joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 29 вересня 2017, 15:46

Щоб осінь їх життя була золотою, турбуються працівники територіального центру Вибране

Другий місяць осені починається з особливої дати.

1 Жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Смілянського району стало доброю традицією вітати 1 жовтня наших земляків.

При сприянні наших спонсорів та благодійників Тарана Є.В., Шохи Ю.В., Тугая П.А., Бялківського В.Д. ми підготували подарунки для дванадцяти громадян району, яким виповнилося більше 90 років і які перебувають на обслуговуванні у територіальному центрі.

І цього погожого осіннього дня до Стадник А.В. із с. Балаклея та Гончаренко К.Д. із с. Костянтинівка завітали заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Глізнєцов С.В., директор територіального центру Кравченко Г.О., голова сільської ради с.Костянтинівки Шульга О.М., соціальні робітники цих сіл зі словами подяки за багаторічну працю, за їх мудрість, вміння, знання, якими вони щедро діляться із молодшим поколінням.

IMG_20170929_090446 

IMG_20170929_083253 

Старенькі зі сльозами на очах дякували за привітання та увагу до них.

Тож  бажаємо всім нашим землякам, які вступили у осінь свого життя, міцного здоров’я,  миру, добра, радості і довголіття!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити