joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: листопада 2017
Четвер, 30 листопада 2017, 16:06

Відбулося засідання колегії

30 листопада 2017 року, під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Беззубого, відбулося засідання колегії районної державної адміністрації, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ району.

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2017 року доповіла в.о. начальника відділу економіки та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Альона Бороденко.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Любов Рак, поінформувала присутніх про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2017 року.

Заслухано звіт Сунківського сільського голову Володимира Дорошенка та Ташлицького сільського голову Ольгу Нельгу  про роботу виконавчих комітетів зазначених сільських рад щодо виконання повноважень, делегованих державою.

До обговорення питань, винесених на розгляд засідання колегії, долучилися начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В’ячеслав Лісовий та начальник відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та управління персоналом апарату райдержадміністрації Лариса Задорожня.

Розглядаючи кожне питання порядку денного, голова районної державної адміністрації Олександр Беззубий та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи. По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення. 

viber image5

viber image3 

Опубліковано в категорії Новини
Четвер, 30 листопада 2017, 09:53

Шлюб за добу вже в місті Сміла!

ac105fe035e20d635b26daa1c3530c06 Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 812-р «Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502», розширено перелік населених пунктів, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем, зокрема у містах Канів, Сміла та селі Білозір’я Черкаського району Черкаської області.

Для того, щоб здійснити заповітну мрію Вам необхідно здійснити декілька необхідних кроків:

Перший крок – звернутися до організатора шлюбної церемонії:

Смілянський міський будинок культури 
20700, Черкаська обл., м. Сміла, вул. Соборна,100, 
код згідно з ЄДРПОУ – 409121112 
Місце проведення державної реєстрації шлюбу: 
м. Сміла, вул. Соборна, 100 
Контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій:

(04733) 4-04-39

Другий крок – обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу.

Третій крок – укласти відповідний договір про надання послуг з організатором.

Четвертий крок – прийти на весілля.

Свідоцтво про шлюб  видається не одразу, а протягом 24 годин з моменту реєстрації дані буде внесено до відповідного реєстру.

Опубліковано в категорії Новини

На чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що відбулося 29 листопада за сприяння сільського голови Костянтинівської сільської ради Олексія Шульги та голови ради ветеранів Галини Попової завітала головний лікар КЗ «Смілянського центру первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Проценко. Вона розповіла про впровадження в нашому районі медичної реформи. Відбулася змістовна розмова, завдяки якій члени клубу отримали відповіді на хвилюючі їх запитання.

Рисунок1 (6)

Завідуюча бібліотекою торкнулася дуже болючої теми – Голодомору в Україні. З представленої книжкової виставки присутні дізналися про нові книги, що розкривають страшні події 1932-33 років. Історична година «Та, що розказала світові про Голодомор» повідала учасникам зібрання про Мелену Рудницьку, яка домоглася, щоб справу Голодомору в Україні винесли на розгляд Ліги Націй та Міжнародного Червоного Хреста. Відбулася прем’єра книги Максима Бутченка «Куркуль». Це книга про прадіда автора, який потрапив під жорна 30-х. Це був темний період, але він визначив багато. Автор упевнений, втрата незалежності мислення сталася саме тоді. А ще переконує, щоб передбачити майбутнє потрібно зрозуміти минуле.

IMG_20171129_100326

Катерина Штейн за народним календарем розповіла, якою має бути погода найближчими днями. Анатолій Поліщук повідав невигадану історію пересічної української родини. Як завжди лунали пісні у виконанні учасниць вокального жіночого ансамблю «Райдуга» (керівники Надія Березняк та Валерій Матвієць).

Рисунок2 (1)

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

top-photoГромадяни мають змогу долучитися до реалізації мехінізму надання державної підтримки для будівництва чи придбання доступного житла. Все це в межах прийнятого в березні цього року Закону України «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм». Він, зокрема, передбачає відповідні переваги і для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб і їхніх сімей – отримати державну підтримку, яка полягає у сплаті державою до 50 відсотків вартості будівництва (придбання) доступного житла. Зауважимо, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» на фінансування програми до кінця року передбачено 30 млн грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2017 №708 внесені відповідні зміни до Порядку забезпечення громадян доступним житлом і Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла.

Відповідним наказом Мінрегіону України встановлено, що одержувачами бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» є Державна спеціалізована фінансова установа «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву та її регіональні управління /Іпотечний центр. Окрім цього, затверджено Розподіл бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями на 2017 рік, згідно з яким асигнування вже надійшли на рахунки в територіальних органах ДКСУ.

Відповідно до Порядку забезпечення громадян доступним житлом, розгляд пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти, здійснюється Міжвідомчою комісією.

На даний час розпочато роботу вищезазначеної Комісії з метою формування переліку житлових об’єктів.

Детальніше щодо реалізації Порядку забезпечення громадян доступним житлом можна ознайомитися на офіційному сайті Держмолодьжитла (http://www.molod-kredit.gov.ua) та у кожному з регіональних управлінь/іпотечному центрі Держмолодьжитла (м. Черкаси, вул. Максима Залізняка, 10, тел.: 33-73-05). 

За інформацією Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

Опубліковано в категорії Новини

2085707

У найближчу годину з утриманням до кінця доби 29.11 очікується туман, видимість 200-500 м.

Вночі та вранці 30 листопада слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця, вдень пориви вітру 15-20 м/с.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

Опубліковано в категорії Новини

Голова районної державної адміністрації Олександр  Беззубий взяв участь у міжвідомчій нараді під головуванням керівника Смілянської місцевої прокуратури, на якій обговорили  питання протидії злочинам та правопорушенням у сфері лісокористування, організації досудового розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії, відшкодування заподіяних збитків.

Зокрема очільник району зазначив, що проблема протидії кримінальним правопорушенням у сфері лісокористування є однією із головних у наш час, коли відбувається становлення та удосконалення лісового господарства України, а також відповідної законодавчої бази.

Цього року  велика кількість незаконних порубок лісу зросла практично втричі. Законодавство, яке регулює діяльність галузі, порушується практично на всіх стадіях технологічного процесу — від заготівлі лісу до реалізації готової продукції. При цьому здійснюється чимала кількість економічних злочинів.

Наразі головним завданням є своєчасність виявлення фактів незаконної порубки лісу, відшкодування збитків, спричинених лісовому фонду.

Робота правоохоронців потребує суттєвої активізації, бо наслідки знищення та розкрадання лісів продовжують вражати, а пов’язані з цим незаконні оборудки призводять до чималих втрат державного бюджету.

За підсумками наради прийняті відповідні рішення.

IMG_20171129_111243 

IMG_20171129_111345 

IMG_20171129_111330 

Опубліковано в категорії Новини

У рамках акції «100.000 нових книжок дітям» від Фундації Дарини Жолдак більше тисячі дітей у 260 публічних бібліотеках маленьких українських міст і сіл виконують вправи з ігрового практикуму «Як приборкати Книжкозавра». Продовженням акції стануть подарунки у вигляді корисних і цікавих дитячих книжок від українських видавництв для тих, хто успішно виконав вправи.

Балаклеївська сільська бібліотека долучилася до акції та запропонувала дітям 8 − 9 років вправи з практикуму «Як приборкати Книжкозавра».

Ми читали з дітьми вірші Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Григорія Фальковича, Юрія Бедрика, Романа Скиби, Мар’яни Савки, Олесі Мамчич, Леоніда Куліша-Зіньківа, Оксани Кротюк, Оксани Лущевської та в різних ігрових ситуаціях  пропонували озвучити вірші з відповідними інтонаціями, як інопланетяни (закладали носа двома пальцями і голос змінювався,  із ротом, повним цукерок та іншими варіантами).

виконуємо вправи

Потім дітям пропонували уявити й намалювати автора віршів. Тож було дуже весело дивитися, а як же насправді виглядає той чи інший автор. Завідуюча бібліотекою Лілія Маслюк розповіла кілька цікавих фактів про кожного з авторів.

цікавинки про авторів 

Пробували діти читати скоромовку на одній нозі.

Далі учасникам треба було виконати вправи на паліндроми (слова чи речення, які можна читати як зліва направо, так і справа наліво), у словах шукали числа,  замінювали літери у виділених словах, щоб текст став зрозумілим.

вправу виконали 

Тож діти дуже весело провели час в бібліотеці, поласували цукерками з печивом.

Такі вправи дають змогу діткам навчитися спілкуватися, працювати в групах, розвивати креативне мислення та свої здібності.

За інформацією сектору культури райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

1510580426_shtorm2

Вночі та вранці 29 листопада в Черкасах та місцями по області ожеледь, на дорогах ожеледиця.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології

 

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 28 листопада 2017, 12:41

Поглиблюємо знання з основ правознавства

Одним із напрямків роботи служби у справах дітей райдержадміністрації  є профілактика правопорушень та бездоглядності серед дітей та учнівської молоді району. Підвищення правової освіти дітей, роз’яснення законодавства щодо відповідальності та наслідків за вчинення небезпечних діянь, правопорушень та злочинів є запорукою зниження кількості злочинів, скоєних неповнолітніми на території району.

В цьому напрямку служба у справах дітей співпрацює з навчальними закладами району. В рамках Єдиного дня профілактики правопорушень службою у справах дітей райдержадміністрації та Смілянським ВП ГУНП в Черкаській області 22 листопада 2017 року відвідано Березняківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області. 

Фото № 1

23 листопада 2017 року відбувся районний конкурс «Подорож по алеї правових знань» в Балаклеївській спеціалізованій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гуглі. Мета конкурсу - практичне закріплення положень Конвенції ООН про права дитини, Конституції України та Закону України „Про охорону дитинства”, застосування різних форм правової освіти учнівської молоді. У конкурсі брали участь три команди: «Спілка правознавців» (капітан - Мандрика Віталій, учень 10 класу), «Ерудити права» (капітан – Зайцев Роман, учень 9 класу) Балаклеївської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гуглі та «Феміда» (капітан – Захарченко Юлія, учениця 9 класу) Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів. Учасники конкурсі успішно пройшли по «Алеї правових знань». Переможцями конкурсу стала команда Балаклеївської  спеціалізованої  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гуглі «Ерудити права». У номінації «Кращий капітан» переможцем  став Зайцев Роман, учень 9 класу Балаклеївської спеціалізованої ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гуглі. У номінації «Кращий знавець» перемогу здобув Мандрика Віталій, учень 10 класу Балаклеївської  спеціалізованої  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 1 ім. Є. Гуглі. У номінації «За прагнення до перемоги» нагороджено Захарченко Юлію, ученицю 9 класу Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів. Переможців  та учасників конкурсу відзначено грамотами та призами. 

Фото № 2

Всього протягом листопада цього року служба у справах дітей райдержадміністрації  відвідала  6  навчальних  закладів району. Вивчено стан правовиховної роботи  в них, охоплення малолітніх та неповнолітніх навчанням. З окремими учнями, які порушують правила поведінки у навчальних закладах, схильні до пропусків занять без поважних причин, проведена індивідуальна робота.

За інформацією служби у

справах дітей райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

064df6acf6a36ca491154c5c5bb9f370_1511538415_extra_large

Президент висловив вдячність НАТО за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та допомогу в протидії російській агресії.

Глава держави відзначив, що Україна продовжує реалізовувати визначений на законодавчому рівні курс євроатлантичної інтеграції та послідовно реформувати сектор безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО.

Було підтверджено зацікавленість української сторони у подальшому поглибленні співпраці з НАТО шляхом ефективного виконання відповідних Річних національних програм та використання Комплексного пакету допомоги НАТО для України.

Президент Порошенко подякував Генеральному секретарю Столтенбергу за чітку позицію стосовно збереження відкритих дверей Альянсу для країн, які відповідають необхідним вимогам.

Генеральний секретар НАТО наголосив, що Північноатлантичний Альянс залишається разом із Україною і наше партнерство є надійним та міцним.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 6