joomla template

Меню користувача

Четвер, 23 червня 2016, 12:34

Запрацював ще один клуб ветеранів Вибране

17 червня  цього року  напередодні дня  Святої  Трійці у селі Попівці  за сприяння голови райдержадміністирації Андрія Колесника відбулося відкриття любительського об’єднання  ветеранів « Душею ми ще молоді»,  створення  якого ініціював районний територіальний центр.

IMG_1446

Виявили бажання об’єднатись 17 ветеранів  праці села, серед яких вчителі, лікарі, медики, працівники сільського  господарства та сільської ради. Взялись за цю добру справу ветерани праці Павловська Людмила,  Дирдира Тетяна, Одородько Людмила.

Урочистості  відкрили  працівники  культури, зазвучав Гімн України і до слова  запросили Попівського сільського голову  Володимира Вибивайла, який  активно підтримав  саму ідею  і щиро  привітав всіх  членів клубу  із початком його  діяльності, побажавши  всім доброго здоров’я і, незважаючи ні на що,  залишатись   завжди  молодими в душі.


IMG_1487

Директор територіального центру  Галина Кравченко  у своєму виступі підкреслила, що це вже одинадцяте село і шістнадцяте любительське  об’єднання  в районі. Вони дійсно багато дають  для пенсіонерів. В першу чергу люди відчувають  себе потрібними, молодими, вони об’єднуються в колектив, урізноманітнюється  і продовжується їх життя.

Вона щиро  подякувала всім,  хто підтримав  цю ідею  й допоміг її втілити в життя. Це сільський голова Вибивайло Володимир, керівник СТОВ «Надія»,  депутат районної ради Половинка  Микола, директор школи  Коломієць Людмила, сільські підприємці  та самі ветерани.


IMG_1452

Керівник  любительського об’єднання, яку одноголосно   обрали  самі  його члени, Дирдира Тетяна розповіла  про плани  і задуми  об’єднання, поздоровила  всіх  з початком  його роботи, а також  привітала  ветеранів –медиків  із професійним святом.

Діти, які теж взяли  участь  у цьому дійстві , вручили членам об’єднання  емблеми. Приємно, що до  цього свята долучились  працівники культури, учні школи,  які подарували всім присутнім  чудовий концерт .

А потім  всі смакували запашним чаєм  з медом і печивом. В добру  путь, шановні ветерани, миру всім, злагоди, любові і  ще довше  набутися на цій  землі разом!


IMG_1519

Додати коментар

Захисний код
Оновити