joomla template

Меню користувача

Вівторок, 07 червня 2016, 17:25

Дорогу ремонтуватимуть спільними зусиллями Вибране

7 червня голова Смілянської райдержадміністрації Андрій Колесник провів нараду щодо проведення ремонту державної дороги місцевого значення, що проходить через села Сунки та Голов'ятине.

IMG_1381 

У нараді взяли участь перший заступник начальника служби автомобільних доріг Руслан Якубов, Залевківський сільський голова Валентина Федоренко, заступник директора ДП Черкаський облавтодов Ігор Франчук, директор ТОВ «Транстроймеханізація» Володимир Василенко, Голов’ятинський сільський голова Олег Руденко, голова правління ПАТ «Малобузуківський Гран кар’єр» Володимир Ніжніков, начальник філії Смілянської ДЕД Віктор Ковтун, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковальська та інші.

Учасники наради домовилися про проведення ремонту державної дороги місцевого значення, що проходить через села Сунки та Голов’ятине за рахунок спільних зусиль служби автомобільних доріг, ПАТ Малобузуківський гранітний кар’єр, підприємства, яке на даний час здійснює перевезення щебеню, та ПП сіл Сунок та Голов’ятине.

Також на нараді з ініціативи голови райдержадміністрації Андрія Колесника вирішено питання курсування вантажівок з дозволеною максимальною масою не більше 20 тонн. Голова райдержадміністрації неодноразово проводив зустрічі з жителями сіл, що були вкрай стурбованими ситуацією з вантажівками, які нищили дорожнє покриття. Тож на нараді вирішено про те, що на підприємстві ПАТ Малобузуківський гранкар’єр здійснюватиметься жорсткий контроль за масою вантажівок, яка не повинна перевищувати 20 тонн.

Змінено Вівторок, 07 червня 2016, 16:06

Додати коментар

Захисний код
Оновити