон : 278-87-56

За інформацією Держкомтелерадіо України

Опубліковано в категорії Новини

75965d20666869

28.07 в Черкасах та місцями по області сильний дощ, пориви вітру 17-22 м/с, в окремих районах град.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано в категорії Новини

uteplenie-panelniy-dom1_0

У липні попит ОСББ на "теплі кредити" триває. Так, цього тижня учасниками Урядової програми стали 23 ОСББ/ЖБК. Вони залучили на енергоефективні заходи 3,8 млн. гривень.

ОСББ 24 07 2017

«Популярність програми у літню пору легко пояснюється. Це найоптимальніший період для термомодернізації будівель та підготовки до опалювального періоду.  Як бачимо, найбільша активність у питанні утеплення житла спостерігається серед ОСББ. Це і не дивно, тому що учасники вбачають вигоду. Першочергово – це гарантована державна фінансова допомога, що дозволяє заощадити половину і більше коштів при впровадженні енергоефективних заходів», –   зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також мешканці утеплених багатоповерхівок заощаджують в подальшому на платіжках за комунальні послуги, а їхні оселі наповнюються затишком, комфортом, та навіть зростають в ціні.

Нагадаємо, з початку липня ОСББ залучили на енергоефективні заходи понад 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

Загалом з початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося 997 ОСББ. Вони залучили понад 152 млн грн. на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення, заміну вікон на енергоефективні у під’їздах, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

До речі, видачу "теплих кредитів" для ОСББ розпочато в Укрексімбанку.

Опубліковано в категорії Новини

Red-House-Money-iStock-1170x600_0

Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн. здійснило Держенергоефективності в рамках Урядової програми «теплих кредитів». Так, 25 липня з держбюджету перераховано 7,2 млн грн. компенсацій тим, хто купував енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла.

Ще 5,2 млн грн. отримали ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Півмільйона гривень виплачено домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли за цією програмою.

«Гарантоване повернення коштів учасникам програми «теплих кредитів» продовжується. Крім того, гарною новиною є те, що висока популярність програми серед населення спонукала Уряд виділити додаткові 400 млн грн.  на допомогу при утепленні житла та підготовці до зими. Тож, всі охочі зможуть сміливо впроваджувати енергоефективні заходи. Учасники програми отримують чималу компенсацію  витрат, згодом заощаджують на енергоспоживанні та навіть підвищують вартість своїх осель», – зауважив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом, з початку дії програми «теплих» кредитів її учасники отримали з держбюджету 1,5 млрд грн. безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи.

Опубліковано в категорії Новини

im

01 липня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання» (далі - Закон) (від 01.07.2014 №1555-VII), який набирає чинності у повному обсязі з 02.08.2017.
Дія Закону розповсюджується лише на державну підтримку суб’єктів господарювання, тобто на юридичних або фізичних осіб, що здійснюють діяльність з виробництва, реалізації, придбання товарів, іншу господарську діяльність.

Закон прийнятий на виконання міжнародних зобов’язань України, які виникли, зокрема, внаслідок підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

З дня набрання чинності Законом у повному обсязі всі надавачі державної допомоги будуть зобов’язані повідомити Антимонопольний комітет України про існуючу станом на 02.08.2017 державну підтримку з метою визначення її сумісності з правилами конкуренції. Порядок, форми та вимоги щодо надання Антимонопольному комітету України інформації про чинну державну допомогу суб’єктам господарювання визначено розпорядженням Антимонопольного комітету України від 28.12.2015 № 43-рп, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.01.2016 за № 140/28270.

Чинна державна допомога, що існуватиме на день набрання чинності Законом, у разі її визнання відповідно до рішення Уповноваженого органу недопустимою для конкуренції, має бути приведена у відповідність із Законом. При цьому слід зазначити, що згідно з положеннями статті 14 Закону, одним з наслідків визнання державної допомоги недопустимою для конкуренції, є обов’язок її повернення у повному обсязі.

Отримувач зацікавлений впевнитися, що Антимонопольний комітет України як Уповноважений орган повідомлений про надану йому державну допомогу, і що державна допомога надана згідно з Законом. Також отримувач має сприяти тісній та відкритій взаємодії з надавачем державної допомоги, яка передбачає надання повної та достовірної інформації, необхідної для підготовки надавачем повідомлення про нову державну допомогу.

Рішення про впровадження тієї чи іншої схеми чи заходу державної допомоги приймають надавачі державної допомоги, які формують та реалізують державну політику у відповідних сферах. Відповідно до Закону – це органи влади, органи місцевого самоврядування, органи адміністративно-господарського управління та контролю, а також юридичні особи, що діють від їх імені, уповноважені розпоряджатися ресурсами держави чи місцевими ресурсами і ініціюють та/або надають державну допомогу. 
Конкретний порядок дій суб’єкта господарювання для отримання державної допомоги за тією чи іншою схемою має встановлюватися органами – надавачами державної допомоги.

Надання державної допомоги суб’єктам господарювання має здійснюватись після прийняття Антимонопольним комітетом України відповідного рішення.

Дія Закону не поширюється на підтримку:

1) у сфері сільськогосподарського виробництва та рибальства, виробництва зброї ї військового спорядження для потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спецзв’язку та захисту інформації України;

2) господарської діяльності, пов’язаної з:

- інвестуванням в об’єкти інфраструктури із застосуванням процедур державних закупівель;

- наданням послуг, що становлять загальний економічний інтерес, у частині компенсації обґрунтованих витрат на такі послуги (перелік послуг, що становлять загальний економічний інтерес, встановлюється Кабінетом Міністрів України).

Державна допомога може реалізовуватися, зокрема, у таких формах:

1) надання субсидій та грантів;

2) надання дотацій;

3) надання податкових пільг, відстрочення або розстрочення сплати податків, зборів чи інших обов’язкових платежів;

4) списання боргів, включно із заборгованістю за надані державні послуги, списання штрафних санкцій, компенсація збитків суб’єктам господарювання;

5) надання гарантій, кредитів на пільгових умовах, обслуговування кредитів за пільговими тарифами;

6) зменшення фінансових зобов’язань суб’єктів господарювання перед фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування;

7) надання, прямо чи опосередковано, суб’єктам господарювання товарів чи послуг за цінами нижче ринкових або придбання товарів чи послуг суб’єктів господарювання за цінами, вище ринкових;

8) продаж державного майна за цінами, нижче ринкових;

9) збільшення державної частки в статутному капіталі суб’єктів господарювання або збільшення вартості державної частки на умовах, неприйнятних для приватних інвесторів.

Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» розміщений за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1555-18 .

Опубліковано в категорії Новини

75965d20666869

26 липня очікується помірний дощ, місцями по області сильний. Гроза, шквали 19-24 м/с, місцями по області град.

 

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано в категорії Новини

137707Друга декада липня характеризувалась нестійкою погодою,  недобором  опадів. Спека, що спостерігалась на  початку декади змінилась холодною погодою і завершилась помірним теплом. Середньодобові температури повітря упродовж декади коливалась в межах від 16° до 24°. Середня декадна температура повітря становила 20,3°, що  в межах  норми.

Максимальна температура  повітря  підвищувалась до 32°.Мінімальна температура  повітря знижувалась до 9°.  Кількість опадів за декаду ( випали у період 12-14 липня) становила 13 мм – 62 % від декадної норми. Внаслідок дощової погоди верхній 10 см шар ґрунту  добре зволожився, але на кінець декади він спостерігався слабко зволожений.

Як і в попередній період, внаслідок тривалого значного дефіциту опадів агрометеорологічні умови для росту і розвитку всіх сільськогосподарських культур та формування повноцінного їх врожаю, залишалися несприятливими, проте, не критичними.

Внаслідок попереднього підвищеного тепло забезпечення фазовий розвиток  сільськогосподарських культур відбувається з випередженням багаторічних строків.

Над північними районами України та Білорусі витягнувшись із заходу на схід стаціонує малоактивний атмосферний фронт.  На фоні мало градієнтного поля тиску цей фронт майже не змінює свого положення, проте посилюється контрастність температурного фону, що звичайно приводить до збільшення активності атмосферного процесу. Тому із небезпечних явищ 22 липня очікуються грози, при грозах шквали 17-22 м/с, вдень температура повітря 30-33º, місцями по області град.

Спекотна нестійка, з грозовими дощами погода триватиме до кінця місяця.

23 - 24 липня Мінлива хмарність. Без опадів. Вітер північно-східний 5-10м/с.  Температура вночі 15..20º, вдень 25..30º

25 - 26 липня Вночі місцями короткочасний невеликий дощ, вдень місцями короткочасний дощ. Температура вночі 15..20º, вдень 27..32º

27- 31 липня Жарка нестійка погода: окремі короткочасні дощі, грози; температура вночі 14-20°, вдень 26-32°.

Радіаційний фон у м.Сміла становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За даними метеостанції  Сміла

Опубліковано в категорії Новини

1

20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

Враховуючи досвід європейських країн, Законом визначено основні заходи із підвищення енергетичної ефективності будівель та, що важливо, інструменти їх фінансування. Також планується реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії.

Закон передбачає запровадження сертифікації енергетичної ефективності будівель. В сертифікатах зазначатимуться дані про енергоспоживання будівлі та рекомендації щодо підвищення рівня енергоефективності в ній. Завдяки цьому власники або покупці будинків чи квартир володітимуть актуальною інформацією про енергетичні характеристики будівель.

Також, відповідно до Закону буде створено відкриті бази даних енергетичних сертифікатів будівель, звітів про результати обстеження інженерних систем будівель. Вестиметься і перелік атестованих енергоаудиторів.

2

В цілому, Закон запроваджує механізм стимулювання підвищення рівня енергоефективності у будівлях, а також передбачає відповідальність за це.

Опубліковано в категорії Новини

19 липня працівники Смілянського міськрайонного центру зайнятості разом з Головним державним інспектором Управління державної праці у Черкаській області відвідали комунальний гуртожиток,  в якому проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського спілкування з метою ознайомлення з умовами проживання.

На даний час у гуртожитку проживає 23 особи, проживанням  всі задоволені. Про це свідчать охайне приміщення , доглянуті квітники, дерева, двір навколо приміщення, чисті кімнати.

Під час розмови з Наталією Володимирівною, яка тимчасово виконує обов’язки директора, присутні впевнилися, що всі працевлаштовані на підприємствах міста Сміли, району та 1 особа у місті Києві. Приємно, що вчорашні випускники ЦППРК також уже  мають робочі місця.

В рамках  Пілотної  компанії  проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу»  з  виявлення незадекларованої праці,  в гуртожитку роздані буклети для ознайомлення.

І хоч не вдалося поговорити з усіма   жителями  гуртожитку, бо були  в цей час  на роботі, але відвідуванням гуртожитку залишилися задоволені.


За інформацією Смілянського центру зайнятості

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 5