joomla template

Меню користувача

Понеділок, 26 червня 2017, 15:10

День Конституції України Вибране

День 28 червня 1996 року назавжди ввійшов в історію України як видатна і знаменна подія. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу. Це свято кожного з нас, незважаючи на стать, вік, професію, соціальний стан чи мову. Адже Основний Закон нашої країни гарантує та забезпечує права і обов’язки громадян. Саме людина, її здоров’я, честь, гідність, недоторканість і безпека є найвищою соціальною цінністю у державі.

Напередодні відзначення 21 річниці Конституції України у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті заходи. Сяткування розпочалися на урочистій ноті з звучання Державного Гімну України.

З нагоди свята гостей привітали голова  райдержадміністрації О.Беззубий та голова районної ради В.Грошев.

142856

В своєму виступі очільник району зазначив, що тільки від нашої єдності залежить становлення країни. Непохитне дотримання букви та духу Конституції гарантує нам гідне сьогодення та майбутнє.

Хочу, аби кожен розумів, – Конституція починається з кожного з нас. Закони потрібно не тільки знати, але й виконувати та поважати. Це обов'язок справжнього патріота.

Далі районні посадовці вручили кращим працівникам різних галузей району почесні грамоти, оголосили подяки сільським головам.

Своїми неперевершеними виступами учасники художньої самодіяльності району підсумували святкові урочистості.

  142102

150857

150724


Змінено Вівторок, 27 червня 2017, 07:18

Додати коментар

Захисний код
Оновити