Меню користувача

П'ятниця, 05 серпня 2016, 07:24

Відбулося урочисте підняття олімпійського Прапору

4 серпня в місті Сміла відбулося урочисте підняття олімпійського Прапору на підтримку збірної України на  XXXI літніх Олімпійських іграх – 2016 року в Ріо-де-Жанейро.
   Приємним є те, що збірна України на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро буде складатися з 205 спортсменів, які візьмуть участь у двадцяти семи офіційно зареєстрованих в Україні видах спорту. Серед них 8 олімпійських чемпіонів.
   Черкащина славиться спортсменами, потрібно гордитися тим,  що саме в нас народжуються переможці. Прикладом того є те, що Черкащину представлятиме спортсменка з міста Умань. Це право вона виборола, здобувши третє місце на відкритому чемпіонаті Молдови з метання ядра.
   В урочистостях взяла участь заступник голови райдержадміністрації Людмила Абрамова, яка з гордістю повідомила, що в Смілянському районі є також талановитий спортсмен  це Чумак Назар, вихованець ДЮСШ «Старт», який посів ІІІ місце в зимовому Чемпіонаті України з легкої атлетики. Вихованці спортивної школи здобувають золото, срібло та бронзу в метанні диску та штовханні ядра, в стрибках в довжину та бігові в метанні спису.
   Людмила Володимирівна висловила сподівання, що світ з цьогорічною олімпіадою стане кращим та щасливішим.
   В районній спортивній школі навчається 183 учні, які є постійними призерами та переможцями  чемпіонатів області та Всеукраїнських змагань.
   Тож, маємо надію, що в Смілянському районі буде не один чемпіон України.