joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 13 травня 2011, 21:42

День сім'ї в Смілянському районі Вибране

Кілька років тому в Україні з'явилося два нових свята – Міжнародний День сім'ї та День матері. Мамине свято відзначається у другу неділю травня, а День сім'ї – 15 травня. Зазвичай це гарні погожі дні. Розквітає природа: від пахощів та пташиного співу бринить свіже, прозоре, наповнене коханням, ніжністю і красою повітря. Хлопці та дівчата починають шукати собі пару, молоді мами допомагають діточкам пізнавати красу природи, люди старшого віку виходять погрітися під теплим сонячним промінням.
І дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, оскільки українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері, гостинністю і працелюбністю.

Працівники Смілянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді теж не залишились осторонь і нагадали спільноті про сімейні цінності. Зокрема 6 травня в Костянтинівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів було проведено акцію до Дня матері «Подаруй увагу мамі». Кожен учень отримав невеличку листівку з надписами: «Поцілуй маму в щічку», «Допоможи мамі приготувати вечерю», «Подаруй мамі квітку» та інші.
А до Дня сім'ї 13 травня працівники Центру спільно з представниками Смілянської райради привітали зі святом та вручили подарунки жінкам-породіллям в пологовому відділенні центральної районної лікарні. 
Бажаємо всім смілянським родинам затишку і гармонії.

Директор Смілянського районного центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Ольга  Рак

Додати коментар

Захисний код
Оновити