joomla template

Меню користувача

Вівторок, 30 серпня 2016, 14:10

До 18 вересня на Смілянщині утримається літня погода, - метеостанція Сміла

Хоча 1-го вересня в північній півкулі починається календарна осінь, але за кліматичними даними на Смілянщині осінній режим погоди встановлюється в середньому з 18 вересня. Тому, в першій половині вересня в районі, як правило, ще зберігається літній характер погоди. До речі, в минулому 2015 році на початку вересня спека в нашому регіоні ще досягала +33..36º, що нетипово для клімату Смілянщини.

Прогноз погоди. В цьому році після 5-ти денного панування спекотного і сухого антициклону, з ночі 31 серпня погода почне змінюватися. До Смілянщини наблизяться атмосферні фронти Балтійського циклону з короткочасними грозовими дощами. Вони відкриють доступ до нашого краю більш прохолодному повітрю.

Ранок 1 вересня 2016 року буде прохолодним - в межах +8..11º, а денні температури становитимуть +22..24º. Опади в цей день малоймовірні. Вітер очікується північно-східного напрямку, слабкий 2-4 м/с, атмосферний тиск буде дещо підвищений.

Спекотна суха погода викличе подальше висушування ґрунту та зростання показника пожежної небезпеки у лісах, на полях і торфовищах району. Тому, застерігаємо від спалювання сухої трави та сміття. Вогнища зараз не тільки несуть небезпеку виникнення масштабних пожеж, але й сильно забруднюють атмосферу, самоочищення якої в умовах антициклону практично рівняється нулю.

Радіаційний фон у  Смілі становить 11 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.

За даними метеостанції Сміла

Додати коментар

Захисний код
Оновити