joomla template

Меню користувача

Понеділок, 31 серпня 2015, 09:45

ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У БАЛАКЛЕЇ ВІДКРИЛИ ПАМ’ЯТНИК ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ АТО Вибране

   Нині  такі свята як День Державного Прапора України та День Незалежності України по-особливому близькі та рідні для кожного із нас. Урочистості з нагоди державних свят відбулися у Балаклеї. На захід завітали голова райдержадміністрації Андрій Колесник, його заступник Людмила Абрамова, депутат обласної ради Юрій Сегеда, депутат районної ради Євген Таран, голова громадської ради Анатолій Терещенко, учасники АТО,  представники Смілянського автомайдану, громадської організації «Територія гідності» та інші гості.
   Всіх присутніх вітала Балаклеївський сільський голова Олена Ковальська, зазначивши, що багато українців, беруть участь у важких боях. Багато із них віддали свої життя за Україну, за нас із вами. Це і наші земляки –Ярослав Яременко та Олег Швець. Щоб зберегти пам’ять про них, про їхній подвиг, сьогодні ми відкриваємо пам’ятник усім загиблим у зоні АТО і просимо Бога, щоб більше ніхто не гинув, щоб закінчилася війна і герої повернулися у свої домівки.
   Честь перерізати стрічку та запалити свічу було надано батькам героїв-односельців –Софії Яременко та Миколі і Людмилі Швецям. Героїв вшанували хвилиною мовчання. Сільський голова подякувала усім, хто допоміг в організації свята і будівництві пам’ятника- депутату обласної ради Юрію Сегеді, депутату Євгену Тарану, Анатолію Шіхерту, Юрію Гончаренку, усім  підприємцям села та жителям села, які відгукнулися на прохання і власними силами допомогли в роботі по встановленню пам’ятника та благоустрою території.
   Крім всього, на заході відбувся збір коштів на тепловізор для бійця  АТО Сергія Кучеренка. А ще були виступи народного фольклорного колективу «Журавка», Тетяни Вертипорох, Вікторії Кравченко, Юлії Прус, колективу «Намистинки».

IMG_7306_1 

2_2 

IMG_7320_2 

IMG_7252_4 

1 

Змінено Понеділок, 31 серпня 2015, 10:07

Додати коментар

Захисний код
Оновити