joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: грудня 2017

Без названия

30 грудня очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології


Опубліковано в категорії Новини
П'ятниця, 29 грудня 2017, 12:20

З Новим 2018 роком!

Наближається свято Нового року та Різдва Христового. З нагоди прийдешніх свят місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування привітали колективи художньої самодіяльності, зокрема народний вокальний ансамбль Холоднянського будинку культури та колектив районного будинку культури.

Веселими колядками та щирими віншуваннями вони створили для всіх справжню святкову атмосферу, подарувавши святковий настрій та позитивні емоції. Виконані українські колядки та щедрівки були овіяні відчуттям свята та духом Різдва. Талановиті колядники бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву  району та усім працівникам державної установи.

26102716_1975840492735875_1206639972_n 

ми1 

20171229_100729  

На завершення очільники району подякували гостям за чудові привітання та побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році та вручили смачні, солодкі гостинці. 

26175995_1975840516069206_341450564_n

20171229_091530 

Прийдешні новорічно-різдвяні свята - з дитинства улюблені й святкові дні, наповнені світлом спільної радості, очікування дива й казки, душевного тепла і надії. Щира вдячність організаторам і виконавцям, які намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції.

Веселих свят! 


 

Опубліковано в категорії Новини

Без названия

29 грудня очікуються пориви вітру 15-20 м/с.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 26 грудня 2017, 08:50

Новорічна казка

Новорічна казка, завжди розбурхувала найпотаємніші мрії. Що й говорити. Дорослі намагаються здійснити бажання один одного, а дітвора, з розплющеними і закоханими очима в магію, чекають на свого улюбленця котрий несе подарунки. З щирістю та вірою в казку, рученята обіймають статного святого Миколая чи Діда Мороза, подекуди щурячись від колючої бороди.

Завдячуючи управлінню у справах сім’ї молоді та спорту ОДА, діти учасників антитерористичної операції мали змогу власноруч «посмикати» за бороду своїх зимових героїв та отримати задоволення від казки, котру їм демонстрували актори Черкаського міського будинку ім. Кулика.

Гурт діток протягом майже двох годин насолоджувались фантастичною виставою, котрою керували Св. Миколай, янголи та  «негідниця» Баба Яга. Тепла зала, неповторне дійство та солодощі, чекали діток наших героїв, що захищають спокій кожного з нас. 

DSCN0062

Не залишили малечу без подарунків і сектор у справах сім’ї молоді та спорту райдержадміністрації, окрім солодощів, держслужбовці підготували  сюрпризи, аби новорічно-різдвяна пригода не залишилася лише в солодко-шоколадних спогадах. 

DSCN0063

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

Ткаченко

Очільник Черкащини представив в обласній раді звіт за 2017 рік. Напередодні Юрій Ткаченко презентував його також Громадській раді при ОДА. Незмінним «дороговказом» у роботі, за словами обласного керманича, лишається «Стратегія розвитку області до 2020 року». Про головні пріоритети – далі від першої особи. 

рейтинг


Про принципи роботи

По-перше, наша команда бере на себе лідерство. Нині маємо в дії реформу децентралізації, яку ініціювали Президент України й Уряд. І це не тільки додатковий ресурс на розвиток територій, це передовсім якраз таки лідерство. Ми беремо на себе відповідальність і об’єднуємо людей навколо проектів. Ключові проекти в медицині, освіті та інших галузях ми втілювали спільно всією областю. Детальніше розповім далі. 

бюджет

По-друге, ми по-європейськи плануємо розвиток. Цього року розроблено другий план дій із виконання нашої «Стратегії-2020». Черкащина – єдина область в Україні, де ці документи не народжувалися у стінах ОДА. Над цим працювала Агенція регіонального розвитку Черкащини.

По-третє, ми закладаємо фундамент для майбутнього. Багато наших проектів не дадуть швидкого результату, але вони можуть суттєво вплинути на майбутнє області. Приміром, індустріальний парк «Золотоноша» – проект на декілька років. Дуже складний і вартісний проект, але це обов'язкова умова нашого розвитку. Аеропорт – це наша перевага, яку ми повинні зреалізувати.

По-четверте, ми фокусуємося на залученні інвестицій і впровадженні інновацій. Без цього розвиток теж неможливий. І примітно, що обсяг капітальних інвестицій зростає на Черкащині. Цьогоріч їх освоєно майже на чверть більше, ніж торік. А це – 4,9 млрд грн (за 9 місяців, за весь рік статистика буде дещо пізніше). Успішні кейси внутрішніх інвесторів – це гарний сигнал для іноземних. До речі, у самому центрі ОДА ми відкрили Офіс підтримки інвестицій та експорту Агенції регіонального розвитку. Серед іншого, вона вже залучила 6 млн грн від інвесторів на енергомодернізацію.

Розвиткові проекти

Пріоритетом роботи нашої команди є реалізація комплексних, а тому вартісних проектів. Ми запровадили модель їхнього співфінансування із бюджетів різних рівнів. Наведу декілька прикладів.

Освіта. Ми запустили пілотний проект – створили 29 інноваційних шкіл по районах, а це 12 тисяч дітей. Нині працюємо над новими освітніми просторами, інноваційними кабінетами для навчання (фізики, хімії, біології, робототехніки). Крім того, ми перенавчаємо вчителів, для чого створили тренінговий Центр STEM-освіти. Перший в Україні. До речі, дві команди інноваційних шкіл області стали переможцями всеукраїнського фестивалю ROBOfirst і взяли участь у Відкритому європейському чемпіонаті FIRST LEGO League в Данії. Наші діти вже змалечку конкурують на міжнародному рівні. Відпрацьовуємо цей пілот і далі масштабуємо на всю область.

Медицина. Уже другий рік ми комплексно підходимо до вирішення проблем галузі. Торік оновили флюоропарк області (централізовано закупили 13 флюорографів для районів). Цьогоріч створюємо 5 скринінгових центрів «Здоров'я жінки» на Черкащині. Що маємо зараз: щороку в області обстежують до 300 тис. жінок, із них – у 4,5 тис. виявляють рак. Часто на пізніх стадіях. Скринінгові центри – це охоплення більшої кількості жінок і виявлення онко на ранніх стадіях. Тобто більші шанси на одужання та життя. Окрім того, ми відкриваємо та осучаснюємо філії відділення діалізу обласної лікарні. Це робимо в партнерстві з інвесторами. Такі філії вже є в Черкасах, Золотоноші, Умані та Звенигородці. На черзі – Сміла. А це значить, що майже 200 черкащан із нирковою недостатністю  – пацієнтів відділення – отримують якісну та життєво необхідну процедуру максимально близько до дому. Також цьогоріч ми відкрили Перинатальний центр. А це вже майже 1300 прийнятих пологів. Третина – з патологіями. Понад 130 немовлят врятували в реанімації. Цьогоріч коштом обласного та місцевих бюджетів ми закупили 8 автомобілів для автопарку «швидких» області. Це довгоочікуване оновлення. 1 автомобіль за рік обслуговує до 3 тис. викликів. За цією цифрою – людське життя і збільшення шансів на порятунок. Цей проект продовжуватимемо і наступного року.

Якість життя. Ми впроваджуємо на Черкащині проект із забезпечення населення питною водою. Він передбачає будівництво, реконструкцію та ремонт водогонів у сільській місцевості. Цьогоріч маємо 10 сіл у 5 районах. А це – якісна питна вода для понад 10 тис. людей. 

соцзахист

Розвиток сільських територій. Маємо в області програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговувальних кооперативів. Також маємо грантову програму ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Результат: на Черкащині вже запрацювали 104 кооперативи із вирощування кролів, ягід тощо. А це – робота для майже 800 черкащан.

Дорожня інфраструктура. Цьогоріч в області відремонтовано безпрецедентні понад 96 км доріг загального користування. Із утриманням автошляхів на це залучено 622,4 млн грн. Ідеться про кошти державного, обласного та місцевого бюджетів, а також кредитні та надходження митних платежів. Серед ключових об’єктів: ремонт ділянок доріг Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань; Київ – Знам’янка, мосту через Дніпро та ін.

Водночас пріоритетним напрямом нашої роботи лишається допомога військовим. Цьогоріч на підтримку бійців залучено близько 5 млн грн позабюджетних коштів. Майже 3,8 млн грн за останні два роки спрямовано нашим підшефним військовим частинам (їх 8) і прикордонникам.

Ми й надалі підтримуємо патріотичні заходи та дбаємо про патріотичне виховання дітей і молоді. До речі, маємо в області вже 54 козацьких класів. А це понад тисяча учнів. Проект розвиватимемо й надалі.

спорт

Пріоритети-2018

Ми вже напрацювали низку пріоритетних проектів на 2018 рік, враховуючи нашу «Стратегію-2020». Коротко зупинюся на кількох ключових напрямах.

 1. Напрям «Підвищення конкурентоспроможності регіону»:
 • облаштування індустріального парку «ЗОЛОТОНОША» необхідною інженерно-транспортною інфраструктурою;
 • реконструкція аеропорту;
 • створення Центральної диспетчерської Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
 • розвиток інноваційних шкіл Черкащини;
 • створення Центру розвитку підприємництва;
 • поліпшення дорожньої інфраструктури.
 1. Напрям «Розвиток територій»:
 • створення сервісного центру з обслуговуванню та розвитку сільськогосподарської кооперації;
 • будівництво сільських амбулаторій;
 • створення ЦНАПів в об’єднаних територіальних громадах;
 • інтернет у сільську місцевість.
 1. Напрям «Розвиток людського капіталу»:
 • STEM-освіта;
 • спортивні проекти, зокрема, оснащення наших спортивних шкіл.
 1. Напрям «Екологічна безпека та збереження довкілля»:
 • упровадження комплексної системи поводження із твердими побутовими відходами;
 • забезпечення якісною питною водою населених пунктів області;
 • поліпшення стану річок.

Я вдячний депутатському корпусу обласної ради та народним депутатам України за співпрацю, а також усім тим керівникам районів, міст, сіл і селищ, об’єднаних територіальних громад та їхніх рад, хто був активним учасником розвиткових проектів. Пам’ятаймо, що лише спільно можна досягати результатів. І будь-який здобуток нашої Черкащини – це результат спільної роботи!

Із повним звітом голови Черкаської ОДА можна ознайомитися на її сайті

ck-oda.gov.ua

За інформацією прес-служби Черкаської облдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

image-0-02-05-6b6533317f80e946228c5e0fd0aa377c47007815e660afe4704cf61c6318755b-V

Стаючи студентом у поважному віці, робиш це дійсно свідомо і вдумливо, адже бажання до пізнання чогось цікавого і нового не згасає з роками. Воно може притуплюватися лише тим фактором, що немає де отримати нові знання. Але тим, хто став слухачем Університету ІІІ віку пощастило знову сісти за парти, відкривати нові горизонти, зустрічатися із цікавими людьми.

Тож напередодні зимових свят, які завжди асоціюються із відпочинком і канікулами, завершився третій навчальний рік в Університеті ІІІ віку с.Ташлик «Цвіт осені». Студенти приготувалися до цієї події із усією відповідальністю і трепетом: яскраві українські костюми, створені власноруч, приємне хвилювання від того, що пройшли черговий етап навчання, і навіть щедрий стіл зі смаколиками, щоб відзначити подію.

Як і годиться, слухачі склали невеличкий екзамен, відповівши на питання декана факультету Самури Л.І. та підтвердивши, що курс «Зустріч із прекрасним» вони засвоїли на «відмінно». Адже навчальний рік виявився насиченим, плідним і цікавим.Ветеранивідвідували лекції, зустрічали цікавих гостей, їздили на екскурсії, проводили святкові заходи. Дійсно, згадати є що, є чим пишатися. 

image-0-02-05-181ffac9c7217df18dfb5bc2664c2b5e89dc8713384e740fb1c5cda05bc866df-V

Присутні на випуску директор територіального центру, ректор Університету Кравченко Г.О. та завідувач відділенням денного перебування Король Л.В. привітали присутніх, а також кожному слухачеві вручили сертифікат, який засвідчив проходження курсу навчання на факультеті «Зустріч із прекрасним».Всім випускникам були вручені подарунки до Нового року, адже свято зовсім скоро прийде в кожну домівку.

Крім того декан факультету Самура Л.І. отримала грамоту РДА за належну організаційну роботу та успішну діяльність Університету протягом навчального року. Щирі вітання пролунали і на адресу Гузьман Г.М., голови ветеранської організації села, яка в цей день відзначала День народження. Скільки приємних подій об’єдналися в один день!

Завітав у гості і голова ветеранської організації району Латенко С.В. Він також долучився до вітальних слів та побажав успіхів у новому навчальному році.

А далі свято продовжилося спілкуванням, піснями, чаєм і солодощами. Щасливі студенти, які тільки-но завершили один навчальний рік, уже будують плани на наступний і точно знають, що у них все вдасться, адже енергії та азарту до пізнання нового їм не займати.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації


Опубліковано в категорії Новини

1513697352_903748 В другій декаді грудня, як і в попередній декаді, спостерігалась аномально тепла, з надмірною кількістю опадів погода. При цьому, впродовж декади відбувались значні коливання температурного режиму.  Так, упродовж першого та двох останніх днів декади середньодобові температури повітря були від'ємними, але були на 1° вище норми. В решту часу середньодобові температури повітря  коливались в межах від +0° до +9°, що на 3-11° вище норми. Середня декадна температура повітря, у порівнянні з попередньою декадою, знизилась на 1,4° і становила +1,8°, що на 4,5° вище норми. Такий температурний режим був більш характерний для 2-ї  половини листопада.У найтепліший день 16.12 максимальна температура повітря  підвищувалась до +12°. У найхолоднішу ніч 11.12  мінімальна температура повітря знижувалась   до -5°.

16.12 були встановлені нові температурні рекорди за повоєнний період спостережень:

середня добова температура повітря становила +8,7° проти +7,2° у 2011 р.,

максимальна температура повітря підвищувалась до +11,9° проти +10,7° у 2006 р.

Опади, від слабких до сильних, у  вигляді мокрого снігу, снігу, дощу та мряки  випадали упродовж 9 днів. За декаду опадів випало 28 мм – 147 % норми.

Тепла погода із не типовою для грудня позитивною середньодобовою температурою повітря, призводила не тільки до витрат рослинами озимих культур поживних речовин і, як наслідок, до послаблення їх зимостійкості, і навіть спровокувала тимчасове відновлення  вегетації (15-16.12).

За прогнозом синоптиків, у 3-й декаді грудня погода в нашому краї очікується нестійкою: на початку та в кінці декади  переважатиме зимовий характер із температурою вночі 0-5º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла. У період 24-29.12 переважатиме тепла, як для грудня, погода із середньодобовими температурами повітря 1-3º тепла, що на 5-6º вище кліматичної норми на цей час. Майже щодня очікуються опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Із небезпечних явищ: на дорогах ожеледиця, в окремі дні ожеледь, налипання мокрого снігу та посилення вітру до штормових значень.

Коливання атмосферного тиску та температури повітря негативно впливає на самопочуття людей.

Увага – БУРУЛЬКИ! Будьте уважними та обережними! По можливості слід триматись на відстані 3-5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбільш безпечний маршрут руху вулицями населених пунктів.

За даними метеостанції Сміла

Опубліковано в категорії Новини

call_4Кілька місяців тому кол-центр товариства розширив коло своїх послуг. Так, для споживачів була створена можливість передавати покази лічильника через автовідповідач. Проте, в низці випадків фахівці підрозділу фіксують нерозуміння, як користуватися сервісом.

Для того, аби залишити покази електролічильника на автовідповідач, потрібно:

- зателефонувати за номером 33 87 87;

- прослухавши привітання, набрати цифру 1, щоб обрати формат передачі показів саме через автовідповідач;

- після звукового сигналу потрібно чітко назвати особовий рахунок абонента, вказуючи всі розділові знаки та літери цього рахунку, якщо вони є, повну адресу, РЕМ, прізвище та покази лічильника.

- Звертаємо увагу споживачів на те, що період очікування автовідповідача - лише 1 хвилина, - наголошує начальник кол-центру Наталія Негода. - Крім того, якщо споживач не кладе слухавку після звукового сигналу, незалежно від того, чи він передає покази чи ні, цей запис прослуховується працівниками кол-центру. Відповідно, прохання до абонентів: якщо ви не готові продиктувати необхідну інформацію після звукового сигналу, не варто переходити в меню автовідповідача.

Упродовж минулого місяця автовідповідачем скористалися біля двох тисяч черкащан.

За інформацією ПАТ "Черкасиобленерго

 

Опубліковано в категорії Новини

До уваги наречених, закоханих та усіх , хто має бажання поєднати долі , не чекаючи довгих 30 днів !!!!

Вложение без имени 00173 

Вложение без имени 00170


У місті Сміла запроваджено реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки.

Для отримання такої послуги вам необхідно звернутись до "Організатора" , яким є Смілянський міський будинок культури, який знаходиться за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 100. Телефон: (04733) 2-09-96, 4-04-39.


За інформацією Смілянського  районного відділу державної реєстрації

актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції 

Опубліковано в категорії Новини

20171219_100904

Автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився вісьмома новими автомобілями. Таке придбання стало можливим завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів, а також спонсорській допомозі.

Як зауважив голова Черкаської ОДА, це був один із пріоритетних проектів цього року. Таким лишатиметься і наступного. Нові автомобілі оснащені всім необхідним: від дефібриляторів до кардіографів. 

20171219_101429

– Автопарк «швидких» треба оновлювати щороку, йдеться про людські життя та примноження шансів на їхній порятунок, – сказав Юрій Ткаченко. – Нинішні обнови ми купували за принципом «50 на 50»: половину суми на придбання автомобілів ми спрямували з обласного бюджету, іншу – з місцевих. Загалом близько 16 млн грн. Окрім цього проекту для «швидкої», наступного року плануємо будівництво централізованої диспетчерської. Цей проект ми подаватимемо на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку України. 

20171219_101507

Нові автомобілі поїдуть у райони, які спрямували кошти на їхнє придбання. А саме: дві одиниці вирушать на Канівщину, по одній – на Шполянщину, Золотоніщину, Чигиринщину, Монастирищину та Маньківщину. Одна така «швидка» буде на службі у відділі реагування на надзвичайні ситуації (санавіація). 

20171219_102501

– Така обнова вперше, відколи створений наш заклад, – зазначив директор Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Фесун. – Ми маємо на лінії до дев’яноста автомобілів по області, однак більша частина вже відпрацювали свій ресурс. А кожен автомобіль за рік обслуговує близько 3 тис. викликів, за цими цифрами – людське життя та здоров'я. 

20171219_104503

Нагадаємо, комунальній установі «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» підпорядковані 5 станцій швидкої допомоги – Черкаська, Смілянська, Уманська, Лівобережна та Звенигородська зі своїми підстанціями в усіх районах області.

За інформацією  прес-служби Черкаської облдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 6