joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: грудня 2017

14 грудня 2017 року заступник голови райдержадміністрації  С. Глізнецов та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  взяли участь в міськрайонному  заході з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Квіти до пам’ятного знаку "Дзвони Чорнобилю" жертвам Чорнобильської катастрофи від учасників заходу поклали чорнобильці-ліквідатори. В рамках заходу обговорено проблемні питання щодо соціального захисту та підтримки постраждалих внаслідок ЧАЕС. 

Заступник голови райдержадміністрації висловив слова вдячності учасникам зібрання наголосивши, що нині складно усій країні, але своїх героїв вона не повинна забувати. На вашому прикладі виховуються нові покоління, виростають нові герої. 

DSC_0667.MOV_snapshot_00.14_[2017.12.14_17.01.31]

Учасникам урочистостей за активну громадянську позицію, за мужність і самовіддану працю при ліквідації аварії на ЧАЕС та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС вручено грамоти та подяки. 

DSC_0671.MOV_snapshot_00.22_[2017.12.14_15.56.44]

Опубліковано в категорії Новини

81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3  З метою забезпечення реалізації прав дитини на сімейне виховання, охорону здоров`я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток, в районі працює комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Чергове засідання комісії, яке провів заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов, відбулося 14 грудня. Головне завдання комісії, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – захистити права дитини. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. При розгляді питань чимало непорозумінь викликало неналежне та вкрай безвідповідальне ставлення батьків до виконання батьківських обов’язків відносно неповнолітніх дітей. Батьки не визнавали власної провини, тому не завжди могли пояснити, коли прийде усвідомлення особистої відповідальності за долю своєї дитини. Нажаль, кількість таких «батьків» не зменшується. Звісно, кожна людина має право на виправлення власних помилок, тож є надія, що громадяни – жителі району, які були  запрошені  на засідання комісії, зроблять певні висновки і не поповнять ряди батьків, позбавлених батьківських прав.

Враховуючи пріоритет сімейного виховання дитини, зокрема виховання в біологічній сім’ї, проаналізувавши подані матеріали, членами комісії були ухвалені рішення задля збереження сім’ї та захисту законних прав і інтересів дитини. Протягом  2017 року в райдержадміністрації  проведено 21 засідання, розглянуто 66 різнопланових  питань. Затверджено 105 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

З такою метою в райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики злочинності та правопорушень серед неповнолітніх, на якому розглянуто питання стану виконання в районі плану спільних заходів щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх, вдосконалення правовиховної та профілактичної роботи серед них у 2017 році.

25353920_360892401038548_7210232134766128833_n 

Як зазначила начальник служби у справах дітей Зоя Баранюк, аналіз підліткової злочинності проводиться щомісячно. У 2017 році в районі неповнолітніми скоєно два злочини, які кваліфікуються за ч.1 та ч.3 ст.185 КК України, що за аналогічний період минулого року більше на 1 злочин. З них 1 злочин скоєно у 2016 році, обвинувачення підозрюваним  винесено у 2017 році. В скоєнні злочинів брали участь 5 неповнолітніх, 3 з яких були на той час учнями навчальних закладів району. Один злочин скоєний в групі. В судових інстанціях захищено права 6 неповнолітніх,  взято участь у 17 судових засіданнях. На профілактичному обліку за скоєння злочинів та адміністративних правопорушень за ст.175-1 та ст..126 КУпАП  перебувало 17 неповнолітніх. На кінець року перебуває 11 неповнолітніх. Решта знятих правопорушників досягли повноліття.

В 47 неблагополучній сім’ї  проживає 109 дітей. На обліку дітей, які потрапили в складні життєві обставини і обліковуються в службі у справах дітей, перебуває 22 дітей з причини притягнення батьків до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків (ст.184 адмінкодексу Украни). Діти, схильні до бродяжництва та жебракування, натепер на відповідному обліку не перебувають.

Дієвою формою профілактики дитячої бездоглядності та злочинності є проведення профілактичних рейдів «Діти вулиці». Протягом 2017 року проведено 35 рейдів «Діти вулиці». До служби у справах дітей надійшло 14 повідомлень щодо неналежного навчання неповнолітніх в навчальних закладах I-II рівнів акредитації. Всі подання розглянуто, до неповнолітніх та їх батьків вжито заходи профілактичного та адміністративного характеру. За неналежне виконання батьківських обов'язків протягом  2017 року  до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП притягнуто 10 осіб.

З 20 травня по 20 вересня 2017року в районі проведено  операцію «Літо», з  01 вересня  по 10 вересня, з 1 жовтня по 20 жовтня  - два етапи районного профілактичного заходу «Урок». Діти, які підлягають навчанню, з 01.09.2017 року до навчання приступили.

Продовжено практику спільних виїздів служби у справах дітей,  Смілянського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та відділу освіти в навчальні заклади району, метою яких є проведення лекцій та бесід з неповнолітніми на тему кримінальної та адміністративної відповідальності  неповнолітніх за скоєні ними злочини та правопорушення Вивчено стан правовиховної роботи в 11 навчальних закладах району: в Балаклеївській ЗОШ № 1 ім.Є.Гуглі, Теклинській ЗОШ, Березняківській ЗОШ, Пастирській ЗОШ, Костянтинівській ЗОШ, Голов’ятинській, Великояблунівській ЗОШ, Сердюківській ЗОШ, Мельниківській ЗОШ, Попівській ЗОШ та Ташлицькій ЗОШ.

Невід’ємною частиною профілактичного впливу на дітей є організація заходів на правову тематику. Щорічно в травні в школах проводиться місячник права. В листопаді - районний конкурс «Подорож по алеї правових знань», присвячений річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини. Зокрема, 23 листопада 2017 року  «Алеєю правових знань» пройшли старшокласники Балаклеївської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів ім.Є.Гуглі.

В ході обговорення методистом з охорони дитинства відділу освіти райдержадміністрації Олександрою Євзюрою, директоом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Богданом Кацигіним, завідувачем юридичного сектору апарату райдержадміністрації Вікторією Аббасовою, завідувачем сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Світланою Горобець порушено ряд важливих питань, які стосуються удосконалення профілактичної роботи з дітьми та їх батьками. Зокрема, як зробити виїзди в навчальні заклади цікавими для учнів, як результативно проводити рейди по організації дозвілля молоді у вечірній час на територіях сільських рад, як запобігти продажу неповнолітнім та молоді алкогольних напоїв, як організувати дозвілля молоді за місцем проживання. Особливо гостро та потребують невідкладного вирішення питання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми,  бродяжництва дітей, злісного невиконання батьківських обов’язків.

Стан справ  у дитячому, підлітковому та молодіжному середовищі вимагає удосконалення профілактичної роботи, пошуку ефективних форм взаємодії всіх зацікавлених структур.

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

smallpic Під головуванням керівника району О.Беззубого 11 грудня 2017 року відбулася  робоча нарада щодо використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, за участі заступників голови райдержадміністрацій, керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараду запрошено головного лікаря центральної районної лікарні ім. Софії Бобринської, завідувача поліклінічним відділенням цього закладу, представників підрядних організацій, технічного та авторського нагляду.

У 2017 році на території району реалізуються два проекти, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Загальна вартість проекту «Капітальний ремонт п’ятиповерхової будівлі Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської по вул. Софіївській, 2, м. Сміла, Черкаської області (утеплення фасадів, заміна вікон та вхідних груп)» становить 4 193 475,11 грн. Реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (у розмірі 79% від загальної вартості проекту і становить 3 312 845,33 грн) та місцевого бюджету (у розмірі 21% від загальної вартості проекту і становить 880629,78 грн).

Загальна вартість проекту «Капітальний ремонт поліклінічного відділення Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської по вул. Софіївській, 2, м. Сміла, Черкаської області (внутрішні загальнобудівельні роботи та електричні мережі)» становить 2 813 207 грн. Реалізація проекту здійснюється за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (у розмірі 79% від загальної вартості проекту і становить 2 222 433 грн) та місцевого бюджету (у розмірі 21% від загальної вартості проекту і становить 590 774 грн).

Смілянською ЦРЛ ім. Софії Бобринської закупівлі робіт здійснено через електронну систему закупівель ProZorro, заключено договір від 21.09.2017 №321 з ФОП Пилипенко В.М. на суму 3 974 198,27 грн. та договір від 21.09.2017 №320 з ТОВ «ДУВК» на суму 2 716 041 грн. Сума економії по укладених договорах становить 94 665,6 грн. Сума вивільнених коштів державного фонду регіонального розвитку при укладенні договорів склала 74 785,83 грн.

Трохи запізно на рахунок Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської надійшли кошти ДФРР (сума  3312845,00 грн  - 18.10.2017 року, 2222433,00 грн - 17.11.2017 року), аванс виплачено 20.10.2017.

Нарада з означеного питання проводиться не вперше. Проте будівельні роботи на важливих стратегічних об’єктах проводяться вкрай повільно. На сьогодні по першому проекту будівельна готовність складає лише 50 відсотків, по другому проекту – 30 відсотків.

Наразі існує загроза зриву термінів завершення робіт та повернення коштів до держбюджету.

За підсумками наради очільник району дав відповідні доручення, зокрема, заступнику голови райдержадміністрації взяти під особистий контроль хід проведення капітального ремонту та використання бюджетних коштів в Смілянській центральній районній лікарні ім. Софії Бобринської.  Головному лікарю ЦРЛ ім. Софії Бобринської узгодити з підрядними організаціями уточнений графік завершення робіт та чітко дотримуватися його виконання. Про хід виконання робіт інформувати кожні три дні відділ економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. За домовленістю з підрядними організаціями вирішено збільшити кількість робочих бригад на зазначених об’єктах.

Голова райдержадміністрації закликав усіх відповідальних виконавців консолідувати зусилля задля завершення ремонту об’єктів до кінця року.

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 14 грудня 2017, 10:57

Святкуємо Андрія

Оце так калита!

Славетна та красна,

На увесь світ прекрасна!

Народні звичаї та обряди. Як їх багато у нашого народу! І кожен чимось особливий, неповторний, має свій колорит та національне забарвлення. Але святу Андрія притаманний ще й веселий настрій, гумор та дотепи.

Саме в такій атмосфері і пройшло це свято в Університеті ІІІ віку «Осіннє золото» с. Балаклея, а допомагали у його проведенні члени гуртка  «Юний екскурсовод» та танцювальний колектив «Сад-виноград». На початку свята ведуча соціальний працівник Тамара Лихолай розповіла про історію свята, обряди та традиції, притаманні саме цьому дню. А далі за давнім звичаєм кусали калиту, усіх присутніх пригощали варениками. 

image-0-02-04-

image-0-02-05-

Весело провели свято і члени любительського об’єднання «Срібне намисто». Вітала всіх зі святом голова ради ветеранів села Лідія Синільник. Тут також пригощалися смаколиками, лунали дотепи та пісні у виконанні колективу «Журавка».

Як приємно, що наші ветерани збираються разом, спілкуються, вивчають і дотримуються звичаїв та обрядів нашої історичної минувшини.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації 


Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 14 грудня 2017, 10:02

Цікава поїздка

IMG_4122

Ветерани-учасники любительського об’єднання «Горлиця» с.В.Яблунівка люблять урізноманітнювати своє насичене життя. Так і цього разу, незважаючи на погоду, організували поїздку до Холодного Яру. В ході екскурсії побували  в Мотронинському монастирі, де кожен поринув у атмосферу спокою, захищеності та благодаті. Після релігійної служби, відпочивши душею, учасники «Горлиці» проїхалися  історичними  місцями українського козацтва,  а біля славетного дуба Максима Залізняки зробили фото на згадку. 

IMG_4121 

Додому ветерани поверталися задоволені поїздкою та у піднесеному настрої. Адже саме такі події надихають, викликають бажання жити та творити, будувати плани на майбутнє. А організувала поїздку соціальний працівник Кулик Галина, яка постійно дбає про те, щоб зустрічі членів об’єднання були цікавими та корисними.

За інформацією Територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 13 грудня 2017, 14:53

Добрі справи в нашому житті

Хурделиця куль та грім гармат, не були новиною для України споконвіку. Сторіччями українці поборювали історичну несправедливість рухаючись по «параболі» своєї долі. Не обходили нас стороною революції, не забували радіаційні катастрофи, не оминув нашої «спини» і братський «ніж». Все долав наш народ. Гордо піднімаючись з колін лише з однією метою – захистити свою сім’ю. Саме сім’я є найголовніше в нашому житті, саме це поняття, котре може поширюватись в межах цілої країни, є той світоч, що змушує битись серця.

13 грудня, на Андрія та напередодні найулюбленішого свята дітей - Дня Святого Миколая, райдержадміністрація завітала в гості до ще однієї сім'ї, великої родини Смілянщини. Під патронатом голови райдержадміністрації Олександра Беззубого, посланцями доброї волі, стали його заступник Сергій Глізнецов та завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Горобець, котрі приготували подарунки для більш як півсотні діток з Смілянської ЗОШ-інтернат I-III ступенів Черкаської обласної ради.

Вже багато років стіни цього закладу дають прихисток дитячим мріям та допомагають віднайти себе в житті. Завдяки колективу виховного закладу, на чолі з директором Василем Гончаренком, доля маленьких українців не заблукала в тенетах людської байдужості та самоти.

В кожного тут є своя історія з невимовно болючим сценарієм, але свята є свята, а на свята, кожному з нас хочеться мати новеньке вбрання. Саме з обновками від магазину «Джинсоманія» і завітали працівники райдержадміністрації до своїх маленьких земляків. Дякуючи ФОП Царюку Олександру, різдвяні свята діти зустрічатимуть хизуючись модними предметами гардеробу.

IMG_20171213_100837

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації 

Опубліковано в категорії Новини

991884

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 13 грудня  та вночі 14 грудня очікується туман, видимість 200-500 м.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано в категорії Новини
Середа, 13 грудня 2017, 12:30

Тим, хто врятували світ

Рисунок1 (7)

В залі засідань Костянтинівської сільської ради 12 грудня 2017 року було багатолюдно. Жителі прийшли вшанувати ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають на території трьох сіл: Будки, Плоске і Костянтинівка. 

IMG_20171212_100402

За Указом Президента України від 2006 року 14 грудня в Україні відзначається День ліквідатора. В цей день по всій країні проходять різноманітні заходи, присвячені пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, — мітинги, покладання квітів до пам’ятників ліквідаторам, молебні та інші акції. В Костянтинівці вирішили теж вшанувати ліквідаторів. Організаційний комітет у складі: колективу сільської ради на чолі з головою Олексієм Шульгою, голови ради ветеранів Галини Попової, завідуючої Костянтинівською сільською бібліотекою Лариси Тищенко, директора Плосківського сільського будинку культури Надії Березняк, художнього керівника Валерія Матвійця та учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга», підготували для ліквідаторів історико-музичний захід «Тим, хто врятував світ».

Від сільського голови Олексія Шульги, голови ради ветеранів Костянтинівської сільської ради Галини Попової, голови ветеранської організації району Сергія Латенка, голови Смілянської районної ради Володимира Грошева, настоятеля сільської церкви Воскресіння Христа Спасителя отця Ахіли лунали щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу.

На території Костянтинівської сільської ради проживає 41 ліквідатор. Кожен отримав Подяку від сільського голови та матеріальну допомогу. 

IMG_20171212_104031

Нажаль тринадцятьох ліквідаторів вже немає з нами. Родини померлих ліквідаторів теж отримали матеріальну допомогу. Присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Протягом  всього заходу лунали слова вдячності  ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Учасниці ансамблю «Райдуга» дарували ліквідаторам пісні у своєму виконанні.

Чорнобильська катастрофа ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях. Нехай мирний атом служить на благо людства. Ще раз усім ліквідаторам щира подяка і шана!

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

12 грудня заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов провів засідання координаційної ради з питань оздоровлення відпочинку, зайнятості дітей, учнівської молоді. Розглядалося питання підведення підсумків оздоровлення та відпочинку дітей протягом 2017 року.

IMG_20171212_101831

Під час проведення оздоровчої кампанії в Смілянському районі  діяло 44 табори з денним перебуванням дітей, в яких охоплено 1 тис. 340 учнів.

Оздоровленням охоплено 784 дитини – 24,1 %.

Відпочинковими та оздоровчими послугами охоплено – 2 тис. 124 дитини, що становить – 65,2 % від загальної чисельності. Працював дитячий оздоровчий табір «Тимурівець» в якому оздоровилося 37 дітей пільгових категорій, з них 17 дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 11 дітей з малозабезпечених сімей,  7 дітей  осіб, визнаних учасниками бойових дій та творчо-обдарована дитина. В дитячому оздоровчому таборі «Козацька фортеця» оздоровилося  95 дітей району.

За рахунок коштів державного бюджету за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації,  сектору  у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  забезпечено оздоровлення в УДЦ «Молода гвардія» - 10 дітей, в ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» - 4 дітей, 21 дитина, які потребують підвищеної соціальної уваги оздоровилися в ПП «Оздоровчий центр «Чайка» Одеської області.

Всього на оздоровчу кампанію 2017 року фактично використано 674 тис. 317 грн.  За результатами оздоровчої кампанії 2017 року подяками голови райдержадміністрації за особистий внесок в розбудову сімейної політики нагороджено працівників структурних підрозділів райдержадміністрації – Євзюру Олександру – методиста методичного кабінету відділу освіти, Лизогуб Валентину – заступника директора з виховної роботи Носачівської ЗОШ І-ІІІ ст., Теслю Тетяну – районний педіатр при ЦРЛ ім. С.Бобринської. Також відзначено кращу роботу директорів  пришкільних таборів - Приймак Юлію та Жалобіцьку Ларису, яким також вручено подяки від голови райдержадміністрації. Окремо було наголошено на діяльності оздоровчого табору «Козацька фортеця», роботу якого було відмічено і на обласній координаційній нараді начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максимом Зеленським. Потрібно зазначити що директором табору – Володимиром Шерстюком було надано 22 путівки для дітей, батьки яких є учасниками  АТО, за що Володимира Анатолійовича відзначено подякою голови райдержадміністрації, як мецената. 

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації дякує всім за гарну командну роботу.

IMG_20171212_111137

IMG_20171212_111214 

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4