joomla template

Меню користувача

Середа, 14 грудня 2011, 17:05

Низький уклін ліквідаторам…

   Бринить гіркою, невтішною печалю у наших серцях Чорнобиль. Його чорний образ назавжди увіковічений в історії нашого народу. Ту страшну великомасштабну трагедію на АЕС вже ніщо не виправить. Вона скалічила не одну долю, забрала не одне життя. Мирний атом оголосив невблаганну війну людині за її винахід та прогрес. Ми самі стали заручниками власного винаходу, тож нікого докоряти… Тільки загублених життів в ім’я інших не повернути і не втамувати той пекельний біль. Надто високою була ціна за приборкання ядерного пекла. Схиляємо низько голови перед кожним із них…
  14 грудня, у день, коли завершилося будівництво саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків тієї жахливої аварії.
  З ліквідаторами відбулася зустріч, яку провела заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко. Вона щиро подякувала цим мужнім людям за їхній подвиг та вручила Почесні грамоти і грошову допомогу Наталії Березі, Володимиру Жиранді, Віктору Кузьменку, Андрію Мелащенку, Дмитру Панасенку, Івану Побережному, Василю Пограничному, Івану Скрипнику, Віктору Хоменку.
  До теплих щирих слів долучилися заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Нежевенко, Березняківський сільський голова Надія Гончаренко і Ташлицький сільський голова Леонід Шабратко.
  …А місто-привид, оповите сірим мороком, і досі відлунює болем у спогадах очевидців найбільшої техногенної катастрофи. І в кожного на вустах ледь чутна молитва: «Не дай Боже, повторення того жаху…» .

Тетяна Бантиш

Фото: Тетяна Бантиш

SDC11511

SDC11515

Додати коментар

Захисний код
Оновити