joomla template

Меню користувача

Вівторок, 10 травня 2016, 10:34

Проліски Смілянщини розквітають в Умані

    За підсумками та результатами проведення міськрайонного конкурсу дитячої творчості «Пролісок», що проходив в м.Сміла в березні 2016 року, Міжнародна громадська   організація  «Жінка третього тисячоліття», Іміджева програма «Таланти третього тисячоліття», «Юні таланти Черкащини»,  за ініціативою та сприянням керівництва Уманського музичного училища імені П.Д. Демуцького,  3 травня 2016 року провели Зірковий концерт «Проліски Смілянщини розквітають  в Умані».
     Були запрошені «пролісочки», що розквітли на конкурсі дитячої творчості «Пролісок».
    Це яскраві та талановиті особистості, юні таланти учні Ротмістрівської дитячої музичної школи, а саме дитячий ансамбль «Барви» (викладач Лариса Шеремет), вокальний ансамбль «Веснянка» (викладач Олена Котович), тріо «Лад» (викладач Лариса Шеремет) і окремі виконавці: Олійник Даниїл, Незола Марія, Дідківська Дар’я, Химіч Анастасія, Романюк Дарина, Онищенко Дарина (викладач Лариса Шеремет);  Огурна Юліана, Хільченко Дарина, Демиденко Тетяна, Дубина Оксана, Лихолай Софія, випускниця Ротмістрівської ДМШ Кулик Аліна (викладач Олена Котович).
    Отже, конкурс «Пролісок» має творче продовження та зріст, пролісочки  проростають та розквітають як на Смілянщині, так і за її межами, шляхом виступів, участі в творчих проектах. Яскравим свідченням цього і є запрошення для участі юних талантів в зірковому концерті «Проліски Смілянщини розквітають в Умані».

Алла Копійка,
директор Ротмістрівської дитячої музичної школи

2 

Додати коментар

Захисний код
Оновити