joomla template

Меню користувача

П'ятниця, 13 травня 2011, 18:31

Ніхто не забутий, ніщо не забуте... Вибране

День Перемоги — 9 травня — всенародне свято, встановлене Указом Президії Верховної Ради СРСР від 8 травня 1945 року в ознаменування перемоги Радянського Союзу над фашистською Німеччиною у Великій Вітчизняній війні.
За наказом Верховного Головнокомандуючого 9 травня 1945 року в Москві відбувся салют 30 артилерійськими залпами з тисячі гармат.
Відтоді щорічно у цей день до пам'ятників, меморіалів, братських могил покладаються вінки і квіти.
Цього року гостей з усього району з нагоди свята приймало село Голов’ятине.

Свято розпочалося пленумом ради ветеранів району. У ході урочистих зборів до присутніх в залі звернувся голова Смілянської райдержадміністрації  Сергій Зайцев. Він побажав ветеранам міцного здоров’я та довгих років життя, наголосив, що органи влади завжди піклувалися, піклуються і будуть піклуватися про людей, що віддали своє здоров’я та молодість за нашу свободу. Сергій Анатолійович вручив ветеранам грамоти та матеріальні допомоги.
Також з привітальним словом до присутніх звернулися гості заходу: заступник голови обласної організації Партії регіонів Микола Тимошенко та заступник голови обласної ради Василь Касян.
Після перегляду святкового концерту ветерани спільно з гостями свята посадили кущі калини та поклали квіти до обеліска слави.

Denperemogi2

Denperemogi3

Denperemogi4

Змінено Середа, 18 травня 2011, 21:05

Додати коментар

Захисний код
Оновити