joomla template

Меню користувача

Сортувати по даті: листопада 2016
Середа, 30 листопада 2016, 15:58

Слухати – розуміти – взаємодіяти

Таку цікаву і потрібну тему обговорила із слухачами Університету ІІІ віку «Осіннє золото» с.Балаклея фахівець із соціальної роботи територіального центру Мунтян Альона. А провела вона заняття у формі тренінгу. Така форма навчання проводиться не вперше, слухачі залюбки беруть активну участь, виконуючи всі завдання, поставлені лектором.

 

57c97d58429daa605de14fe307211ace_XL

Що ж потрібно знати людині, що прагне бути приємним співрозмовником? Незважаючи на те, що нам здається, що ми вже вміємо говорити, все-таки існують певні правила спілкування. І першою умовою для того, щоб співбесіда відбулася – це правильний розподіл співрозмовників. Якщо хочеш, щоб люди спілкувались і хотіли контактувати з тобою, потрібно їх зрозуміти, стати на позицію рівності, навіть якщо до тебе звернулись з проханням або за порадою. Ось на таких та багато інших моментах зупинилась Альона Леонідівна.

Наші ветерани не зчулись як промайнула година занять, бо працювали в парі між собою, групами.

Порадувала всіх слухачів і несподівана зустріч із головою районної ради Грошевим Володимиром та депутатом обласної ради Нестеренко Ігорем, які подарували слухачам обіцяне на попередній зустрічі укомплектування для ноутбука та конвектор для тепла.

IMG_20161129_120118_HDR - копия 

Всі присутні дякували за подарунки та були задоволені увагою керівників, які дотримали своїх обіцянок.

Навіть тема заняття влучно підтвердила, що при спілкуванні важливим є те, щоб тебе почули і відгукнулись на прохання.

Опубліковано в категорії Новини

2 грудня 2016 р. у зв’язку з переміщенням активного циклону з північного заходу очікуються складні погодні умови: сильний сніг, мокрий сніг, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, місцями пориви південно-західного вітру 17-22 м/с, хуртовина.

Опубліковано в категорії Новини

Відповідно до Закону України «По державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 року № 928 з 1 грудня поточного року проведено заплановане підвищення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1247 грн. Відповідно зросли і складові розмірів пенсій, які визначаються, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність: мінімальні пенсії, підвищення ветеранам війни, інвалідам-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, шахтарям, непрацездатним утриманцям загиблих військовослужбовців, пенсії за особливі заслуги перед Україною та інші доплати і надбавки.

Мінімальна пенсійна виплата в разі втрати годувальника на одну дитину після підвищення вже становитиме 1247 грн., на двох дітей - 1496 грн., на трьох і більше – 1870 грн. Мінімальний розмір пенсії в разі втрати годувальника з числа військовослужбовців буде на рівні 2494 грн. Щодо підвищення мінімальних пенсійних виплат інвалідам війни та інвалідам - учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, то інваліди-ліквідатори І групи одержуватимуть пенсії на рівні 3553 грн., інваліди ІІ групи - 3179 грн., інваліди ІІІ групи - 2805 грн., учасники бойових дій - 2057 грн.

Особи, які не мали страхового стажу для повної пенсії, отримали підвищення пропорційно набутому стажу, при цьому розмір їх пенсій обумовлений нормами Постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2008 року № 265 «Деякі питання пенсійного забезпечення громадян». Цією ж Постановою регулюється порядок підвищення пенсій жінкам, які скористалися правом дострокового виходу на пенсію.

У цій Постанові зазначено, що у разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам, крім осіб, зазначених у пункті 1 цієї постанови (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною), не досягає 949 гривень, таким особам надається щомісячна державна адресна допомога у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Відповідно до пункту 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" працюючим пенсіонерам, або тим, які проводять діяльність, пов’язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, розмір пенсії не перераховувався.

Перерахунок пенсій проведено автоматично, розмір підвищення кожному пенсіонеру був розрахований індивідуально.

В цілому по управлінню було перераховано пенсії 26 114 особам, що становить 86,6 % від загальної кількості пенсіонерів. Середній розмір підвищення склав - 92,25 грн. Середній розмір пенсії станом на 1 грудня 2016 року складає 1649,15 грн., що на 5,3 % вище від середнього розміру пенсії за листопад.

Ірина Хільченко

Начальник відділу обслуговування громадян

 

Опубліковано в категорії Новини

Як відомо, неповнолітніми є особи, які ще не досягай вісімнадцяти років. У трудових правовідносинах вони прирівнюються у правах до повнолітніх і так само, як і останні, зобов'язані чесно і сумлінно працювати, своєчасно і точно виконувати розпорядження роботодавця, додержуватися трудової дисципліни тощо. А от в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці неповнолітні користуються певними пільгами, встановленими законодавством України, — про це прямо зазначено у ст. 187 Кодексу законів про працю (далі — КЗпП).

За загальним правилом, що міститься у ч. 1 ст. 188 КЗпП, допускається прийняття на роботу лише тих неповнолітніх осіб, які вже досягай шістнадцяти років. Щоправда, як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює (усиновлювача чи піклувальника), можуть прийматися на роботу й особи, які досягли п'ятнадцяти років. Також допускається прийняття на роботу осіб, яким виповнилося чотирнадцять років. Але це, виходячи зі змісту ч. 3 ст. 188 КЗпП, можливо лише при дотриманні наступних умов: по-перше, прийняттю на роботу у вказаному віці підлягають тільки учні загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних та середніх спеціальних навчальних закладів; по-друге, такі особи можуть виконувати лише легку роботу, що не заподіє шкоди їхньому здоров'ю; по-третє, їх робота не повинна порушувати процес навчання та має виконуватися виключно у вільний від навчання час (наприклад, під час літніх канікул); і по-четверте, знову ж таки необхідна наявність згоди одного з батьків (чи особи, що їх замінює, — усиновлювача чи опікуна).

Крім того, усі неповнолітні особи приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду (порядок його проведення визначено у Положенні про медичний огляд працівників певних категорій, яке затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 31 березня 1994 р. № 45) і в подальшому, до досягнення двадцяти одного року, щороку підлягають обов'язковому медичному оглядові (ст. 191 КЗпП). До речі, за вже працюючими особами у віці до 21 року на час проходження медогляду зберігається середня заробітна плата, а от за період проведення медичного огляду при прийнятті на роботу виплата заробітної плати чинним законодавством не передбачена.

В інтересах охорони здоров'я підлітків у трудовому законодавстві існують певні обмеження, що стосуються всіх працівників, молодших вісімнадцяти років. Так, у ст. 190 КЗпП встановлено заборону на застосування праці неповнолітніх на важких роботах і на роботах зі шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах (Перелік важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 31 березня 1994 р. № 46). Зокрема, особи, яким ще не виповнилося вісімнадцять років, не можуть працювати на виробництвах чи роботах, пов'язаних з виготовленням, зберіганням, транспортуванням і застосуванням вибухонебезпечних речовин чи отрутохімікатів; займатися торгівлею або зберіганням лікеро-горілчаної продукції; обіймати посади водіїв автомобілів тощо. Також у зв'язку з особливостями фізичного розвитку підлітків забороняється залучати осіб, молодших вісімнадцяти років, до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми. Ці норми диференційовано залежно від статі та віку неповнолітніх працівників і затверджено наказом Міністерства охорони здоров'я України від 22 березня 1996 р. № 59. Вказаним нормативним актом установлено, що до роботи, яка потребує підіймання та переміщення важких речей, допускаються лише ті підлітки, які не мають медичних протипоказань (це має бути засвідчено відповідним лікарським свідоцтвом). До тривалої ж роботи з підіймання та переміщення важких речей підлітки до п'ятнадцяти років взагалі не допускаються.

Окрім цього, забороняється залучати неповнолітніх працівників до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні (ст. 192КЗпП). При цьому нічним вважається час з десятої години вечора до шостої години ранку (ч. 3 ст. 54 КЗпП); надурочними — роботи понад встановлену тривалість робочого дня (ч. 1 ст. 62 КЗпП); вихідними — дні, які за належно затвердженим графіком роботи підприємства є для працівника вільними від виконання його трудових обов'язків (статті 67 — 69 КЗпП).

Усі неповнолітні мають право на певні пільги щодо робочого часу, заробітної плати та надання відпусток. Зокрема, для всіх працівників, які ще не досягли вісімнадцяти років, чинним законодавством встановлено скорочену тривалість робочого часу. Так, якщо для дорослих працівників нормальна тривалість робочого часу відповідно до ч. 1 ст. 50 КЗпП становить 40 годин на тиждень, то підлітки у віком до шістнадцяти років не повинні працювати понад 24 години на тиждень, а працівники віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років — понад 36 годин на тиждень (п. 1 ч. 1 ст. 51 КЗпП). Водночас, заробітна плата неповнолітнім працівникам при скороченій тривалості їх робочого часу виплачується в такому ж розмірі, як і працівникам відповідних категорій, які працюють у звичайному (повному) режимі робочого часу. Тобто працівники-підлітки хоч і працюють, порівняно з дорослими, протягом меншого проміжку часу, але мають право на оплату своєї праці у розмірі повної тарифної ставки, повного окладу.

Тривалість же робочого часу учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, не може перевищувати половини вищевказаної максимальної тривалості робочого часу, передбаченої для осіб відповідного віку (оскільки працюючі учні можуть мати різний вік, то і половина максимальної тривалості їх робочого часу буде дорівнювати або 12 годинам — для осіб у віці до шістнадцяти років, або 18 годинам — для осіб у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років на тиждень). Ось ця тривалість робочого часу вже не є тривалістю скороченого робочого часу — це передбачена законодавством максимальна тривалість неповного робочого часу для вказаної категорії працівників. Через це й робота учнів, які працюють протягом навчального року у вільний від навчання час, оплачуватиметься пропорційно відпрацьованому ними часу — тобто при вказаній тривалості робочого часу виплачуватися працівникам буде не повна тарифна ставка, а лише її половина (чи відповідна менша її частина, якщо тривалість робочого часу учнів буде меншою від встановленої законодавством максимальної межі).

Щодо щорічних відпусток, то відповідно до ч. 1 ст. 195 КЗпП вони надаються неповнолітнім працівникам у зручний для них час (щоправда, це не означає, що працівник-підліток вправі у будь-який час вимагати від роботодавця надання відпустки — просто при складанні графіка відпусток роботодавець і профспілковий орган зобов'язаний враховувати побажання неповнолітнього працівника щодо часу надання йому відпустки). Тривалість же щорічної відпустки згідно з ч. 2 ст. 75 КЗпП та ч. 8 ст. 6 Закону України "Про відпустки" становить для неповнолітніх працівників тридцять один календарний день (зрозуміло, що відпустка такої тривалості надаватиметься працівникові лише за той період роботи, поки йому не виповниться вісімнадцять років — після досягнення цього віку щорічна основна відпустка обчислюватиметься вже з розрахунку двадцяти чотирьох календарних днів). Крім того, за перший рік роботи працівникам, молодшим вісімнадцяти років, мають бути надані за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві щорічні відпустки повної тривалості. Якщо ж неповнолітній був прийнятий на роботу після затвердження графіка відпусток, час надання йому щорічної відпустки за перший рік роботи, з урахуванням його побажання, повинен бути встановлений шляхом доповнення графіка відпусток роботодавцем, за узгодженням з профспілковим комітетом підприємства. При цьому відпустка має бути надана неповнолітньому працівникові у повному обсязі, а не пропорційно відпрацьованому ним часу.

Звільнення неповнолітніх працівників з ініціативи роботодавця згідно зі ст. 198 КЗпП допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою відповідного органу у справах неповнолітніх (комітети і служби у. справах неповнолітніх створено відповідно до Закону України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх"). Наслідком відсутності такого погодження на звільнення (воно має кваліфікуватися як звільнення без законних підстав) буде поновлення на роботі неповнолітнього працівника з оплатою йому вимушеного прогулу. Водночас, одержання подальшої (вже після звільнення) згоди відповідного органу у справах неповнолітніх на звільнення працівника, що не досяг вісімнадцяти років, не буде суперечити чинному законодавству, оскільки у ньому не передбачено, що згода на звільнення має бути попередньою.

Звичайно, для роботодавця, при виконанні усіх вимог чинного законодавства, підлітки навряд чи можуть бути привабливою робочою силою — вже надто багато пільг та обмежень у застосуванні їх праці. Саме тому неповнолітнім бажано завчасно потурбуватися про свою правову захищеність — укласти з роботодавцем при прийнятті на роботу трудовий договір у письмовій формі (тим більше, що це прямо передбачено у п. 5 ч. 1 ст. 24 КЗпП), в якому були б обумовлені місце роботи, трудова функція, яку має виконувати працівник, розмір та терміни видачі заробітної плати, режим праці та відпочинку.

 

 Головний державний інспектор з питань праці  О.Т.Лісовий 

Опубліковано в категорії Новини

Керівники райдержадміністрації взяли під особистий контроль питання придбання спеціалізованого медичного автомобіля для центру первинної медико-санітарної допомоги. Це повністю оснащений медичним обладнанням автомобіль «Мерседес», який пропонує Смілянщині благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України».

 

WP_20161129_006__111

Придбання авто дасть можливість підвищити якість надання медичної допомоги та врятувати не одне життя. Для того щоб знайти потрібні кошти 29 листопада у райдержадміністрації відбулася зустріч з підприємцями та керівниками сільськогосподарських підприємств району. У ході зустрічі досягнуто домовленості про залучення позабюджетних коштів на купівлю автомобіля.

Закликаємо усіх небайдужих, особливо керівників підприємств, сільгосптоваровиробників допомогти позитивно вирішити це питання!

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 листопада 2016, 14:49

Мовчати не треба!

Страшно казати, що ми вже звикаємо до повідомлень з екранів телевізорів, газет про факти насильства, з яких переважно починаються всі новини. Гинуть зачинені в хаті малолітні діти від вогню, з яким безпечно бавилися без нагляду батьків, бо ті десь далеко в полоні пошуків чергової пиятики. Доведена до відчаю жінка вкорочує віку своєму чоловікові, бо несила терпіти постійні його знущання над нею і дітьми. Нероба син тероризує, погрожує щоразу матері, вимагаючи у неї грошей. Плаче старенька бабуся від усіх кривдників — дітей та онуків, стала вона для них зайвою у власній квартирі. Безліч облич і сюжетів цього безжального сімейного насильства... Чому воно відбувається, як з ним боротися?

 

sDKwkeKtnwM

Найчастіше люди зазнають образ та насилля з боку своїх рідних. Жертвою може стати будь-хто: дружина, яку постійно лає і б’є чоловік; хлопчик, у котрого батьки-алкоголіки; бабуся, від якої відмовилися рідні; діти, зазнаючи сексуальних переслідувань вітчима, співмешканців матері.

При насильстві в сім’ї майже завжди страждають діти. Жорстоке поводження в родині відчуває на собі чи не кожна друга дитина. Надзвичайна складність, що заважає правосуддю захистити дітей від жорстоких батьків, зумовлюється тим, що жертв легко залякують, докази насильства швидко знищують, а сліди фізичного виливу на тілі списуються на непосидючість чи випадковість.

 

Інформація про організації, установи, заклади, які працюють у напрямку попередження насильства в сім’ї та послуги, що ними надаються

у  Смілянському районі

 

№ з/п

Організації, установи, заклади, які працюють у напрямку попередження насильства в сім’ї

Адреса, телефон

Види послуг

1.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

 

м.Сміла, вул. Незвлежності 37, каб.309,

(04733) 2-00-60

Інформаційно-просвітницькі

2.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

м.Сміла, вул. Незвлежності 37, каб.406,

(04733) 2-00-60

Соціально – педагогічні

Інформаційно-просвітницькі

 

3.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

м.Сміла, вул. Соборна, 96а , каб. 10а

(04733) 4-01-25

Соціально – педагогічні

Соціально – економічні

Соціально – медичні

Інформаційно-просвітницькі

Юридичні

4.

Центр функціональної психолого - педагогічної діагностики та реабілітації дітей і підлітків

с.Костянтинівка, вул. Миру, 1,

тел.9-42-10

Психологічна просвіта

(учні, вчителі, батьки)

Діагностична робота

(учні, вчителі, батьки)

Корекційна робота

(учні, вчителі, батьки)

 З раннього дитинства нас вчили, що тільки слабкий духом підніме руку на слабшого, на жінку, на дитину. Справді, сильна людина занадто високоорганізована, щоб опуститися до подібного, тож можна говорити про слабкість та комплекси насильника. Він не може виділитися у суспільстві більш сильних людей, не має ніякої ваги в ньому, що й формує певну злість на себе і, насамперед, на навколишніх. Звісно, більш вольових людей порушники дістати не в силах, тож відіграються на ще слабших, ніж вони самі...

 Загальновідомо, що злість, насилля породжують насилля...Тож давайте поважати, любити,  цінити  один одного.

 

 Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації

Опубліковано в категорії Новини

24 листопада 2016 року члени клубу за інтересами «Берегиня», що діє при Костянтинівській сільській бібліотеці, стали учасниками екскурсії до  музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, розташованого в околицях Переяслав-Хмельницького.

Фото4349 

В музеї представлено як українське село Середньої Наддніпрянщини кінця ХІХ — початку ХХ століть, так і будівлі та стоянки від часів пізнього палеоліту до часів Київської Русі. Працівники музею ознайомили нас з народною культурою, архітектурою та творчістю, звичаями та обрядами українців Середньої Наддніпрянщини.

 

Фото4350

На зворотному шляху члени клубу завітали до Свято-Покровського Красногірського жіночого монастиря, який розташований поблизу міста Золотоноші. Отець Ахіла, настоятель нашої сільської церкви Воскресіння Христового, який теж був учасником екскурсії, розповів про історію духовної обителі.

 

Фото4348

Поїздка відбулася завдяки спонсорській допомозі народного депутата України Сергія Рудика та сприянні сільського голови Олексія Шульги та голови ради ветеранів Галини Попової.

Учасники зарядилися позитивними емоціями під час поїздки та висловлюють вдячність організаторам екскурсії.

 

Лариса Тищенко, завідувач Костянтинівської сільської бібліотеки

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 листопада 2016, 14:42

«Пам’ять живе у наших серцях…»

25 листопада в приміщенні Теклинського краєзнавчого музею  для учнів  9-го класу Теклинської ЗОШ І-ІІ ступенів було організовано  урок пам’яті і скорботи, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.


в2


Завітавши до музею, школярі переглянули літературно-художню інсталяцію «Пам’ять живе у наших серцях…»,  яка складається із книжкової та журнальної фотовиставки,  букету  колосків, переплетених чорною стрічкою, свічки. Всі ці експонати створюють атмосферу глибокої журби з приводу великої трагедії, яку пережив український народ.
Школярі уважно, з почуттям смутку та жалю слухали розповіді бібліотекаря Тетяни Демиденко про ті страшні події, що відбувалися на території нашої держави в українських селах під час Голодомору 1932-1933-х років.


в1

Хвилиною мовчання всі присутні зі свічкою пам'яті у руках вшанували пам’ять наших земляків та мільйонів безневинних людей, які загинули від голоду.
Завдяки проведеному заходу діти зрозуміли те, що голодомор ніколи не стане для нас історичною минувшиною, адже наш обов'язок, особливо обов'язок молоді — увічнювати пам'ять про вбитих українців і пам'яттю зберігати духовну єдність поколінь. Головне - не допустити цього у теперішньому суспільстві. Це стане найбільшим вшануванням пам'яті жертв страшної трагедії.

 Тетяна Демиденко, бібліотекар Теклинської  сільської бібліотеки

Опубліковано в категорії Новини
Вівторок, 29 листопада 2016, 14:35

Вшанували пам’ять жертв голодоморів

В руках, що виростили хліб,

Не залишили і зернини.

Ні, рід наш в горі не осліп,

Ти все згадаєш, Україно!

Згадай усе  ти, щоб воздать

Близьким і дальнім людоморам,

Хоч радість легше пам`ятать,

Та треба пам`ятать і горе.

 

1933-й  рік  - найчорніший час, між чорним часом в історії України.  У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої землі. Кількість жертв голодомору досягло до 12 мільйонів осіб за 17 місяців (з  квітня 1932 року по листопад 1933 року).

25 листопада в селі Попівка, біля пам’ятного меморіалу жертвам Голодоморів, проведено годину – реквієм  «Твій біль, Україно!». Вшанувати пам'ять замордованих голодом українців зібралися учні та педагоги місцевої школи, заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також небайдужа громада села.

IMG_20161125_131518 

Отець Василь  провів панахиду по невинно убієнних. Сільський голова Володимир Вибивайло зачитав  списки репресованих односельчан та нагадав присутнім про те, що тільки в селі Попівка загинуло 111 осіб, а скільки їх всього в Україні…

 

IMG_20161125_124830

Присутні вшанували пам'ять всіх жертв голодоморів хвилиною мовчання.  Запалили свічки пам'яті та поклали квіти і колоски пшениці до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів.

 

Уїк-енд АТО 002

Завершилась година-реквієм словами ведучих, які і зараз змушують нас не забувати минуле та не допустити подібних сторінок історії в майбутньому:

«Згадайте нас, бо ми колись жили,

Зроніть сльозу, і хай не згасне свічка,

Ми в цій землі житами проросли,

Щоб голоду не знали люди вічно.»

 

Людмила Лисенко, художній керівник Попівського сільського будинку культури

Опубліковано в категорії Новини

Після 4-х днів (22-25 листопада) зимної погоди, із середньодобовими температурами  1°–  5° морозу при нормі 1° тепла, у вихідні -26-27 листопада - дещо потепліло, пройшли невеликі та помірні дощі. Середньодобові температури повітря становили 1° тепла, максимальні температури вище 3° тепла не підвищувались, мінімальні температури повітря становили від 0° тепла до 1° морозу. Опадів за 27 листопада та ніч 28 листопада  випало 8 мм. – 50 % декадної норми. Надалі зима продовжить поступово набирати сили.

За прогнозом синоптиків , впродовж робочого тижня на Смілянщині утримається циклонічний характер погоди. Щодня спостерігатимуться невеликі опади у вигляді снігу та мокрого снігу. Температурний фон знизиться до від’ємних показників. 30 листопада очікується найнижча температура повітря: вночі 6-11º морозу, вдень 2-7º морозу. Дискомфорту додаватиме посилений вітер, 7-12 м/с, місцями до 15-20 м/с. З 1 грудня температура повітря підвищиться на кілька градусів.

Радіаційний фон у Смілі становить 12 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

 За даними метеостанції  Сміла

Опубліковано в категорії Новини
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 4