joomla template

Меню користувача

Понеділок, 21 серпня 2017, 10:22

На Смілянщині відзначили 26-ту річницю незалежності України Вибране

19 серпня в мальовничому куточку села Сунки відбулося районне свято «З любов’ю до України»,  присвячене Дню Державного Прапора України та 26-річниці незалежності України.

DSC06634

На святкування завітали голова районної державної адміністрації Олександр Беззубий, працівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, депутати районної ради, керівники підприємств району, делегації сільських рад, екскурсоводи організацій туристичних груп та місцеві жителі.

Дорогих гостей радо зустрічав господар свята Сунківський сільський голова Володимир Дорошенко.

Зі словами вітань до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Беззубий:  -  « …26 років тому ми отримали право самостійно будувати свою країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі. Увесь світ визнав нашу державу суверенною, та на жаль, нині ми знову переживаємо часи випробувальної історії, нам знову доводиться виборювати власну незалежність. Ми не маємо права її втратити, а зобов’язані виправдати надії наших великих попередників...».

DSC06641

Кращих працівників району було відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та Почесними грамотами районної державної  адміністрації.

DSC06645

DSC06647

DSC06666

З 26-ю річницею незалежності привітав присутніх і голова районної ради Володимир Грошев, який  зачитав рішення президії районної ради «Про підсумки огляду-конкурсу на кращий благоустрій територій сіл району до Дня незалежності України».

Почесними грамотами, подяками та пам’ятними подарунками було відзначено переможців конкурсу у номінаціях: «Краще село Смілянщини», «Заклад взірцевого порядку», «Найкраща вулиця», «Зразкова садиба», «Підприємство високої екологічної культури».

DSC06695

DSC06734

DSC06731

DSC06736

Почесними грамотами районної ради були нагороджені працівники закладів культури та цивільного захисту 12 державної пожежної рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області.

DSC06688

Гарного настрою додавали учасники святкового концерту:

солістка Великояблунівського сільського будинку культури – Тетяна Демиденко;

народний аматорський ансамбль української пісні «Дивограй» районного будинку культури (керівник Наталія Присяжна);

народний аматорський жіночий вокальний ансамбль Холоднянського сільського будинку культури (керівник Світлана Кривошея);

дитячий вокальний ансамбль «Веснянка» Великояблунівського сільського будинку культури (керівник Олена Котович)

вокальний гурт «Горлиця» районного будинку культури (керівник Наталія Присяжна);

вокальний дует Малобузуківського сільського будинку культури;

чоловічій вокальний ансамбль «Отаман» районного будинку культури (керівник Василь Гончаренко)

солістка районного будинку культури – Тетяна Бреус.

народний фольклорний ансамбль «Будківчанка» Будківського сільського клубу (керівник Галина Проценко).

DSC06646

DSC06690

Організаторами свята проведено розважальну, пізнавальну та ігрову програми для дітей з елементами казки «В гостях у Баби Яги», а також театралізоване дійство «Обжинки» від театру «Перевесло» (керівник Любов Терещенко) та жіночого вокальног ансамблю «Любисток» Малобузуківського сільського клубу (керівник Геннадій Шишкін).

На святі працювали ярмарка та майстер-класи від народних умільців, спортивні розваги, катання на конях, а також освячення дарів поля та святковий куліш.

Збережи, Боже, нашу землю, нашу волю. Дай нам, дітям України, нащадкам славної козацької історії, напившись із джерела минувшини гідно будувати майбутнє нашої держави.

Слава Україні! Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України! Зі святом Незалежності України!

Змінено Понеділок, 21 серпня 2017, 10:34

Додати коментар

Захисний код
Оновити