joomla template

Меню користувача

Вівторок, 19 квітня 2016, 15:04

Відбулася ІІ відбіркова гра «ІГРИ ПАТРІОТІВ»

16  квітня в районному будинку культури  відбулася  ІІ  відбіркова гра районного молодіжного конкурсу «ІГРИ ПАТРІОТІВ» серед команд Ротмістрівського, Балаклеївського та Макіївського  сільських будинків культури.

100_4937 

Гравці  з Ротмістрівки виступили  під  інтригуючою назвою своєї команди - «Дюрасел», Макіївчани  назвали свою команду «Максимум», не менш інтригуючою  була  назва  команди з Балаклеї – «Гуляй-город».

Гра була напружена та  емоційна. Учасники  команд  вкотре  представили журі свої  знання з  історії України, мови та літератури,    показали свою ерудованість та проявили  творчі здібності.  Молодь з кожного села достойно представила свої команди, завдання виконували творчо  і  щоразу доводили всім присутнім, що майбутнє нашої країни в  надійних руках.

 

100_4919

Ми вітаємо переможців ІІ   відбіркової гри – команду «Дюрасел» Ротмістрівського сільського будинку культури  і хочемо  подякувати командам «Максимум»  та «Гуляй-город» за достойну гру.

Дякуємо всім директорам  та художнім керівникам  сільських будинків культури за підготовку команд.

 

100_4939

Сподіваємось, що ІІІ відбіркова гра  районного молодіжного  конкурсу «ІГРИ ПАТРІОТІВ», яка відбудеться 23 квітня,  буде не менш цікавою та захоплюючою!

 

Наталія Присяжна, директор районного будинку культури

Додати коментар

Захисний код
Оновити